1. Liga - Oroszország
szerda, 02.05.2018
11:00
11:00

Jeniszej

Volgar-Asztrahán
2 - 1
(0 - 0, 2 - 1)
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | Krasznojarszk |
| Vendég: | Asztrahán |
| Távolság: | 3 237.7 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Központi stadion Krasznojarszk |
| Befogadóképesség: | 22 500 |
| Méretek: | 105 x 68 m |
| Fotók: | Google maps (térkép) |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 11:00 (17:00 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.14 | 6.00 | 14.00 | 1 | 1.01 | 5.00 | |||
| 53% | 22% | 25% | 1.14 | 67% | 33% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.20 | 3.98 | 1.70 | 2.10 | 2.49 | 1.47 | ||||||
| 67% | 33% | 45% | 55% | 20% | 80% |
Utolsó 12 közvetlen mérkőzések
| 2017-10-14 | Volgar-Asztrahán | 1 - 2 | Jeniszej |
| 2016-11-19 | Jeniszej | 1 - 0 | Volgar-Asztrahán |
| 2016-07-31 | Volgar-Asztrahán | 0 - 0 | Jeniszej |
| 2016-04-18 | Jeniszej | 0 - 2 | Volgar-Asztrahán |
| 2015-10-04 | Volgar-Asztrahán | 1 - 1 | Jeniszej |
| 2015-04-05 | Jeniszej | 2 - 3 | Volgar-Asztrahán |
| 2014-09-13 | Volgar-Asztrahán | 0 - 0 | Jeniszej |
| 2013-03-19 | Volgar-Asztrahán | 1 - 1 | Jeniszej |
| 2012-08-22 | Jeniszej | 0 - 0 | Volgar-Asztrahán |
| 2012-03-26 | Jeniszej | 2 - 1 | Volgar-Asztrahán |
| 2011-08-22 | Jeniszej | 0 - 0 | Volgar-Asztrahán |
| 2011-04-18 | Volgar-Asztrahán | 1 - 0 | Jeniszej |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 6 | 3 | 6 | 3 | 1 | |
| 25% | 50% | 25% | 50% | 25% | 8% |
Jeniszej utolsó 12 mérkőzések
| 2018-04-28 | Khimki | 2 - 1 | Jeniszej |
| 2018-04-21 | Jeniszej | 3 - 2 | Tom Tomszk |
| 2018-04-15 | Krylya Sovetov | 1 - 0 | Jeniszej |
| 2018-04-11 | Jeniszej | 1 - 0 | Nyizsnyij Novgorod |
| 2018-04-07 | Lucs Vlagyivosztok | 0 - 1 | Jeniszej |
| 2018-03-31 | Jeniszej | 0 - 2 | Kuban Krasnodar |
| 2018-03-24 | R. Volgográd | 1 - 0 | Jeniszej |
| 2018-03-17 | Jeniszej | 1 - 0 | F. Voronyezs |
| 2018-03-10 | Zenit 2 | 0 - 3 | Jeniszej |
| 2018-03-04 | Jeniszej | 3 - 0 | Kurszk |
| 2018-02-23 | Anzsi Makh. | 2 - 0 | Jeniszej |
| 2017-11-25 | Jeniszej | 1 - 1 | Baltika |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 1 | 5 | 7 | 4 | 1 | |
| 50% | 8% | 42% | 58% | 33% | 8% |
Volgar-Asztrahán utolsó 12 mérkőzések
| 2018-04-28 | Volgar-Asztrahán | 0 - 1 | Baltika |
| 2018-04-21 | Szpartak Moszkva 2 | 2 - 3 | Volgar-Asztrahán |
| 2018-04-15 | Volgar-Asztrahán | 1 - 2 | FC Tambov |
| 2018-04-11 | Orenburg | 3 - 0 | Volgar-Asztrahán |
| 2018-04-07 | Volgar-Asztrahán | 0 - 0 | Szibir |
| 2018-03-31 | Tyumen | 3 - 1 | Volgar-Asztrahán |
| 2018-03-24 | Volgar-Asztrahán | 0 - 0 | Szocsi |
| 2018-03-17 | Jaroszlavl | 1 - 1 | Volgar-Asztrahán |
| 2018-03-10 | Kurszk | 1 - 0 | Volgar-Asztrahán |
| 2018-03-04 | Volgar-Asztrahán | 0 - 2 | Khimki |
| 2017-11-25 | Volgar-Asztrahán | 2 - 0 | Tom Tomszk |
| 2017-11-18 | Volgar-Asztrahán | 0 - 1 | Krylya Sovetov |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 3 | 7 | 7 | 4 | 2 | |
| 17% | 25% | 58% | 58% | 33% | 17% |
Tabella 1. Liga
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Orenburg | 35 | +30 | 77 |
| 2 | Krylya Sovetov | 35 | +36 | 76 |
| 3 | Jeniszej | 35 | +34 | 74 |
| 4 | FC Tambov | 35 | +18 | 61 |
| 5 | Baltika | 35 | +9 | 60 |
| 6 | Szibir | 35 | +10 | 53 |
| 7 | Szocsi | 35 | +4 | 51 |
| 8 | Jaroszlavl | 35 | +1 | 51 |
| 9 | Kuban Krasnodar | 35 | +1 | 47 |
| 10 | Kurszk | 35 | 0 | 44 |
| 11 | Khimki | 35 | -11 | 43 |
| 12 | Volgar-Asztrahán | 35 | -5 | 42 |
| 13 | Szpartak Moszkva 2 | 35 | -17 | 38 |
| 14 | Nyizsnyij Novgorod | 35 | -15 | 37 |
| 15 | R. Volgográd | 35 | -6 | 37 |
