Challenge League - Svájc
péntek, 16.02.2018
19:00
19:00

Wil

Winterthur
2 - 0
(1 - 0, 1 - 0)
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | Wil |
| Vendég: | Winterthur |
| Távolság: | 22.6 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Kybunpark (Sankt Gallen) |
| Befogadóképesség: | 19 694 |
| Méretek: | 105 x 68 m |
| Fotók: | Google maps (térkép) |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 19:00 (20:00 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.45 | 3.25 | 2.87 | X2 | 1.39 | 1.53 | |||
| 23% | 31% | 46% | 1.53 | 34% | 66% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.30 | 3.39 | 2.04 | 1.75 | 3.50 | 1.28 | ||||||
| 72% | 28% | 44% | 56% | 32% | 68% |
Utolsó 12 közvetlen mérkőzések
| 2017-11-18 | Winterthur | 2 - 0 | Wil |
| 2017-08-26 | Wil | 0 - 2 | Winterthur |
| 2017-05-17 | Wil | 0 - 1 | Winterthur |
| 2017-04-01 | Winterthur | 1 - 1 | Wil |
| 2016-10-23 | Wil | 5 - 1 | Winterthur |
| 2016-09-12 | Winterthur | 3 - 0 | Wil |
| 2016-05-07 | Wil | 2 - 1 | Winterthur |
| 2016-04-02 | Winterthur | 1 - 2 | Wil |
| 2015-09-28 | Wil | 0 - 0 | Winterthur |
| 2015-07-18 | Winterthur | 1 - 2 | Wil |
| 2015-05-22 | Winterthur | 4 - 1 | Wil |
| 2015-02-21 | Wil | 2 - 2 | Winterthur |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 3 | 5 | 10 | 7 | 3 | |
| 33% | 25% | 42% | 83% | 58% | 25% |
Wil utolsó 12 mérkőzések
| 2018-02-11 | Chiasso | 0 - 1 | Wil |
| 2018-02-03 | Wil | 1 - 1 | Wohlen |
| 2018-01-28 | Lugano | 4 - 0 | Wil |
| 2018-01-27 | Wil | 1 - 0 | Grasshopper |
| 2018-01-23 | Thun | 1 - 1 | Wil |
| 2017-12-11 | Schaffhausen | 2 - 1 | Wil |
| 2017-12-02 | Wil | 1 - 0 | Rapperswil |
| 2017-11-25 | Xamax | 3 - 1 | Wil |
| 2017-11-18 | Winterthur | 2 - 0 | Wil |
| 2017-11-04 | Wil | 2 - 3 | Chiasso |
| 2017-10-30 | Wil | 0 - 0 | Servette |
| 2017-10-22 | Wohlen | 2 - 2 | Wil |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 4 | 5 | 8 | 5 | 4 | |
| 25% | 33% | 42% | 67% | 42% | 33% |
Winterthur utolsó 12 mérkőzések
| 2018-02-10 | Wohlen | 1 - 4 | Winterthur |
| 2018-02-04 | Winterthur | 1 - 1 | Rapperswil |
| 2018-01-24 | Basel | 1 - 0 | Winterthur |
| 2017-12-08 | Xamax | 2 - 1 | Winterthur |
| 2017-12-03 | Winterthur | 0 - 1 | Schaffhausen |
| 2017-11-25 | Chiasso | 1 - 1 | Winterthur |
| 2017-11-18 | Winterthur | 2 - 0 | Wil |
| 2017-11-04 | Servette | 1 - 1 | Winterthur |
| 2017-10-29 | Winterthur | 0 - 1 | Vaduz |
| 2017-10-23 | Aarau | 3 - 3 | Winterthur |
| 2017-10-16 | Winterthur | 0 - 1 | Rapperswil |
| 2017-09-30 | Wohlen | 3 - 2 | Winterthur |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 4 | 6 | 8 | 4 | 3 | |
| 17% | 33% | 50% | 67% | 33% | 25% |
Tabella Challenge League
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Xamax | 20 | +25 | 50 |
| 2 | Servette | 19 | +16 | 39 |
| 3 | Schaffhausen | 20 | +11 | 36 |
| 4 | Vaduz | 20 | -2 | 30 |
| 5 | Rapperswil | 19 | -1 | 24 |
| 6 | Chiasso | 20 | -3 | 21 |
| 7 | Aarau | 19 | -6 | 21 |
| 8 | Winterthur | 20 | -7 | 16 |
