Premiership - Anglia
szombat, 10.03.2018
15:00
15:00

West Ham

Burnley
0 - 3
(0 - 0, 0 - 3)
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | London |
| Vendég: | Burnley |
| Távolság: | 291.7 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Olimpiai stadion |
| Befogadóképesség: | 80 000 |
| Méretek: | 105 x 68 m |
| Fotók: | Google maps (térkép) |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 15:00 (15:00 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.20 | 3.25 | 3.79 | X2 | 1.28 | 1.70 | |||
| 27% | 36% | 37% | 1.70 | 42% | 58% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.44 | 2.62 | 2.39 | 1.53 | 4.50 | 1.18 | ||||||
| 69% | 31% | 44% | 56% | 26% | 74% |
Utolsó 12 közvetlen mérkőzések
| 2017-10-14 | Burnley | 1 - 1 | West Ham |
| 2017-05-21 | Burnley | 1 - 2 | West Ham |
| 2016-12-14 | West Ham | 1 - 0 | Burnley |
| 2015-05-02 | West Ham | 1 - 0 | Burnley |
| 2014-10-18 | Burnley | 1 - 3 | West Ham |
| 2013-10-29 | Burnley | 0 - 2 | West Ham |
| 2012-03-24 | Burnley | 2 - 2 | West Ham |
| 2011-12-03 | West Ham | 1 - 2 | Burnley |
| 2011-02-21 | West Ham | 5 - 1 | Burnley |
| 2009-11-28 | West Ham | 5 - 3 | Burnley |
| 2005-04-05 | Burnley | 0 - 1 | West Ham |
| 2004-08-28 | West Ham | 1 - 0 | Burnley |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 9 | 2 | 1 | 8 | 6 | 4 | |
| 75% | 17% | 8% | 67% | 50% | 33% |
West Ham utolsó 12 mérkőzések
| 2018-03-03 | Swansea | 4 - 1 | West Ham |
| 2018-02-24 | Liverpool | 4 - 1 | West Ham |
| 2018-02-10 | West Ham | 2 - 0 | Watford |
| 2018-02-03 | Brighton | 3 - 1 | West Ham |
| 2018-01-30 | West Ham | 1 - 1 | Crystal Palace |
| 2018-01-27 | Wigan | 2 - 0 | West Ham |
| 2018-01-20 | West Ham | 1 - 1 | Bournemouth |
| 2018-01-16 | West Ham | 0 - 0 | Shrewsbury |
| 2018-01-13 | Huddersfield | 1 - 4 | West Ham |
| 2018-01-07 | Shrewsbury | 0 - 0 | West Ham |
| 2018-01-04 | Tottenham | 1 - 1 | West Ham |
| 2018-01-02 | West Ham | 2 - 1 | West Bromwich |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 5 | 4 | 10 | 5 | 4 | |
| 25% | 42% | 33% | 83% | 42% | 33% |
Burnley utolsó 12 mérkőzések
| 2018-03-03 | Burnley | 2 - 1 | Everton |
| 2018-02-24 | Burnley | 1 - 1 | Southampton |
| 2018-02-10 | Swansea | 1 - 0 | Burnley |
| 2018-02-03 | Burnley | 1 - 1 | Manchester City |
| 2018-01-31 | Newcastle | 1 - 1 | Burnley |
| 2018-01-20 | Burnley | 0 - 1 | Manchester Utd |
| 2018-01-13 | Crystal Palace | 1 - 0 | Burnley |
| 2018-01-06 | Manchester City | 4 - 1 | Burnley |
| 2018-01-01 | Burnley | 1 - 2 | Liverpool |
| 2017-12-30 | Huddersfield | 0 - 0 | Burnley |
| 2017-12-26 | Manchester Utd | 2 - 2 | Burnley |
| 2017-12-23 | Burnley | 0 - 3 | Tottenham |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 1 | 5 | 6 | 8 | 5 | 2 | |
| 8% | 42% | 50% | 67% | 42% | 17% |
Tabella Premiership
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Manchester City | 29 | +63 | 78 |
| 2 | Manchester Utd | 29 | +34 | 62 |
| 3 | Liverpool | 29 | +35 | 60 |
| 4 | Tottenham | 29 | +31 | 58 |
| 5 | Chelsea | 29 | +24 | 53 |
| 6 | Arsenal | 29 | +11 | 45 |
| 7 | Burnley | 29 | -2 | 40 |
| 8 | Leicester | 29 | -1 | 37 |
| 9 | Watford | 29 | -8 | 36 |
| 10 | Brighton | 29 | -10 | 34 |
| 11 | Everton | 29 | -16 | 34 |
| 12 | Bournemouth | 29 | -10 | 33 |
| 13 | Swansea | 29 | -17 | 30 |
| 14 | West Ham | 29 | -18 | 30 |
| 15 | Huddersfield | 29 | -25 | 30 |
| 16 | Newcastle | 29 | -13 | 29 |
