Szuperliga - Svájc
szombat, 10.03.2018
18:00
18:00

Zürich

Lugano
3 - 0
(3 - 0, 0 - 0)
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | Zürich |
| Vendég: | Lugano |
| Távolság: | 154.1 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Letzigrund |
| Befogadóképesség: | 25 000 |
| Méretek: | 105 x 68 m |
| Fotók: | Google maps (térkép) |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 18:00 (19:00 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.00 | 3.39 | 3.75 | 12 | 1.28 | 1.83 | |||
| 42% | 29% | 29% | 1.33 | 59% | 41% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.36 | 3.00 | 2.14 | 1.66 | 3.75 | 1.25 | ||||||
| 76% | 24% | 50% | 50% | 25% | 75% |
Utolsó 12 közvetlen mérkőzések
| 2017-10-01 | Zürich | 3 - 0 | Lugano |
| 2017-08-05 | Lugano | 0 - 0 | Zürich |
| 2016-05-29 | Lugano | 0 - 1 | Zürich |
| 2016-05-11 | Zürich | 0 - 4 | Lugano |
| 2016-02-20 | Lugano | 0 - 0 | Zürich |
| 2015-11-22 | Zürich | 5 - 3 | Lugano |
| 2015-09-22 | Lugano | 0 - 0 | Zürich |
| 2012-06-26 | Lugano | 0 - 4 | Zürich |
| 2011-06-24 | Zürich | 0 - 1 | Lugano |
| 2002-04-07 | Zürich | 0 - 2 | Lugano |
| 2002-03-30 | Lugano | 2 - 0 | Zürich |
| 2001-11-18 | Zürich | 2 - 3 | Lugano |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 3 | 5 | 7 | 5 | 4 | |
| 33% | 25% | 42% | 58% | 42% | 33% |
Zürich utolsó 12 mérkőzések
| 2018-02-28 | Zürich | 2 - 1 | Grasshopper |
| 2018-02-25 | Grasshopper | 1 - 0 | Zürich |
| 2018-02-18 | Zürich | 1 - 1 | Luzern |
| 2018-02-11 | St. Gallen | 1 - 2 | Zürich |
| 2018-02-04 | Zürich | 2 - 4 | Thun |
| 2018-01-27 | Altach | 0 - 2 | Zürich |
| 2018-01-22 | Shkendija Tetovo | 1 - 2 | Zürich |
| 2018-01-20 | Hajduk Split | 4 - 1 | Zürich |
| 2018-01-17 | Gabala | 0 - 1 | Zürich |
| 2018-01-10 | Schaffhausen | 2 - 0 | Zürich |
| 2017-12-17 | Lausanne | 5 - 1 | Zürich |
| 2017-12-10 | Zürich | 1 - 2 | Luzern |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 1 | 6 | 10 | 7 | 3 | |
| 42% | 8% | 50% | 83% | 58% | 25% |
Lugano utolsó 12 mérkőzések
| 2018-03-04 | Lugano | 2 - 4 | Young Boys |
| 2018-02-25 | St. Gallen | 3 - 0 | Lugano |
| 2018-02-17 | Lugano | 1 - 0 | Grasshopper |
| 2018-02-10 | Lugano | 1 - 0 | Sion |
| 2018-02-04 | Basel | 0 - 1 | Lugano |
| 2018-01-28 | Lugano | 4 - 0 | Wil |
| 2018-01-24 | Lugano | 2 - 1 | Gavorrano |
| 2018-01-17 | Pescara | 3 - 1 | Lugano |
| 2018-01-14 | Lugano | 5 - 1 | Chiasso |
| 2017-12-16 | Thun | 0 - 2 | Lugano |
| 2017-12-10 | Lugano | 1 - 2 | Lausanne |
| 2017-12-07 | FC FCSB | 1 - 2 | Lugano |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 8 | 0 | 4 | 9 | 8 | 4 | |
| 67% | 0% | 33% | 75% | 67% | 33% |
Tabella Szuperliga
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Young Boys | 24 | +33 | 55 |
| 2 | Basel | 22 | +22 | 41 |
| 3 | St. Gallen | 24 | -8 | 36 |
| 4 | Zürich | 23 | +1 | 32 |
| 5 | Grasshopper | 24 | 0 | 31 |
| 6 | Luzern | 24 | -6 | 31 |
| 7 | Lugano | 24 | -10 | 31 |
| 8 | Lausanne | 23 | -9 | 26 |
