National League - Anglia
szombat, 13.01.2018
15:00
15:00

Woking

Tranmere Rovers
0 - 1
(0 - 1, 0 - 0)
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | Woking |
| Vendég: | Birkenhead |
| Távolság: | 284.6 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Kingfield Stadion |
| Befogadóképesség: | 6 036 (2 500) |
| Méretek: | 100 x 69 m |
| Fotók: | Google maps (térkép) |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 15:00 (15:00 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 5.50 | 3.75 | 1.61 | X2 | 2.29 | 1.16 | |||
| 30% | 32% | 38% | 1.16 | 44% | 56% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.25 | 3.75 | 1.80 | 2.00 | 3.00 | 1.36 | ||||||
| 72% | 28% | 50% | 50% | 31% | 69% |
Utolsó 5 közvetlen mérkőzések
| 2017-08-08 | Tranmere Rovers | 3 - 1 | Woking |
| 2017-01-31 | Woking | 0 - 3 | Tranmere Rovers |
| 2016-09-24 | Tranmere Rovers | 3 - 1 | Woking |
| 2015-11-24 | Woking | 4 - 1 | Tranmere Rovers |
| 2015-08-08 | Tranmere Rovers | 1 - 0 | Woking |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 1 | 0 | 4 | 4 | 4 | 3 | |
| 20% | 0% | 80% | 80% | 80% | 60% |
Woking utolsó 12 mérkőzések
| 2018-01-06 | Woking | 4 - 4 | Maidstone Utd |
| 2018-01-01 | Woking | 1 - 2 | Aldershot |
| 2017-12-30 | Eastleigh | 2 - 2 | Woking |
| 2017-12-26 | Aldershot | 3 - 1 | Woking |
| 2017-12-23 | Woking | 1 - 2 | Barrow |
| 2017-12-16 | Woking | 0 - 2 | Maidenhead Utd |
| 2017-12-12 | Peterborough | 5 - 2 | Woking |
| 2017-12-03 | Woking | 1 - 1 | Peterborough |
| 2017-11-25 | Boreham Wood | 2 - 1 | Woking |
| 2017-11-21 | Woking | 1 - 0 | Ebbsfleet Utd |
| 2017-11-18 | Woking | 1 - 1 | Maidenhead Utd |
| 2017-11-14 | Bury | 0 - 3 | Woking |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 4 | 6 | 11 | 8 | 4 | |
| 17% | 33% | 50% | 92% | 67% | 33% |
Tranmere Rovers utolsó 12 mérkőzések
| 2018-01-06 | Barrow | 1 - 1 | Tranmere Rovers |
| 2018-01-01 | Fylde | 5 - 2 | Tranmere Rovers |
| 2017-12-30 | Tranmere Rovers | 4 - 0 | Guiseley |
| 2017-12-26 | Tranmere Rovers | 4 - 1 | Fylde |
| 2017-12-23 | Sutton Utd | 1 - 3 | Tranmere Rovers |
| 2017-12-18 | Solihull Moors | 2 - 0 | Tranmere Rovers |
| 2017-12-09 | Tranmere Rovers | 3 - 0 | Torquay |
| 2017-11-25 | Tranmere Rovers | 4 - 0 | Maidstone Utd |
| 2017-11-21 | Macclesfield | 2 - 2 | Tranmere Rovers |
| 2017-11-18 | Gateshead | 1 - 0 | Tranmere Rovers |
| 2017-11-15 | Tranmere Rovers | 0 - 5 | Peterborough |
| 2017-11-11 | Tranmere Rovers | 2 - 0 | Dagenham and R. |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 2 | 4 | 11 | 8 | 7 | |
| 50% | 17% | 33% | 92% | 67% | 58% |
Tabella National League
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Macclesfield | 29 | +12 | 55 |
| 2 | Aldershot | 29 | +16 | 51 |
| 3 | Sutton Utd | 29 | +8 | 49 |
| 4 | Wrexham | 28 | +9 | 48 |
| 5 | Boreham Wood | 29 | +11 | 47 |
| 6 | Dover Athletic | 29 | +15 | 45 |
| 7 | Dagenham and R. | 29 | +11 | 45 |
| 8 | Tranmere Rovers | 28 | +16 | 44 |
| 9 | Bromley | 29 | +9 | 44 |
| 10 | Ebbsfleet Utd | 29 | +8 | 42 |
| 11 | Fylde | 27 | +6 | 39 |
| 12 | Maidenhead Utd | 29 | -3 | 38 |
| 13 | Maidstone Utd | 28 | -5 | 38 |
| 14 | Woking | 27 | -5 | 35 |
| 15 | Eastleigh | 28 | -2 | 34 |
| 16 | Halifax | 29 | -7 | 34 |
| 17 | Hartlepool | 28 | -7 | 33 |
| 18 | Gateshead | 26 | +4 | 32 |
| 19 | Leyton Orient | 29 | -7 | 32 |
| 20 | Barrow | 29 | -4 | 31 |
| 21 | Chester | 28 | -19 | 26 |
| 22 | Solihull Moors | 29 | -19 | 24 |
| 23 | Guiseley | 27 | -25 | 22 |