| 16 | Lucs Vlagyivosztok | 35 | -13 | 36 |
| 17 | Tyumen | 35 | -10 | 36 |
| 18 | Zenit 2 | 35 | -17 | 34 |
| 19 | Tom Tomszk | 35 | -22 | 34 |
| 20 | F. Voronyezs | 35 | -27 | 29 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| Jeniszej | |
| Volgar-Asztrahán | |
| Hazai | |
| Vendég |
Mérkőzések hazai/vendég
| H | Csapat | Jeniszej | Volgar-Asztrahán |
|---|---|---|---|
| 1 | Orenburg | 2 - 0 | 3 - 0 |
| 2 | Krylya Sovetov | 1 - 0 | 1 - 0 |
| 3 | Jeniszej | - | |
| 4 | FC Tambov | 2 - 0 | 3 - 1 |
| 5 | Baltika | 1 - 1 | 2 - 1 |
| 6 | Szibir | 0 - 0 | 1 - 1 |
| 7 | Szocsi | 2 - 2 | |
| 8 | Jaroszlavl | 4 - 1 | 1 - 1 |
| 9 | Kuban Krasnodar | 0 - 2 | 1 - 1 |
| 10 | Kurszk | 3 - 0 | 1 - 0 |
| 11 | Khimki | 4 - 1 | 0 - 1 |
| 12 | Volgar-Asztrahán | - | |
| 13 | Szpartak Moszkva 2 | 2 - 1 | 2 - 3 |
| 14 | Nyizsnyij Novgorod | 1 - 0 | 2 - 1 |
| 15 | R. Volgográd | 1 - 0 | 1 - 2 |
| 16 | Lucs Vlagyivosztok | 4 - 0 | 0 - 0 |
| 17 | Tyumen | 3 - 1 | 3 - 1 |
| 18 | Zenit 2 | 2 - 1 | 1 - 2 |
| 19 | Tom Tomszk | 3 - 2 | 2 - 1 |
| 20 | F. Voronyezs | 1 - 0 |
Liga pozíció
| Jeniszej | Volgar-Asztrahán | |
| Pozíció | 3 | 12 |
| Pontok | 74 | 42 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 3 | 13 |
| Pontok | 44 | 17 |
Liga forma
| Jeniszej | Volgar-Asztrahán | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
23
5 7 |
11
9 15 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
14
2 1 |
4
5 8 |
Liga gólok
| Jeniszej | Volgar-Asztrahán | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
62
28 |
35
40 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
34
10 |
18
26 |
Teljes statisztika 1. Liga
| Mérkőzések (350) | |
| Hazai győzelmek | 45% |
| Döntetlenek | 26% |
| Vendég győzelmek | 30% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (816) | |
| Meccsenkénti gólok | 2.33 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 1.33 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 1.00 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 71% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 63% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 45% |
| Felett 1.5 | 66% |
| Felett 2.5 | 44% |
| Felett 3.5 | 21% |
Jeniszej következő 6 mérkőzések
| 2018-05-06 | Jaroszlavl | - | Jeniszej |
| 2018-05-12 | Jeniszej | - | Szocsi |
| 2018-05-17 | Jeniszej | - | Anzsi Makh. |
| 2018-05-20 | Anzsi Makh. | - | Jeniszej |
| 2018-06-26 | Zrinjski Mostar | - | Jeniszej |
| 2018-07-03 | Jeniszej | - | Ural |
Volgar-Asztrahán következő 6 mérkőzések
| 2018-05-06 | Volgar-Asztrahán | - | Zenit 2 |
| 2018-05-12 | F. Voronyezs | - | Volgar-Asztrahán |
| 2018-08-22 | Volgar-Asztrahán | - | F. Voronyezs |
| 2018-09-26 | Volgar-Asztrahán | - | Zenit Szentpét. |
| 2019-08-05 | Alania | - | Volgar-Asztrahán |
| 2020-08-01 | Volgar-Asztrahán | - | Krasznodar 2 |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.14 | 6.00 | 14.00 |
| Valószínűség | 53% | 22% | 25% |
| 1 @ 1.14 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 1.01 | 5.00 |
| Valószínűség | 67% | 33% |
| 1X @ 1.01 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.20 | 3.98 | |
| Valószínűség | 67% | 33% | |
| Felett 1.5 @ 1.20 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.70 | 2.10 | |
| Valószínűség | 45% | 55% | |
| Alatt 2.5 @ 2.10 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.49 | 1.47 | |
| Valószínűség | 20% | 80% | |
| Alatt 3.5 @ 1.47 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.59 | 1.41 | |
| Valószínűség | 45% | 55% | |
| Nem @ 1.41 | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2018-05-02 08:04. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!
