National League - Anglia
szombat, 02.12.2017
15:00
15:00

Wrexham

Maidenhead Utd
2 - 0
(1 - 0, 1 - 0)
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | Wrexham |
| Vendég: | Maidenhead |
| Távolság: | 229.5 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Racecourse Ground |
| Befogadóképesség: | 10 500 (10 000) |
| Méretek: | 102 x 68 m |
| Fotók: | Google maps (térkép) |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 15:00 (15:00 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.75 | 3.60 | 4.59 | 1 | 1.19 | 2.10 | |||
| 37% | 39% | 24% | 1.75 | 60% | 40% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.36 | 3.00 | 2.14 | 1.66 | 4.00 | 1.22 | ||||||
| 69% | 31% | 37% | 63% | 19% | 81% |
Utolsó 1 közvetlen mérkőzések
| 2017-08-08 | Maidenhead Utd | 1 - 2 | Wrexham |
Wrexham utolsó 12 mérkőzések
| 2017-11-25 | Aldershot | 2 - 0 | Wrexham |
| 2017-11-21 | Wrexham | 1 - 0 | Solihull Moors |
| 2017-11-18 | Wrexham | 2 - 0 | Ebbsfleet Utd |
| 2017-11-08 | Chester | 0 - 1 | Wrexham |
| 2017-10-28 | Wrexham | 2 - 2 | Leyton Orient |
| 2017-10-24 | Fylde | 2 - 0 | Wrexham |
| 2017-10-21 | Dagenham and R. | 0 - 1 | Wrexham |
| 2017-10-14 | Fylde | 1 - 0 | Wrexham |
| 2017-10-07 | Wrexham | 2 - 1 | Eastleigh |
| 2017-10-03 | Halifax | 0 - 0 | Wrexham |
| 2017-09-30 | Wrexham | 1 - 1 | Sutton Utd |
| 2017-09-23 | Tranmere Rovers | 0 - 1 | Wrexham |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 3 | 3 | 6 | 2 | 1 | |
| 50% | 25% | 25% | 50% | 17% | 8% |
Maidenhead Utd utolsó 12 mérkőzések
| 2017-11-25 | Maidenhead Utd | 1 - 1 | Macclesfield |
| 2017-11-21 | Eastleigh | 2 - 2 | Maidenhead Utd |
| 2017-11-18 | Woking | 1 - 1 | Maidenhead Utd |
| 2017-11-11 | Maidenhead Utd | 0 - 3 | Gateshead |
| 2017-11-05 | Coventry | 2 - 0 | Maidenhead Utd |
| 2017-10-28 | Maidenhead Utd | 1 - 1 | Dagenham and R. |
| 2017-10-24 | Bromley | 2 - 3 | Maidenhead Utd |
| 2017-10-21 | Dover Athletic | 1 - 1 | Maidenhead Utd |
| 2017-10-07 | Maidenhead Utd | 3 - 3 | Aldershot |
| 2017-10-03 | Torquay | 4 - 0 | Maidenhead Utd |
| 2017-09-30 | Maidenhead Utd | 3 - 0 | Guiseley |
| 2017-09-23 | Chester | 2 - 0 | Maidenhead Utd |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 6 | 4 | 12 | 6 | 4 | |
| 17% | 50% | 33% | 100% | 50% | 33% |
Tabella National League
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Aldershot | 22 | +13 | 39 |
| 2 | Sutton Utd | 22 | +6 | 39 |
| 3 | Wrexham | 22 | +6 | 39 |
| 4 | Macclesfield | 22 | +3 | 38 |
| 5 | Dagenham and R. | 22 | +12 | 37 |
| 6 | Dover Athletic | 22 | +12 | 37 |
| 7 | Boreham Wood | 22 | +11 | 35 |
| 8 | Bromley | 22 | +8 | 35 |
| 9 | Woking | 22 | -1 | 33 |
| 10 | Maidstone Utd | 21 | -2 | 33 |
| 11 | Tranmere Rovers | 22 | +7 | 31 |
| 12 | Ebbsfleet Utd | 22 | +5 | 31 |
| 13 | Hartlepool | 22 | +1 | 31 |
| 14 | Maidenhead Utd | 22 | 0 | 30 |
| 15 | Gateshead | 22 | +6 | 29 |
| 16 | Fylde | 20 | +5 | 28 |
| 17 | Halifax | 22 | -7 | 26 |
| 18 | Eastleigh | 22 | -3 | 25 |
| 19 | Barrow | 22 | -4 | 22 |
| 20 | Leyton Orient | 22 | -12 | 21 |
| 21 | Chester | 22 | -15 | 18 |
| 22 | Torquay | 22 | -13 | 17 |
| 23 | Guiseley | 21 | -17 | 17 |
| 24 | Solihull Moors | 22 | -21 | 13 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| Wrexham | |
| Maidenhead Utd | |
| Hazai | |
| Vendég |
