J2 League - Japán
vasárnap, 25.02.2018
05:00
0 - 0
(0 - 0, 0 - 0)
| Információ |
| Város |
| Hazai: |
Yokohama |
| Vendég: |
Matsumoto |
| Távolság: |
174.4 km |
| Stadion |
| Stadion: |
Nippatsu Mitsuzawa
|
| Befogadóképesség: |
15 046 |
| Méretek: |
105 x 68 m |
| Fotók: |
Google maps (térkép) |
| Kezdési időpont |
| Óra: |
05:00 (14:00 helyi idő) |
Oddsok
| 1 |
X |
2 |
E/O |
|
|
|
1X |
X2 |
| 2.75 |
3.10 |
2.62 |
X |
|
|
|
1.50 |
1.44 |
| 34% |
33% |
33% |
3.10 |
|
|
|
50% |
50% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.39 |
2.75 |
|
|
|
2.25 |
1.61 |
|
|
|
4.00 |
1.22 |
| 24% |
76% |
|
|
|
15% |
85% |
|
|
|
15% |
85% |
Utolsó 10 közvetlen mérkőzések
|
2017-07-08 |
M. Yamaga
|
3 - 1 |
Yokohama FC
|
|
2017-02-26 |
Yokohama FC
|
1 - 0 |
M. Yamaga
|
|
2016-11-20 |
M. Yamaga
|
3 - 2 |
Yokohama FC
|
|
2016-03-06 |
Yokohama FC
|
0 - 2 |
M. Yamaga
|
|
2014-10-04 |
Yokohama FC
|
0 - 2 |
M. Yamaga
|
|
2014-05-11 |
M. Yamaga
|
2 - 0 |
Yokohama FC
|
|
2013-11-03 |
Yokohama FC
|
1 - 3 |
M. Yamaga
|
|
2013-06-29 |
M. Yamaga
|
0 - 1 |
Yokohama FC
|
|
2012-09-17 |
Yokohama FC
|
1 - 1 |
M. Yamaga
|
|
2012-05-20 |
M. Yamaga
|
0 - 2 |
Yokohama FC
|
| G |
D |
V |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 3 |
1 |
6 |
|
8 |
3 |
3 |
| 30% |
10% |
60% |
|
80% |
30% |
30% |
Yokohama FC utolsó 12 mérkőzések
|
2017-11-19 |
JEF Utd Chiba
|
2 - 1 |
Yokohama FC
|
|
2017-11-12 |
Yokohama FC
|
1 - 1 |
Fagiano Okayama
|
|
2017-11-05 |
Yokohama FC
|
2 - 0 |
Roasso Kumamoto
|
|
2017-10-28 |
Kyoto Sanga
|
2 - 2 |
Yokohama FC
|
|
2017-10-20 |
Yokohama FC
|
2 - 2 |
Machida Zelvia
|
|
2017-10-14 |
M. Yamagata
|
2 - 0 |
Yokohama FC
|
|
2017-10-07 |
Yokohama FC
|
1 - 3 |
Avispa Fukuoka
|
|
2017-10-01 |
Thespa Gunma
|
1 - 1 |
Yokohama FC
|
|
2017-09-24 |
Ehime
|
2 - 3 |
Yokohama FC
|
|
2017-09-16 |
Yokohama FC
|
1 - 1 |
Tokyo Verdy
|
|
2017-09-09 |
Yokohama FC
|
2 - 0 |
Z. Kanazawa
|
|
2017-09-02 |
Shonan Bellmare
|
2 - 2 |
Yokohama FC
|
| G |
D |
V |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 3 |
6 |
3 |
|
12 |
6 |
5 |
| 25% |
50% |
25% |
|
100% |
50% |
42% |
M. Yamaga utolsó 12 mérkőzések
|
2017-11-19 |
M. Yamaga
|
0 - 1 |
Kyoto Sanga
|
|
2017-11-11 |
Avispa Fukuoka
|
1 - 1 |
M. Yamaga
|
|
2017-11-05 |
Kamatamare S.
|
1 - 1 |
M. Yamaga
|
|
2017-10-29 |
M. Yamaga
|
2 - 1 |
Gifu
|
|
2017-10-21 |
M. Yamaga
|
0 - 2 |
Oita Trinita
|
|
2017-10-14 |
JEF Utd Chiba
|
5 - 1 |
M. Yamaga
|
|
2017-10-07 |
M. Yamaga
|
1 - 0 |
Roasso Kumamoto
|
|
2017-09-30 |
Mito HollyHock
|
0 - 1 |
M. Yamaga
|
|
2017-09-24 |
M. Yamaga
|
2 - 3 |
Renofa Yamaguchi
|
|
2017-09-20 |
M. Yamaga
|
0 - 2 |
Vissel Kobe
|
|
2017-09-16 |
M. Yamaga
|
3 - 0 |
Thespa Gunma
|
|
2017-09-10 |
Tokyo Verdy
|
1 - 2 |
M. Yamaga
|
| G |
D |
V |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 5 |
2 |
5 |
|
9 |
5 |
2 |
| 42% |
17% |
42% |
|
75% |
42% |
17% |
Yokohama FC következő 6 mérkőzések
|
2018-03-03 |
Gifu
|
- |
Yokohama FC
|
|
2018-03-11 |
Yokohama FC
|
- |
Ehime
|
|
2018-03-17 |
Yokohama FC
|
- |
Albirex Niigata
|
|
2018-03-21 |
M. Yamagata
|
- |
Yokohama FC
|
|
2018-03-25 |
Mito HollyHock
|
- |
Yokohama FC
|
|
2018-04-01 |
Yokohama FC
|
- |
Z. Kanazawa
|
M. Yamaga következő 6 mérkőzések
|
2018-03-03 |
Albirex Niigata
|
- |
M. Yamaga
|
|
2018-03-11 |
Tokyo Verdy
|
- |
M. Yamaga
|
|
2018-03-17 |
M. Yamaga
|
- |
Fagiano Okayama
|
|
2018-03-21 |
Machida Zelvia
|
- |
M. Yamaga
|
|
2018-03-25 |
Renofa Yamaguchi
|
- |
M. Yamaga
|
|
2018-04-01 |
M. Yamaga
|
- |
Omiya Ardija
|
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Oddsok |
2.75 |
3.10 |
2.62 |
| Valószínűség |
34% |
33% |
33% |
|
X @ 3.10 |
| Dupla esély |
1X |
X2 |
| Oddsok |
1.50 |
1.44 |
| Valószínűség |
50% |
50% |
|
X2 @ 1.44 |
| Felett/Alatt 1.5 |
Flt |
Alt |
| Oddsok |
|
1.39 |
2.75 |
| Valószínűség |
|
24% |
76% |
|
Alatt 1.5 @ 2.75 |
| Felett/Alatt 2.5 |
Flt |
Alt |
| Oddsok |
|
2.25 |
1.61 |
| Valószínűség |
|
15% |
85% |
|
Alatt 2.5 @ 1.61 |
| Felett/Alatt 3.5 |
Flt |
Alt |
| Oddsok |
|
4.00 |
1.22 |
| Valószínűség |
|
15% |
85% |
|
Alatt 3.5 @ 1.22 |
| Mindkét Csapat gólt Szerez |
Igen |
Nem |
| Oddsok |
|
1.90 |
1.80 |
| Valószínűség |
|
17% |
83% |
|
Nem @ 1.80 |
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2018-02-25 04:02. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!