A-League - Ausztrália
szombat, 25.11.2017
06:35
06:35

Wellington Ph.

CC Mariners
1 - 4
(0 - 1, 1 - 3)
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | Wellington (Új-Zéland) / Ausztrália (Uzl) |
| Vendég: | Central Coast (Aus) |
| Távolság: | 2 258.3 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Westpac |
| Befogadóképesség: | 36 000 |
| Fotók: | Google maps (térkép) |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 06:35 (19:35 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.95 | 3.75 | 3.75 | 1X | 1.28 | 1.85 | |||
| 24% | 58% | 18% | 1.28 | 56% | 44% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.16 | 5.00 | 1.50 | 2.50 | 2.25 | 1.57 | ||||||
| 84% | 16% | 58% | 42% | 35% | 65% |
Utolsó 12 közvetlen mérkőzések
| 2017-01-14 | Wellington Ph. | 1 - 0 | CC Mariners |
| 2016-12-10 | Wellington Ph. | 3 - 0 | CC Mariners |
| 2016-11-12 | CC Mariners | 0 - 2 | Wellington Ph. |
| 2016-01-30 | Wellington Ph. | 1 - 3 | CC Mariners |
| 2015-12-31 | CC Mariners | 3 - 1 | Wellington Ph. |
| 2015-11-08 | CC Mariners | 1 - 1 | Wellington Ph. |
| 2015-08-11 | CC Mariners | 0 - 1 | Wellington Ph. |
| 2015-04-17 | Wellington Ph. | 3 - 2 | CC Mariners |
| 2014-12-13 | Wellington Ph. | 1 - 1 | CC Mariners |
| 2014-10-18 | CC Mariners | 1 - 2 | Wellington Ph. |
| 2014-02-21 | CC Mariners | 1 - 4 | Wellington Ph. |
| 2014-01-12 | Wellington Ph. | 1 - 1 | CC Mariners |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 7 | 3 | 2 | 10 | 6 | 4 | |
| 58% | 25% | 17% | 83% | 50% | 33% |
Wellington Ph. utolsó 12 mérkőzések
| 2017-11-12 | Wellington Ph. | 5 - 2 | Perth Glory |
| 2017-11-04 | Newcastle Jets | 3 - 0 | Wellington Ph. |
| 2017-10-28 | Wellington Ph. | 3 - 3 | Brisbane Roar |
| 2017-10-21 | Melbourne City | 1 - 0 | Wellington Ph. |
| 2017-10-15 | Sydney FC | 3 - 2 | Wellington Ph. |
| 2017-10-08 | Wellington Ph. | 1 - 1 | Adelaide Utd |
| 2017-08-01 | WS Wanderers | 0 - 0 | Wellington Ph. |
| 2017-04-16 | Brisbane Roar | 4 - 3 | Wellington Ph. |
| 2017-04-08 | Wellington Ph. | 1 - 1 | Sydney FC |
| 2017-04-02 | Melbourne Vict. | 0 - 3 | Wellington Ph. |
| 2017-03-26 | Wellington Ph. | 5 - 0 | Newcastle Jets |
| 2017-03-19 | WS Wanderers | 3 - 1 | Wellington Ph. |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 4 | 5 | 10 | 8 | 6 | |
| 25% | 33% | 42% | 83% | 67% | 50% |
CC Mariners utolsó 12 mérkőzések
| 2017-11-16 | CC Mariners | 1 - 2 | Adelaide Utd |
| 2017-11-10 | CC Mariners | 2 - 0 | Sydney FC |
| 2017-11-05 | Brisbane Roar | 0 - 0 | CC Mariners |
| 2017-10-29 | CC Mariners | 1 - 1 | Melbourne Vict. |
| 2017-10-22 | Perth Glory | 2 - 1 | CC Mariners |
| 2017-10-14 | WS Wanderers | 2 - 2 | CC Mariners |
| 2017-10-07 | CC Mariners | 1 - 5 | Newcastle Jets |
| 2017-04-14 | Melbourne Vict. | 1 - 0 | CC Mariners |
| 2017-04-09 | CC Mariners | 2 - 0 | Newcastle Jets |
| 2017-04-02 | Brisbane Roar | 5 - 1 | CC Mariners |
| 2017-03-25 | CC Mariners | 2 - 3 | Adelaide Utd |
| 2017-03-10 | Sydney FC | 1 - 0 | CC Mariners |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 3 | 7 | 9 | 6 | 4 | |
| 17% | 25% | 58% | 75% | 50% | 33% |
Tabella A-League
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Newcastle Jets | 8 | +11 | 17 |
| 2 | Sydney FC | 7 | +4 | 16 |
| 3 | Melbourne City | 8 | +1 | 13 |
| 4 | Perth Glory | 8 | -4 | 10 |
