3. Liga - Németország
szombat, 10.02.2018
13:00
13:00

Magdeburg

Pr. Münster
3 - 1
(3 - 1, 0 - 0)
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | Magdeburg |
| Vendég: | Munster |
| Távolság: | 273.5 km |
| Stadion | |
| Stadion: | MDCC-Arena |
| Befogadóképesség: | 27 250 (25 000) |
| Méretek: | 105 x 68 m |
| Fotók: | Google maps (térkép) |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 13:00 (14:00 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.66 | 3.60 | 5.25 | 1 | 1.18 | 2.25 | |||
| 54% | 22% | 24% | 1.66 | 68% | 32% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.33 | 3.25 | 2.04 | 1.75 | 3.50 | 1.28 | ||||||
| 70% | 30% | 45% | 55% | 24% | 76% |
Utolsó 5 közvetlen mérkőzések
| 2017-08-19 | Pr. Münster | 0 - 1 | Magdeburg |
| 2017-03-10 | Magdeburg | 1 - 0 | Pr. Münster |
| 2016-09-17 | Pr. Münster | 2 - 3 | Magdeburg |
| 2016-04-22 | Pr. Münster | 1 - 2 | Magdeburg |
| 2015-11-07 | Magdeburg | 3 - 0 | Pr. Münster |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 0 | 0 | 3 | 3 | 1 | |
| 100% | 0% | 0% | 60% | 60% | 20% |
Magdeburg utolsó 12 mérkőzések
| 2018-02-03 | Würzburger | 1 - 0 | Magdeburg |
| 2018-01-27 | Magdeburg | 0 - 0 | Meppen |
| 2018-01-22 | RW Erfurt | 3 - 1 | Magdeburg |
| 2018-01-08 | Bolton | 2 - 3 | Magdeburg |
| 2017-12-16 | Magdeburg | 3 - 0 | Sonnenhof |
| 2017-12-08 | Magdeburg | 2 - 0 | SF Lotte |
| 2017-12-02 | Chemnitz | 2 - 3 | Magdeburg |
| 2017-11-25 | Magdeburg | 2 - 1 | Hallescher |
| 2017-11-18 | Fortuna Köln | 1 - 2 | Magdeburg |
| 2017-11-04 | Magdeburg | 0 - 0 | Wehen Wiesbaden |
| 2017-10-29 | Karlsruher | 1 - 0 | Magdeburg |
| 2017-10-24 | Magdeburg | 0 - 5 | B. Dortmund |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 2 | 4 | 8 | 7 | 4 | |
| 50% | 17% | 33% | 67% | 58% | 33% |
Pr. Münster utolsó 12 mérkőzések
| 2018-02-03 | Werder Bremen 2 | 2 - 4 | Pr. Münster |
| 2018-01-30 | Pr. Münster | 5 - 0 | RW Erfurt |
| 2018-01-26 | Pr. Münster | 1 - 0 | Würzburger |
| 2018-01-21 | Meppen | 2 - 0 | Pr. Münster |
| 2018-01-06 | Bayer 04 Lev. | 2 - 2 | Pr. Münster |
| 2017-12-09 | Pr. Münster | 1 - 4 | Sonnenhof |
| 2017-12-02 | SF Lotte | 0 - 0 | Pr. Münster |
| 2017-11-24 | Pr. Münster | 1 - 0 | Chemnitz |
| 2017-11-17 | Hallescher | 3 - 0 | Pr. Münster |
| 2017-11-08 | Groningen | 4 - 1 | Pr. Münster |
| 2017-11-03 | Pr. Münster | 1 - 1 | Fortuna Köln |
| 2017-10-29 | Wehen Wiesbaden | 6 - 2 | Pr. Münster |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 3 | 5 | 9 | 7 | 6 | |
| 33% | 25% | 42% | 75% | 58% | 50% |
Tabella 3. Liga
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Paderborn | 24 | +29 | 51 |
| 2 | Magdeburg | 23 | +13 | 47 |
| 3 | Wehen Wiesbaden | 23 | +28 | 43 |
| 4 | Hansa Rostock | 22 | +12 | 40 |
| 5 | Fortuna Köln | 23 | +9 | 38 |
| 6 | Karlsruher | 22 | +6 | 37 |
| 7 | Unterhaching | 23 | -1 | 35 |
| 8 | Würzburger | 23 | -1 | 34 |
| 9 | Sonnenhof | 22 | -1 | 32 |
| 10 | Meppen | 23 | -2 | 32 |
| 11 | Aalen | 23 | 0 | 31 |
| 12 | Hallescher | 23 | -1 | 28 |
| 13 | SF Lotte | 23 | -5 | 28 |
| 14 | Pr. Münster | 23 | -4 | 27 |
| 15 | Carl Zeiss Jena | 23 | -6 | 27 |
| 16 | Zwickau | 23 | -8 | 27 |
| 17 | Osnabrück | 23 | -8 | 25 |
| 18 | Werder Bremen 2 | 23 | -18 | 17 |
| 19 | Chemnitz | 24 | -18 | 10 |
