A-League - Ausztrália
péntek, 16.02.2018
08:50
08:50

WS Wanderers

Newcastle Jets
2 - 2
(1 - 0, 1 - 2)
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | Sydney |
| Vendég: | Newcastle |
| Távolság: | 117.2 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Parramatta |
| Befogadóképesség: | 21 500 (20 741) |
| Fotók: | Google maps (térkép) |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 08:50 (19:50 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.50 | 3.39 | 2.70 | X2 | 1.48 | 1.55 | |||
| 26% | 27% | 47% | 1.55 | 36% | 64% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.16 | 5.00 | 1.57 | 2.35 | 2.37 | 1.53 | ||||||
| 92% | 8% | 64% | 36% | 33% | 67% |
Utolsó 12 közvetlen mérkőzések
| 2017-12-22 | Newcastle Jets | 4 - 0 | WS Wanderers |
| 2017-10-29 | Newcastle Jets | 1 - 1 | WS Wanderers |
| 2017-04-01 | Newcastle Jets | 0 - 3 | WS Wanderers |
| 2017-01-22 | WS Wanderers | 2 - 0 | Newcastle Jets |
| 2016-10-23 | WS Wanderers | 2 - 2 | Newcastle Jets |
| 2016-03-13 | Newcastle Jets | 0 - 1 | WS Wanderers |
| 2015-12-24 | WS Wanderers | 2 - 0 | Newcastle Jets |
| 2015-11-07 | Newcastle Jets | 1 - 2 | WS Wanderers |
| 2015-03-21 | WS Wanderers | 1 - 2 | Newcastle Jets |
| 2015-02-14 | Newcastle Jets | 1 - 1 | WS Wanderers |
| 2014-11-22 | WS Wanderers | 1 - 1 | Newcastle Jets |
| 2014-03-02 | WS Wanderers | 0 - 2 | Newcastle Jets |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 4 | 3 | 11 | 5 | 2 | |
| 42% | 33% | 25% | 92% | 42% | 17% |
WS Wanderers utolsó 12 mérkőzések
| 2018-02-11 | WS Wanderers | 4 - 0 | Wellington Ph. |
| 2018-02-04 | CC Mariners | 1 - 2 | WS Wanderers |
| 2018-01-28 | Perth Glory | 3 - 1 | WS Wanderers |
| 2018-01-19 | WS Wanderers | 0 - 3 | Melbourne Vict. |
| 2018-01-13 | Wellington Ph. | 1 - 1 | WS Wanderers |
| 2018-01-10 | WS Wanderers | 1 - 1 | Adelaide Utd |
| 2018-01-05 | Brisbane Roar | 0 - 2 | WS Wanderers |
| 2018-01-01 | WS Wanderers | 2 - 1 | Melbourne City |
| 2017-12-22 | Newcastle Jets | 4 - 0 | WS Wanderers |
| 2017-12-16 | CC Mariners | 0 - 2 | WS Wanderers |
| 2017-12-09 | WS Wanderers | 0 - 5 | Sydney FC |
| 2017-12-02 | WS Wanderers | 0 - 2 | Brisbane Roar |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 2 | 5 | 12 | 7 | 4 | |
| 42% | 17% | 42% | 100% | 58% | 33% |
Newcastle Jets utolsó 12 mérkőzések
| 2018-02-03 | Newcastle Jets | 2 - 0 | Melbourne Vict. |
| 2018-01-25 | Melbourne City | 2 - 2 | Newcastle Jets |
| 2018-01-20 | Newcastle Jets | 2 - 3 | Wellington Ph. |
| 2018-01-12 | Newcastle Jets | 1 - 0 | Brisbane Roar |
| 2018-01-09 | Newcastle Jets | 2 - 0 | CC Mariners |
| 2018-01-03 | Sydney FC | 2 - 2 | Newcastle Jets |
| 2017-12-29 | Melbourne Vict. | 2 - 1 | Newcastle Jets |
| 2017-12-22 | Newcastle Jets | 4 - 0 | WS Wanderers |
| 2017-12-16 | Newcastle Jets | 2 - 1 | Adelaide Utd |
| 2017-12-09 | Perth Glory | 1 - 2 | Newcastle Jets |
| 2017-12-02 | Newcastle Jets | 1 - 2 | Melbourne City |
| 2017-11-23 | Newcastle Jets | 4 - 1 | Melbourne Vict. |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 7 | 2 | 3 | 11 | 9 | 5 | |
| 58% | 17% | 25% | 92% | 75% | 42% |
Tabella A-League
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Sydney FC | 20 | +36 | 49 |
| 2 | Newcastle Jets | 19 | +19 | 37 |
| 3 | Melbourne City | 20 | +4 | 33 |
| 4 | Adelaide Utd | 19 | -1 | 28 |
| 5 | Melbourne Vict. | 20 | -2 | 26 |
