Szuperliga - Szlovákia
szombat, 09.12.2017
13:00
13:00

Z. Podbrezova

Nitra
1 - 0
(1 - 0, 0 - 0)
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | Podbrezova |
| Vendég: | Nitra |
| Távolság: | 120.7 km |
| Stadion | |
| Stadion: | ZELPO Aréna |
| Befogadóképesség: | 4 500 |
| Méretek: | 105 x 68 m |
| Fotók: | Google maps (térkép) |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 13:00 (14:00 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.75 | 3.20 | 2.29 | 2 | 1.57 | 1.39 | |||
| 21% | 28% | 51% | 2.29 | 29% | 71% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.35 | 2.97 | 2.10 | 1.70 | 3.68 | 1.24 | ||||||
| 61% | 39% | 39% | 61% | 21% | 79% |
Utolsó 9 közvetlen mérkőzések
| 2017-09-16 | Nitra | 1 - 0 | Z. Podbrezova |
| 2005-04-30 | Z. Podbrezova | 0 - 1 | Nitra |
| 2004-09-11 | Nitra | 0 - 0 | Z. Podbrezova |
| 2004-05-17 | Z. Podbrezova | 0 - 1 | Nitra |
| 2003-10-03 | Nitra | 0 - 0 | Z. Podbrezova |
| 2003-06-13 | Nitra | 1 - 0 | Z. Podbrezova |
| 2002-11-01 | Z. Podbrezova | 2 - 1 | Nitra |
| 2002-05-10 | Z. Podbrezova | 1 - 0 | Nitra |
| 2001-10-19 | Nitra | 0 - 1 | Z. Podbrezova |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 2 | 4 | 1 | 1 | 0 | |
| 33% | 22% | 44% | 11% | 11% | 0% |
Z. Podbrezova utolsó 12 mérkőzések
| 2017-12-02 | Zilina | 1 - 0 | Z. Podbrezova |
| 2017-11-25 | Z. Podbrezova | 1 - 1 | Slovan Brat. |
| 2017-11-18 | Ruzomberok | 3 - 0 | Z. Podbrezova |
| 2017-11-03 | Z. Podbrezova | 1 - 8 | Trencin |
| 2017-10-28 | Z. Michalovce | 2 - 1 | Z. Podbrezova |
| 2017-10-21 | Spartak Trnava | 2 - 0 | Z. Podbrezova |
| 2017-10-18 | Zilina | 3 - 0 | Z. Podbrezova |
| 2017-10-14 | Z. Podbrezova | 0 - 2 | Dunajska Streda |
| 2017-09-30 | Z. Podbrezova | 1 - 0 | Senica |
| 2017-09-23 | Zlate Moravce | 1 - 0 | Z. Podbrezova |
| 2017-09-19 | Z. Podbrezova | 2 - 0 | Tatran Presov |
| 2017-09-16 | Nitra | 1 - 0 | Z. Podbrezova |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 1 | 9 | 8 | 4 | 1 | |
| 17% | 8% | 75% | 67% | 33% | 8% |
Nitra utolsó 12 mérkőzések
| 2017-12-05 | Nitra | 0 - 1 | Spartak Trnava |
| 2017-11-26 | Dunajska Streda | 0 - 0 | Nitra |
| 2017-11-18 | Nitra | 0 - 0 | Senica |
| 2017-11-05 | Zlate Moravce | 2 - 2 | Nitra |
| 2017-10-28 | Nitra | 2 - 0 | Tatran Presov |
| 2017-10-21 | Z. Michalovce | 0 - 0 | Nitra |
| 2017-10-18 | Slovan Brat. | 3 - 1 | Nitra |
| 2017-10-15 | Zilina | 2 - 0 | Nitra |
| 2017-09-30 | Slovan Brat. | 1 - 1 | Nitra |
| 2017-09-23 | Nitra | 0 - 0 | Ruzomberok |
| 2017-09-20 | Trencin | 2 - 1 | Nitra |
| 2017-09-16 | Nitra | 1 - 0 | Z. Podbrezova |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 6 | 4 | 6 | 3 | 2 | |
| 17% | 50% | 33% | 50% | 25% | 17% |
Tabella Szuperliga
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Spartak Trnava | 18 | +13 | 40 |
| 2 | Zilina | 18 | +15 | 34 |
| 3 | Ruzomberok | 18 | +13 | 31 |
| 4 | Slovan Brat. | 18 | +11 | 31 |
| 5 | Dunajska Streda | 18 | +5 | 31 |
| 6 | Nitra | 18 | +7 | 28 |
| 7 | Trencin | 18 | +14 | 26 |
| 8 | Zlate Moravce | 18 | 0 | 24 |
| 9 | Z. Michalovce | 18 | -6 | 19 |
| 10 | Tatran Presov | 18 | -26 | 13 |
| 11 | Z. Podbrezova | 18 | -23 | 11 |
