League Two - Anglia
szombat, 10.03.2018
15:00
15:00

Wycombe

Cambridge Utd
1 - 1
(1 - 0, 0 - 1)
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | High Wycombe |
| Vendég: | Cambridge |
| Távolság: | 86.9 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Adams Park |
| Befogadóképesség: | 10 284 (5 000) |
| Méretek: | 102 x 65 m |
| Fotók: | Google maps (térkép) |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 15:00 (15:00 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.00 | 3.60 | 4.00 | 1 | 1.25 | 1.83 | |||
| 50% | 24% | 26% | 2.00 | 65% | 35% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.30 | 3.39 | 2.00 | 1.80 | 3.50 | 1.28 | ||||||
| 68% | 32% | 53% | 47% | 34% | 66% |
Utolsó 12 közvetlen mérkőzések
| 2017-10-07 | Cambridge Utd | 1 - 3 | Wycombe |
| 2017-05-06 | Wycombe | 1 - 0 | Cambridge Utd |
| 2016-11-19 | Cambridge Utd | 1 - 2 | Wycombe |
| 2016-03-01 | Cambridge Utd | 1 - 0 | Wycombe |
| 2015-09-29 | Wycombe | 1 - 0 | Cambridge Utd |
| 2015-02-07 | Cambridge Utd | 0 - 1 | Wycombe |
| 2014-09-27 | Wycombe | 1 - 0 | Cambridge Utd |
| 2012-08-04 | Cambridge Utd | 2 - 3 | Wycombe |
| 2005-03-19 | Cambridge Utd | 2 - 1 | Wycombe |
| 2004-08-07 | Wycombe | 2 - 1 | Cambridge Utd |
| 2002-01-22 | Cambridge Utd | 2 - 0 | Wycombe |
| 2001-12-22 | Wycombe | 2 - 0 | Cambridge Utd |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 9 | 0 | 3 | 7 | 5 | 2 | |
| 75% | 0% | 25% | 58% | 42% | 17% |
Wycombe utolsó 12 mérkőzések
| 2018-02-27 | Wycombe | 0 - 1 | Coventry |
| 2018-02-24 | Wycombe | 2 - 4 | Morecambe |
| 2018-02-17 | Cheltenham | 0 - 2 | Wycombe |
| 2018-02-13 | Wycombe | 3 - 2 | Swindon |
| 2018-02-10 | Exeter | 1 - 1 | Wycombe |
| 2018-02-03 | Wycombe | 4 - 3 | Carlisle |
| 2018-01-30 | Luton | 2 - 3 | Wycombe |
| 2018-01-20 | Crewe | 2 - 3 | Wycombe |
| 2018-01-13 | Wycombe | 3 - 1 | Colchester |
| 2018-01-06 | Wycombe | 1 - 5 | Preston |
| 2018-01-01 | Forest Green | 1 - 2 | Wycombe |
| 2017-12-30 | Wycombe | 1 - 2 | Mansfield |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 7 | 1 | 4 | 11 | 9 | 7 | |
| 58% | 8% | 33% | 92% | 75% | 58% |
Cambridge Utd utolsó 12 mérkőzések
| 2018-03-03 | Cambridge Utd | 1 - 1 | Luton |
| 2018-02-24 | Accrington | 1 - 0 | Cambridge Utd |
| 2018-02-20 | Cambridge Utd | 1 - 0 | Notts County |
| 2018-02-17 | Cambridge Utd | 3 - 1 | Grimsby |
| 2018-02-13 | Chesterfield | 2 - 3 | Cambridge Utd |
| 2018-02-09 | Cambridge Utd | 0 - 0 | Lincoln |
| 2018-02-03 | Yeovil | 2 - 0 | Cambridge Utd |
| 2018-01-30 | Coventry | 3 - 1 | Cambridge Utd |
| 2018-01-20 | Forest Green | 5 - 2 | Cambridge Utd |
| 2018-01-13 | Cambridge Utd | 0 - 0 | Mansfield |
| 2018-01-01 | Colchester | 0 - 0 | Cambridge Utd |
| 2017-12-30 | Cambridge Utd | 3 - 1 | Crewe |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 4 | 4 | 7 | 5 | 5 | |
| 33% | 33% | 33% | 58% | 42% | 42% |
Tabella League Two
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Luton | 35 | +40 | 69 |
| 2 | Accrington | 35 | +21 | 68 |
| 3 | Notts County | 36 | +20 | 62 |
| 4 | Wycombe | 35 | +16 | 62 |
| 5 | Mansfield | 35 | +18 | 61 |
| 6 | Exeter | 33 | +7 | 58 |
| 7 | Swindon | 35 | +4 | 57 |
| 8 | Coventry | 34 | +10 | 54 |
| 9 | Lincoln | 35 | +9 | 54 |
| 10 | Carlisle | 36 | +7 | 54 |
| 11 | Crawley | 35 | -2 | 51 |
| 12 | Colchester | 35 | +4 | 50 |
| 13 | Newport County | 35 | -2 | 49 |
| 14 | Cambridge Utd | 36 | -10 | 49 |
| 15 | Stevenage | 35 | -5 | 42 |
| 16 | Cheltenham | 36 | -4 | 41 |
| 17 | Yeovil | 34 | -9 | 38 |
| 18 | Forest Green | 35 | -17 | 37 |
| 19 | Crewe | 35 | -16 | 36 |
| 20 | Grimsby | 36 | -23 | 36 |
