J2 League - Japán
szombat, 12.05.2018
06:00
06:00

Yokohama FC

Roasso Kumamoto
4 - 2
(0 - 0, 4 - 2)
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | Yokohama |
| Vendég: | Kumamoto |
| Távolság: | 871.1 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Nippatsu Mitsuzawa |
| Befogadóképesség: | 15 046 |
| Méretek: | 105 x 68 m |
| Fotók: | Google maps (térkép) |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 06:00 (14:00 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.90 | 3.29 | 4.20 | 1X | 1.25 | 1.90 | |||
| 43% | 30% | 27% | 1.25 | 61% | 39% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.33 | 3.25 | 2.00 | 1.80 | 3.50 | 1.28 | ||||||
| 68% | 32% | 58% | 42% | 28% | 72% |
Utolsó 12 közvetlen mérkőzések
| 2017-11-05 | Yokohama FC | 2 - 0 | Roasso Kumamoto |
| 2017-04-29 | Roasso Kumamoto | 1 - 4 | Yokohama FC |
| 2016-09-07 | Roasso Kumamoto | 0 - 1 | Yokohama FC |
| 2016-07-16 | Yokohama FC | 1 - 1 | Roasso Kumamoto |
| 2015-07-18 | Yokohama FC | 0 - 3 | Roasso Kumamoto |
| 2015-04-11 | Roasso Kumamoto | 0 - 1 | Yokohama FC |
| 2014-09-14 | Roasso Kumamoto | 2 - 2 | Yokohama FC |
| 2014-04-05 | Yokohama FC | 0 - 1 | Roasso Kumamoto |
| 2013-11-17 | Roasso Kumamoto | 0 - 1 | Yokohama FC |
| 2013-04-07 | Yokohama FC | 0 - 0 | Roasso Kumamoto |
| 2012-10-21 | Roasso Kumamoto | 0 - 1 | Yokohama FC |
| 2012-06-02 | Yokohama FC | 2 - 0 | Roasso Kumamoto |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 7 | 3 | 2 | 6 | 3 | 2 | |
| 58% | 25% | 17% | 50% | 25% | 17% |
Yokohama FC utolsó 12 mérkőzések
| 2018-05-06 | Machida Zelvia | 1 - 0 | Yokohama FC |
| 2018-05-03 | Kamatamare S. | 1 - 2 | Yokohama FC |
| 2018-04-28 | Yokohama FC | 1 - 0 | Tokushima Vortis |
| 2018-04-22 | Yokohama FC | 0 - 0 | Tochigi SC |
| 2018-04-15 | Oita Trinita | 1 - 1 | Yokohama FC |
| 2018-04-08 | Yokohama FC | 2 - 2 | Avispa Fukuoka |
| 2018-04-01 | Yokohama FC | 0 - 4 | Z. Kanazawa |
| 2018-03-25 | Mito HollyHock | 0 - 0 | Yokohama FC |
| 2018-03-21 | M. Yamagata | 2 - 3 | Yokohama FC |
| 2018-03-17 | Yokohama FC | 0 - 3 | Albirex Niigata |
| 2018-03-11 | Yokohama FC | 3 - 0 | Ehime |
| 2018-03-03 | Gifu | 0 - 1 | Yokohama FC |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 4 | 3 | 7 | 6 | 3 | |
| 42% | 33% | 25% | 58% | 50% | 25% |
Roasso Kumamoto utolsó 12 mérkőzések
| 2018-05-06 | Roasso Kumamoto | 1 - 4 | Ventforet Kofu |
| 2018-05-03 | Roasso Kumamoto | 1 - 2 | Gifu |
| 2018-04-28 | Fagiano Okayama | 3 - 1 | Roasso Kumamoto |
| 2018-04-21 | Kyoto Sanga | 1 - 2 | Roasso Kumamoto |
| 2018-04-15 | Roasso Kumamoto | 0 - 0 | Tokyo Verdy |
| 2018-04-08 | Machida Zelvia | 2 - 2 | Roasso Kumamoto |
| 2018-04-01 | Roasso Kumamoto | 3 - 1 | Albirex Niigata |
| 2018-03-25 | Tochigi SC | 1 - 0 | Roasso Kumamoto |
| 2018-03-21 | Roasso Kumamoto | 2 - 1 | Omiya Ardija |
| 2018-03-17 | Ehime | 1 - 2 | Roasso Kumamoto |
| 2018-03-11 | Roasso Kumamoto | 1 - 2 | M. Yamagata |
| 2018-03-04 | Roasso Kumamoto | 2 - 1 | Tokushima Vortis |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 2 | 5 | 10 | 10 | 4 | |
| 42% | 17% | 42% | 83% | 83% | 33% |
Tabella J2 League
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Oita Trinita | 13 | +11 | 27 |
| 2 | Fagiano Okayama | 13 | +8 | 25 |
| 3 | Renofa Yamaguchi | 13 | +5 | 24 |
| 4 | Avispa Fukuoka | 13 | +6 | 23 |
| 5 | Machida Zelvia | 13 | +6 | 22 |
| 6 | Yokohama FC | 13 | -1 | 20 |
| 7 | Tochigi SC | 13 | -3 | 19 |
| 8 | Z. Kanazawa | 13 | +4 | 18 |
| 9 | Tokyo Verdy | 13 | +3 | 18 |
| 10 | M. Yamaga | 13 | +1 | 18 |
| 11 | Omiya Ardija | 13 | 0 | 17 |
| 12 | Albirex Niigata | 13 | 0 | 17 |
| 13 | Tokushima Vortis | 13 | -1 | 17 |
| 14 | JEF Utd Chiba | 13 | -3 | 17 |
| 15 | Roasso Kumamoto | 13 | -5 | 17 |
