League One - Anglia
szombat, 05.05.2018
17:30
17:30

Wimbledon

Bury
2 - 2
(2 - 0, 0 - 2)
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | London |
| Vendég: | Bury |
| Távolság: | 275.1 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Kingsmeadow |
| Befogadóképesség: | 4 850 (2 025) |
| Méretek: | 100 x 68 m |
| Fotók: | Google maps (térkép) |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 17:30 (17:30 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.95 | 3.75 | 4.00 | 1X | 1.25 | 1.85 | |||
| 43% | 28% | 29% | 1.25 | 59% | 41% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.28 | 3.50 | 1.95 | 1.85 | 3.39 | 1.30 | ||||||
| 68% | 32% | 44% | 56% | 22% | 78% |
Utolsó 9 közvetlen mérkőzések
| 2018-02-06 | Bury | 2 - 1 | Wimbledon |
| 2016-11-19 | Wimbledon | 5 - 1 | Bury |
| 2016-11-15 | Wimbledon | 5 - 0 | Bury |
| 2016-11-05 | Bury | 2 - 2 | Wimbledon |
| 2016-10-18 | Bury | 1 - 2 | Wimbledon |
| 2015-04-25 | Bury | 2 - 0 | Wimbledon |
| 2014-10-11 | Wimbledon | 3 - 2 | Bury |
| 2014-02-22 | Wimbledon | 0 - 1 | Bury |
| 2013-11-23 | Bury | 1 - 1 | Wimbledon |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 2 | 3 | 8 | 6 | 4 | |
| 44% | 22% | 33% | 89% | 67% | 44% |
Wimbledon utolsó 12 mérkőzések
| 2018-05-01 | Doncaster | 0 - 0 | Wimbledon |
| 2018-04-28 | Wigan | 1 - 1 | Wimbledon |
| 2018-04-21 | Wimbledon | 2 - 2 | Oldham |
| 2018-04-14 | Walsall | 2 - 3 | Wimbledon |
| 2018-04-10 | Wimbledon | 1 - 0 | Charlton |
| 2018-04-07 | Wimbledon | 1 - 1 | Scunthorpe |
| 2018-03-30 | Wimbledon | 0 - 1 | Fleetwood |
| 2018-03-24 | Shrewsbury | 1 - 0 | Wimbledon |
| 2018-03-17 | Rochdale | 1 - 1 | Wimbledon |
| 2018-03-10 | Wimbledon | 2 - 1 | Oxford Utd |
| 2018-02-27 | Wimbledon | 0 - 3 | Blackburn |
| 2018-02-24 | Peterborough | 1 - 1 | Wimbledon |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 6 | 3 | 8 | 4 | 2 | |
| 25% | 50% | 25% | 67% | 33% | 17% |
Bury utolsó 12 mérkőzések
| 2018-04-28 | Bury | 1 - 0 | Portsmouth |
| 2018-04-21 | Shrewsbury | 1 - 1 | Bury |
| 2018-04-17 | Doncaster | 3 - 3 | Bury |
| 2018-04-14 | Bury | 2 - 3 | Northampton |
| 2018-04-07 | Walsall | 1 - 0 | Bury |
| 2018-04-03 | Bury | 0 - 2 | Rochdale |
| 2018-03-30 | Bristol Rovers | 2 - 1 | Bury |
| 2018-03-24 | Bury | 0 - 2 | Wigan |
| 2018-03-17 | MK Dons | 2 - 1 | Bury |
| 2018-03-13 | Bury | 0 - 1 | Peterborough |
| 2018-03-10 | Bury | 2 - 2 | Oldham |
| 2018-02-24 | Bury | 2 - 1 | Gillingham |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 3 | 7 | 9 | 6 | 3 | |
| 17% | 25% | 58% | 75% | 50% | 25% |
Tabella League One
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Wigan | 45 | +59 | 95 |
| 2 | Blackburn | 45 | +41 | 93 |
| 3 | Shrewsbury | 45 | +22 | 87 |
| 4 | Rotherham | 45 | +19 | 76 |
| 5 | Scunthorpe | 45 | +15 | 73 |
| 6 | Charlton | 45 | +8 | 71 |
| 7 | Plymouth | 45 | +2 | 68 |
| 8 | Peterborough | 45 | +10 | 64 |
| 9 | Portsmouth | 45 | -1 | 63 |
| 10 | Southend | 45 | -4 | 62 |
| 11 | Bradford | 45 | -10 | 62 |
| 12 | Blackpool | 45 | +6 | 60 |
| 13 | Bristol Rovers | 45 | -6 | 58 |
| 14 | Doncaster | 45 | +1 | 56 |
| 15 | Oxford Utd | 45 | -4 | 56 |
| 16 | Fleetwood | 45 | -11 | 54 |
| 17 | Gillingham | 45 | -8 | 53 |
| 18 | Walsall | 45 | -11 | 52 |
| 19 | Wimbledon | 45 | -11 | 52 |
| 20 | Oldham | 45 | -17 | 49 |
| 21 | Rochdale | 45 | -9 | 48 |
| 22 | Northampton | 45 | -34 | 46 |
| 23 | MK Dons | 45 | -27 | 42 |
