3. Liga - Németország
szombat, 28.04.2018
13:00
13:00

Wehen Wiesbaden

Zwickau
3 - 0
(0 - 0, 3 - 0)
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | Wiesbaden |
| Vendég: | Zwickau |
| Távolság: | 309.4 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Brita-Arena |
| Befogadóképesség: | 12 566 (5 954) |
| Fotók: | Google maps (térkép) |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 13:00 (14:00 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.33 | 4.75 | 10.00 | 1 | 1.07 | 3.39 | |||
| 51% | 27% | 22% | 1.33 | 69% | 31% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.25 | 3.75 | 1.70 | 2.10 | 2.75 | 1.39 | ||||||
| 71% | 29% | 47% | 53% | 34% | 66% |
Utolsó 3 közvetlen mérkőzések
| 2017-11-25 | Zwickau | 0 - 2 | Wehen Wiesbaden |
| 2017-02-18 | Wehen Wiesbaden | 3 - 0 | Zwickau |
| 2016-08-13 | Zwickau | 0 - 3 | Wehen Wiesbaden |
Wehen Wiesbaden utolsó 12 mérkőzések
| 2018-04-21 | Hansa Rostock | 2 - 0 | Wehen Wiesbaden |
| 2018-04-13 | Wehen Wiesbaden | 1 - 2 | Magdeburg |
| 2018-04-07 | Pr. Münster | 1 - 0 | Wehen Wiesbaden |
| 2018-03-31 | Wehen Wiesbaden | 0 - 2 | Würzburger |
| 2018-03-27 | Chemnitz | 1 - 4 | Wehen Wiesbaden |
| 2018-03-24 | Meppen | 1 - 3 | Wehen Wiesbaden |
| 2018-03-16 | Wehen Wiesbaden | 4 - 2 | RW Erfurt |
| 2018-03-10 | Sonnenhof | 1 - 3 | Wehen Wiesbaden |
| 2018-03-06 | Wehen Wiesbaden | 3 - 1 | SF Lotte |
| 2018-02-24 | Wehen Wiesbaden | 3 - 1 | Hallescher |
| 2018-02-17 | Fortuna Köln | 1 - 0 | Wehen Wiesbaden |
| 2018-02-11 | Wehen Wiesbaden | 2 - 2 | Werder Bremen 2 |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 1 | 5 | 10 | 8 | 7 | |
| 50% | 8% | 42% | 83% | 67% | 58% |
Zwickau utolsó 12 mérkőzések
| 2018-04-23 | Zwickau | 2 - 4 | Karlsruher |
| 2018-04-15 | Unterhaching | 2 - 1 | Zwickau |
| 2018-04-08 | Zwickau | 1 - 1 | Osnabrück |
| 2018-03-31 | Carl Zeiss Jena | 2 - 1 | Zwickau |
| 2018-03-28 | Magdeburg | 2 - 2 | Zwickau |
| 2018-03-23 | Zwickau | 2 - 2 | Aalen |
| 2018-03-17 | Paderborn | 2 - 0 | Zwickau |
| 2018-03-10 | Werder Bremen 2 | 0 - 0 | Zwickau |
| 2018-03-07 | Zwickau | 1 - 0 | Hansa Rostock |
| 2018-02-24 | Zwickau | 1 - 0 | Pr. Münster |
| 2018-02-17 | Würzburger | 1 - 1 | Zwickau |
| 2018-02-10 | Zwickau | 0 - 1 | Meppen |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 5 | 5 | 8 | 5 | 3 | |
| 17% | 42% | 42% | 67% | 42% | 25% |
Tabella 3. Liga
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Paderborn | 35 | +53 | 76 |
| 2 | Magdeburg | 35 | +33 | 76 |
| 3 | Karlsruher | 35 | +19 | 65 |
| 4 | Wehen Wiesbaden | 35 | +34 | 62 |
| 5 | Hansa Rostock | 35 | +12 | 55 |
| 6 | Würzburger | 35 | +3 | 54 |
| 7 | Fortuna Köln | 35 | +8 | 53 |
| 8 | Meppen | 35 | 0 | 52 |
| 9 | Unterhaching | 36 | -3 | 51 |
| 10 | Aalen | 36 | -5 | 50 |
| 11 | Hallescher | 35 | 0 | 46 |
| 12 | Pr. Münster | 35 | -3 | 45 |
| 13 | Sonnenhof | 35 | -4 | 45 |
| 14 | Carl Zeiss Jena | 35 | -13 | 43 |
| 15 | SF Lotte | 35 | -11 | 40 |
| 16 | Zwickau | 35 | -13 | 38 |
| 17 | Osnabrück | 35 | -16 | 36 |
| 18 | Werder Bremen 2 | 35 | -27 | 24 |
| 19 | Chemnitz | 35 | -23 | 21 |
| 20 | RW Erfurt | 35 | -44 | 13 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| Wehen Wiesbaden | |
| Zwickau | |
| Hazai | |
| Vendég |
Mérkőzések hazai/vendég