| 17 | Southampton | 29 | -12 | 28 |
| 18 | Crystal Palace | 29 | -19 | 27 |
| 19 | Stoke | 29 | -26 | 27 |
| 20 | West Bromwich | 29 | -21 | 20 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| West Ham | |
| Burnley | |
| Hazai | |
| Vendég |
Mérkőzések hazai/vendég
| H | Csapat | West Ham | Burnley |
|---|---|---|---|
| 1 | Manchester City | 3 - 0 | |
| 2 | Manchester Utd | 2 - 2 | |
| 3 | Liverpool | 1 - 4 | 1 - 1 |
| 4 | Tottenham | 2 - 3 | 1 - 1 |
| 5 | Chelsea | 1 - 0 | 2 - 3 |
| 6 | Arsenal | 0 - 0 | |
| 7 | Burnley | - | |
| 8 | Leicester | 1 - 1 | 1 - 0 |
| 9 | Watford | 2 - 0 | |
| 10 | Brighton | 0 - 3 | 0 - 0 |
| 11 | Everton | 0 - 1 | |
| 12 | Bournemouth | 1 - 1 | 1 - 2 |
| 13 | Swansea | 1 - 0 | 1 - 0 |
| 14 | West Ham | - | |
| 15 | Huddersfield | 2 - 0 | 0 - 0 |
| 16 | Newcastle | 2 - 3 | 1 - 1 |
| 17 | Southampton | 0 - 1 | |
| 18 | Crystal Palace | 1 - 1 | 1 - 0 |
| 19 | Stoke | ||
| 20 | West Bromwich | 2 - 1 |
Liga pozíció
| West Ham | Burnley | |
| Pozíció | 14 | 7 |
| Pontok | 30 | 40 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 14 | 6 |
| Pontok | 19 | 18 |
Liga forma
| West Ham | Burnley | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
7
9 13 |
10
10 9 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
5
4 4 |
4
6 4 |
Liga gólok
| West Ham | Burnley | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
36
54 |
24
26 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
16
17 |
12
14 |
Teljes statisztika Premiership
| Mérkőzések (290) | |
| Hazai győzelmek | 46% |
| Döntetlenek | 27% |
| Vendég győzelmek | 27% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (781) | |
| Meccsenkénti gólok | 2.69 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 1.54 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 1.15 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 76% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 64% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 49% |
| Felett 1.5 | 74% |
| Felett 2.5 | 50% |
| Felett 3.5 | 30% |
West Ham következő 6 mérkőzések
| 2018-03-31 | West Ham | - | Southampton |
| 2018-04-08 | Chelsea | - | West Ham |
| 2018-04-16 | West Ham | - | Stoke |
| 2018-04-22 | Arsenal | - | West Ham |
| 2018-04-29 | West Ham | - | Manchester City |
| 2018-05-05 | Leicester | - | West Ham |
Burnley következő 6 mérkőzések
| 2018-03-31 | West Bromwich | - | Burnley |
| 2018-04-07 | Watford | - | Burnley |
| 2018-04-14 | Burnley | - | Leicester |
| 2018-04-19 | Burnley | - | Chelsea |
| 2018-04-22 | Stoke | - | Burnley |
| 2018-04-28 | Burnley | - | Brighton |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.20 | 3.25 | 3.79 |
| Valószínűség | 27% | 36% | 37% |
| X2 @ 1.70 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 1.28 | 1.70 |
| Valószínűség | 42% | 58% |
| X2 @ 1.70 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.44 | 2.62 | |
| Valószínűség | 69% | 31% | |
| Felett 1.5 @ 1.44 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.39 | 1.53 | |
| Valószínűség | 44% | 56% | |
| Alatt 2.5 @ 1.53 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 4.50 | 1.18 | |
| Valószínűség | 26% | 74% | |
| Alatt 3.5 @ 1.18 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.04 | 1.70 | |
| Valószínűség | 48% | 52% | |
| Nem @ 1.70 | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2018-03-10 12:01. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!
