Premiership - Anglia
szombat, 31.03.2018
15:00
15:00

Watford

Bournemouth
2 - 2
(1 - 1, 1 - 1)
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | Watford |
| Vendég: | Bournemouth |
| Távolság: | 146.6 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Vicarage Road |
| Befogadóképesség: | 17 477 |
| Méretek: | 105 x 68 m |
| Fotók: | Google maps (térkép) |
| Vezetőedző | |
| Vendég: | Marco Rose (Nem) |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 15:00 (15:00 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.29 | 3.50 | 3.29 | 12 | 1.34 | 1.61 | |||
| 37% | 30% | 33% | 1.30 | 52% | 48% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.22 | 4.00 | 1.80 | 2.00 | 2.75 | 1.39 | ||||||
| 76% | 24% | 57% | 43% | 31% | 69% |
Utolsó 11 közvetlen mérkőzések
| 2017-08-19 | Bournemouth | 0 - 2 | Watford |
| 2017-01-21 | Bournemouth | 2 - 2 | Watford |
| 2016-10-01 | Watford | 2 - 2 | Bournemouth |
| 2016-02-27 | Watford | 0 - 0 | Bournemouth |
| 2015-10-03 | Bournemouth | 1 - 1 | Watford |
| 2015-01-30 | Bournemouth | 2 - 0 | Watford |
| 2014-09-20 | Watford | 1 - 1 | Bournemouth |
| 2014-01-18 | Bournemouth | 1 - 1 | Watford |
| 2013-08-28 | Watford | 2 - 0 | Bournemouth |
| 2013-08-10 | Watford | 6 - 1 | Bournemouth |
| 2003-08-12 | Watford | 0 - 0 | Bournemouth |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 7 | 1 | 9 | 3 | 3 | |
| 27% | 64% | 9% | 82% | 27% | 27% |
Watford utolsó 12 mérkőzések
| 2018-03-17 | Liverpool | 5 - 0 | Watford |
| 2018-03-11 | Arsenal | 3 - 0 | Watford |
| 2018-03-03 | Watford | 1 - 0 | West Bromwich |
| 2018-02-24 | Watford | 1 - 0 | Everton |
| 2018-02-10 | West Ham | 2 - 0 | Watford |
| 2018-02-05 | Watford | 4 - 1 | Chelsea |
| 2018-01-31 | Stoke | 0 - 0 | Watford |
| 2018-01-27 | Southampton | 1 - 0 | Watford |
| 2018-01-20 | Leicester | 2 - 0 | Watford |
| 2018-01-13 | Watford | 2 - 2 | Southampton |
| 2018-01-06 | Watford | 3 - 0 | Bristol City |
| 2018-01-02 | Manchester City | 3 - 1 | Watford |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 2 | 6 | 8 | 6 | 4 | |
| 33% | 17% | 50% | 67% | 50% | 33% |
Bournemouth utolsó 12 mérkőzések
| 2018-03-17 | Bournemouth | 2 - 1 | West Bromwich |
| 2018-03-11 | Bournemouth | 1 - 4 | Tottenham |
| 2018-03-03 | Leicester | 1 - 1 | Bournemouth |
| 2018-02-24 | Bournemouth | 2 - 2 | Newcastle |
| 2018-02-11 | Huddersfield | 4 - 1 | Bournemouth |
| 2018-02-03 | Bournemouth | 2 - 1 | Stoke |
| 2018-01-31 | Chelsea | 0 - 3 | Bournemouth |
| 2018-01-20 | West Ham | 1 - 1 | Bournemouth |
| 2018-01-17 | Wigan | 3 - 0 | Bournemouth |
| 2018-01-14 | Bournemouth | 2 - 1 | Arsenal |
| 2018-01-06 | Bournemouth | 2 - 2 | Wigan |
| 2018-01-01 | Brighton | 2 - 2 | Bournemouth |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 5 | 3 | 12 | 10 | 5 | |
| 33% | 42% | 25% | 100% | 83% | 42% |
Tabella Premiership
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Manchester City | 30 | +65 | 81 |
| 2 | Manchester Utd | 30 | +35 | 65 |
| 3 | Liverpool | 31 | +39 | 63 |
| 4 | Tottenham | 30 | +34 | 61 |
| 5 | Chelsea | 30 | +25 | 56 |
| 6 | Arsenal | 30 | +14 | 48 |
| 7 | Burnley | 30 | +1 | 43 |
| 8 | Leicester | 30 | +2 | 40 |
| 9 | Everton | 31 | -13 | 40 |
| 10 | Bournemouth | 31 | -12 | 36 |
| 11 | Watford | 31 | -16 | 36 |
| 12 | Brighton | 30 | -12 | 34 |
| 13 | Newcastle | 30 | -10 | 32 |
| 14 | Swansea | 30 | -17 | 31 |
| 15 | Huddersfield | 31 | -27 | 31 |
| 16 | Crystal Palace | 31 | -18 | 30 |