| 9 | Thun | 24 | -9 | 24 |
| 10 | Sion | 24 | -14 | 21 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| Zürich | |
| Lugano | |
| Hazai | |
| Vendég |
Mérkőzések hazai/vendég
| H | Csapat | Zürich | Lugano |
|---|---|---|---|
| 1 | Young Boys | 0 - 0 | 3 - 0 |
| 2 | Basel | 0 - 0 | 0 - 1 |
| 3 | St. Gallen | 1 - 1 | 3 - 0 |
| 4 | Zürich | - | 3 - 0 |
| 5 | Grasshopper | 0 - 4 | 0 - 1 |
| 6 | Luzern | 1 - 1 | 1 - 0 |
| 7 | Lugano | 3 - 0 | - |
| 8 | Lausanne | 2 - 0 | 2 - 3 |
| 9 | Thun | 2 - 4 | 0 - 2 |
| 10 | Sion | 2 - 0 | 2 - 2 |
Liga pozíció
| Zürich | Lugano | |
| Pozíció | 4 | 7 |
| Pontok | 32 | 31 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 6 | 3 |
| Pontok | 16 | 18 |
Liga forma
| Zürich | Lugano | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
8
8 7 |
9
4 11 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
4
4 3 |
5
3 4 |
Liga gólok
| Zürich | Lugano | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
29
28 |
25
35 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
14
13 |
13
16 |
Teljes statisztika Szuperliga
| Mérkőzések (118) | |
| Hazai győzelmek | 41% |
| Döntetlenek | 22% |
| Vendég győzelmek | 37% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (351) | |
| Meccsenkénti gólok | 2.97 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 1.55 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 1.42 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 78% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 75% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 58% |
| Felett 1.5 | 84% |
| Felett 2.5 | 58% |
| Felett 3.5 | 34% |
Zürich következő 6 mérkőzések
| 2018-03-17 | Zürich | - | Young Boys |
| 2018-03-31 | Sion | - | Zürich |
| 2018-04-07 | Zürich | - | Grasshopper |
| 2018-04-11 | Basel | - | Zürich |
| 2018-04-15 | Young Boys | - | Zürich |
| 2018-04-18 | Zürich | - | St. Gallen |
Lugano következő 6 mérkőzések
| 2018-03-18 | Lugano | - | Luzern |
| 2018-03-23 | Lugano | - | Chiasso |
| 2018-04-02 | Lausanne | - | Lugano |
| 2018-04-08 | Lugano | - | Basel |
| 2018-04-14 | Lugano | - | Thun |
| 2018-04-18 | Sion | - | Lugano |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.00 | 3.39 | 3.75 |
| Valószínűség | 42% | 29% | 29% |
| 12 @ 1.33 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 1.28 | 1.83 |
| Valószínűség | 59% | 41% |
| 1X @ 1.28 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.36 | 3.00 | |
| Valószínűség | 76% | 24% | |
| Felett 1.5 @ 1.36 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.14 | 1.66 | |
| Valószínűség | 50% | 50% | |
| Alatt 2.5 @ 1.66 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 3.75 | 1.25 | |
| Valószínűség | 25% | 75% | |
| Alatt 3.5 @ 1.25 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.90 | 1.80 | |
| Valószínűség | 50% | 50% | |
| Nem @ 1.80 | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2018-03-10 16:06. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!
