Prva Liga - Montenegró
szombat, 05.05.2018
16:00
16:00

Zeta Golubovci

Iskra Danil.
1 - 0
(1 - 0, 0 - 0)
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | Golubovci |
| Vendég: | Danilovgrad |
| Távolság: | 33.8 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Stadion Tresnjica |
| Befogadóképesség: | 7 000 |
| Méretek: | 105 x 70 m |
| Fotók: | Google maps (térkép) |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 16:00 (17:00 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.95 | 3.20 | 3.75 | 12 | 1.25 | 1.80 | |||
| 33% | 29% | 38% | 1.36 | 46% | 54% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.55 | 2.31 | 2.70 | 1.44 | 5.19 | 1.12 | ||||||
| 56% | 44% | 31% | 69% | 15% | 85% |
Utolsó 9 közvetlen mérkőzések
| 2018-03-10 | Iskra Danil. | 2 - 1 | Zeta Golubovci |
| 2017-11-04 | Zeta Golubovci | 1 - 2 | Iskra Danil. |
| 2017-08-26 | Iskra Danil. | 1 - 1 | Zeta Golubovci |
| 2017-03-28 | Iskra Danil. | 1 - 0 | Zeta Golubovci |
| 2017-02-26 | Iskra Danil. | 0 - 2 | Zeta Golubovci |
| 2016-09-24 | Zeta Golubovci | 3 - 1 | Iskra Danil. |
| 2016-04-23 | Iskra Danil. | 1 - 1 | Zeta Golubovci |
| 2016-02-23 | Iskra Danil. | 1 - 0 | Zeta Golubovci |
| 2015-09-19 | Zeta Golubovci | 0 - 2 | Iskra Danil. |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 2 | 5 | 7 | 3 | 1 | |
| 22% | 22% | 56% | 78% | 33% | 11% |
Zeta Golubovci utolsó 12 mérkőzések
| 2018-04-28 | Sutjeska Niksic | 1 - 1 | Zeta Golubovci |
| 2018-04-21 | Zeta Golubovci | 0 - 2 | Kom Podgorica |
| 2018-04-14 | Buducnost | 1 - 1 | Zeta Golubovci |
| 2018-04-07 | Zeta Golubovci | 2 - 0 | Decic Tuzi |
| 2018-04-04 | Zeta Golubovci | 1 - 3 | Rudar Pljevlja |
| 2018-04-01 | Grbalj | 2 - 0 | Zeta Golubovci |
| 2018-03-17 | Zeta Golubovci | 0 - 0 | Mladost P. |
| 2018-03-14 | OFK Petrovac | 0 - 0 | Zeta Golubovci |
| 2018-03-10 | Iskra Danil. | 2 - 1 | Zeta Golubovci |
| 2018-03-04 | Zeta Golubovci | 0 - 1 | Sutjeska Niksic |
| 2018-02-28 | Kom Podgorica | 0 - 1 | Zeta Golubovci |
| 2018-02-24 | Zeta Golubovci | 1 - 1 | Buducnost |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 5 | 5 | 8 | 2 | 1 | |
| 17% | 42% | 42% | 67% | 17% | 8% |
Iskra Danil. utolsó 12 mérkőzések
| 2018-04-28 | Iskra Danil. | 2 - 3 | OFK Petrovac |
| 2018-04-21 | Iskra Danil. | 0 - 1 | Sutjeska Niksic |
| 2018-04-14 | Kom Podgorica | 0 - 0 | Iskra Danil. |
| 2018-04-07 | Iskra Danil. | 0 - 1 | Buducnost |
| 2018-04-04 | Iskra Danil. | 2 - 0 | Decic Tuzi |
| 2018-03-31 | Rudar Pljevlja | 0 - 2 | Iskra Danil. |
| 2018-03-17 | Iskra Danil. | 1 - 3 | Grbalj |
| 2018-03-14 | Mladost P. | 1 - 0 | Iskra Danil. |
| 2018-03-10 | Iskra Danil. | 2 - 1 | Zeta Golubovci |
| 2018-03-04 | OFK Petrovac | 0 - 0 | Iskra Danil. |
| 2018-02-28 | Sutjeska Niksic | 3 - 1 | Iskra Danil. |
| 2018-02-24 | Iskra Danil. | 3 - 0 | Kom Podgorica |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 2 | 6 | 7 | 5 | 3 | |
| 33% | 17% | 50% | 58% | 42% | 25% |
Tabella Prva Liga
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Sutjeska Niksic | 31 | +31 | 72 |
| 2 | Buducnost | 31 | +13 | 50 |
| 3 | Mladost P. | 31 | +10 | 46 |
| 4 | Grbalj | 31 | 0 | 42 |
| 5 | Rudar Pljevlja | 31 | +1 | 40 |
| 6 | Zeta Golubovci | 31 | +2 | 39 |
| 7 | Iskra Danil. | 31 | -5 | 37 |
