3. Liga - Németország
péntek, 26.01.2018
18:00
18:00

Zwickau

Sonnenhof
2 - 0
(2 - 0, 0 - 0)
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | Zwickau |
| Vendég: | Aspach |
| Távolság: | 295.5 km |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 18:00 (19:00 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.25 | 3.29 | 3.20 | 2 | 1.36 | 1.66 | |||
| 22% | 27% | 51% | 3.20 | 30% | 70% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.33 | 3.25 | 2.10 | 1.70 | 3.75 | 1.25 | ||||||
| 73% | 27% | 47% | 53% | 35% | 65% |
Utolsó 3 közvetlen mérkőzések
| 2017-08-01 | Sonnenhof | 2 - 0 | Zwickau |
| 2017-03-25 | Sonnenhof | 1 - 2 | Zwickau |
| 2016-09-30 | Zwickau | 0 - 2 | Sonnenhof |
Zwickau utolsó 12 mérkőzések
| 2018-01-20 | SF Lotte | 1 - 0 | Zwickau |
| 2017-12-16 | Zwickau | 3 - 2 | Chemnitz |
| 2017-12-10 | Zwickau | 1 - 1 | Hallescher |
| 2017-12-02 | Fortuna Köln | 1 - 1 | Zwickau |
| 2017-11-25 | Zwickau | 0 - 2 | Wehen Wiesbaden |
| 2017-11-18 | Karlsruher | 1 - 0 | Zwickau |
| 2017-11-04 | Zwickau | 1 - 3 | Unterhaching |
| 2017-10-28 | Osnabrück | 4 - 0 | Zwickau |
| 2017-10-22 | Zwickau | 2 - 1 | Carl Zeiss Jena |
| 2017-10-14 | Aalen | 2 - 2 | Zwickau |
| 2017-10-01 | Zwickau | 1 - 3 | Paderborn |
| 2017-09-23 | Zwickau | 1 - 0 | Werder Bremen 2 |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 3 | 6 | 9 | 6 | 5 | |
| 25% | 25% | 50% | 75% | 50% | 42% |
Sonnenhof utolsó 12 mérkőzések
| 2018-01-09 | Bayern München | 5 - 3 | Sonnenhof |
| 2017-12-16 | Magdeburg | 3 - 0 | Sonnenhof |
| 2017-12-09 | Pr. Münster | 1 - 4 | Sonnenhof |
| 2017-12-03 | Sonnenhof | 1 - 3 | Würzburger |
| 2017-11-24 | Meppen | 1 - 1 | Sonnenhof |
| 2017-11-18 | Sonnenhof | 1 - 0 | RW Erfurt |
| 2017-11-03 | Werder Bremen 2 | 0 - 5 | Sonnenhof |
| 2017-10-28 | SF Lotte | 0 - 2 | Sonnenhof |
| 2017-10-20 | Sonnenhof | 3 - 1 | Chemnitz |
| 2017-10-13 | Hallescher | 3 - 0 | Sonnenhof |
| 2017-09-30 | Sonnenhof | 1 - 3 | Fortuna Köln |
| 2017-09-23 | Wehen Wiesbaden | 5 - 0 | Sonnenhof |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 1 | 6 | 11 | 9 | 7 | |
| 42% | 8% | 50% | 92% | 75% | 58% |
Tabella 3. Liga
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Paderborn | 21 | +25 | 47 |
| 2 | Magdeburg | 21 | +14 | 46 |
| 3 | Wehen Wiesbaden | 21 | +27 | 39 |
| 4 | Fortuna Köln | 21 | +9 | 36 |
| 5 | Hansa Rostock | 20 | +8 | 34 |
| 6 | Unterhaching | 21 | 0 | 34 |
| 7 | Karlsruher | 20 | +5 | 33 |
| 8 | Sonnenhof | 20 | +1 | 31 |
| 9 | Meppen | 21 | 0 | 31 |
| 10 | Würzburger | 21 | -1 | 31 |
| 11 | Aalen | 21 | +1 | 28 |
| 12 | Hallescher | 21 | -1 | 25 |
| 13 | SF Lotte | 21 | -2 | 25 |
| 14 | Carl Zeiss Jena | 21 | -6 | 24 |
| 15 | Osnabrück | 20 | -12 | 21 |
| 16 | Zwickau | 21 | -13 | 21 |
| 17 | Pr. Münster | 20 | -12 | 18 |
| 18 | Werder Bremen 2 | 21 | -15 | 17 |
| 19 | Chemnitz | 21 | -13 | 7 |
| 20 | RW Erfurt | 20 | -15 | 5 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| Zwickau | |
| Sonnenhof | |
| Hazai | |
| Vendég |
Mérkőzések hazai/vendég
| H | Csapat | Zwickau | Sonnenhof |
|---|---|---|---|
