Süper Lig - Törökország
szombat, 09.12.2017
11:00
11:00

Yeni Malatyaspor

Göztepe
2 - 3
(1 - 3, 1 - 0)
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | Malatya |
| Vendég: | Izmir |
| Távolság: | 972.3 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Malatya İnönü Stadion |
| Befogadóképesség: | 13 000 |
| Fotók: | Google maps (térkép) |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 11:00 (14:00 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.29 | 3.29 | 3.10 | X2 | 1.37 | 1.61 | |||
| 27% | 28% | 45% | 1.61 | 37% | 63% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.28 | 3.50 | 1.89 | 1.89 | 3.25 | 1.33 | ||||||
| 75% | 25% | 54% | 46% | 43% | 57% |
Utolsó 4 közvetlen mérkőzések
| 2017-04-29 | Yeni Malatyaspor | 1 - 0 | Göztepe |
| 2016-12-04 | Göztepe | 2 - 0 | Yeni Malatyaspor |
| 2016-03-05 | Göztepe | 3 - 1 | Yeni Malatyaspor |
| 2015-10-03 | Yeni Malatyaspor | 1 - 3 | Göztepe |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 1 | 0 | 3 | 3 | 2 | 2 | |
| 25% | 0% | 75% | 75% | 50% | 50% |
Yeni Malatyaspor utolsó 12 mérkőzések
| 2017-12-02 | Akhisar Belediye | 0 - 0 | Yeni Malatyaspor |
| 2017-11-28 | Ankaraspor | 3 - 1 | Yeni Malatyaspor |
| 2017-11-25 | Yeni Malatyaspor | 0 - 0 | Besiktas |
| 2017-11-19 | Alanyaspor | 1 - 0 | Yeni Malatyaspor |
| 2017-11-05 | Yeni Malatyaspor | 0 - 2 | Ist. Basaksehir |
| 2017-10-28 | Genclerbirligi | 0 - 1 | Yeni Malatyaspor |
| 2017-10-21 | Yeni Malatyaspor | 1 - 0 | Trabzonspor |
| 2017-10-15 | Fenerbahce | 3 - 1 | Yeni Malatyaspor |
| 2017-10-01 | Yeni Malatyaspor | 1 - 1 | Konyaspor |
| 2017-09-24 | Karabukspor | 2 - 4 | Yeni Malatyaspor |
| 2017-09-16 | Yeni Malatyaspor | 2 - 4 | Bursaspor |
| 2017-09-11 | Kasimpasa | 3 - 2 | Yeni Malatyaspor |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 3 | 6 | 7 | 5 | 5 | |
| 25% | 25% | 50% | 58% | 42% | 42% |
Göztepe utolsó 12 mérkőzések
| 2017-12-02 | Karabukspor | 0 - 1 | Göztepe |
| 2017-11-25 | Göztepe | 2 - 0 | Akhisar Belediye |
| 2017-11-18 | Bursaspor | 0 - 0 | Göztepe |
| 2017-11-05 | Göztepe | 1 - 3 | Besiktas |
| 2017-10-27 | Kasimpasa | 3 - 1 | Göztepe |
| 2017-10-20 | Göztepe | 3 - 3 | Alanyaspor |
| 2017-10-14 | Antalyaspor | 1 - 3 | Göztepe |
| 2017-10-01 | Göztepe | 1 - 2 | Ist. Basaksehir |
| 2017-09-24 | Sivasspor | 2 - 3 | Göztepe |
| 2017-09-17 | Göztepe | 3 - 2 | Genclerbirligi |
| 2017-09-10 | Ankaraspor | 0 - 2 | Göztepe |
| 2017-08-26 | Göztepe | 3 - 2 | Trabzonspor |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 7 | 2 | 3 | 10 | 8 | 7 | |
| 58% | 17% | 25% | 83% | 67% | 58% |
Tabella Süper Lig
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Ist. Basaksehir | 14 | +10 | 30 |
| 2 | Fenerbahce | 15 | +12 | 29 |
| 3 | Galatasaray | 14 | +12 | 29 |
| 4 | Besiktas | 14 | +10 | 26 |
| 5 | Kayserispor | 14 | +6 | 26 |
| 6 | Bursaspor | 15 | +10 | 24 |
| 7 | Göztepe | 14 | +4 | 24 |
| 8 | Trabzonspor | 14 | +1 | 22 |
| 9 | Akhisar Belediye | 14 | -3 | 19 |
| 10 | Sivasspor | 14 | -6 | 19 |
| 11 | Kasimpasa | 14 | -2 | 18 |
| 12 | Alanyaspor | 14 | 0 | 17 |
| 13 | Yeni Malatyaspor | 14 | -4 | 16 |
| 14 | Antalyaspor | 14 | -11 | 13 |
| 15 | Ankaraspor | 14 | -8 | 11 |
| 16 | Konyaspor | 14 | -8 | 11 |
| 17 | Genclerbirligi | 14 | -12 | 11 |