| 17 | West Ham | 30 | -21 | 30 |
| 18 | Southampton | 30 | -15 | 28 |
| 19 | Stoke | 31 | -29 | 27 |
| 20 | West Bromwich | 31 | -25 | 20 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| Watford | |
| Bournemouth | |
| Hazai | |
| Vendég |
Mérkőzések hazai/vendég
| H | Csapat | Watford | Bournemouth |
|---|---|---|---|
| 1 | Manchester City | 0 - 6 | 4 - 0 |
| 2 | Manchester Utd | 2 - 4 | 1 - 0 |
| 3 | Liverpool | 3 - 3 | |
| 4 | Tottenham | 1 - 1 | 1 - 0 |
| 5 | Chelsea | 4 - 1 | 0 - 3 |
| 6 | Arsenal | 2 - 1 | 3 - 0 |
| 7 | Burnley | ||
| 8 | Leicester | 2 - 1 | 1 - 1 |
| 9 | Everton | 1 - 0 | 2 - 1 |
| 10 | Bournemouth | - | |
| 11 | Watford | - | |
| 12 | Brighton | 0 - 0 | 2 - 2 |
| 13 | Newcastle | 0 - 1 | |
| 14 | Swansea | 1 - 2 | 0 - 0 |
| 15 | Huddersfield | 1 - 4 | 4 - 1 |
| 16 | Crystal Palace | 2 - 2 | |
| 17 | West Ham | 2 - 0 | 1 - 1 |
| 18 | Southampton | 2 - 2 | |
| 19 | Stoke | 0 - 1 | 1 - 2 |
| 20 | West Bromwich | 1 - 0 | 1 - 0 |
Liga pozíció
| Watford | Bournemouth | |
| Pozíció | 11 | 10 |
| Pontok | 36 | 36 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 12 | 8 |
| Pontok | 22 | 14 |
Liga forma
| Watford | Bournemouth | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
10
6 15 |
9
9 13 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
6
4 5 |
3
5 7 |
Liga gólok
| Watford | Bournemouth | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
39
55 |
37
49 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
22
26 |
14
23 |
Teljes statisztika Premiership
| Mérkőzések (304) | |
| Hazai győzelmek | 46% |
| Döntetlenek | 26% |
| Vendég győzelmek | 27% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (823) | |
| Meccsenkénti gólok | 2.71 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 1.55 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 1.16 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 76% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 64% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 48% |
| Felett 1.5 | 75% |
| Felett 2.5 | 51% |
| Felett 3.5 | 30% |
Watford következő 6 mérkőzések
| 2018-04-07 | Watford | - | Burnley |
| 2018-04-14 | Huddersfield | - | Watford |
| 2018-04-21 | Watford | - | Crystal Palace |
| 2018-04-30 | Tottenham | - | Watford |
| 2018-05-05 | Watford | - | Newcastle |
| 2018-05-13 | Manchester Utd | - | Watford |
Bournemouth következő 6 mérkőzések
| 2018-04-07 | Bournemouth | - | Crystal Palace |
| 2018-04-14 | Liverpool | - | Bournemouth |
| 2018-04-18 | Bournemouth | - | Manchester Utd |
| 2018-04-28 | Southampton | - | Bournemouth |
| 2018-05-05 | Bournemouth | - | Swansea |
| 2018-05-13 | Burnley | - | Bournemouth |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.29 | 3.50 | 3.29 |
| Valószínűség | 37% | 30% | 33% |
| 12 @ 1.30 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 1.34 | 1.61 |
| Valószínűség | 52% | 48% |
| 1X @ 1.34 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.22 | 4.00 | |
| Valószínűség | 76% | 24% | |
| Felett 1.5 @ 1.22 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.80 | 2.00 | |
| Valószínűség | 57% | 43% | |
| Felett 2.5 @ 1.80 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.75 | 1.39 | |
| Valószínűség | 31% | 69% | |
| Alatt 3.5 @ 1.39 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.61 | 2.20 | |
| Valószínűség | 51% | 49% | |
| Igen @ 1.61 | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2018-03-31 12:03. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!
