Ekstraklasa - Lengyelország
szombat, 02.12.2017
17:00
17:00

Zaglebie Lubin

LKS Nieciecza
4 - 2
(3 - 1, 1 - 1)
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | Lubin |
| Vendég: | Nieciecza |
| Távolság: | 355.1 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Stadion Zaglebie Lubin |
| Befogadóképesség: | 16 068 |
| Méretek: | 105 x 68 m |
| Fotók: | Google maps (térkép) |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 17:00 (18:00 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.80 | 3.50 | 4.50 | 1X | 1.19 | 2.04 | |||
| 42% | 36% | 22% | 1.19 | 65% | 35% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.28 | 3.50 | 2.00 | 1.80 | 3.39 | 1.30 | ||||||
| 66% | 34% | 45% | 55% | 22% | 78% |
Utolsó 7 közvetlen mérkőzések
| 2017-07-28 | LKS Nieciecza | 1 - 1 | Zaglebie Lubin |
| 2016-12-02 | LKS Nieciecza | 0 - 1 | Zaglebie Lubin |
| 2016-07-31 | Zaglebie Lubin | 2 - 0 | LKS Nieciecza |
| 2015-12-04 | Zaglebie Lubin | 2 - 0 | LKS Nieciecza |
| 2015-08-07 | LKS Nieciecza | 1 - 0 | Zaglebie Lubin |
| 2015-06-06 | Zaglebie Lubin | 1 - 1 | LKS Nieciecza |
| 2014-11-16 | LKS Nieciecza | 1 - 1 | Zaglebie Lubin |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 3 | 1 | 5 | 0 | 0 | |
| 43% | 43% | 14% | 71% | 0% | 0% |
Zaglebie Lubin utolsó 12 mérkőzések
| 2017-11-29 | Korona Kielce | 2 - 0 | Zaglebie Lubin |
| 2017-11-26 | Slask Wroclaw | 1 - 0 | Zaglebie Lubin |
| 2017-11-20 | Zaglebie Lubin | 0 - 0 | Korona Kielce |
| 2017-11-05 | Zaglebie Lubin | 1 - 2 | Cracovia Krakow |
| 2017-10-29 | Jagiellonia | 3 - 1 | Zaglebie Lubin |
| 2017-10-26 | Zaglebie Lubin | 0 - 1 | Korona Kielce |
| 2017-10-20 | Zaglebie Lubin | 2 - 2 | Piast Gliwice |
| 2017-10-15 | Zaglebie Lubin | 3 - 2 | Gornik Zabrze |
| 2017-09-30 | Lechia Gdansk | 1 - 0 | Zaglebie Lubin |
| 2017-09-24 | Zaglebie Lubin | 1 - 0 | Sandecja |
| 2017-09-21 | Cracovia Krakow | 0 - 3 | Zaglebie Lubin |
| 2017-09-15 | Arka Gdynia | 1 - 1 | Zaglebie Lubin |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 3 | 6 | 7 | 5 | 3 | |
| 25% | 25% | 50% | 58% | 42% | 25% |
LKS Nieciecza utolsó 12 mérkőzések
| 2017-11-27 | LKS Nieciecza | 3 - 3 | Wisla Krakow |
| 2017-11-17 | Jagiellonia | 0 - 0 | LKS Nieciecza |
| 2017-11-05 | LKS Nieciecza | 2 - 1 | Piast Gliwice |
| 2017-10-28 | Cracovia Krakow | 1 - 1 | LKS Nieciecza |
| 2017-10-21 | Pogon Szczecin | 2 - 3 | LKS Nieciecza |
| 2017-10-14 | LKS Nieciecza | 1 - 1 | Arka Gdynia |
| 2017-10-01 | Wisla Plock | 1 - 0 | LKS Nieciecza |
| 2017-09-27 | Chojniczanka | 2 - 1 | LKS Nieciecza |
| 2017-09-23 | LKS Nieciecza | 2 - 1 | Lechia Gdansk |
| 2017-09-17 | Sandecja | 1 - 0 | LKS Nieciecza |
| 2017-09-10 | LKS Nieciecza | 1 - 2 | Gornik Zabrze |
| 2017-08-26 | Korona Kielce | 2 - 1 | LKS Nieciecza |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 4 | 5 | 9 | 7 | 2 | |
| 25% | 33% | 42% | 75% | 58% | 17% |
Tabella Ekstraklasa
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Gornik Zabrze | 17 | +12 | 32 |
| 2 | Legia Warszawa | 17 | +5 | 31 |
| 3 | Jagiellonia | 18 | +1 | 30 |
| 4 | Korona Kielce | 17 | +11 | 29 |
| 5 | Lech Poznan | 17 | +11 | 28 |
| 6 | Wisla Krakow | 17 | +4 | 28 |
| 7 | Arka Gdynia | 17 | +5 | 25 |
| 8 | Zaglebie Lubin | 17 | +4 | 24 |
| 9 | Slask Wroclaw | 18 | -5 | 23 |
| 10 | Lechia Gdansk | 18 | -1 | 22 |
| 11 | Wisla Plock | 17 | -6 | 20 |
| 12 | Cracovia Krakow | 17 | -4 | 18 |
| 13 | LKS Nieciecza | 17 | -4 | 18 |
