Premjer-Liga - Oroszország
szombat, 07.04.2018
14:30
14:30

Zenit Szentpét.

Krasznodar
1 - 2
(1 - 1, 0 - 1)
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | Szentpétervár |
| Vendég: | Krasnodar |
| Távolság: | 1 750.0 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Szentpétervári Stadion |
| Befogadóképesség: | 68 172 (56 196) |
| Méretek: | 105 x 68 m |
| Fotók: | Google maps (térkép) |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 14:30 (16:30 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.75 | 3.50 | 4.75 | 1 | 1.19 | 2.10 | |||
| 43% | 23% | 34% | 1.75 | 56% | 44% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.33 | 3.25 | 2.04 | 1.75 | 3.75 | 1.25 | ||||||
| 63% | 37% | 40% | 60% | 25% | 75% |
Utolsó 12 közvetlen mérkőzések
| 2017-09-24 | Krasznodar | 0 - 2 | Zenit Szentpét. |
| 2017-05-17 | Zenit Szentpét. | 1 - 0 | Krasznodar |
| 2016-11-27 | Krasznodar | 2 - 1 | Zenit Szentpét. |
| 2016-03-05 | Krasznodar | 0 - 0 | Zenit Szentpét. |
| 2015-08-15 | Zenit Szentpét. | 0 - 2 | Krasznodar |
| 2014-12-06 | Zenit Szentpét. | 4 - 0 | Krasznodar |
| 2014-10-18 | Krasznodar | 2 - 2 | Zenit Szentpét. |
| 2014-04-12 | Zenit Szentpét. | 4 - 1 | Krasznodar |
| 2013-07-17 | Krasznodar | 1 - 2 | Zenit Szentpét. |
| 2013-04-21 | Zenit Szentpét. | 1 - 0 | Krasznodar |
| 2012-10-07 | Krasznodar | 0 - 2 | Zenit Szentpét. |
| 2011-08-28 | Zenit Szentpét. | 5 - 0 | Krasznodar |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 8 | 2 | 2 | 9 | 6 | 4 | |
| 67% | 17% | 17% | 75% | 50% | 33% |
Zenit Szentpét. utolsó 12 mérkőzések
| 2018-04-01 | Ufa | 1 - 2 | Zenit Szentpét. |
| 2018-03-15 | Zenit Szentpét. | 1 - 1 | RB Leipzig |
| 2018-03-11 | FK Rosztov | 0 - 0 | Zenit Szentpét. |
| 2018-03-08 | RB Leipzig | 2 - 1 | Zenit Szentpét. |
| 2018-03-03 | Zenit Szentpét. | 0 - 0 | Amkar Perm |
| 2018-02-22 | Zenit Szentpét. | 3 - 0 | Celtic |
| 2018-02-15 | Celtic | 1 - 0 | Zenit Szentpét. |
| 2018-02-10 | Zenit Szentpét. | 3 - 1 | Maribor |
| 2018-02-07 | Zenit Szentpét. | 1 - 0 | Crvena Zvezda |
| 2018-02-04 | Zenit Szentpét. | 0 - 0 | Slovan Brat. |
| 2018-01-28 | Zenit Szentpét. | 4 - 1 | Guangzhou |
| 2018-01-25 | Zenit Szentpét. | 5 - 1 | Slavia Praha |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 4 | 2 | 7 | 6 | 3 | |
| 50% | 33% | 17% | 58% | 50% | 25% |
Krasznodar utolsó 12 mérkőzések
| 2018-04-01 | Krasznodar | 1 - 1 | Anzsi Makh. |
| 2018-03-17 | Krasznodar | 0 - 1 | Ufa |
| 2018-03-10 | Dinamo Moszkva | 0 - 0 | Krasznodar |
| 2018-03-03 | Krasznodar | 3 - 1 | FK Rosztov |
| 2018-02-22 | Rosenborg | 3 - 2 | Krasznodar |
| 2018-02-20 | Kristiansund | 3 - 0 | Krasznodar |
| 2018-02-18 | Molde | 1 - 2 | Krasznodar |
| 2018-02-10 | Krasznodar | 7 - 1 | Hebei |
| 2018-02-08 | Fehervar | 1 - 0 | Krasznodar |
| 2018-02-06 | Krasznodar | 2 - 1 | Strömsgodset |
| 2018-01-26 | Krasznodar | 1 - 3 | Asztana |
| 2018-01-22 | Krasznodar | 2 - 1 | Lok. Tashkent |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 2 | 5 | 9 | 8 | 4 | |
| 42% | 17% | 42% | 75% | 67% | 33% |
Tabella Premjer-Liga
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Lok. Moszkva | 23 | +18 | 49 |
| 2 | Szpartak Moszkva | 24 | +16 | 47 |
| 3 | CSZKA Moszkva | 23 | +16 | 44 |
| 4 | Zenit Szentpét. | 23 | +19 | 42 |
| 5 | Krasznodar | 24 | +10 | 41 |
| 6 | Ufa | 24 | -1 | 34 |
| 7 | Arsenal Tula | 24 | -1 | 32 |
| 8 | Ural | 24 | 0 | 29 |
| 9 | Rubin Kazan | 24 | +3 | 28 |
| 10 | Akhmat Grozny | 23 | -8 | 27 |
| 11 | Dinamo Moszkva | 23 | 0 | 27 |
