League Two - Anglia
hétfő, 02.04.2018
15:00
15:00

Wycombe

Grimsby
2 - 1
(0 - 1, 2 - 0)
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | High Wycombe |
| Vendég: | Cleethorpes |
| Távolság: | 220.2 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Adams Park |
| Befogadóképesség: | 10 284 (5 000) |
| Méretek: | 102 x 65 m |
| Fotók: | Google maps (térkép) |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 15:00 (15:00 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.61 | 4.09 | 6.00 | 1 | 1.14 | 2.29 | |||
| 56% | 23% | 21% | 1.61 | 72% | 28% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.36 | 3.00 | 2.10 | 1.70 | 3.75 | 1.25 | ||||||
| 72% | 28% | 51% | 49% | 33% | 67% |
Utolsó 12 közvetlen mérkőzések
| 2017-08-26 | Grimsby | 2 - 3 | Wycombe |
| 2017-03-04 | Grimsby | 1 - 2 | Wycombe |
| 2016-08-13 | Wycombe | 2 - 1 | Grimsby |
| 2009-01-17 | Wycombe | 0 - 1 | Grimsby |
| 2008-10-11 | Grimsby | 1 - 1 | Wycombe |
| 2008-04-15 | Grimsby | 0 - 1 | Wycombe |
| 2007-10-20 | Wycombe | 3 - 0 | Grimsby |
| 2007-04-09 | Grimsby | 2 - 2 | Wycombe |
| 2006-11-18 | Wycombe | 1 - 1 | Grimsby |
| 2005-11-19 | Wycombe | 3 - 1 | Grimsby |
| 2005-10-07 | Grimsby | 0 - 1 | Wycombe |
| 2005-04-09 | Grimsby | 0 - 0 | Wycombe |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 7 | 4 | 1 | 8 | 6 | 3 | |
| 58% | 33% | 8% | 67% | 50% | 25% |
Wycombe utolsó 12 mérkőzések
| 2018-03-30 | Notts County | 0 - 0 | Wycombe |
| 2018-03-24 | Wycombe | 0 - 0 | Port Vale |
| 2018-03-21 | Crawley | 2 - 3 | Wycombe |
| 2018-03-17 | Barnet | 0 - 2 | Wycombe |
| 2018-03-10 | Wycombe | 1 - 1 | Cambridge Utd |
| 2018-02-27 | Wycombe | 0 - 1 | Coventry |
| 2018-02-24 | Wycombe | 2 - 4 | Morecambe |
| 2018-02-17 | Cheltenham | 0 - 2 | Wycombe |
| 2018-02-13 | Wycombe | 3 - 2 | Swindon |
| 2018-02-10 | Exeter | 1 - 1 | Wycombe |
| 2018-02-03 | Wycombe | 4 - 3 | Carlisle |
| 2018-01-30 | Luton | 2 - 3 | Wycombe |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 4 | 2 | 9 | 5 | 5 | |
| 50% | 33% | 17% | 75% | 42% | 42% |
Grimsby utolsó 12 mérkőzések
| 2018-03-30 | Grimsby | 0 - 0 | Stevenage |
| 2018-03-24 | Coventry | 4 - 0 | Grimsby |
| 2018-03-17 | Lincoln | 3 - 1 | Grimsby |
| 2018-03-10 | Grimsby | 1 - 1 | Port Vale |
| 2018-03-03 | Carlisle | 2 - 0 | Grimsby |
| 2018-02-24 | Grimsby | 0 - 1 | Exeter |
| 2018-02-17 | Cambridge Utd | 3 - 1 | Grimsby |
| 2018-02-10 | Crawley | 3 - 0 | Grimsby |
| 2018-02-03 | Grimsby | 1 - 1 | Cheltenham |
| 2018-01-30 | Yeovil | 3 - 0 | Grimsby |
| 2018-01-27 | Grimsby | 0 - 1 | Luton |
| 2018-01-20 | Colchester | 1 - 1 | Grimsby |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 0 | 4 | 8 | 9 | 5 | 3 | |
| 0% | 33% | 67% | 75% | 42% | 25% |
Tabella League Two
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Accrington | 38 | +25 | 77 |
| 2 | Luton | 40 | +40 | 74 |
| 3 | Wycombe | 40 | +19 | 71 |
| 4 | Notts County | 40 | +19 | 67 |
| 5 | Exeter | 39 | +8 | 66 |
| 6 | Coventry | 39 | +16 | 65 |
| 7 | Lincoln | 39 | +14 | 64 |
| 8 | Mansfield | 39 | +15 | 63 |
| 9 | Swindon | 39 | +1 | 61 |
| 10 | Carlisle | 40 | +8 | 60 |
| 11 | Colchester | 40 | +5 | 58 |
| 12 | Newport County | 39 | -1 | 54 |
| 13 | Cambridge Utd | 40 | -10 | 54 |
| 14 | Crawley | 40 | -7 | 53 |
| 15 | Cheltenham | 40 | 0 | 48 |
| 16 | Stevenage | 39 | -6 | 45 |
| 17 | Crewe | 40 | -15 | 43 |
| 18 | Yeovil | 37 | -10 | 42 |
| 19 | Morecambe | 39 | -10 | 42 |
| 20 | Port Vale | 40 | -12 | 42 |
| 21 | Forest Green | 39 | -20 | 40 |