| 14 | Sandecja | 17 | -9 | 18 |
| 15 | Piast Gliwice | 17 | -8 | 17 |
| 16 | Pogon Szczecin | 18 | -16 | 10 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| Zaglebie Lubin | |
| LKS Nieciecza | |
| Hazai | |
| Vendég |
Mérkőzések hazai/vendég
| H | Csapat | Zaglebie Lubin | LKS Nieciecza |
|---|---|---|---|
| 1 | Gornik Zabrze | 3 - 2 | |
| 2 | Legia Warszawa | ||
| 3 | Jagiellonia | 0 - 0 | |
| 4 | Korona Kielce | 0 - 0 | 2 - 1 |
| 5 | Lech Poznan | ||
| 6 | Wisla Krakow | 3 - 0 | 1 - 0 |
| 7 | Arka Gdynia | ||
| 8 | Zaglebie Lubin | - | |
| 9 | Slask Wroclaw | 1 - 0 | 1 - 1 |
| 10 | Lechia Gdansk | ||
| 11 | Wisla Plock | 2 - 2 | 1 - 0 |
| 12 | Cracovia Krakow | 1 - 2 | 1 - 1 |
| 13 | LKS Nieciecza | - | |
| 14 | Sandecja | 1 - 0 | 1 - 0 |
| 15 | Piast Gliwice | 2 - 2 | |
| 16 | Pogon Szczecin | 3 - 0 | 2 - 3 |
Liga pozíció
| Zaglebie Lubin | LKS Nieciecza | |
| Pozíció | 8 | 13 |
| Pontok | 24 | 18 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 6 | 12 |
| Pontok | 18 | 6 |
Liga forma
| Zaglebie Lubin | LKS Nieciecza | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
6
6 5 |
4
6 7 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
5
3 1 |
1
3 4 |
Liga gólok
| Zaglebie Lubin | LKS Nieciecza | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
22
18 |
18
22 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
16
8 |
6
9 |
Teljes statisztika Ekstraklasa
| Mérkőzések (138) | |
| Hazai győzelmek | 48% |
| Döntetlenek | 29% |
| Vendég győzelmek | 23% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (355) | |
| Meccsenkénti gólok | 2.57 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 1.54 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 1.04 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 81% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 66% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 54% |
| Felett 1.5 | 71% |
| Felett 2.5 | 49% |
| Felett 3.5 | 26% |
Zaglebie Lubin következő 6 mérkőzések
| 2017-12-10 | Pogon Szczecin | - | Zaglebie Lubin |
| 2017-12-13 | Zaglebie Lubin | - | Lech Poznan |
| 2017-12-17 | Wisla Krakow | - | Zaglebie Lubin |
| 2018-01-29 | Zaglebie Lubin | - | Hobro |
| 2018-02-09 | Zaglebie Lubin | - | Legia Warszawa |
| 2018-02-17 | Wisla Plock | - | Zaglebie Lubin |
LKS Nieciecza következő 6 mérkőzések
| 2017-12-09 | Legia Warszawa | - | LKS Nieciecza |
| 2017-12-12 | LKS Nieciecza | - | Slask Wroclaw |
| 2017-12-17 | Lech Poznan | - | LKS Nieciecza |
| 2018-02-11 | LKS Nieciecza | - | Korona Kielce |
| 2018-02-19 | Gornik Zabrze | - | LKS Nieciecza |
| 2018-02-24 | LKS Nieciecza | - | Sandecja |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.80 | 3.50 | 4.50 |
| Valószínűség | 42% | 36% | 22% |
| 1X @ 1.19 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 1.19 | 2.04 |
| Valószínűség | 65% | 35% |
| 1X @ 1.19 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.28 | 3.50 | |
| Valószínűség | 66% | 34% | |
| Felett 1.5 @ 1.28 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.00 | 1.80 | |
| Valószínűség | 45% | 55% | |
| Alatt 2.5 @ 1.80 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 3.39 | 1.30 | |
| Valószínűség | 22% | 78% | |
| Alatt 3.5 @ 1.30 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.80 | 1.95 | |
| Valószínűség | 57% | 43% | |
| Igen @ 1.80 | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2017-12-02 16:02. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!
