J2 League - Japán
szombat, 17.03.2018
05:00
05:00

Yokohama FC

Albirex Niigata
0 - 3
(0 - 2, 0 - 1)
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | Yokohama |
| Vendég: | Niigata |
| Távolság: | 278.8 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Nippatsu Mitsuzawa |
| Befogadóképesség: | 15 046 |
| Méretek: | 105 x 68 m |
| Fotók: | Google maps (térkép) |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 05:00 (14:00 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.35 | 3.00 | 3.29 | 1X | 1.34 | 1.61 | |||
| 35% | 33% | 32% | 1.34 | 56% | 44% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.39 | 2.75 | 2.25 | 1.61 | 4.00 | 1.22 | ||||||
| 54% | 46% | 28% | 72% | 15% | 85% |
Utolsó 6 közvetlen mérkőzések
| 2007-11-18 | Yokohama FC | 0 - 2 | Albirex Niigata |
| 2007-06-20 | Albirex Niigata | 3 - 1 | Yokohama FC |
| 2003-11-07 | Albirex Niigata | 4 - 2 | Yokohama FC |
| 2003-09-12 | Yokohama FC | 1 - 7 | Albirex Niigata |
| 2003-05-23 | Albirex Niigata | 2 - 1 | Yokohama FC |
| 2003-03-28 | Yokohama FC | 1 - 0 | Albirex Niigata |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 1 | 0 | 5 | 5 | 4 | 3 | |
| 17% | 0% | 83% | 83% | 67% | 50% |
Yokohama FC utolsó 12 mérkőzések
| 2018-03-11 | Yokohama FC | 3 - 0 | Ehime |
| 2018-03-03 | Gifu | 0 - 1 | Yokohama FC |
| 2018-02-25 | Yokohama FC | 0 - 0 | M. Yamaga |
| 2017-11-19 | JEF Utd Chiba | 2 - 1 | Yokohama FC |
| 2017-11-12 | Yokohama FC | 1 - 1 | Fagiano Okayama |
| 2017-11-05 | Yokohama FC | 2 - 0 | Roasso Kumamoto |
| 2017-10-28 | Kyoto Sanga | 2 - 2 | Yokohama FC |
| 2017-10-20 | Yokohama FC | 2 - 2 | Machida Zelvia |
| 2017-10-14 | M. Yamagata | 2 - 0 | Yokohama FC |
| 2017-10-07 | Yokohama FC | 1 - 3 | Avispa Fukuoka |
| 2017-10-01 | Thespa Gunma | 1 - 1 | Yokohama FC |
| 2017-09-24 | Ehime | 2 - 3 | Yokohama FC |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 5 | 3 | 10 | 6 | 4 | |
| 33% | 42% | 25% | 83% | 50% | 33% |
Albirex Niigata utolsó 12 mérkőzések
| 2018-03-14 | Tokyo | 1 - 0 | Albirex Niigata |
| 2018-03-11 | Albirex Niigata | 1 - 1 | Kyoto Sanga |
| 2018-03-07 | Vegalta Sendai | 1 - 1 | Albirex Niigata |
| 2018-03-03 | Albirex Niigata | 1 - 1 | M. Yamaga |
| 2018-02-25 | Kamatamare S. | 0 - 1 | Albirex Niigata |
| 2017-12-02 | Albirex Niigata | 1 - 0 | Cerezo Osaka |
| 2017-11-26 | Shimizu S-Pulse | 2 - 3 | Albirex Niigata |
| 2017-11-18 | Albirex Niigata | 1 - 0 | Ventforet Kofu |
| 2017-10-29 | Albirex Niigata | 1 - 0 | Sagan Tosu |
| 2017-10-21 | Jubilo Iwata | 2 - 2 | Albirex Niigata |
| 2017-10-14 | Gamba Osaka | 0 - 1 | Albirex Niigata |
| 2017-09-30 | Albirex Niigata | 0 - 2 | Vissel Kobe |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 4 | 2 | 6 | 2 | 2 | |
| 50% | 33% | 17% | 50% | 17% | 17% |
Tabella J2 League
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Renofa Yamaguchi | 3 | +7 | 9 |
| 2 | Fagiano Okayama | 3 | +5 | 9 |
| 3 | Mito HollyHock | 3 | +4 | 7 |
| 4 | Yokohama FC | 3 | +4 | 7 |
| 5 | Avispa Fukuoka | 3 | +3 | 7 |
| 5 | Machida Zelvia | 3 | +3 | 7 |
| 7 | Tokyo Verdy | 3 | +2 | 7 |
| 8 | Albirex Niigata | 3 | +1 | 5 |
| 9 | Oita Trinita | 3 | +1 | 4 |
| 10 | M. Yamagata | 3 | -2 | 4 |
| 11 | Omiya Ardija | 3 | -1 | 3 |
| 12 | Z. Kanazawa | 3 | -1 | 3 |
| 12 | Kamatamare S. | 3 | -1 | 3 |
| 12 | Tokushima Vortis | 3 | -1 | 3 |
| 15 | Gifu | 3 | -2 | 3 |
| 16 | Roasso Kumamoto | 3 | -3 | 3 |
| 17 | M. Yamaga | 3 | -1 | 2 |
| 18 | Ventforet Kofu | 3 | -1 | 2 |
| 19 | Kyoto Sanga | 3 | -2 | 2 |
