Primeira Liga - Portugália
csütörtök, 04.01.2018
18:15
18:15

Vitoria Setubal

Estoril Praia
2 - 2
(0 - 0, 2 - 2)
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | Setubal |
| Vendég: | Estoril |
| Távolság: | 48.6 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Estádio do Bonfim |
| Befogadóképesség: | 18 694 |
| Méretek: | 105 x 68 m |
| Fotók: | Google maps (térkép) |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 18:15 (18:15 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.54 | 3.10 | 2.87 | 12 | 1.41 | 1.55 | |||
| 40% | 24% | 36% | 1.37 | 52% | 48% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.36 | 3.00 | 2.14 | 1.66 | 3.75 | 1.25 | ||||||
| 74% | 26% | 49% | 51% | 28% | 72% |
Utolsó 12 közvetlen mérkőzések
| 2017-04-22 | Estoril Praia | 3 - 0 | Vitoria Setubal |
| 2016-12-09 | Vitoria Setubal | 2 - 0 | Estoril Praia |
| 2016-02-27 | Estoril Praia | 3 - 0 | Vitoria Setubal |
| 2015-10-02 | Vitoria Setubal | 1 - 0 | Estoril Praia |
| 2015-08-05 | Vitoria Setubal | 0 - 2 | Estoril Praia |
| 2015-04-19 | Vitoria Setubal | 1 - 2 | Estoril Praia |
| 2014-12-06 | Estoril Praia | 1 - 0 | Vitoria Setubal |
| 2014-03-24 | Vitoria Setubal | 1 - 1 | Estoril Praia |
| 2013-11-03 | Estoril Praia | 0 - 2 | Vitoria Setubal |
| 2013-04-21 | Vitoria Setubal | 1 - 0 | Estoril Praia |
| 2012-12-19 | Estoril Praia | 0 - 0 | Vitoria Setubal |
| 2012-12-07 | Estoril Praia | 3 - 0 | Vitoria Setubal |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 2 | 6 | 8 | 4 | 0 | |
| 33% | 17% | 50% | 67% | 33% | 0% |
Vitoria Setubal utolsó 12 mérkőzések
| 2017-12-29 | Vitoria Setubal | 2 - 2 | Benfica |
| 2017-12-22 | Vitoria Setubal | 2 - 1 | SC Braga |
| 2017-12-17 | Feirense | 1 - 0 | Vitoria Setubal |
| 2017-12-10 | Vitoria Setubal | 0 - 5 | Porto |
| 2017-12-03 | Vitoria Setubal | 1 - 2 | V. Guimaraes |
| 2017-11-26 | Benfica | 6 - 0 | Vitoria Setubal |
| 2017-11-18 | Benfica | 2 - 0 | Vitoria Setubal |
| 2017-11-03 | Vitoria Setubal | 0 - 1 | Aves |
| 2017-10-30 | Portimonense | 5 - 2 | Vitoria Setubal |
| 2017-10-26 | Portimonense | 1 - 2 | Vitoria Setubal |
| 2017-10-21 | Vitoria Setubal | 3 - 1 | Maritimo |
| 2017-09-30 | Rio Ave | 2 - 1 | Vitoria Setubal |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 1 | 8 | 10 | 9 | 5 | |
| 25% | 8% | 67% | 83% | 75% | 42% |
Estoril Praia utolsó 12 mérkőzések
| 2017-12-16 | Estoril Praia | 3 - 2 | Aves |
| 2017-12-09 | Benfica | 3 - 1 | Estoril Praia |
| 2017-12-04 | Estoril Praia | 0 - 0 | Portimonense |
| 2017-11-26 | Maritimo | 0 - 0 | Estoril Praia |
| 2017-11-04 | Estoril Praia | 0 - 2 | Rio Ave |
| 2017-10-29 | Pacos Ferreira | 1 - 0 | Estoril Praia |
| 2017-10-20 | Estoril Praia | 0 - 3 | Boavista |
| 2017-10-15 | Farense | 1 - 0 | Estoril Praia |
| 2017-10-01 | SC Braga | 6 - 0 | Estoril Praia |
| 2017-09-23 | Estoril Praia | 0 - 2 | Chaves |
| 2017-09-17 | B-SAD | 2 - 1 | Estoril Praia |