| 9 | Wil | 20 | -13 | 15 |
| 10 | Wohlen | 19 | -20 | 14 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| Wil | |
| Winterthur | |
| Hazai | |
| Vendég |
Mérkőzések hazai/vendég
| H | Csapat | Wil | Winterthur |
|---|---|---|---|
| 1 | Xamax | 0 - 1 | 2 - 1 |
| 2 | Servette | 0 - 0 | 1 - 1 |
| 3 | Schaffhausen | 2 - 3 | 2 - 0 |
| 4 | Vaduz | 0 - 1 | 2 - 2 |
| 5 | Rapperswil | 1 - 0 | 3 - 1 |
| 6 | Chiasso | 2 - 3 | 1 - 1 |
| 7 | Aarau | 1 - 3 | 3 - 3 |
| 8 | Winterthur | 0 - 2 | - |
| 9 | Wil | - | 0 - 2 |
| 10 | Wohlen | 1 - 1 | 1 - 4 |
Liga pozíció
| Wil | Winterthur | |
| Pozíció | 9 | 8 |
| Pontok | 15 | 16 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 9 | 5 |
| Pontok | 8 | 10 |
Liga forma
| Wil | Winterthur | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
3
6 11 |
3
7 10 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
2
2 6 |
2
4 4 |
Liga gólok
| Wil | Winterthur | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
17
30 |
23
30 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
10
15 |
17
18 |
Teljes statisztika Challenge League
| Mérkőzések (98) | |
| Hazai győzelmek | 44% |
| Döntetlenek | 26% |
| Vendég győzelmek | 31% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (276) | |
| Meccsenkénti gólok | 2.82 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 1.62 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 1.19 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 79% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 73% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 57% |
| Felett 1.5 | 78% |
| Felett 2.5 | 52% |
| Felett 3.5 | 34% |
Wil következő 6 mérkőzések
| 2018-02-24 | Schaffhausen | - | Wil |
| 2018-03-04 | Rapperswil | - | Wil |
| 2018-03-10 | Wil | - | Vaduz |
| 2018-03-16 | Wil | - | Aarau |
| 2018-04-02 | Servette | - | Wil |
| 2018-04-09 | Wil | - | Xamax |
Winterthur következő 6 mérkőzések
| 2018-02-25 | Winterthur | - | Vaduz |
| 2018-03-05 | Winterthur | - | Xamax |
| 2018-03-09 | Chiasso | - | Winterthur |
| 2018-03-14 | Winterthur | - | Vaduz |
| 2018-03-19 | Winterthur | - | Servette |
| 2018-04-02 | Aarau | - | Winterthur |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.45 | 3.25 | 2.87 |
| Valószínűség | 23% | 31% | 46% |
| X2 @ 1.53 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 1.39 | 1.53 |
| Valószínűség | 34% | 66% |
| X2 @ 1.53 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.30 | 3.39 | |
| Valószínűség | 72% | 28% | |
| Felett 1.5 @ 1.30 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.04 | 1.75 | |
| Valószínűség | 44% | 56% | |
| Alatt 2.5 @ 1.75 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 3.50 | 1.28 | |
| Valószínűség | 32% | 68% | |
| Alatt 3.5 @ 1.28 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.80 | 1.90 | |
| Valószínűség | 54% | 46% | |
| Igen @ 1.80 | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2018-02-16 16:06. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!
