National League - Anglia
szombat, 28.04.2018
12:30
12:30

Wrexham

Fylde
0 - 0
(0 - 0, 0 - 0)
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | Wrexham |
| Vendég: | Medlar with Wesham |
| Távolság: | 83.0 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Racecourse Ground |
| Befogadóképesség: | 10 500 (10 000) |
| Méretek: | 102 x 68 m |
| Fotók: | Google maps (térkép) |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 12:30 (12:30 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3.00 | 3.39 | 2.29 | 12 | 1.61 | 1.39 | |||
| 33% | 30% | 37% | 1.33 | 46% | 54% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.28 | 3.50 | 1.89 | 1.89 | 3.39 | 1.30 | ||||||
| 70% | 30% | 44% | 56% | 26% | 74% |
Utolsó 2 közvetlen mérkőzések
| 2017-10-24 | Fylde | 2 - 0 | Wrexham |
| 2017-10-14 | Fylde | 1 - 0 | Wrexham |
Wrexham utolsó 12 mérkőzések
| 2018-04-21 | Leyton Orient | 1 - 0 | Wrexham |
| 2018-04-14 | Wrexham | 1 - 2 | Dagenham and R. |
| 2018-04-10 | Ebbsfleet Utd | 3 - 0 | Wrexham |
| 2018-04-07 | Eastleigh | 1 - 1 | Wrexham |
| 2018-04-02 | Wrexham | 0 - 1 | Boreham Wood |
| 2018-03-30 | Bromley | 1 - 1 | Wrexham |
| 2018-03-24 | Wrexham | 1 - 0 | Maidstone Utd |
| 2018-03-17 | Woking | 2 - 2 | Wrexham |
| 2018-03-11 | Wrexham | 2 - 0 | Chester |
| 2018-02-24 | Wrexham | 2 - 2 | Aldershot |
| 2018-02-20 | Solihull Moors | 0 - 0 | Wrexham |
| 2018-02-17 | Sutton Utd | 1 - 1 | Wrexham |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 6 | 4 | 8 | 4 | 2 | |
| 17% | 50% | 33% | 67% | 33% | 17% |
Fylde utolsó 12 mérkőzések
| 2018-04-21 | Fylde | 1 - 1 | Solihull Moors |
| 2018-04-14 | Maidstone Utd | 1 - 0 | Fylde |
| 2018-04-10 | Torquay | 1 - 3 | Fylde |
| 2018-04-07 | Fylde | 2 - 1 | Sutton Utd |
| 2018-04-03 | Barrow | 1 - 3 | Fylde |
| 2018-03-30 | Fylde | 2 - 0 | Halifax |
| 2018-03-24 | Dagenham and R. | 2 - 0 | Fylde |
| 2018-03-17 | Fylde | 3 - 3 | Hartlepool |
| 2018-03-10 | Fylde | 7 - 1 | Aldershot |
| 2018-02-24 | Fylde | 3 - 1 | Dover Athletic |
| 2018-02-20 | Guiseley | 1 - 0 | Fylde |
| 2018-02-17 | Fylde | 0 - 1 | Leyton Orient |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 2 | 4 | 9 | 6 | 5 | |
| 50% | 17% | 33% | 75% | 50% | 42% |
Tabella National League
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Macclesfield | 45 | +19 | 89 |
| 2 | Tranmere Rovers | 45 | +33 | 82 |
| 3 | Sutton Utd | 45 | +13 | 76 |
| 4 | Aldershot | 45 | +13 | 75 |
| 5 | Ebbsfleet Utd | 45 | +14 | 73 |
| 6 | Fylde | 45 | +26 | 72 |
| 7 | Boreham Wood | 45 | +15 | 72 |
| 8 | Bromley | 45 | +20 | 70 |
| 9 | Dover Athletic | 45 | +17 | 70 |
| 10 | Wrexham | 45 | +10 | 69 |
| 11 | Dagenham and R. | 45 | +9 | 68 |
| 12 | Maidenhead Utd | 45 | -4 | 61 |
| 13 | Leyton Orient | 45 | 0 | 57 |
| 14 | Gateshead | 45 | +6 | 54 |
| 15 | Solihull Moors | 45 | -8 | 54 |
| 16 | Halifax | 45 | -10 | 54 |
| 17 | Eastleigh | 45 | -10 | 53 |
| 18 | Hartlepool | 45 | -11 | 53 |
| 19 | Maidstone Utd | 45 | -12 | 53 |
| 20 | Barrow | 45 | -11 | 49 |
| 21 | Woking | 45 | -20 | 48 |
| 22 | Torquay | 45 | -28 | 41 |
| 23 | Chester | 45 | -38 | 34 |
| 24 | Guiseley | 45 | -43 | 33 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| Wrexham | |
| Fylde | |
| Hazai | |
| Vendég |
Mérkőzések hazai/vendég
| H | Csapat | Wrexham | Fylde |
|---|---|---|---|
