Eredivisie - Hollandia
szombat, 10.03.2018
18:45
18:45

VVV-Venlo

Excelsior
2 - 3
(1 - 1, 1 - 2)
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | Venlo |
| Vendég: | Rotterdam |
| Távolság: | 131.7 km |
| Stadion | |
| Stadion: | De Koel |
| Befogadóképesség: | 8 000 |
| Méretek: | 105 x 68 m |
| Fotók: | Google maps (térkép) |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 18:45 (19:45 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.95 | 3.39 | 3.89 | 12 | 1.28 | 1.85 | |||
| 38% | 27% | 35% | 1.33 | 52% | 48% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.30 | 3.39 | 2.04 | 1.75 | 3.50 | 1.28 | ||||||
| 78% | 22% | 51% | 49% | 26% | 74% |
Utolsó 12 közvetlen mérkőzések
| 2017-09-30 | Excelsior | 0 - 2 | VVV-Venlo |
| 2014-02-21 | VVV-Venlo | 0 - 2 | Excelsior |
| 2013-11-16 | Excelsior | 0 - 1 | VVV-Venlo |
| 2012-02-04 | Excelsior | 3 - 1 | VVV-Venlo |
| 2011-11-04 | VVV-Venlo | 0 - 0 | Excelsior |
| 2011-02-25 | VVV-Venlo | 1 - 0 | Excelsior |
| 2010-11-20 | Excelsior | 1 - 0 | VVV-Venlo |
| 2008-12-19 | Excelsior | 1 - 2 | VVV-Venlo |
| 2008-09-27 | VVV-Venlo | 3 - 1 | Excelsior |
| 2008-03-29 | Excelsior | 2 - 1 | VVV-Venlo |
| 2007-09-26 | Excelsior | 3 - 2 | VVV-Venlo |
| 2007-08-25 | VVV-Venlo | 3 - 1 | Excelsior |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 1 | 5 | 8 | 6 | 4 | |
| 50% | 8% | 42% | 67% | 50% | 33% |
VVV-Venlo utolsó 12 mérkőzések
| 2018-03-04 | Zwolle | 1 - 1 | VVV-Venlo |
| 2018-02-24 | VVV-Venlo | 2 - 2 | Vitesse |
| 2018-02-16 | VVV-Venlo | 1 - 1 | Groningen |
| 2018-02-10 | AZ Alkmaar | 0 - 0 | VVV-Venlo |
| 2018-02-07 | Willem II | 3 - 0 | VVV-Venlo |
| 2018-02-04 | VVV-Venlo | 1 - 0 | Feyenoord |
| 2018-01-27 | NAC Breda | 0 - 1 | VVV-Venlo |
| 2018-01-20 | ADO Den Haag | 1 - 1 | VVV-Venlo |
| 2018-01-06 | VVV-Venlo | 4 - 0 | De Graafschap |
| 2017-12-24 | VVV-Venlo | 3 - 1 | Heracles |
| 2017-12-20 | PSV Eindhoven | 4 - 1 | VVV-Venlo |
| 2017-12-16 | Roda | 0 - 1 | VVV-Venlo |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 5 | 2 | 8 | 5 | 4 | |
| 42% | 42% | 17% | 67% | 42% | 33% |
Excelsior utolsó 12 mérkőzések
| 2018-03-03 | Excelsior | 1 - 2 | AZ Alkmaar |
| 2018-02-24 | Heerenveen | 0 - 1 | Excelsior |
| 2018-02-17 | Vitesse | 1 - 2 | Excelsior |
| 2018-02-11 | Excelsior | 0 - 0 | NAC Breda |
| 2018-02-07 | PSV Eindhoven | 1 - 0 | Excelsior |
| 2018-02-04 | Excelsior | 2 - 2 | Utrecht |
| 2018-01-28 | Roda | 2 - 1 | Excelsior |
| 2018-01-21 | Sparta Rotterdam | 2 - 3 | Excelsior |
| 2018-01-06 | Hoffenheim | 2 - 2 | Excelsior |
| 2017-12-23 | Excelsior | 0 - 0 | Twente |
| 2017-12-17 | Excelsior | 2 - 0 | Groningen |
| 2017-12-14 | Ajax | 3 - 1 | Excelsior |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 4 | 4 | 8 | 7 | 4 | |
| 33% | 33% | 33% | 67% | 58% | 33% |
Tabella Eredivisie
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | PSV Eindhoven | 26 | +42 | 68 |
| 2 | Ajax | 26 | +44 | 58 |
| 3 | AZ Alkmaar | 26 | +25 | 56 |
| 4 | Utrecht | 26 | +3 | 44 |
| 5 | Feyenoord | 26 | +19 | 42 |
| 6 | Vitesse | 26 | +13 | 41 |
| 7 | Zwolle | 26 | -1 | 40 |
| 8 | ADO Den Haag | 26 | -4 | 36 |
| 9 | Heracles | 27 | -12 | 36 |
| 10 | Heerenveen | 26 | -3 | 35 |
| 11 | VVV-Venlo | 26 | -5 | 33 |
| 12 | Excelsior | 26 | -6 | 32 |
| 13 | Groningen | 26 | -5 | 26 |
| 14 | NAC Breda | 26 | -15 | 24 |
| 15 | Willem II | 26 | -16 | 23 |