| 22 | Grimsby | 40 | -29 | 38 |
| 23 | Chesterfield | 38 | -27 | 34 |
| 24 | Barnet | 40 | -23 | 33 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| Wycombe | |
| Grimsby | |
| Hazai | |
| Vendég |
Mérkőzések hazai/vendég
| H | Csapat | Wycombe | Grimsby |
|---|---|---|---|
| 1 | Accrington | 1 - 2 | |
| 2 | Luton | 1 - 2 | 2 - 0 |
| 3 | Wycombe | - | |
| 4 | Notts County | 2 - 4 | 0 - 0 |
| 5 | Exeter | 0 - 0 | 2 - 0 |
| 6 | Coventry | 0 - 1 | 4 - 0 |
| 7 | Lincoln | 2 - 2 | 3 - 1 |
| 8 | Mansfield | 1 - 2 | 4 - 1 |
| 9 | Swindon | 3 - 2 | |
| 10 | Carlisle | 4 - 3 | 2 - 0 |
| 11 | Colchester | 3 - 1 | 1 - 1 |
| 12 | Newport County | 2 - 0 | 1 - 0 |
| 13 | Cambridge Utd | 1 - 1 | 3 - 1 |
| 14 | Crawley | 4 - 0 | 3 - 0 |
| 15 | Cheltenham | 3 - 3 | 2 - 3 |
| 16 | Stevenage | 3 - 1 | |
| 17 | Crewe | 3 - 2 | 2 - 0 |
| 18 | Yeovil | 2 - 1 | 3 - 0 |
| 19 | Morecambe | 2 - 4 | 0 - 0 |
| 20 | Port Vale | 0 - 0 | 1 - 2 |
| 21 | Forest Green | 3 - 1 | |
| 22 | Grimsby | - | |
| 23 | Chesterfield | 1 - 0 | 1 - 3 |
| 24 | Barnet | 3 - 1 | 0 - 2 |
Liga pozíció
| Wycombe | Grimsby | |
| Pozíció | 3 | 22 |
| Pontok | 71 | 38 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 9 | 17 |
| Pontok | 35 | 18 |
Liga forma
| Wycombe | Grimsby | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
20
11 9 |
9
11 20 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
10
5 5 |
5
3 12 |
Liga gólok
| Wycombe | Grimsby | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
73
54 |
32
61 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
40
30 |
17
38 |
Teljes statisztika League Two
| Mérkőzések (472) | |
| Hazai győzelmek | 45% |
| Döntetlenek | 26% |
| Vendég győzelmek | 29% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (1242) | |
| Meccsenkénti gólok | 2.63 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 1.49 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 1.14 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 76% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 69% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 53% |
| Felett 1.5 | 73% |
| Felett 2.5 | 48% |
| Felett 3.5 | 28% |
Wycombe következő 6 mérkőzések
| 2018-04-14 | Yeovil | - | Wycombe |
| 2018-04-17 | Lincoln | - | Wycombe |
| 2018-04-21 | Wycombe | - | Accrington |
| 2018-04-28 | Chesterfield | - | Wycombe |
| 2018-05-05 | Wycombe | - | Stevenage |
| 2018-07-14 | Wycombe | - | West Ham |
Grimsby következő 6 mérkőzések
| 2018-04-07 | Grimsby | - | Chesterfield |
| 2018-04-14 | Grimsby | - | Barnet |
| 2018-04-21 | Swindon | - | Grimsby |
| 2018-04-28 | Grimsby | - | Notts County |
| 2018-05-05 | Forest Green | - | Grimsby |
| 2018-08-04 | Grimsby | - | Forest Green |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.61 | 4.09 | 6.00 |
| Valószínűség | 56% | 23% | 21% |
| 1 @ 1.61 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 1.14 | 2.29 |
| Valószínűség | 72% | 28% |
| 1X @ 1.14 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.36 | 3.00 | |
| Valószínűség | 72% | 28% | |
| Felett 1.5 @ 1.36 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.10 | 1.70 | |
| Valószínűség | 51% | 49% | |
| Felett 2.5 @ 2.10 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 3.75 | 1.25 | |
| Valószínűség | 33% | 67% | |
| Alatt 3.5 @ 1.25 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.10 | 1.66 | |
| Valószínűség | 53% | 47% | |
| Igen @ 2.10 | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2018-04-02 12:00. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!
