Challenge League - Svájc
péntek, 18.05.2018
19:00
19:00

Winterthur

Aarau
2 - 0
(0 - 0, 2 - 0)
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | Winterthur |
| Vendég: | Aarau |
| Távolság: | 54.4 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Stadion Schutzenwiese |
| Befogadóképesség: | 8 550 |
| Méretek: | 105 x 68 m |
| Fotók: | Google maps (térkép) |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 19:00 (20:00 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.10 | 3.75 | 3.10 | X2 | 1.36 | 1.66 | |||
| 31% | 24% | 45% | 1.66 | 41% | 59% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.14 | 5.00 | 1.47 | 2.60 | 2.20 | 1.61 | ||||||
| 82% | 18% | 54% | 46% | 36% | 64% |
Utolsó 12 közvetlen mérkőzések
| 2018-04-02 | Aarau | 2 - 1 | Winterthur |
| 2017-10-23 | Aarau | 3 - 3 | Winterthur |
| 2017-08-07 | Winterthur | 1 - 1 | Aarau |
| 2017-04-29 | Winterthur | 3 - 2 | Aarau |
| 2017-04-09 | Aarau | 2 - 3 | Winterthur |
| 2016-10-30 | Aarau | 1 - 1 | Winterthur |
| 2016-07-30 | Winterthur | 1 - 2 | Aarau |
| 2016-04-30 | Winterthur | 0 - 2 | Aarau |
| 2016-04-10 | Aarau | 3 - 0 | Winterthur |
| 2015-10-18 | Winterthur | 1 - 1 | Aarau |
| 2015-08-13 | Aarau | 1 - 2 | Winterthur |
| 2013-04-29 | Winterthur | 1 - 0 | Aarau |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 4 | 4 | 11 | 7 | 3 | |
| 33% | 33% | 33% | 92% | 58% | 25% |
Winterthur utolsó 12 mérkőzések
| 2018-05-14 | Servette | 4 - 2 | Winterthur |
| 2018-05-09 | Winterthur | 2 - 1 | Chiasso |
| 2018-05-04 | Xamax | 3 - 3 | Winterthur |
| 2018-04-27 | Vaduz | 1 - 1 | Winterthur |
| 2018-04-22 | Winterthur | 0 - 3 | Wil |
| 2018-04-19 | Winterthur | 2 - 0 | Wohlen |
| 2018-04-16 | Rapperswil | 3 - 1 | Winterthur |
| 2018-04-06 | Winterthur | 1 - 2 | Schaffhausen |
| 2018-04-02 | Aarau | 2 - 1 | Winterthur |
| 2018-03-19 | Winterthur | 1 - 1 | Servette |
| 2018-03-14 | Winterthur | 1 - 0 | Vaduz |
| 2018-03-09 | Chiasso | 1 - 0 | Winterthur |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 3 | 6 | 10 | 7 | 3 | |
| 25% | 25% | 50% | 83% | 58% | 25% |
Aarau utolsó 12 mérkőzések
| 2018-05-13 | Aarau | 2 - 2 | Wil |
| 2018-05-10 | Rapperswil | 2 - 3 | Aarau |
| 2018-05-07 | Wohlen | 1 - 3 | Aarau |
| 2018-04-28 | Aarau | 1 - 2 | Servette |
| 2018-04-22 | Chiasso | 0 - 2 | Aarau |
| 2018-04-18 | Aarau | 2 - 2 | Xamax |
| 2018-04-14 | Schaffhausen | 3 - 1 | Aarau |
| 2018-04-08 | Vaduz | 5 - 1 | Aarau |
| 2018-04-02 | Aarau | 2 - 1 | Winterthur |
| 2018-03-16 | Wil | 1 - 0 | Aarau |
| 2018-03-12 | Aarau | 0 - 1 | Rapperswil |
| 2018-03-08 | Rapperswil | 2 - 0 | Aarau |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 2 | 6 | 10 | 8 | 6 | |
| 33% | 17% | 50% | 83% | 67% | 50% |
Tabella Challenge League
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Xamax | 34 | +39 | 79 |
| 2 | Servette | 34 | +19 | 59 |
| 3 | Schaffhausen | 34 | +14 | 58 |
| 4 | Vaduz | 34 | +16 | 56 |
| 5 | Rapperswil | 34 | +6 | 53 |
| 6 | Aarau | 34 | -10 | 41 |
| 7 | Wil | 34 | -5 | 39 |
| 8 | Chiasso | 34 | -18 | 33 |