| 20 | RW Erfurt | 24 | -24 | 8 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| Magdeburg | |
| Pr. Münster | |
| Hazai | |
| Vendég |
Mérkőzések hazai/vendég
| H | Csapat | Magdeburg | Pr. Münster |
|---|---|---|---|
| 1 | Paderborn | 1 - 0 | 2 - 1 |
| 2 | Magdeburg | - | |
| 3 | Wehen Wiesbaden | 0 - 0 | 6 - 2 |
| 4 | Hansa Rostock | 2 - 0 | 1 - 1 |
| 5 | Fortuna Köln | ||
| 6 | Karlsruher | ||
| 7 | Unterhaching | 0 - 3 | 1 - 0 |
| 8 | Würzburger | 2 - 1 | 0 - 1 |
| 9 | Sonnenhof | 3 - 0 | |
| 10 | Meppen | 0 - 0 | 2 - 0 |
| 11 | Aalen | ||
| 12 | Hallescher | 2 - 1 | 3 - 0 |
| 13 | SF Lotte | 2 - 0 | 0 - 0 |
| 14 | Pr. Münster | - | |
| 15 | Carl Zeiss Jena | 2 - 0 | 2 - 0 |
| 16 | Zwickau | ||
| 17 | Osnabrück | ||
| 18 | Werder Bremen 2 | 4 - 1 | 2 - 4 |
| 19 | Chemnitz | ||
| 20 | RW Erfurt | 3 - 0 | 1 - 1 |
Liga pozíció
| Magdeburg | Pr. Münster | |
| Pozíció | 2 | 14 |
| Pontok | 47 | 27 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 2 | 14 |
| Pontok | 29 | 9 |
Liga forma
| Magdeburg | Pr. Münster | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
15
2 6 |
7
6 10 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
9
2 1 |
2
3 6 |
Liga gólok
| Magdeburg | Pr. Münster | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
35
22 |
28
32 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
21
6 |
10
20 |
Teljes statisztika 3. Liga
| Mérkőzések (230) | |
| Hazai győzelmek | 50% |
| Döntetlenek | 23% |
| Vendég győzelmek | 27% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (615) | |
| Meccsenkénti gólok | 2.67 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 1.57 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 1.11 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 75% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 63% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 45% |
| Felett 1.5 | 72% |
| Felett 2.5 | 48% |
| Felett 3.5 | 30% |
Magdeburg következő 6 mérkőzések
| 2018-02-17 | Werder Bremen 2 | - | Magdeburg |
| 2018-02-24 | Hansa Rostock | - | Magdeburg |
| 2018-03-03 | Magdeburg | - | Zwickau |
| 2018-03-06 | Paderborn | - | Magdeburg |
| 2018-03-11 | Magdeburg | - | Aalen |
| 2018-03-17 | Carl Zeiss Jena | - | Magdeburg |
Pr. Münster következő 6 mérkőzések
| 2018-02-16 | Pr. Münster | - | Hansa Rostock |
| 2018-02-24 | Zwickau | - | Pr. Münster |
| 2018-03-03 | Pr. Münster | - | Paderborn |
| 2018-03-07 | Aalen | - | Pr. Münster |
| 2018-03-10 | Pr. Münster | - | Carl Zeiss Jena |
| 2018-03-18 | Osnabrück | - | Pr. Münster |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.66 | 3.60 | 5.25 |
| Valószínűség | 54% | 22% | 24% |
| 1 @ 1.66 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 1.18 | 2.25 |
| Valószínűség | 68% | 32% |
| 1X @ 1.18 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.33 | 3.25 | |
| Valószínűség | 70% | 30% | |
| Felett 1.5 @ 1.33 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.04 | 1.75 | |
| Valószínűség | 45% | 55% | |
| Alatt 2.5 @ 1.75 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 3.50 | 1.28 | |
| Valószínűség | 24% | 76% | |
| Alatt 3.5 @ 1.28 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.90 | 1.80 | |
| Valószínűség | 42% | 58% | |
| Nem @ 1.80 | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2018-02-10 12:02. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!