Mérkőzések hazai/vendég
| H | Csapat | Wrexham | Maidenhead Utd |
|---|---|---|---|
| 1 | Aldershot | ||
| 2 | Sutton Utd | 1 - 1 | 0 - 2 |
| 3 | Wrexham | - | |
| 4 | Macclesfield | 0 - 1 | |
| 5 | Dagenham and R. | ||
| 6 | Dover Athletic | 1 - 1 | |
| 7 | Boreham Wood | ||
| 8 | Bromley | 2 - 0 | 2 - 3 |
| 9 | Woking | 1 - 0 | 1 - 1 |
| 10 | Maidstone Utd | 1 - 1 | |
| 11 | Tranmere Rovers | ||
| 12 | Ebbsfleet Utd | 2 - 0 | |
| 13 | Hartlepool | 0 - 0 | |
| 14 | Maidenhead Utd | - | |
| 15 | Gateshead | 1 - 0 | |
| 16 | Fylde | 1 - 4 | |
| 17 | Halifax | 3 - 2 | |
| 18 | Eastleigh | 2 - 1 | 2 - 2 |
| 19 | Barrow | 1 - 1 | |
| 20 | Leyton Orient | 2 - 2 | |
| 21 | Chester | 2 - 0 | |
| 22 | Torquay | 4 - 0 | |
| 23 | Guiseley | 1 - 1 | |
| 24 | Solihull Moors | 1 - 0 |
Liga pozíció
| Wrexham | Maidenhead Utd | |
| Pozíció | 3 | 14 |
| Pontok | 39 | 30 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 3 | 11 |
| Pontok | 22 | 14 |
Liga forma
| Wrexham | Maidenhead Utd | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
11
6 5 |
7
9 6 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
6
4 1 |
3
5 3 |
Liga gólok
| Wrexham | Maidenhead Utd | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
20
14 |
32
32 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
13
6 |
17
18 |
Teljes statisztika National League
| Mérkőzések (262) | |
| Hazai győzelmek | 39% |
| Döntetlenek | 31% |
| Vendég győzelmek | 30% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (650) | |
| Meccsenkénti gólok | 2.48 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 1.34 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 1.14 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 71% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 70% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 50% |
| Felett 1.5 | 72% |
| Felett 2.5 | 44% |
| Felett 3.5 | 26% |
Wrexham következő 6 mérkőzések
| 2017-12-09 | Macclesfield | - | Wrexham |
| 2017-12-23 | Wrexham | - | Dover Athletic |
| 2017-12-26 | Barrow | - | Wrexham |
| 2017-12-30 | Gateshead | - | Wrexham |
| 2018-01-01 | Wrexham | - | Barrow |
| 2018-01-06 | Wrexham | - | Torquay |
Maidenhead Utd következő 6 mérkőzések
| 2017-12-09 | Maidenhead Utd | - | Maidstone Utd |
| 2017-12-16 | Woking | - | Maidenhead Utd |
| 2017-12-23 | Hartlepool | - | Maidenhead Utd |
| 2017-12-26 | Maidenhead Utd | - | Solihull Moors |
| 2017-12-30 | Maidenhead Utd | - | Fylde |
| 2018-01-01 | Solihull Moors | - | Maidenhead Utd |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.75 | 3.60 | 4.59 |
| Valószínűség | 37% | 39% | 24% |
| 1 @ 1.75 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 1.19 | 2.10 |
| Valószínűség | 60% | 40% |
| 1X @ 1.19 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.36 | 3.00 | |
| Valószínűség | 69% | 31% | |
| Felett 1.5 @ 1.36 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.14 | 1.66 | |
| Valószínűség | 37% | 63% | |
| Alatt 2.5 @ 1.66 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 4.00 | 1.22 | |
| Valószínűség | 19% | 81% | |
| Alatt 3.5 @ 1.22 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.00 | 1.75 | |
| Valószínűség | 48% | 52% | |
| Nem @ 1.75 | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2017-12-02 12:03. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!
