J2 League - Japán
vasárnap, 08.04.2018
06:00
06:00

Yokohama FC

Avispa Fukuoka
2 - 2
(1 - 1, 1 - 1)
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | Yokohama |
| Vendég: | Fukuoka |
| Távolság: | 871.0 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Nippatsu Mitsuzawa |
| Befogadóképesség: | 15 046 |
| Méretek: | 105 x 68 m |
| Fotók: | Google maps (térkép) |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 06:00 (14:00 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.60 | 3.10 | 2.79 | 12 | 1.44 | 1.53 | |||
| 35% | 30% | 35% | 1.37 | 49% | 51% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.44 | 2.62 | 2.39 | 1.53 | 4.50 | 1.18 | ||||||
| 69% | 31% | 50% | 50% | 22% | 78% |
Utolsó 12 közvetlen mérkőzések
| 2017-10-07 | Yokohama FC | 1 - 3 | Avispa Fukuoka |
| 2017-04-02 | Avispa Fukuoka | 0 - 0 | Yokohama FC |
| 2015-11-01 | Avispa Fukuoka | 4 - 0 | Yokohama FC |
| 2015-04-01 | Yokohama FC | 2 - 2 | Avispa Fukuoka |
| 2014-08-31 | Yokohama FC | 2 - 0 | Avispa Fukuoka |
| 2014-03-30 | Avispa Fukuoka | 1 - 0 | Yokohama FC |
| 2013-09-15 | Avispa Fukuoka | 1 - 5 | Yokohama FC |
| 2013-05-06 | Yokohama FC | 0 - 1 | Avispa Fukuoka |
| 2012-09-30 | Avispa Fukuoka | 1 - 1 | Yokohama FC |
| 2012-06-24 | Yokohama FC | 1 - 1 | Avispa Fukuoka |
| 2010-09-19 | Yokohama FC | 1 - 3 | Avispa Fukuoka |
| 2010-05-16 | Avispa Fukuoka | 2 - 1 | Yokohama FC |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 4 | 6 | 9 | 6 | 5 | |
| 17% | 33% | 50% | 75% | 50% | 42% |
Yokohama FC utolsó 12 mérkőzések
| 2018-04-01 | Yokohama FC | 0 - 4 | Z. Kanazawa |
| 2018-03-25 | Mito HollyHock | 0 - 0 | Yokohama FC |
| 2018-03-21 | M. Yamagata | 2 - 3 | Yokohama FC |
| 2018-03-17 | Yokohama FC | 0 - 3 | Albirex Niigata |
| 2018-03-11 | Yokohama FC | 3 - 0 | Ehime |
| 2018-03-03 | Gifu | 0 - 1 | Yokohama FC |
| 2018-02-25 | Yokohama FC | 0 - 0 | M. Yamaga |
| 2017-11-19 | JEF Utd Chiba | 2 - 1 | Yokohama FC |
| 2017-11-12 | Yokohama FC | 1 - 1 | Fagiano Okayama |
| 2017-11-05 | Yokohama FC | 2 - 0 | Roasso Kumamoto |
| 2017-10-28 | Kyoto Sanga | 2 - 2 | Yokohama FC |
| 2017-10-20 | Yokohama FC | 2 - 2 | Machida Zelvia |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 5 | 3 | 9 | 7 | 4 | |
| 33% | 42% | 25% | 75% | 58% | 33% |
Avispa Fukuoka utolsó 12 mérkőzések
| 2018-04-01 | Avispa Fukuoka | 2 - 1 | Tochigi SC |
| 2018-03-25 | Omiya Ardija | 2 - 1 | Avispa Fukuoka |
| 2018-03-21 | Tokyo Verdy | 1 - 1 | Avispa Fukuoka |
| 2018-03-17 | Avispa Fukuoka | 0 - 2 | Ventforet Kofu |
| 2018-03-11 | Z. Kanazawa | 0 - 1 | Avispa Fukuoka |
| 2018-03-03 | Avispa Fukuoka | 2 - 2 | Kyoto Sanga |
| 2018-02-25 | Avispa Fukuoka | 2 - 0 | Gifu |
| 2017-12-03 | Nagoya Grampus | 0 - 0 | Avispa Fukuoka |
| 2017-11-26 | Avispa Fukuoka | 1 - 0 | Tokyo Verdy |
| 2017-11-19 | Fagiano Okayama | 1 - 1 | Avispa Fukuoka |
| 2017-11-11 | Avispa Fukuoka | 1 - 1 | M. Yamaga |
| 2017-11-05 | Avispa Fukuoka | 2 - 1 | Shonan Bellmare |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 5 | 2 | 9 | 4 | 1 | |
| 42% | 42% | 17% | 75% | 33% | 8% |
Tabella J2 League
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Oita Trinita | 8 | +9 | 17 |
| 2 | Renofa Yamaguchi | 8 | +6 | 17 |
| 3 | Fagiano Okayama | 7 | +6 | 16 |
| 4 | Machida Zelvia | 7 | +5 | 15 |
| 5 | Tokyo Verdy | 8 | +6 | 14 |
| 6 | Mito HollyHock | 8 | +4 | 12 |
| 7 | Roasso Kumamoto | 7 | 0 | 12 |
| 8 | Albirex Niigata | 7 | +2 | 11 |
| 9 | Avispa Fukuoka | 7 | +1 | 11 |
| 10 | Yokohama FC | 7 | -2 | 11 |
| 11 | Z. Kanazawa | 7 | +3 | 9 |
| 12 | Ventforet Kofu | 8 | 0 | 9 |
| 13 | Tokushima Vortis | 7 | -2 | 9 |
| 14 | Gifu | 8 | -2 | 8 |
