3. Liga - Németország
szombat, 05.05.2018
12:30
12:30

Würzburger

Sonnenhof
1 - 1
(1 - 1, 0 - 0)
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | Würzburg |
| Vendég: | Aspach |
| Távolság: | 100.2 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Flyeralarm Arena |
| Befogadóképesség: | 10 504 |
| Méretek: | 105 x 68 m |
| Fotók: | Google maps (térkép) |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 12:30 (13:30 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.50 | 4.00 | 6.50 | 1X | 1.11 | 2.50 | |||
| 43% | 26% | 31% | 1.11 | 57% | 43% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.19 | 4.33 | 1.70 | 2.10 | 2.62 | 1.44 | ||||||
| 73% | 27% | 53% | 47% | 37% | 63% |
Utolsó 3 közvetlen mérkőzések
| 2017-12-03 | Sonnenhof | 1 - 3 | Würzburger |
| 2016-01-30 | Sonnenhof | 1 - 2 | Würzburger |
| 2015-08-22 | Würzburger | 0 - 1 | Sonnenhof |
Würzburger utolsó 12 mérkőzések
| 2018-04-28 | SF Lotte | 1 - 3 | Würzburger |
| 2018-04-21 | Würzburger | 0 - 0 | Chemnitz |
| 2018-04-14 | Hallescher | 1 - 3 | Würzburger |
| 2018-04-07 | Würzburger | 1 - 0 | Fortuna Köln |
| 2018-03-31 | Wehen Wiesbaden | 0 - 2 | Würzburger |
| 2018-03-27 | Carl Zeiss Jena | 1 - 2 | Würzburger |
| 2018-03-24 | Würzburger | 0 - 0 | Karlsruher |
| 2018-03-17 | Unterhaching | 3 - 2 | Würzburger |
| 2018-03-10 | Würzburger | 1 - 0 | Osnabrück |
| 2018-03-03 | Würzburger | 2 - 2 | Aalen |
| 2018-02-24 | Paderborn | 0 - 0 | Würzburger |
| 2018-02-17 | Würzburger | 1 - 1 | Zwickau |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 5 | 1 | 7 | 5 | 4 | |
| 50% | 42% | 8% | 58% | 42% | 33% |
Sonnenhof utolsó 12 mérkőzések
| 2018-04-29 | Sonnenhof | 2 - 3 | Meppen |
| 2018-04-21 | RW Erfurt | 0 - 6 | Sonnenhof |
| 2018-04-14 | Sonnenhof | 2 - 2 | Werder Bremen 2 |
| 2018-04-07 | Sonnenhof | 1 - 1 | SF Lotte |
| 2018-03-31 | Chemnitz | 2 - 3 | Sonnenhof |
| 2018-03-24 | Sonnenhof | 0 - 3 | Hallescher |
| 2018-03-20 | Sonnenhof | 0 - 0 | Hansa Rostock |
| 2018-03-16 | Fortuna Köln | 1 - 3 | Sonnenhof |
| 2018-03-10 | Sonnenhof | 1 - 3 | Wehen Wiesbaden |
| 2018-03-07 | Karlsruher | 3 - 1 | Sonnenhof |
| 2018-03-03 | Sonnenhof | 1 - 2 | Unterhaching |
| 2018-02-24 | Osnabrück | 2 - 1 | Sonnenhof |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 3 | 6 | 11 | 10 | 7 | |
| 25% | 25% | 50% | 92% | 83% | 58% |
Tabella 3. Liga
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Magdeburg | 36 | +35 | 79 |
| 2 | Paderborn | 36 | +53 | 77 |
| 3 | Karlsruher | 36 | +19 | 66 |
| 4 | Wehen Wiesbaden | 36 | +37 | 65 |
| 5 | Würzburger | 36 | +5 | 57 |
| 6 | Hansa Rostock | 36 | +12 | 56 |
| 7 | Meppen | 36 | +1 | 55 |
| 8 | Fortuna Köln | 36 | +8 | 54 |
| 9 | Unterhaching | 36 | -3 | 51 |
| 10 | Aalen | 36 | -5 | 50 |
| 11 | Pr. Münster | 36 | -2 | 48 |
| 12 | Hallescher | 36 | -2 | 46 |
| 13 | Carl Zeiss Jena | 36 | -12 | 46 |
| 14 | Sonnenhof | 36 | -5 | 45 |
| 15 | SF Lotte | 36 | -13 | 40 |
| 16 | Zwickau | 36 | -16 | 38 |
| 17 | Osnabrück | 36 | -17 | 36 |
| 18 | Werder Bremen 2 | 36 | -24 | 27 |
| 19 | Chemnitz | 36 | -24 | 21 |
| 20 | RW Erfurt | 36 | -47 | 13 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| Würzburger | |
| Sonnenhof | |
| Hazai | |
| Vendég |
Mérkőzések hazai/vendég