| H | Csapat | Wehen Wiesbaden | Zwickau |
|---|---|---|---|
| 1 | Paderborn | 4 - 1 | 2 - 0 |
| 2 | Magdeburg | 1 - 2 | 2 - 2 |
| 3 | Karlsruher | 1 - 1 | 1 - 0 |
| 4 | Wehen Wiesbaden | - | |
| 5 | Hansa Rostock | 0 - 1 | 1 - 1 |
| 6 | Würzburger | 0 - 2 | 1 - 1 |
| 7 | Fortuna Köln | 1 - 1 | 1 - 1 |
| 8 | Meppen | 0 - 1 | 4 - 0 |
| 9 | Unterhaching | 1 - 0 | 2 - 1 |
| 10 | Aalen | 2 - 2 | |
| 11 | Hallescher | 3 - 1 | |
| 12 | Pr. Münster | 6 - 2 | 0 - 2 |
| 13 | Sonnenhof | 5 - 0 | 2 - 0 |
| 14 | Carl Zeiss Jena | 1 - 0 | 2 - 1 |
| 15 | SF Lotte | 3 - 1 | 1 - 0 |
| 16 | Zwickau | - | |
| 17 | Osnabrück | 5 - 1 | 4 - 0 |
| 18 | Werder Bremen 2 | 2 - 2 | 0 - 0 |
| 19 | Chemnitz | 2 - 1 | 1 - 0 |
| 20 | RW Erfurt | 4 - 2 | 0 - 3 |
Liga pozíció
| Wehen Wiesbaden | Zwickau | |
| Pozíció | 4 | 16 |
| Pontok | 62 | 38 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 5 | 15 |
| Pontok | 33 | 12 |
Liga forma
| Wehen Wiesbaden | Zwickau | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
19
5 11 |
9
11 15 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
10
3 4 |
2
6 9 |
Liga gólok
| Wehen Wiesbaden | Zwickau | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
70
36 |
37
50 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
39
19 |
14
26 |
Teljes statisztika 3. Liga
| Mérkőzések (351) | |
| Hazai győzelmek | 47% |
| Döntetlenek | 25% |
| Vendég győzelmek | 28% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (951) | |
| Meccsenkénti gólok | 2.71 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 1.52 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 1.19 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 76% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 64% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 48% |
| Felett 1.5 | 73% |
| Felett 2.5 | 50% |
| Felett 3.5 | 31% |
Wehen Wiesbaden következő 6 mérkőzések
| 2018-05-05 | Paderborn | - | Wehen Wiesbaden |
| 2018-05-12 | Wehen Wiesbaden | - | Aalen |
| 2018-07-21 | Wehen Wiesbaden | - | Eintracht Fr. |
| 2018-07-28 | Aalen | - | Wehen Wiesbaden |
| 2018-08-05 | Wehen Wiesbaden | - | Energie Cottbus |
| 2018-08-08 | Hansa Rostock | - | Wehen Wiesbaden |
Zwickau következő 6 mérkőzések
| 2018-05-05 | Zwickau | - | Fortuna Köln |
| 2018-05-12 | Hallescher | - | Zwickau |
| 2018-05-14 | Zwickau | - | B. Dortmund |
| 2018-05-16 | Zwickau | - | Stuttgart |
| 2018-07-28 | Zwickau | - | Hallescher |
| 2018-08-04 | Karlsruher | - | Zwickau |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.33 | 4.75 | 10.00 |
| Valószínűség | 51% | 27% | 22% |
| 1 @ 1.33 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 1.07 | 3.39 |
| Valószínűség | 69% | 31% |
| 1X @ 1.07 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.25 | 3.75 | |
| Valószínűség | 71% | 29% | |
| Felett 1.5 @ 1.25 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.70 | 2.10 | |
| Valószínűség | 47% | 53% | |
| Alatt 2.5 @ 2.10 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.75 | 1.39 | |
| Valószínűség | 34% | 66% | |
| Alatt 3.5 @ 1.39 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.10 | 1.66 | |
| Valószínűség | 50% | 50% | |
| Nem @ 1.66 | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2018-04-28 12:00. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!