| 20 | JEF Utd Chiba | 3 | -2 | 1 |
| 21 | Ehime | 3 | -5 | 0 |
| 22 | Tochigi SC | 3 | -8 | 0 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| Yokohama FC | |
| Albirex Niigata | |
| Hazai | |
| Vendég |
Mérkőzések hazai/vendég
| H | Csapat | Yokohama FC | Albirex Niigata |
|---|---|---|---|
| 1 | Renofa Yamaguchi | ||
| 2 | Fagiano Okayama | ||
| 3 | Mito HollyHock | ||
| 4 | Yokohama FC | - | |
| 5 | Avispa Fukuoka | ||
| 5 | Machida Zelvia | ||
| 7 | Tokyo Verdy | ||
| 8 | Albirex Niigata | - | |
| 9 | Oita Trinita | ||
| 10 | M. Yamagata | ||
| 11 | Omiya Ardija | ||
| 12 | Z. Kanazawa | ||
| 12 | Kamatamare S. | 0 - 1 | |
| 12 | Tokushima Vortis | ||
| 15 | Gifu | ||
| 16 | Roasso Kumamoto | ||
| 17 | M. Yamaga | 0 - 0 | |
| 18 | Ventforet Kofu | ||
| 19 | Kyoto Sanga | ||
| 20 | JEF Utd Chiba | ||
| 21 | Ehime | 3 - 0 | |
| 22 | Tochigi SC |
Liga pozíció
| Yokohama FC | Albirex Niigata | |
| Pozíció | 4 | 8 |
| Pontok | 7 | 5 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 4 | 7 |
| Pontok | 4 | 3 |
Liga forma
| Yokohama FC | Albirex Niigata | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
2
1 0 |
1
2 0 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
1
1 0 |
1
0 0 |
Liga gólok
| Yokohama FC | Albirex Niigata | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
4
0 |
3
2 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
3
0 |
1
0 |
Teljes statisztika J2 League
| Mérkőzések (33) | |
| Hazai győzelmek | 36% |
| Döntetlenek | 24% |
| Vendég győzelmek | 39% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (82) | |
| Meccsenkénti gólok | 2.48 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 1.30 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 1.18 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 67% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 70% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 48% |
| Felett 1.5 | 64% |
| Felett 2.5 | 52% |
| Felett 3.5 | 21% |
Yokohama FC következő 6 mérkőzések
| 2018-03-21 | M. Yamagata | - | Yokohama FC |
| 2018-03-25 | Mito HollyHock | - | Yokohama FC |
| 2018-04-01 | Yokohama FC | - | Z. Kanazawa |
| 2018-04-08 | Yokohama FC | - | Avispa Fukuoka |
| 2018-04-15 | Oita Trinita | - | Yokohama FC |
| 2018-04-22 | Yokohama FC | - | Tochigi SC |
Albirex Niigata következő 6 mérkőzések
| 2018-03-21 | Albirex Niigata | - | Ehime |
| 2018-03-25 | Albirex Niigata | - | Tokushima Vortis |
| 2018-04-01 | Roasso Kumamoto | - | Albirex Niigata |
| 2018-04-04 | Albirex Niigata | - | Yokohama F M. |
| 2018-04-08 | Albirex Niigata | - | Fagiano Okayama |
| 2018-04-15 | Tochigi SC | - | Albirex Niigata |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.35 | 3.00 | 3.29 |
| Valószínűség | 35% | 33% | 32% |
| 1X @ 1.34 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 1.34 | 1.61 |
| Valószínűség | 56% | 44% |
| 1X @ 1.34 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.39 | 2.75 | |
| Valószínűség | 54% | 46% | |
| Felett 1.5 @ 1.39 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.25 | 1.61 | |
| Valószínűség | 28% | 72% | |
| Alatt 2.5 @ 1.61 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 4.00 | 1.22 | |
| Valószínűség | 15% | 85% | |
| Alatt 3.5 @ 1.22 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.90 | 1.80 | |
| Valószínűség | 38% | 62% | |
| Nem @ 1.80 | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2018-03-17 04:03. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!