| 24 | Bury | 45 | -30 | 35 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| Wimbledon | |
| Bury | |
| Hazai | |
| Vendég |
Mérkőzések hazai/vendég
| H | Csapat | Wimbledon | Bury |
|---|---|---|---|
| 1 | Wigan | 0 - 4 | 4 - 1 |
| 2 | Blackburn | 0 - 3 | 2 - 0 |
| 3 | Shrewsbury | 0 - 1 | 1 - 1 |
| 4 | Rotherham | 3 - 1 | 3 - 2 |
| 5 | Scunthorpe | 1 - 1 | 1 - 0 |
| 6 | Charlton | 1 - 0 | 1 - 1 |
| 7 | Plymouth | 0 - 1 | 3 - 0 |
| 8 | Peterborough | 2 - 2 | 3 - 0 |
| 9 | Portsmouth | 0 - 2 | 1 - 0 |
| 10 | Southend | 2 - 0 | 1 - 0 |
| 11 | Bradford | 2 - 1 | 2 - 2 |
| 12 | Blackpool | 2 - 0 | 2 - 1 |
| 13 | Bristol Rovers | 1 - 0 | 2 - 1 |
| 14 | Doncaster | 2 - 0 | 3 - 3 |
| 15 | Oxford Utd | 2 - 1 | 1 - 2 |
| 16 | Fleetwood | 0 - 1 | 3 - 2 |
| 17 | Gillingham | 1 - 1 | 1 - 1 |
| 18 | Walsall | 1 - 2 | 1 - 0 |
| 19 | Wimbledon | - | |
| 20 | Oldham | 2 - 2 | 2 - 1 |
| 21 | Rochdale | 0 - 0 | 0 - 0 |
| 22 | Northampton | 1 - 3 | 0 - 0 |
| 23 | MK Dons | 0 - 2 | 2 - 1 |
| 24 | Bury | - |
Liga pozíció
| Wimbledon | Bury | |
| Pozíció | 19 | 24 |
| Pontok | 52 | 35 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 18 | 24 |
| Pontok | 29 | 10 |
Liga forma
| Wimbledon | Bury | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
13
13 19 |
8
11 26 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
8
5 9 |
1
7 14 |
Liga gólok
| Wimbledon | Bury | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
45
56 |
39
69 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
23
28 |
19
39 |
Teljes statisztika League One
| Mérkőzések (540) | |
| Hazai győzelmek | 42% |
| Döntetlenek | 27% |
| Vendég győzelmek | 31% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (1373) | |
| Meccsenkénti gólok | 2.54 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 1.38 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 1.16 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 76% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 69% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 52% |
| Felett 1.5 | 73% |
| Felett 2.5 | 48% |
| Felett 3.5 | 25% |
Wimbledon következő 6 mérkőzések
| 2018-07-07 | Wimbledon | - | Reading |
| 2018-07-14 | QPR | - | Wimbledon |
| 2018-07-21 | Wimbledon | - | Brighton |
| 2018-08-04 | Fleetwood | - | Wimbledon |
| 2018-08-11 | Wimbledon | - | Coventry |
| 2018-08-14 | Portsmouth | - | Wimbledon |
Bury következő 6 mérkőzések
| 2018-07-06 | Rangers | - | Bury |
| 2018-07-10 | Bury | - | Huddersfield |
| 2018-07-14 | Bury | - | Liverpool |
| 2018-07-18 | Bury | - | Everton |
| 2018-08-04 | Bury | - | Yeovil |
| 2018-08-11 | MK Dons | - | Bury |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.95 | 3.75 | 4.00 |
| Valószínűség | 43% | 28% | 29% |
| 1X @ 1.25 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 1.25 | 1.85 |
| Valószínűség | 59% | 41% |
| 1X @ 1.25 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.28 | 3.50 | |
| Valószínűség | 68% | 32% | |
| Felett 1.5 @ 1.28 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.95 | 1.85 | |
| Valószínűség | 44% | 56% | |
| Alatt 2.5 @ 1.85 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 3.39 | 1.30 | |
| Valószínűség | 22% | 78% | |
| Alatt 3.5 @ 1.30 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.80 | 1.95 | |
| Valószínűség | 46% | 54% | |
| Nem @ 1.95 | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2018-05-05 16:06. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!
