Primera División - Venezuela

péntek, 26.07.2019
21:00
Zulia

Zulia

Zamora Barinas

Zamora Barinas

1 - 0
(0 - 0,  1 - 0)
Információ
Város
Hazai: Maracaibo
Vendég: Barinas
Távolság: 273.1 km
Stadion
Stadion: Jose Pachencho Romero
Befogadóképesség: 40 800
Méretek: 105 x 64 m
Fotók: Google maps (térkép)
Kezdési időpont
Óra: 21:00 (16:00 helyi idő)

Oddsok

1 X 2 E/O 1X X2
3.00 3.00 2.25 12 1.57 1.34
35% 31% 34% 1.28 52% 48%
+1.5 -1.5 +2.5 -2.5 +3.5 -3.5
1.40 2.75 2.20 1.60 3.90 1.22
24% 76% 18% 82% 15% 85%

Utolsó 12 közvetlen mérkőzések

2019-01-27 Zamora Barinas 4 - 1 Zulia
2018-10-14 Zamora Barinas 0 - 0 Zulia
2018-10-10 Zulia 2 - 0 Zamora Barinas
2018-09-02 Zamora Barinas 2 - 1 Zulia
2018-03-11 Zulia 2 - 0 Zamora Barinas
2017-09-02 Zamora Barinas 1 - 1 Zulia
2017-03-19 Zulia 3 - 0 Zamora Barinas
2016-12-11 Zulia 1 - 2 Zamora Barinas
2016-12-04 Zamora Barinas 2 - 1 Zulia
2016-08-08 Zamora Barinas 1 - 2 Zulia
2016-03-06 Zulia 1 - 0 Zamora Barinas
2015-08-30 Zamora Barinas 1 - 0 Zulia
G D V +1.5 +2.5 +3.5
5 2 5 9 6 1
42% 17% 42% 75% 50% 8%

Zulia utolsó 12 mérkőzések

2019-07-23 Zulia 1 - 0 Sp. Cristal
2019-06-17 Mineros Guayana 0 - 0 Zulia
2019-06-09 Zulia 0 - 0 Mineros Guayana
2019-06-03 Caracas 1 - 2 Zulia
2019-05-29 Palestino 0 - 1 Zulia
2019-05-25 Zulia 3 - 2 Caracas
2019-05-22 Zulia 2 - 1 Palestino
2019-05-19 Zulia 1 - 0 Deportivo Lara
2019-05-12 Llaneros Guanare 0 - 1 Zulia
2019-05-05 Zulia 1 - 0 Dep. La Guaira
2019-05-01 Zulia 0 - 0 Monagas
2019-04-27 LALA 3 - 3 Zulia
G D V +1.5 +2.5 +3.5
8 4 0 4 4 2
67% 33% 0% 33% 33% 17%

Zamora Barinas utolsó 12 mérkőzések

2019-06-01 Mineros Guayana 1 - 0 Zamora Barinas
2019-05-24 Zamora Barinas 2 - 1 Mineros Guayana
2019-05-19 Trujillanos 0 - 3 Zamora Barinas
2019-05-12 Zamora Barinas 2 - 2 Puerto Cabello
2019-05-07 Zamora Barinas 1 - 2 Atletico MG
2019-05-03 Aragua 0 - 2 Zamora Barinas
2019-04-29 Zamora Barinas 2 - 2 Dep. Tachira
2019-04-25 Zamora Barinas 2 - 1 Cerro Porteno
2019-04-20 Metropolitanos 2 - 1 Zamora Barinas
2019-04-17 Est. de Caracas 1 - 0 Zamora Barinas
2019-04-14 Deportivo Lara 3 - 0 Zamora Barinas
2019-04-10 Nacional M. 1 - 0 Zamora Barinas
G D V +1.5 +2.5 +3.5
4 2 6 9 8 2
33% 17% 50% 75% 67% 17%

Zulia következő 6 mérkőzések

2019-07-30 Sp. Cristal - Zulia
2019-08-04 Dep. Tachira - Zulia
2019-08-08 Zulia - Colon Santa Fe
2019-08-11 Zulia - Aragua
2019-08-14 Puerto Cabello - Zulia
2019-08-16 Colon Santa Fe - Zulia

Zamora Barinas következő 6 mérkőzések

2019-08-04 Zamora Barinas - Caracas
2019-08-11 Est. de Merida - Zamora Barinas
2019-08-14 Zamora Barinas - Monagas
2019-08-17 Mineros Guayana - Zamora Barinas
2019-09-01 Atl. Venezuela - Zamora Barinas
2019-09-10 Zamora Barinas - Est. de Caracas

Oddsok és valószínűségek

Normál 1X2 1 X 2
Oddsok 3.00 3.00 2.25
Valószínűség 35% 31% 34%
12 @ 1.28
Dupla esély 1X X2
Oddsok 1.57 1.34
Valószínűség 52% 48%
1X @ 1.57
Felett/Alatt 1.5 Flt Alt
Oddsok   1.40 2.75
Valószínűség   24% 76%
Alatt 1.5 @ 2.75
Felett/Alatt 2.5 Flt Alt
Oddsok   2.20 1.60
Valószínűség   18% 82%
Alatt 2.5 @ 1.60
Felett/Alatt 3.5 Flt Alt
Oddsok   3.90 1.22
Valószínűség   15% 85%
Alatt 3.5 @ 1.22
Mindkét Csapat gólt Szerez Igen Nem
Oddsok   1.95 1.75
Valószínűség   17% 83%
Nem @ 1.75

*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2019-07-26 20:00. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!

Get it on Google Play