| 15 | M. Yamaga | 7 | -1 | 7 |
| 16 | JEF Utd Chiba | 7 | -2 | 7 |
| 17 | Omiya Ardija | 8 | -3 | 7 |
| 18 | Tochigi SC | 7 | -7 | 7 |
| 19 | M. Yamagata | 7 | -4 | 6 |
| 20 | Kyoto Sanga | 8 | -5 | 6 |
| 21 | Ehime | 7 | -6 | 6 |
| 22 | Kamatamare S. | 7 | -8 | 4 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| Yokohama FC | |
| Avispa Fukuoka | |
| Hazai | |
| Vendég |
Mérkőzések hazai/vendég
| H | Csapat | Yokohama FC | Avispa Fukuoka |
|---|---|---|---|
| 1 | Oita Trinita | ||
| 2 | Renofa Yamaguchi | ||
| 3 | Fagiano Okayama | ||
| 4 | Machida Zelvia | ||
| 5 | Tokyo Verdy | 1 - 1 | |
| 6 | Mito HollyHock | ||
| 7 | Roasso Kumamoto | ||
| 8 | Albirex Niigata | 0 - 3 | |
| 9 | Avispa Fukuoka | - | |
| 10 | Yokohama FC | - | |
| 11 | Z. Kanazawa | 0 - 4 | 0 - 1 |
| 12 | Ventforet Kofu | ||
| 13 | Tokushima Vortis | ||
| 14 | Gifu | ||
| 15 | M. Yamaga | 0 - 0 | |
| 16 | JEF Utd Chiba | ||
| 17 | Omiya Ardija | 2 - 1 | |
| 18 | Tochigi SC | ||
| 19 | M. Yamagata | ||
| 20 | Kyoto Sanga | ||
| 21 | Ehime | 3 - 0 | |
| 22 | Kamatamare S. |
Liga pozíció
| Yokohama FC | Avispa Fukuoka | |
| Pozíció | 10 | 9 |
| Pontok | 11 | 11 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 15 | 15 |
| Pontok | 4 | 4 |
Liga forma
| Yokohama FC | Avispa Fukuoka | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
3
2 2 |
3
2 2 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
1
1 2 |
1
1 1 |
Liga gólok
| Yokohama FC | Avispa Fukuoka | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
7
9 |
9
8 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
3
7 |
3
3 |
Teljes statisztika J2 League
| Mérkőzések (81) | |
| Hazai győzelmek | 37% |
| Döntetlenek | 27% |
| Vendég győzelmek | 36% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (206) | |
| Meccsenkénti gólok | 2.54 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 1.33 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 1.21 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 68% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 74% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 52% |
| Felett 1.5 | 67% |
| Felett 2.5 | 51% |
| Felett 3.5 | 26% |
Yokohama FC következő 6 mérkőzések
| 2018-04-15 | Oita Trinita | - | Yokohama FC |
| 2018-04-22 | Yokohama FC | - | Tochigi SC |
| 2018-04-28 | Yokohama FC | - | Tokushima Vortis |
| 2018-05-03 | Kamatamare S. | - | Yokohama FC |
| 2018-05-06 | Machida Zelvia | - | Yokohama FC |
| 2018-05-12 | Yokohama FC | - | Roasso Kumamoto |
Avispa Fukuoka következő 6 mérkőzések
| 2018-04-14 | Avispa Fukuoka | - | Renofa Yamaguchi |
| 2018-04-22 | Avispa Fukuoka | - | JEF Utd Chiba |
| 2018-04-28 | Kamatamare S. | - | Avispa Fukuoka |
| 2018-05-03 | Avispa Fukuoka | - | M. Yamagata |
| 2018-05-06 | Fagiano Okayama | - | Avispa Fukuoka |
| 2018-05-12 | Avispa Fukuoka | - | Ehime |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.60 | 3.10 | 2.79 |
| Valószínűség | 35% | 30% | 35% |
| 12 @ 1.37 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 1.44 | 1.53 |
| Valószínűség | 49% | 51% |
| X2 @ 1.53 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.44 | 2.62 | |
| Valószínűség | 69% | 31% | |
| Felett 1.5 @ 1.44 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.39 | 1.53 | |
| Valószínűség | 50% | 50% | |
| Alatt 2.5 @ 1.53 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 4.50 | 1.18 | |
| Valószínűség | 22% | 78% | |
| Alatt 3.5 @ 1.18 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.00 | 1.72 | |
| Valószínűség | 41% | 59% | |
| Nem @ 1.72 | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2018-04-08 04:06. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!