| 21 | Morecambe | 34 | -11 | 35 |
| 22 | Port Vale | 34 | -12 | 35 |
| 23 | Chesterfield | 34 | -26 | 30 |
| 24 | Barnet | 35 | -19 | 29 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| Wycombe | |
| Cambridge Utd | |
| Hazai | |
| Vendég |
Mérkőzések hazai/vendég
| H | Csapat | Wycombe | Cambridge Utd |
|---|---|---|---|
| 1 | Luton | 1 - 2 | 7 - 0 |
| 2 | Accrington | 1 - 0 | |
| 3 | Notts County | 2 - 4 | 3 - 3 |
| 4 | Wycombe | - | |
| 5 | Mansfield | 1 - 2 | 2 - 1 |
| 6 | Exeter | 0 - 0 | 1 - 0 |
| 7 | Swindon | 3 - 2 | 2 - 0 |
| 8 | Coventry | 0 - 1 | 3 - 1 |
| 9 | Lincoln | 2 - 2 | 0 - 0 |
| 10 | Carlisle | 4 - 3 | |
| 11 | Crawley | 4 - 0 | 0 - 1 |
| 12 | Colchester | 3 - 1 | 0 - 0 |
| 13 | Newport County | 2 - 0 | |
| 14 | Cambridge Utd | - | |
| 15 | Stevenage | ||
| 16 | Cheltenham | 3 - 3 | 0 - 0 |
| 17 | Yeovil | 2 - 1 | 2 - 0 |
| 18 | Forest Green | 3 - 1 | 5 - 2 |
| 19 | Crewe | 3 - 2 | 0 - 1 |
| 20 | Grimsby | 0 - 0 | |
| 21 | Morecambe | 2 - 4 | |
| 22 | Port Vale | 2 - 0 | |
| 23 | Chesterfield | 1 - 0 | 2 - 3 |
| 24 | Barnet | 3 - 1 | 3 - 1 |
Liga pozíció
| Wycombe | Cambridge Utd | |
| Pozíció | 4 | 14 |
| Pontok | 62 | 49 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 8 | 19 |
| Pontok | 33 | 14 |
Liga forma
| Wycombe | Cambridge Utd | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
18
8 9 |
13
10 13 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
10
3 5 |
3
5 10 |
Liga gólok
| Wycombe | Cambridge Utd | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
67
51 |
36
46 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
39
29 |
13
33 |
Teljes statisztika League Two
| Mérkőzések (419) | |
| Hazai győzelmek | 47% |
| Döntetlenek | 24% |
| Vendég győzelmek | 29% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (1107) | |
| Meccsenkénti gólok | 2.64 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 1.51 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 1.13 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 76% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 68% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 52% |
| Felett 1.5 | 72% |
| Felett 2.5 | 48% |
| Felett 3.5 | 28% |
Wycombe következő 6 mérkőzések
| 2018-03-17 | Barnet | - | Wycombe |
| 2018-03-21 | Crawley | - | Wycombe |
| 2018-03-24 | Wycombe | - | Port Vale |
| 2018-03-30 | Notts County | - | Wycombe |
| 2018-04-02 | Wycombe | - | Grimsby |
| 2018-04-14 | Yeovil | - | Wycombe |
Cambridge Utd következő 6 mérkőzések
| 2018-03-17 | Cambridge Utd | - | Swindon |
| 2018-03-24 | Carlisle | - | Cambridge Utd |
| 2018-03-30 | Cambridge Utd | - | Crawley |
| 2018-04-02 | Morecambe | - | Cambridge Utd |
| 2018-04-07 | Cambridge Utd | - | Exeter |
| 2018-04-14 | Stevenage | - | Cambridge Utd |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.00 | 3.60 | 4.00 |
| Valószínűség | 50% | 24% | 26% |
| 1 @ 2.00 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 1.25 | 1.83 |
| Valószínűség | 65% | 35% |
| 1X @ 1.25 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.30 | 3.39 | |
| Valószínűség | 68% | 32% | |
| Felett 1.5 @ 1.30 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.00 | 1.80 | |
| Valószínűség | 53% | 47% | |
| Felett 2.5 @ 2.00 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 3.50 | 1.28 | |
| Valószínűség | 34% | 66% | |
| Alatt 3.5 @ 1.28 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.80 | 1.90 | |
| Valószínűség | 54% | 46% | |
| Igen @ 1.80 | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2018-03-10 12:01. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!