| H | Csapat | Würzburger | Sonnenhof |
|---|---|---|---|
| 1 | Magdeburg | 1 - 0 | 3 - 0 |
| 2 | Paderborn | 2 - 3 | 5 - 0 |
| 3 | Karlsruher | 0 - 0 | 3 - 1 |
| 4 | Wehen Wiesbaden | 0 - 5 | 5 - 0 |
| 5 | Würzburger | - | |
| 6 | Hansa Rostock | 0 - 3 | 0 - 0 |
| 7 | Meppen | 2 - 0 | 1 - 1 |
| 8 | Fortuna Köln | 1 - 0 | 1 - 3 |
| 9 | Unterhaching | 0 - 2 | 1 - 4 |
| 10 | Aalen | 2 - 2 | 4 - 1 |
| 11 | Pr. Münster | 0 - 1 | 1 - 4 |
| 12 | Hallescher | 1 - 0 | 3 - 0 |
| 13 | Carl Zeiss Jena | 2 - 2 | 0 - 0 |
| 14 | Sonnenhof | - | |
| 15 | SF Lotte | 2 - 1 | 0 - 2 |
| 16 | Zwickau | 1 - 1 | 2 - 0 |
| 17 | Osnabrück | 1 - 0 | 2 - 1 |
| 18 | Werder Bremen 2 | 1 - 1 | 0 - 5 |
| 19 | Chemnitz | 0 - 0 | 2 - 3 |
| 20 | RW Erfurt | 4 - 1 | 0 - 6 |
Liga pozíció
| Würzburger | Sonnenhof | |
| Pozíció | 5 | 14 |
| Pontok | 57 | 45 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 14 | 6 |
| Pontok | 27 | 24 |
Liga forma
| Würzburger | Sonnenhof | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
16
9 11 |
12
9 15 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
7
6 5 |
7
3 8 |
Liga gólok
| Würzburger | Sonnenhof | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
49
44 |
52
57 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
20
22 |
31
33 |
Teljes statisztika 3. Liga
| Mérkőzések (360) | |
| Hazai győzelmek | 46% |
| Döntetlenek | 25% |
| Vendég győzelmek | 29% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (974) | |
| Meccsenkénti gólok | 2.71 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 1.51 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 1.20 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 75% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 64% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 48% |
| Felett 1.5 | 73% |
| Felett 2.5 | 50% |
| Felett 3.5 | 31% |
Würzburger következő 6 mérkőzések
| 2018-05-12 | RW Erfurt | - | Würzburger |
| 2018-07-14 | Augsburg | - | Würzburger |
| 2018-07-21 | Würzburger | - | Nürnberg |
| 2018-07-28 | Osnabrück | - | Würzburger |
| 2018-08-04 | Würzburger | - | Uerdingen 05 |
| 2018-08-07 | Aalen | - | Würzburger |
Sonnenhof következő 6 mérkőzések
| 2018-05-12 | Sonnenhof | - | Pr. Münster |
| 2018-07-21 | Sonnenhof | - | Stuttgart |
| 2018-07-21 | Stuttgart | - | Sonnenhof |
| 2018-07-28 | Carl Zeiss Jena | - | Sonnenhof |
| 2018-08-04 | Sonnenhof | - | Kaiserslautern |
| 2018-08-08 | SF Lotte | - | Sonnenhof |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.50 | 4.00 | 6.50 |
| Valószínűség | 43% | 26% | 31% |
| 1X @ 1.11 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 1.11 | 2.50 |
| Valószínűség | 57% | 43% |
| 1X @ 1.11 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.19 | 4.33 | |
| Valószínűség | 73% | 27% | |
| Felett 1.5 @ 1.19 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.70 | 2.10 | |
| Valószínűség | 53% | 47% | |
| Felett 2.5 @ 1.70 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.62 | 1.44 | |
| Valószínűség | 37% | 63% | |
| Alatt 3.5 @ 1.44 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.80 | 1.90 | |
| Valószínűség | 49% | 51% | |
| Nem @ 1.90 | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2018-05-05 08:03. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!