| 1 | Macclesfield | 0 - 1 | 2 - 1 |
| 2 | Tranmere Rovers | 2 - 2 | 4 - 1 |
| 3 | Sutton Utd | 1 - 1 | 2 - 1 |
| 4 | Aldershot | 2 - 2 | 2 - 1 |
| 5 | Ebbsfleet Utd | 2 - 0 | 3 - 3 |
| 6 | Fylde | - | |
| 7 | Boreham Wood | 0 - 1 | 1 - 0 |
| 8 | Bromley | 2 - 0 | 0 - 1 |
| 9 | Dover Athletic | 0 - 0 | 0 - 1 |
| 10 | Wrexham | - | |
| 11 | Dagenham and R. | 1 - 2 | 2 - 0 |
| 12 | Maidenhead Utd | 2 - 0 | 1 - 2 |
| 13 | Leyton Orient | 2 - 2 | 1 - 2 |
| 14 | Gateshead | 1 - 0 | 1 - 2 |
| 15 | Solihull Moors | 1 - 0 | 0 - 4 |
| 16 | Halifax | 1 - 1 | 2 - 1 |
| 17 | Eastleigh | 2 - 1 | 2 - 2 |
| 18 | Hartlepool | 0 - 0 | 0 - 2 |
| 19 | Maidstone Utd | 1 - 0 | 1 - 0 |
| 20 | Barrow | 3 - 3 | 1 - 3 |
| 21 | Woking | 1 - 0 | 1 - 0 |
| 22 | Torquay | 4 - 0 | 1 - 3 |
| 23 | Chester | 2 - 0 | 1 - 1 |
| 24 | Guiseley | 1 - 1 | 1 - 0 |
Liga pozíció
| Wrexham | Fylde | |
| Pozíció | 10 | 6 |
| Pontok | 69 | 72 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 8 | 8 |
| Pontok | 39 | 30 |
Liga forma
| Wrexham | Fylde | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
17
18 10 |
20
12 13 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
10
9 3 |
9
3 10 |
Liga gólok
| Wrexham | Fylde | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
49
39 |
82
56 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
31
17 |
31
29 |
Teljes statisztika National League
| Mérkőzések (540) | |
| Hazai győzelmek | 40% |
| Döntetlenek | 30% |
| Vendég győzelmek | 31% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (1394) | |
| Meccsenkénti gólok | 2.58 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 1.40 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 1.18 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 73% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 70% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 52% |
| Felett 1.5 | 72% |
| Felett 2.5 | 47% |
| Felett 3.5 | 28% |
Wrexham következő 6 mérkőzések
| 2018-08-04 | Dover Athletic | - | Wrexham |
| 2018-08-07 | Wrexham | - | Fylde |
| 2018-08-11 | Wrexham | - | Boreham Wood |
| 2018-08-14 | Maidenhead Utd | - | Wrexham |
| 2018-08-18 | Eastleigh | - | Wrexham |
| 2018-08-25 | Wrexham | - | Bromley |
Fylde következő 6 mérkőzések
| 2018-05-03 | Boreham Wood | - | Fylde |
| 2018-07-14 | Fylde | - | Preston |
| 2018-08-04 | Fylde | - | Bromley |
| 2018-08-07 | Wrexham | - | Fylde |
| 2018-08-11 | Havant and W. | - | Fylde |
| 2018-08-14 | Fylde | - | Solihull Moors |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 3.00 | 3.39 | 2.29 |
| Valószínűség | 33% | 30% | 37% |
| 12 @ 1.33 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 1.61 | 1.39 |
| Valószínűség | 46% | 54% |
| X2 @ 1.39 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.28 | 3.50 | |
| Valószínűség | 70% | 30% | |
| Felett 1.5 @ 1.28 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.89 | 1.89 | |
| Valószínűség | 44% | 56% | |
| Alatt 2.5 @ 1.89 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 3.39 | 1.30 | |
| Valószínűség | 26% | 74% | |
| Alatt 3.5 @ 1.30 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.75 | 2.00 | |
| Valószínűség | 50% | 50% | |
| Igen @ 1.75 | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2018-04-28 08:01. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!