| 16 | Gifu | 13 | 0 | 16 |
| 17 | Ventforet Kofu | 13 | +2 | 15 |
| 18 | M. Yamagata | 13 | -2 | 15 |
| 19 | Mito HollyHock | 13 | -2 | 15 |
| 20 | Kamatamare S. | 13 | -10 | 10 |
| 21 | Ehime | 13 | -10 | 10 |
| 22 | Kyoto Sanga | 13 | -9 | 9 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| Yokohama FC | |
| Roasso Kumamoto | |
| Hazai | |
| Vendég |
Mérkőzések hazai/vendég
| H | Csapat | Yokohama FC | Roasso Kumamoto |
|---|---|---|---|
| 1 | Oita Trinita | ||
| 2 | Fagiano Okayama | 3 - 1 | |
| 3 | Renofa Yamaguchi | 4 - 1 | |
| 4 | Avispa Fukuoka | 2 - 2 | |
| 5 | Machida Zelvia | 2 - 2 | |
| 6 | Yokohama FC | - | |
| 7 | Tochigi SC | 0 - 0 | 1 - 0 |
| 8 | Z. Kanazawa | 0 - 4 | |
| 9 | Tokyo Verdy | ||
| 10 | M. Yamaga | 0 - 0 | |
| 11 | Omiya Ardija | ||
| 12 | Albirex Niigata | 0 - 3 | |
| 13 | Tokushima Vortis | 1 - 0 | |
| 14 | JEF Utd Chiba | ||
| 15 | Roasso Kumamoto | - | |
| 16 | Gifu | ||
| 17 | Ventforet Kofu | ||
| 18 | M. Yamagata | ||
| 19 | Mito HollyHock | ||
| 20 | Kamatamare S. | ||
| 21 | Ehime | 3 - 0 | 1 - 2 |
| 22 | Kyoto Sanga | 1 - 2 |
Liga pozíció
| Yokohama FC | Roasso Kumamoto | |
| Pozíció | 6 | 15 |
| Pontok | 20 | 17 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 13 | 15 |
| Pontok | 9 | 7 |
Liga forma
| Yokohama FC | Roasso Kumamoto | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
5
5 3 |
5
2 6 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
2
3 2 |
2
1 3 |
Liga gólok
| Yokohama FC | Roasso Kumamoto | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
13
14 |
18
23 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
6
9 |
8
12 |
Teljes statisztika J2 League
| Mérkőzések (143) | |
| Hazai győzelmek | 36% |
| Döntetlenek | 28% |
| Vendég győzelmek | 36% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (347) | |
| Meccsenkénti gólok | 2.43 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 1.27 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 1.16 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 71% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 73% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 52% |
| Felett 1.5 | 66% |
| Felett 2.5 | 45% |
| Felett 3.5 | 23% |
Yokohama FC következő 6 mérkőzések
| 2018-05-20 | Yokohama FC | - | JEF Utd Chiba |
| 2018-05-26 | Kyoto Sanga | - | Yokohama FC |
| 2018-06-03 | Yokohama FC | - | Tokyo Verdy |
| 2018-06-06 | Yokohama FC | - | Kamatamare S. |
| 2018-06-10 | Omiya Ardija | - | Yokohama FC |
| 2018-06-17 | Fagiano Okayama | - | Yokohama FC |
Roasso Kumamoto következő 6 mérkőzések
| 2018-05-20 | Roasso Kumamoto | - | Mito HollyHock |
| 2018-05-27 | JEF Utd Chiba | - | Roasso Kumamoto |
| 2018-06-03 | Oita Trinita | - | Roasso Kumamoto |
| 2018-06-06 | M. Yamaga | - | Roasso Kumamoto |
| 2018-06-10 | Roasso Kumamoto | - | Avispa Fukuoka |
| 2018-06-16 | Roasso Kumamoto | - | Kamatamare S. |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.90 | 3.29 | 4.20 |
| Valószínűség | 43% | 30% | 27% |
| 1X @ 1.25 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 1.25 | 1.90 |
| Valószínűség | 61% | 39% |
| 1X @ 1.25 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.33 | 3.25 | |
| Valószínűség | 68% | 32% | |
| Felett 1.5 @ 1.33 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.00 | 1.80 | |
| Valószínűség | 58% | 42% | |
| Felett 2.5 @ 2.00 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 3.50 | 1.28 | |
| Valószínűség | 28% | 72% | |
| Alatt 3.5 @ 1.28 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.83 | 1.83 | |
| Valószínűség | 55% | 45% | |
| Igen @ 1.83 | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2018-05-12 04:04. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!