| 16 | Twente | 27 | -20 | 18 |
| 17 | Sparta Rotterdam | 26 | -28 | 18 |
| 18 | Roda | 26 | -31 | 17 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| VVV-Venlo | |
| Excelsior | |
| Hazai | |
| Vendég |
Mérkőzések hazai/vendég
| H | Csapat | VVV-Venlo | Excelsior |
|---|---|---|---|
| 1 | PSV Eindhoven | 2 - 5 | 1 - 0 |
| 2 | Ajax | 0 - 2 | 3 - 1 |
| 3 | AZ Alkmaar | 0 - 2 | 0 - 2 |
| 4 | Utrecht | 0 - 1 | 3 - 1 |
| 5 | Feyenoord | 1 - 0 | |
| 6 | Vitesse | 2 - 2 | 1 - 2 |
| 7 | Zwolle | 1 - 1 | |
| 8 | ADO Den Haag | 0 - 2 | 1 - 2 |
| 9 | Heracles | 3 - 1 | 2 - 2 |
| 10 | Heerenveen | 0 - 1 | |
| 11 | VVV-Venlo | - | |
| 12 | Excelsior | - | |
| 13 | Groningen | 1 - 1 | |
| 14 | NAC Breda | 0 - 0 | 3 - 1 |
| 15 | Willem II | 3 - 3 | 1 - 2 |
| 16 | Twente | 1 - 3 | |
| 17 | Sparta Rotterdam | 3 - 0 | 2 - 3 |
| 18 | Roda | 2 - 1 |
Liga pozíció
| VVV-Venlo | Excelsior | |
| Pozíció | 11 | 12 |
| Pontok | 33 | 32 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 14 | 4 |
| Pontok | 14 | 22 |
Liga forma
| VVV-Venlo | Excelsior | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
7
12 7 |
9
5 12 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
3
5 5 |
7
1 5 |
Liga gólok
| VVV-Venlo | Excelsior | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
29
34 |
31
37 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
16
20 |
21
20 |
Teljes statisztika Eredivisie
| Mérkőzések (235) | |
| Hazai győzelmek | 44% |
| Döntetlenek | 25% |
| Vendég győzelmek | 31% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (701) | |
| Meccsenkénti gólok | 2.98 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 1.60 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 1.38 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 82% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 74% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 60% |
| Felett 1.5 | 83% |
| Felett 2.5 | 60% |
| Felett 3.5 | 34% |
VVV-Venlo következő 6 mérkőzések
| 2018-03-17 | PSV Eindhoven | - | VVV-Venlo |
| 2018-04-01 | VVV-Venlo | - | Twente |
| 2018-04-07 | Sparta Rotterdam | - | VVV-Venlo |
| 2018-04-14 | VVV-Venlo | - | Heerenveen |
| 2018-04-19 | Ajax | - | VVV-Venlo |
| 2018-04-29 | VVV-Venlo | - | Roda |
Excelsior következő 6 mérkőzések
| 2018-03-16 | Excelsior | - | ADO Den Haag |
| 2018-04-01 | Feyenoord | - | Excelsior |
| 2018-04-06 | Excelsior | - | Willem II |
| 2018-04-14 | Zwolle | - | Excelsior |
| 2018-04-18 | Excelsior | - | Heracles |
| 2018-04-29 | Groningen | - | Excelsior |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.95 | 3.39 | 3.89 |
| Valószínűség | 38% | 27% | 35% |
| 12 @ 1.33 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 1.28 | 1.85 |
| Valószínűség | 52% | 48% |
| 1X @ 1.28 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.30 | 3.39 | |
| Valószínűség | 78% | 22% | |
| Felett 1.5 @ 1.30 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.04 | 1.75 | |
| Valószínűség | 51% | 49% | |
| Felett 2.5 @ 2.04 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 3.50 | 1.28 | |
| Valószínűség | 26% | 74% | |
| Alatt 3.5 @ 1.28 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.80 | 1.95 | |
| Valószínűség | 57% | 43% | |
| Igen @ 1.80 | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2018-03-10 16:06. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!