| 12 | FK Rosztov | 24 | -3 | 27 |
| 13 | Amkar Perm | 23 | -8 | 25 |
| 14 | Anzsi Makh. | 24 | -15 | 24 |
| 15 | Tosno | 24 | -20 | 23 |
| 16 | Habarovszk | 24 | -26 | 13 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| Zenit Szentpét. | |
| Krasznodar | |
| Hazai | |
| Vendég |
Mérkőzések hazai/vendég
| H | Csapat | Zenit Szentpét. | Krasznodar |
|---|---|---|---|
| 1 | Lok. Moszkva | 0 - 3 | 2 - 0 |
| 2 | Szpartak Moszkva | 5 - 1 | 2 - 0 |
| 3 | CSZKA Moszkva | ||
| 4 | Zenit Szentpét. | - | |
| 5 | Krasznodar | - | |
| 6 | Ufa | 3 - 0 | 0 - 1 |
| 7 | Arsenal Tula | 0 - 1 | 1 - 0 |
| 8 | Ural | 2 - 1 | 0 - 1 |
| 9 | Rubin Kazan | 2 - 1 | 1 - 2 |
| 10 | Akhmat Grozny | 4 - 0 | 2 - 3 |
| 11 | Dinamo Moszkva | 0 - 0 | |
| 12 | FK Rosztov | 0 - 0 | 0 - 0 |
| 13 | Amkar Perm | 0 - 0 | 1 - 3 |
| 14 | Anzsi Makh. | 1 - 5 | |
| 15 | Tosno | 5 - 0 | 1 - 3 |
| 16 | Habarovszk |
Liga pozíció
| Zenit Szentpét. | Krasznodar | |
| Pozíció | 4 | 5 |
| Pontok | 42 | 41 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 5 | 3 |
| Pontok | 20 | 23 |
Liga forma
| Zenit Szentpét. | Krasznodar | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
11
9 3 |
12
5 7 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
6
2 2 |
7
2 3 |
Liga gólok
| Zenit Szentpét. | Krasznodar | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
33
14 |
36
26 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
21
7 |
18
11 |
Teljes statisztika Premjer-Liga
| Mérkőzések (189) | |
| Hazai győzelmek | 40% |
| Döntetlenek | 29% |
| Vendég győzelmek | 31% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (424) | |
| Meccsenkénti gólok | 2.24 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 1.26 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 0.98 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 70% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 61% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 43% |
| Felett 1.5 | 62% |
| Felett 2.5 | 40% |
| Felett 3.5 | 22% |
Zenit Szentpét. következő 6 mérkőzések
| 2018-04-14 | Zenit Szentpét. | - | Anzsi Makh. |
| 2018-04-18 | Zenit Szentpét. | - | Dinamo Moszkva |
| 2018-04-22 | Arsenal Tula | - | Zenit Szentpét. |
| 2018-04-29 | Zenit Szentpét. | - | CSZKA Moszkva |
| 2018-05-05 | Lok. Moszkva | - | Zenit Szentpét. |
| 2018-05-13 | Zenit Szentpét. | - | Habarovszk |
Krasznodar következő 6 mérkőzések
| 2018-04-14 | Krasznodar | - | Arsenal Tula |
| 2018-04-22 | CSZKA Moszkva | - | Krasznodar |
| 2018-04-30 | Krasznodar | - | Lok. Moszkva |
| 2018-05-05 | Habarovszk | - | Krasznodar |
| 2018-05-13 | Krasznodar | - | Rubin Kazan |
| 2018-07-09 | Krasznodar | - | Al Ahly |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.75 | 3.50 | 4.75 |
| Valószínűség | 43% | 23% | 34% |
| 1 @ 1.75 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 1.19 | 2.10 |
| Valószínűség | 56% | 44% |
| 1X @ 1.19 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.33 | 3.25 | |
| Valószínűség | 63% | 37% | |
| Felett 1.5 @ 1.33 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.04 | 1.75 | |
| Valószínűség | 40% | 60% | |
| Alatt 2.5 @ 1.75 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 3.75 | 1.25 | |
| Valószínűség | 25% | 75% | |
| Alatt 3.5 @ 1.25 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.95 | 1.80 | |
| Valószínűség | 41% | 59% | |
| Nem @ 1.80 | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2018-04-07 12:05. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!