| 24 | Torquay | 28 | -22 | 20 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| Woking | |
| Tranmere Rovers | |
| Hazai | |
| Vendég |
Mérkőzések hazai/vendég
| H | Csapat | Woking | Tranmere Rovers |
|---|---|---|---|
| 1 | Macclesfield | 2 - 2 | |
| 2 | Aldershot | 1 - 2 | 2 - 1 |
| 3 | Sutton Utd | 2 - 0 | 1 - 3 |
| 4 | Wrexham | ||
| 5 | Boreham Wood | ||
| 6 | Dover Athletic | ||
| 7 | Dagenham and R. | 1 - 0 | |
| 8 | Tranmere Rovers | - | |
| 9 | Bromley | 0 - 1 | |
| 10 | Ebbsfleet Utd | 1 - 0 | 0 - 0 |
| 11 | Fylde | 5 - 2 | |
| 12 | Maidenhead Utd | 1 - 1 | 1 - 0 |
| 13 | Maidstone Utd | 4 - 4 | |
| 14 | Woking | - | |
| 15 | Eastleigh | 2 - 1 | 2 - 0 |
| 16 | Halifax | ||
| 17 | Hartlepool | 1 - 1 | 1 - 1 |
| 18 | Gateshead | 2 - 1 | 1 - 0 |
| 19 | Leyton Orient | 0 - 2 | |
| 20 | Barrow | 1 - 2 | 1 - 1 |
| 21 | Chester | ||
| 22 | Solihull Moors | 2 - 1 | 0 - 2 |
| 23 | Guiseley | 2 - 3 | 0 - 0 |
| 24 | Torquay | 4 - 1 | 0 - 0 |
Liga pozíció
| Woking | Tranmere Rovers | |
| Pozíció | 14 | 8 |
| Pontok | 35 | 44 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 7 | 15 |
| Pontok | 24 | 15 |
Liga forma
| Woking | Tranmere Rovers | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
10
5 12 |
12
8 8 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
7
3 4 |
3
6 5 |
Liga gólok
| Woking | Tranmere Rovers | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
38
43 |
42
26 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
24
19 |
13
16 |
Teljes statisztika National League
| Mérkőzések (340) | |
| Hazai győzelmek | 37% |
| Döntetlenek | 33% |
| Vendég győzelmek | 30% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (867) | |
| Meccsenkénti gólok | 2.55 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 1.39 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 1.16 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 72% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 70% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 51% |
| Felett 1.5 | 72% |
| Felett 2.5 | 45% |
| Felett 3.5 | 28% |
Woking következő 6 mérkőzések
| 2018-01-20 | Solihull Moors | - | Woking |
| 2018-01-23 | Gateshead | - | Woking |
| 2018-01-27 | Woking | - | Fylde |
| 2018-02-10 | Woking | - | Chester |
| 2018-02-17 | Hartlepool | - | Woking |
| 2018-02-20 | Ebbsfleet Utd | - | Woking |
Tranmere Rovers következő 6 mérkőzések
| 2018-01-20 | Tranmere Rovers | - | Maidenhead Utd |
| 2018-01-27 | Wrexham | - | Tranmere Rovers |
| 2018-02-03 | Tranmere Rovers | - | Ebbsfleet Utd |
| 2018-02-10 | Leyton Orient | - | Tranmere Rovers |
| 2018-02-17 | Tranmere Rovers | - | Bromley |
| 2018-02-20 | Tranmere Rovers | - | Macclesfield |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 5.50 | 3.75 | 1.61 |
| Valószínűség | 30% | 32% | 38% |
| X2 @ 1.16 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 2.29 | 1.16 |
| Valószínűség | 44% | 56% |
| X2 @ 1.16 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.25 | 3.75 | |
| Valószínűség | 72% | 28% | |
| Felett 1.5 @ 1.25 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.80 | 2.00 | |
| Valószínűség | 50% | 50% | |
| Felett 2.5 @ 1.80 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 3.00 | 1.36 | |
| Valószínűség | 31% | 69% | |
| Alatt 3.5 @ 1.36 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.80 | 1.95 | |
| Valószínűség | 52% | 48% | |
| Igen @ 1.80 | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2018-01-13 12:05. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!