| 18 | Karabukspor | 14 | -11 | 8 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| Yeni Malatyaspor | |
| Göztepe | |
| Hazai | |
| Vendég |
Mérkőzések hazai/vendég
| H | Csapat | Yeni Malatyaspor | Göztepe |
|---|---|---|---|
| 1 | Ist. Basaksehir | 0 - 2 | |
| 2 | Fenerbahce | ||
| 3 | Galatasaray | ||
| 4 | Besiktas | 0 - 0 | |
| 5 | Kayserispor | 1 - 0 | |
| 6 | Bursaspor | 2 - 4 | 0 - 0 |
| 7 | Göztepe | - | |
| 8 | Trabzonspor | 1 - 0 | |
| 9 | Akhisar Belediye | ||
| 10 | Sivasspor | 2 - 3 | |
| 11 | Kasimpasa | 3 - 1 | |
| 12 | Alanyaspor | ||
| 13 | Yeni Malatyaspor | - | |
| 14 | Antalyaspor | 1 - 1 | 1 - 3 |
| 15 | Ankaraspor | 3 - 1 | 0 - 2 |
| 16 | Konyaspor | 1 - 1 | |
| 17 | Genclerbirligi | ||
| 18 | Karabukspor | 0 - 1 |
Liga pozíció
| Yeni Malatyaspor | Göztepe | |
| Pozíció | 13 | 7 |
| Pontok | 16 | 24 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 16 | 2 |
| Pontok | 9 | 13 |
Liga forma
| Yeni Malatyaspor | Göztepe | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
4
4 6 |
7
3 4 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
2
3 2 |
4
1 2 |
Liga gólok
| Yeni Malatyaspor | Göztepe | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
16
20 |
25
21 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
8
9 |
10
7 |
Teljes statisztika Süper Lig
| Mérkőzések (127) | |
| Hazai győzelmek | 51% |
| Döntetlenek | 22% |
| Vendég győzelmek | 27% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (389) | |
| Meccsenkénti gólok | 3.06 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 1.76 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 1.30 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 83% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 72% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 61% |
| Felett 1.5 | 82% |
| Felett 2.5 | 62% |
| Felett 3.5 | 37% |
Yeni Malatyaspor következő 6 mérkőzések
| 2017-12-13 | Yeni Malatyaspor | - | Ankaraspor |
| 2017-12-17 | Yeni Malatyaspor | - | Galatasaray |
| 2017-12-24 | Kayserispor | - | Yeni Malatyaspor |
| 2018-01-10 | Ist. Basaksehir | - | Yeni Malatyaspor |
| 2018-01-20 | Ankaraspor | - | Yeni Malatyaspor |
| 2018-01-28 | Yeni Malatyaspor | - | Sivasspor |
Göztepe következő 6 mérkőzések
| 2017-12-18 | Göztepe | - | Konyaspor |
| 2017-12-24 | Galatasaray | - | Göztepe |
| 2018-01-06 | Göztepe | - | Istanbulspor |
| 2018-01-10 | Göztepe | - | Konyaspor |
| 2018-01-12 | Göztepe | - | Adanaspor |
| 2018-01-20 | Fenerbahce | - | Göztepe |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.29 | 3.29 | 3.10 |
| Valószínűség | 27% | 28% | 45% |
| X2 @ 1.61 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 1.37 | 1.61 |
| Valószínűség | 37% | 63% |
| X2 @ 1.61 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.28 | 3.50 | |
| Valószínűség | 75% | 25% | |
| Felett 1.5 @ 1.28 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.89 | 1.89 | |
| Valószínűség | 54% | 46% | |
| Felett 2.5 @ 1.89 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 3.25 | 1.33 | |
| Valószínűség | 43% | 57% | |
| Alatt 3.5 @ 1.33 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.66 | 2.10 | |
| Valószínűség | 58% | 42% | |
| Igen @ 1.66 | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2017-12-09 08:01. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!