| 6 | WS Wanderers | 19 | -7 | 25 |
| 7 | Brisbane Roar | 20 | -7 | 22 |
| 8 | Perth Glory | 19 | -16 | 19 |
| 9 | CC Mariners | 19 | -8 | 16 |
| 10 | Wellington Ph. | 19 | -18 | 14 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| WS Wanderers | |
| Newcastle Jets | |
| Hazai | |
| Vendég |
Mérkőzések hazai/vendég
| H | Csapat | WS Wanderers | Newcastle Jets |
|---|---|---|---|
| 1 | Sydney FC | 0 - 5 | 2 - 2 |
| 2 | Newcastle Jets | - | |
| 3 | Melbourne City | 2 - 1 | 2 - 2 |
| 4 | Adelaide Utd | 1 - 1 | 1 - 2 |
| 5 | Melbourne Vict. | 0 - 3 | 2 - 1 |
| 6 | WS Wanderers | - | |
| 7 | Brisbane Roar | 0 - 2 | 1 - 2 |
| 8 | Perth Glory | 2 - 1 | 1 - 2 |
| 9 | CC Mariners | 2 - 2 | 1 - 5 |
| 10 | Wellington Ph. | 4 - 0 |
Liga pozíció
| WS Wanderers | Newcastle Jets | |
| Pozíció | 6 | 2 |
| Pontok | 25 | 37 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 6 | 5 |
| Pontok | 11 | 14 |
Liga forma
| WS Wanderers | Newcastle Jets | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
6
7 6 |
11
4 4 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
3
2 3 |
4
2 2 |
Liga gólok
| WS Wanderers | Newcastle Jets | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
24
31 |
41
22 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
11
15 |
17
12 |
Teljes statisztika A-League
| Mérkőzések (97) | |
| Hazai győzelmek | 38% |
| Döntetlenek | 23% |
| Vendég győzelmek | 39% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (283) | |
| Meccsenkénti gólok | 2.92 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 1.48 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 1.43 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 79% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 76% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 60% |
| Felett 1.5 | 84% |
| Felett 2.5 | 61% |
| Felett 3.5 | 32% |
WS Wanderers következő 6 mérkőzések
| 2018-02-25 | Sydney FC | - | WS Wanderers |
| 2018-03-04 | WS Wanderers | - | Perth Glory |
| 2018-03-10 | WS Wanderers | - | Wellington Ph. |
| 2018-03-24 | Melbourne City | - | WS Wanderers |
| 2018-03-31 | Melbourne Vict. | - | WS Wanderers |
| 2018-04-07 | WS Wanderers | - | Brisbane Roar |
Newcastle Jets következő 6 mérkőzések
| 2018-02-24 | Brisbane Roar | - | Newcastle Jets |
| 2018-03-03 | Newcastle Jets | - | Sydney FC |
| 2018-03-17 | Wellington Ph. | - | Newcastle Jets |
| 2018-03-23 | Adelaide Utd | - | Newcastle Jets |
| 2018-04-01 | Newcastle Jets | - | Melbourne City |
| 2018-04-06 | Newcastle Jets | - | Perth Glory |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.50 | 3.39 | 2.70 |
| Valószínűség | 26% | 27% | 47% |
| X2 @ 1.55 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 1.48 | 1.55 |
| Valószínűség | 36% | 64% |
| X2 @ 1.55 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.16 | 5.00 | |
| Valószínűség | 92% | 8% | |
| Felett 1.5 @ 1.16 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.57 | 2.35 | |
| Valószínűség | 64% | 36% | |
| Felett 2.5 @ 1.57 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.37 | 1.53 | |
| Valószínűség | 33% | 67% | |
| Alatt 3.5 @ 1.53 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.50 | 2.50 | |
| Valószínűség | 63% | 37% | |
| Igen @ 1.50 | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2018-02-16 04:04. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!