| 9 | Winterthur | 34 | -15 | 29 |
| 10 | Wohlen | 34 | -46 | 18 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| Winterthur | |
| Aarau | |
| Hazai | |
| Vendég |
Mérkőzések hazai/vendég
| H | Csapat | Winterthur | Aarau |
|---|---|---|---|
| 1 | Xamax | 4 - 4 | 3 - 1 |
| 2 | Servette | 1 - 1 | 4 - 0 |
| 3 | Schaffhausen | 1 - 2 | 3 - 1 |
| 4 | Vaduz | 1 - 0 | 5 - 1 |
| 5 | Rapperswil | 1 - 1 | 2 - 3 |
| 6 | Aarau | 1 - 1 | - |
| 7 | Wil | 0 - 3 | 1 - 0 |
| 8 | Chiasso | 2 - 1 | 0 - 2 |
| 9 | Winterthur | - | 1 - 1 |
| 10 | Wohlen | 2 - 0 | 1 - 3 |
Liga pozíció
| Winterthur | Aarau | |
| Pozíció | 9 | 6 |
| Pontok | 29 | 41 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 9 | 7 |
| Pontok | 17 | 14 |
Liga forma
| Winterthur | Aarau | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
6
11 17 |
11
8 15 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
4
5 8 |
4
2 11 |
Liga gólok
| Winterthur | Aarau | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
42
57 |
49
59 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
17
23 |
19
38 |
Teljes statisztika Challenge League
| Mérkőzések (170) | |
| Hazai győzelmek | 45% |
| Döntetlenek | 25% |
| Vendég győzelmek | 30% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (505) | |
| Meccsenkénti gólok | 2.97 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 1.69 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 1.28 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 81% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 73% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 58% |
| Felett 1.5 | 79% |
| Felett 2.5 | 55% |
| Felett 3.5 | 37% |
Winterthur következő 6 mérkőzések
| 2018-05-21 | Schaffhausen | - | Winterthur |
| 2018-06-23 | Luzern | - | Winterthur |
| 2018-07-08 | Winterthur | - | West Ham |
| 2018-07-21 | Wil | - | Winterthur |
| 2018-07-27 | Winterthur | - | Aarau |
| 2018-08-04 | Rapperswil | - | Winterthur |
Aarau következő 6 mérkőzések
| 2018-05-21 | Aarau | - | Vaduz |
| 2018-06-23 | Grasshopper | - | Aarau |
| 2018-07-07 | Thun | - | Aarau |
| 2018-07-13 | Basel | - | Aarau |
| 2018-07-21 | Aarau | - | Servette |
| 2018-07-27 | Winterthur | - | Aarau |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.10 | 3.75 | 3.10 |
| Valószínűség | 31% | 24% | 45% |
| X2 @ 1.66 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 1.36 | 1.66 |
| Valószínűség | 41% | 59% |
| X2 @ 1.66 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.14 | 5.00 | |
| Valószínűség | 82% | 18% | |
| Felett 1.5 @ 1.14 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.47 | 2.60 | |
| Valószínűség | 54% | 46% | |
| Felett 2.5 @ 1.47 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.20 | 1.61 | |
| Valószínűség | 36% | 64% | |
| Alatt 3.5 @ 1.61 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.44 | 2.62 | |
| Valószínűség | 60% | 40% | |
| Igen @ 1.44 | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2018-05-18 16:01. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!