| 5 | WS Wanderers | 6 | +1 | 8 |
| 6 | Adelaide Utd | 7 | -2 | 8 |
| 7 | Melbourne Vict. | 8 | -3 | 7 |
| 8 | Brisbane Roar | 7 | -2 | 6 |
| 9 | CC Mariners | 7 | -4 | 6 |
| 10 | Wellington Ph. | 6 | -2 | 5 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| Wellington Ph. | |
| CC Mariners | |
| Hazai | |
| Vendég |
Mérkőzések hazai/vendég
| H | Csapat | Wellington Ph. | CC Mariners |
|---|---|---|---|
| 1 | Newcastle Jets | ||
| 2 | Sydney FC | ||
| 3 | Melbourne City | ||
| 4 | Perth Glory | 5 - 2 | 2 - 1 |
| 5 | WS Wanderers | 2 - 2 | |
| 6 | Adelaide Utd | 1 - 1 | |
| 7 | Melbourne Vict. | ||
| 8 | Brisbane Roar | 3 - 3 | 0 - 0 |
| 9 | CC Mariners | - | |
| 10 | Wellington Ph. | - |
Liga pozíció
| Wellington Ph. | CC Mariners | |
| Pozíció | 10 | 9 |
| Pontok | 5 | 6 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 5 | 8 |
| Pontok | 5 | 2 |
Liga forma
| Wellington Ph. | CC Mariners | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
1
2 3 |
1
3 3 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
1
2 0 |
0
2 1 |
Liga gólok
| Wellington Ph. | CC Mariners | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
11
13 |
8
12 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
9
6 |
3
4 |
Teljes statisztika A-League
| Mérkőzések (36) | |
| Hazai győzelmek | 36% |
| Döntetlenek | 33% |
| Vendég győzelmek | 31% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (106) | |
| Meccsenkénti gólok | 2.94 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 1.56 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 1.39 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 86% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 81% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 69% |
| Felett 1.5 | 86% |
| Felett 2.5 | 56% |
| Felett 3.5 | 31% |
Wellington Ph. következő 6 mérkőzések
| 2017-12-03 | Wellington Ph. | - | Melbourne Vict. |
| 2017-12-09 | Brisbane Roar | - | Wellington Ph. |
| 2017-12-16 | Perth Glory | - | Wellington Ph. |
| 2017-12-23 | Wellington Ph. | - | Sydney FC |
| 2017-12-31 | CC Mariners | - | Wellington Ph. |
| 2018-01-06 | Melbourne City | - | Wellington Ph. |
CC Mariners következő 6 mérkőzések
| 2017-12-03 | CC Mariners | - | Perth Glory |
| 2017-12-10 | Melbourne City | - | CC Mariners |
| 2017-12-16 | CC Mariners | - | WS Wanderers |
| 2017-12-26 | Adelaide Utd | - | CC Mariners |
| 2017-12-31 | CC Mariners | - | Wellington Ph. |
| 2018-01-06 | Melbourne Vict. | - | CC Mariners |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.95 | 3.75 | 3.75 |
| Valószínűség | 24% | 58% | 18% |
| 1X @ 1.28 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 1.28 | 1.85 |
| Valószínűség | 56% | 44% |
| 1X @ 1.28 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.16 | 5.00 | |
| Valószínűség | 84% | 16% | |
| Felett 1.5 @ 1.16 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.50 | 2.50 | |
| Valószínűség | 58% | 42% | |
| Felett 2.5 @ 1.50 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.25 | 1.57 | |
| Valószínűség | 35% | 65% | |
| Alatt 3.5 @ 1.57 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.50 | 2.50 | |
| Valószínűség | 68% | 32% | |
| Igen @ 1.50 | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2017-11-25 04:01. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!