| 8 | Kom Podgorica | 31 | -9 | 36 |
| 9 | OFK Petrovac | 31 | -15 | 31 |
| 10 | Decic Tuzi | 31 | -28 | 21 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| Zeta Golubovci | |
| Iskra Danil. | |
| Hazai | |
| Vendég |
Mérkőzések hazai/vendég
| H | Csapat | Zeta Golubovci | Iskra Danil. |
|---|---|---|---|
| 1 | Sutjeska Niksic | 0 - 1 | 3 - 1 |
| 2 | Buducnost | 1 - 1 | 0 - 1 |
| 3 | Mladost P. | 0 - 0 | 1 - 0 |
| 4 | Grbalj | 1 - 1 | 0 - 1 |
| 5 | Rudar Pljevlja | 1 - 3 | 0 - 2 |
| 6 | Zeta Golubovci | - | 1 - 2 |
| 7 | Iskra Danil. | 1 - 2 | - |
| 8 | Kom Podgorica | 0 - 2 | 0 - 0 |
| 9 | OFK Petrovac | 0 - 0 | 0 - 0 |
| 10 | Decic Tuzi | 2 - 0 | 3 - 1 |
Liga pozíció
| Zeta Golubovci | Iskra Danil. | |
| Pozíció | 6 | 7 |
| Pontok | 39 | 37 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 7 | 5 |
| Pontok | 18 | 20 |
Liga forma
| Zeta Golubovci | Iskra Danil. | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
9
12 10 |
10
7 14 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
4
6 5 |
6
2 7 |
Liga gólok
| Zeta Golubovci | Iskra Danil. | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
32
30 |
27
32 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
16
15 |
11
16 |
Teljes statisztika Prva Liga
| Mérkőzések (155) | |
| Hazai győzelmek | 38% |
| Döntetlenek | 33% |
| Vendég győzelmek | 29% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (304) | |
| Meccsenkénti gólok | 1.96 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 1.12 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 0.84 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 63% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 58% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 38% |
| Felett 1.5 | 55% |
| Felett 2.5 | 31% |
| Felett 3.5 | 16% |
Zeta Golubovci következő 6 mérkőzések
| 2018-05-12 | Zeta Golubovci | - | OFK Petrovac |
| 2018-05-16 | Mladost P. | - | Zeta Golubovci |
| 2018-05-19 | Zeta Golubovci | - | Grbalj |
| 2018-05-26 | Rudar Pljevlja | - | Zeta Golubovci |
| 2018-08-04 | Zeta Golubovci | - | OFK Petrovac |
| 2018-08-11 | Rudar Pljevlja | - | Zeta Golubovci |
Iskra Danil. következő 6 mérkőzések
| 2018-05-12 | Iskra Danil. | - | Mladost P. |
| 2018-05-16 | Grbalj | - | Iskra Danil. |
| 2018-05-19 | Iskra Danil. | - | Rudar Pljevlja |
| 2018-05-26 | Decic Tuzi | - | Iskra Danil. |
| 2018-08-03 | Iskra Danil. | - | Buducnost |
| 2018-08-11 | Iskra Danil. | - | Mladost P. |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.95 | 3.20 | 3.75 |
| Valószínűség | 33% | 29% | 38% |
| 12 @ 1.36 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 1.25 | 1.80 |
| Valószínűség | 46% | 54% |
| X2 @ 1.80 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.55 | 2.31 | |
| Valószínűség | 56% | 44% | |
| Felett 1.5 @ 1.55 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.70 | 1.44 | |
| Valószínűség | 31% | 69% | |
| Alatt 2.5 @ 1.44 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 5.19 | 1.12 | |
| Valószínűség | 15% | 85% | |
| Alatt 3.5 @ 1.12 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.40 | 1.50 | |
| Valószínűség | 40% | 60% | |
| Nem @ 1.50 | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2018-05-05 12:01. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!