| 1 | Paderborn | 1 - 3 | 5 - 0 |
| 2 | Magdeburg | 3 - 1 | 3 - 0 |
| 3 | Wehen Wiesbaden | 0 - 2 | 5 - 0 |
| 4 | Fortuna Köln | ||
| 5 | Hansa Rostock | 0 - 0 | |
| 6 | Unterhaching | 1 - 3 | 1 - 4 |
| 7 | Karlsruher | ||
| 8 | Sonnenhof | - | |
| 9 | Meppen | 1 - 1 | |
| 10 | Würzburger | 0 - 1 | |
| 11 | Aalen | ||
| 12 | Hallescher | 1 - 1 | 3 - 0 |
| 13 | SF Lotte | 1 - 1 | 0 - 2 |
| 14 | Carl Zeiss Jena | 2 - 1 | 0 - 0 |
| 15 | Osnabrück | ||
| 16 | Zwickau | - | |
| 17 | Pr. Münster | 1 - 4 | |
| 18 | Werder Bremen 2 | 1 - 0 | 0 - 5 |
| 19 | Chemnitz | 3 - 2 | |
| 20 | RW Erfurt | 1 - 1 |
Liga pozíció
| Zwickau | Sonnenhof | |
| Pozíció | 16 | 8 |
| Pontok | 21 | 31 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 13 | 8 |
| Pontok | 15 | 15 |
Liga forma
| Zwickau | Sonnenhof | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
5
6 10 |
9
4 7 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
4
3 4 |
4
3 4 |
Liga gólok
| Zwickau | Sonnenhof | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
20
33 |
29
28 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
14
16 |
16
19 |
Teljes statisztika 3. Liga
| Mérkőzések (207) | |
| Hazai győzelmek | 49% |
| Döntetlenek | 24% |
| Vendég győzelmek | 28% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (556) | |
| Meccsenkénti gólok | 2.69 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 1.55 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 1.14 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 75% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 64% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 46% |
| Felett 1.5 | 73% |
| Felett 2.5 | 49% |
| Felett 3.5 | 29% |
Zwickau következő 6 mérkőzések
| 2018-02-04 | RW Erfurt | - | Zwickau |
| 2018-02-10 | Zwickau | - | Meppen |
| 2018-02-17 | Würzburger | - | Zwickau |
| 2018-02-24 | Zwickau | - | Pr. Münster |
| 2018-03-03 | Magdeburg | - | Zwickau |
| 2018-03-07 | Zwickau | - | Hansa Rostock |
Sonnenhof következő 6 mérkőzések
| 2018-02-03 | Sonnenhof | - | Paderborn |
| 2018-02-10 | Aalen | - | Sonnenhof |
| 2018-02-17 | Sonnenhof | - | Carl Zeiss Jena |
| 2018-02-24 | Osnabrück | - | Sonnenhof |
| 2018-03-03 | Sonnenhof | - | Unterhaching |
| 2018-03-07 | Karlsruher | - | Sonnenhof |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.25 | 3.29 | 3.20 |
| Valószínűség | 22% | 27% | 51% |
| 2 @ 3.20 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 1.36 | 1.66 |
| Valószínűség | 30% | 70% |
| X2 @ 1.66 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.33 | 3.25 | |
| Valószínűség | 73% | 27% | |
| Felett 1.5 @ 1.33 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.10 | 1.70 | |
| Valószínűség | 47% | 53% | |
| Alatt 2.5 @ 1.70 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 3.75 | 1.25 | |
| Valószínűség | 35% | 65% | |
| Alatt 3.5 @ 1.25 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.83 | 1.83 | |
| Valószínűség | 44% | 56% | |
| Nem @ 1.83 | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2018-01-26 16:01. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!