| 12 | Senica | 18 | -23 | 10 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| Z. Podbrezova | |
| Nitra | |
| Hazai | |
| Vendég |
Mérkőzések hazai/vendég
| H | Csapat | Z. Podbrezova | Nitra |
|---|---|---|---|
| 1 | Spartak Trnava | 1 - 2 | 2 - 1 |
| 2 | Zilina | 2 - 4 | 2 - 0 |
| 3 | Ruzomberok | 1 - 3 | |
| 4 | Slovan Brat. | 1 - 1 | 1 - 1 |
| 5 | Dunajska Streda | 0 - 2 | 0 - 0 |
| 6 | Nitra | - | |
| 7 | Trencin | 1 - 8 | 2 - 1 |
| 8 | Zlate Moravce | 2 - 2 | |
| 9 | Z. Michalovce | 1 - 0 | 0 - 0 |
| 10 | Tatran Presov | 2 - 0 | 0 - 4 |
| 11 | Z. Podbrezova | - | |
| 12 | Senica | 1 - 0 | 0 - 1 |
Liga pozíció
| Z. Podbrezova | Nitra | |
| Pozíció | 11 | 6 |
| Pontok | 11 | 28 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 10 | 5 |
| Pontok | 10 | 10 |
Liga forma
| Z. Podbrezova | Nitra | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
3
2 13 |
7
7 4 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
3
1 5 |
2
4 3 |
Liga gólok
| Z. Podbrezova | Nitra | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
13
36 |
18
11 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
10
20 |
10
9 |
Teljes statisztika Szuperliga
| Mérkőzések (108) | |
| Hazai győzelmek | 48% |
| Döntetlenek | 24% |
| Vendég győzelmek | 28% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (294) | |
| Meccsenkénti gólok | 2.72 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 1.50 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 1.22 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 80% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 68% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 55% |
| Felett 1.5 | 73% |
| Felett 2.5 | 51% |
| Felett 3.5 | 27% |
Z. Podbrezova következő 6 mérkőzések
| 2018-02-18 | Tatran Presov | - | Z. Podbrezova |
| 2018-02-24 | Z. Podbrezova | - | Zlate Moravce |
| 2018-03-03 | Senica | - | Z. Podbrezova |
| 2018-03-10 | Zlate Moravce | - | Z. Podbrezova |
| 2018-03-17 | Z. Podbrezova | - | Z. Michalovce |
| 2018-03-31 | Z. Podbrezova | - | Tatran Presov |
Nitra következő 6 mérkőzések
| 2018-02-06 | Ufa | - | Nitra |
| 2018-02-18 | Nitra | - | Trencin |
| 2018-02-26 | Ruzomberok | - | Nitra |
| 2018-03-03 | Nitra | - | Slovan Brat. |
| 2018-03-10 | Senica | - | Nitra |
| 2018-03-17 | Nitra | - | Zlate Moravce |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.75 | 3.20 | 2.29 |
| Valószínűség | 21% | 28% | 51% |
| 2 @ 2.29 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 1.57 | 1.39 |
| Valószínűség | 29% | 71% |
| X2 @ 1.39 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.35 | 2.97 | |
| Valószínűség | 61% | 39% | |
| Felett 1.5 @ 1.35 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.10 | 1.70 | |
| Valószínűség | 39% | 61% | |
| Alatt 2.5 @ 1.70 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 3.68 | 1.24 | |
| Valószínűség | 21% | 79% | |
| Alatt 3.5 @ 1.24 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.87 | 1.85 | |
| Valószínűség | 42% | 58% | |
| Nem @ 1.85 | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2017-12-09 12:00. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!
