Challenge League - Svájc
péntek, 18.05.2018
19:00
19:00

Wil

Servette
0 - 2
(0 - 1, 0 - 1)
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | Wil |
| Vendég: | Geneve |
| Távolság: | 261.3 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Kybunpark (Sankt Gallen) |
| Befogadóképesség: | 19 694 |
| Méretek: | 105 x 68 m |
| Fotók: | Google maps (térkép) |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 19:00 (20:00 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3.00 | 3.60 | 2.20 | X2 | 1.61 | 1.36 | |||
| 31% | 27% | 42% | 1.36 | 43% | 57% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.20 | 4.33 | 1.72 | 2.07 | 2.62 | 1.44 | ||||||
| 74% | 26% | 47% | 53% | 30% | 70% |
Utolsó 12 közvetlen mérkőzések
| 2018-04-02 | Servette | 1 - 1 | Wil |
| 2017-10-30 | Wil | 0 - 0 | Servette |
| 2017-08-09 | Servette | 1 - 0 | Wil |
| 2017-04-15 | Wil | 0 - 3 | Servette |
| 2017-03-12 | Servette | 2 - 0 | Wil |
| 2016-10-31 | Servette | 2 - 1 | Wil |
| 2016-08-20 | Wil | 2 - 0 | Servette |
| 2015-05-03 | Servette | 2 - 1 | Wil |
| 2015-03-23 | Wil | 0 - 0 | Servette |
| 2014-11-29 | Wil | 1 - 0 | Servette |
| 2014-08-03 | Servette | 1 - 2 | Wil |
| 2014-05-14 | Servette | 2 - 1 | Wil |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 3 | 6 | 8 | 5 | 0 | |
| 25% | 25% | 50% | 67% | 42% | 0% |
Wil utolsó 12 mérkőzések
| 2018-05-13 | Aarau | 2 - 2 | Wil |
| 2018-05-09 | Vaduz | 2 - 2 | Wil |
| 2018-05-05 | Wil | 2 - 0 | Rapperswil |
| 2018-04-28 | Wil | 0 - 1 | Schaffhausen |
| 2018-04-22 | Winterthur | 0 - 3 | Wil |
| 2018-04-19 | Wil | 1 - 0 | Chiasso |
| 2018-04-15 | Wohlen | 0 - 0 | Wil |
| 2018-04-12 | Rapperswil | 1 - 1 | Wil |
| 2018-04-09 | Wil | 2 - 3 | Xamax |
| 2018-04-02 | Servette | 1 - 1 | Wil |
| 2018-03-16 | Wil | 1 - 0 | Aarau |
| 2018-03-10 | Wil | 1 - 1 | Vaduz |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 6 | 2 | 8 | 4 | 3 | |
| 33% | 50% | 17% | 67% | 33% | 25% |
Servette utolsó 12 mérkőzések
| 2018-05-14 | Servette | 4 - 2 | Winterthur |
| 2018-05-10 | Wohlen | 1 - 3 | Servette |
| 2018-05-05 | Servette | 0 - 1 | Vaduz |
| 2018-04-28 | Aarau | 1 - 2 | Servette |
| 2018-04-23 | Servette | 0 - 0 | Xamax |
| 2018-04-19 | Servette | 1 - 4 | Schaffhausen |
| 2018-04-15 | Chiasso | 2 - 1 | Servette |
| 2018-04-07 | Rapperswil | 2 - 0 | Servette |
| 2018-04-02 | Servette | 1 - 1 | Wil |
| 2018-03-24 | Wohlen | 0 - 2 | Servette |
| 2018-03-19 | Winterthur | 1 - 1 | Servette |
| 2018-03-11 | Servette | 1 - 1 | Wohlen |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 4 | 4 | 10 | 5 | 3 | |
| 33% | 33% | 33% | 83% | 42% | 25% |
Tabella Challenge League
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Xamax | 34 | +39 | 79 |
| 2 | Servette | 34 | +19 | 59 |
| 3 | Schaffhausen | 34 | +14 | 58 |
| 4 | Vaduz | 34 | +16 | 56 |
| 5 | Rapperswil | 34 | +6 | 53 |
| 6 | Aarau | 34 | -10 | 41 |
| 7 | Wil | 34 | -5 | 39 |
| 8 | Chiasso | 34 | -18 | 33 |
| 9 | Winterthur | 34 | -15 | 29 |
| 10 | Wohlen | 34 | -46 | 18 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| Wil | |
| Servette | |
| Hazai | |
| Vendég |
Mérkőzések hazai/vendég
| H | Csapat | Wil | Servette |
|---|---|---|---|
| 1 | Xamax | 2 - 3 | 1 - 1 |
| 2 | Servette | 0 - 0 | - |
| 3 | Schaffhausen | 0 - 1 | 0 - 1 |
| 4 | Vaduz | 1 - 1 | 2 - 1 |
| 5 | Rapperswil | 2 - 0 | 2 - 0 |
| 6 | Aarau | 1 - 0 | 1 - 2 |
| 7 | Wil | - | 0 - 0 |
| 8 | Chiasso | 1 - 0 | 2 - 1 |
| 9 | Winterthur | 2 - 0 | 1 - 1 |
| 10 | Wohlen | 1 - 1 | 1 - 3 |
Liga pozíció
| Wil | Servette | |
| Pozíció | 7 | 2 |
| Pontok | 39 | 59 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 8 | 2 |
| Pontok | 21 | 29 |
Liga forma
| Wil | Servette | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
9
12 13 |
16
11 7 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
6
3 8 |
8
5 4 |
Liga gólok
| Wil | Servette | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
37
42 |
54
35 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
19
20 |
22
16 |
Teljes statisztika Challenge League
| Mérkőzések (170) | |
| Hazai győzelmek | 45% |
| Döntetlenek | 25% |
| Vendég győzelmek | 30% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (505) | |
| Meccsenkénti gólok | 2.97 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 1.69 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 1.28 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 81% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 73% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 58% |
| Felett 1.5 | 79% |
| Felett 2.5 | 55% |
| Felett 3.5 | 37% |
Wil következő 6 mérkőzések
| 2018-05-21 | Xamax | - | Wil |
| 2018-06-27 | Zürich | - | Wil |
| 2018-06-30 | Grasshopper | - | Wil |
| 2018-07-07 | Thun | - | Wil |
| 2018-07-13 | Wil | - | Galatasaray |
| 2018-07-21 | Wil | - | Winterthur |
Servette következő 6 mérkőzések
| 2018-05-21 | Servette | - | Rapperswil |
| 2018-07-07 | Nantes | - | Servette |
| 2018-07-21 | Aarau | - | Servette |
| 2018-07-28 | Chiasso | - | Servette |
| 2018-08-03 | Wil | - | Servette |
| 2018-08-12 | Vaduz | - | Servette |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 3.00 | 3.60 | 2.20 |
| Valószínűség | 31% | 27% | 42% |
| X2 @ 1.36 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 1.61 | 1.36 |
| Valószínűség | 43% | 57% |
| X2 @ 1.36 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.20 | 4.33 | |
| Valószínűség | 74% | 26% | |
| Felett 1.5 @ 1.20 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.72 | 2.07 | |
| Valószínűség | 47% | 53% | |
| Alatt 2.5 @ 2.07 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.62 | 1.44 | |
| Valószínűség | 30% | 70% | |
| Alatt 3.5 @ 1.44 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.57 | 2.25 | |
| Valószínűség | 55% | 45% | |
| Igen @ 1.57 | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2018-05-18 16:01. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!