| 2017-09-10 | Estoril Praia | 0 - 2 | Moreirense |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 1 | 2 | 9 | 8 | 5 | 3 | |
| 8% | 17% | 75% | 67% | 42% | 25% |
Tabella Primeira Liga
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Porto | 16 | +34 | 42 |
| 2 | Sporting CP | 16 | +23 | 40 |
| 3 | Benfica | 16 | +27 | 37 |
| 4 | SC Braga | 16 | +18 | 34 |
| 5 | Rio Ave | 16 | +7 | 27 |
| 6 | Maritimo | 16 | +2 | 27 |
| 7 | V. Guimaraes | 16 | -6 | 23 |
| 8 | Chaves | 16 | -2 | 22 |
| 9 | Boavista | 16 | -4 | 20 |
| 10 | Tondela | 16 | -7 | 18 |
| 11 | B-SAD | 15 | -8 | 17 |
| 12 | Portimonense | 15 | -4 | 16 |
| 13 | Feirense | 16 | -8 | 14 |
| 14 | Moreirense | 16 | -12 | 14 |
| 15 | Aves | 16 | -10 | 13 |
| 16 | Pacos Ferreira | 16 | -15 | 13 |
| 17 | Estoril Praia | 15 | -19 | 11 |
| 18 | Vitoria Setubal | 15 | -16 | 10 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| Vitoria Setubal | |
| Estoril Praia | |
| Hazai | |
| Vendég |
Mérkőzések hazai/vendég
| H | Csapat | Vitoria Setubal | Estoril Praia |
|---|---|---|---|
| 1 | Porto | 0 - 5 | 4 - 0 |
| 2 | Sporting CP | 2 - 1 | |
| 3 | Benfica | 3 - 1 | |
| 4 | SC Braga | 2 - 0 | 6 - 0 |
| 5 | Rio Ave | ||
| 6 | Maritimo | 3 - 1 | 0 - 0 |
| 7 | V. Guimaraes | 1 - 2 | |
| 8 | Chaves | 1 - 1 | |
| 9 | Boavista | 1 - 1 | |
| 10 | Tondela | 2 - 3 | |
| 11 | B-SAD | 2 - 1 | |
| 12 | Portimonense | ||
| 13 | Feirense | ||
| 14 | Moreirense | 1 - 1 | |
| 15 | Aves | 0 - 1 | |
| 16 | Pacos Ferreira | 1 - 0 | |
| 17 | Estoril Praia | - | |
| 18 | Vitoria Setubal | - |
Liga pozíció
| Vitoria Setubal | Estoril Praia | |
| Pozíció | 18 | 17 |
| Pontok | 10 | 11 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 14 | 14 |
| Pontok | 9 | 4 |
Liga forma
| Vitoria Setubal | Estoril Praia | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
2
4 9 |
3
2 10 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
2
3 3 |
1
1 6 |
Liga gólok
| Vitoria Setubal | Estoril Praia | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
13
29 |
12
31 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
9
12 |
6
20 |
Teljes statisztika Primeira Liga
| Mérkőzések (142) | |
| Hazai győzelmek | 49% |
| Döntetlenek | 20% |
| Vendég győzelmek | 31% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (376) | |
| Meccsenkénti gólok | 2.65 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 1.51 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 1.13 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 77% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 66% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 49% |
| Felett 1.5 | 71% |
| Felett 2.5 | 50% |
| Felett 3.5 | 26% |
Vitoria Setubal következő 6 mérkőzések
| 2018-01-09 | Tondela | - | Vitoria Setubal |
| 2018-01-15 | Moreirense | - | Vitoria Setubal |
| 2018-01-19 | Vitoria Setubal | - | Sporting CP |
| 2018-01-23 | Vitoria Setubal | - | Oliveirense |
| 2018-01-27 | Vitoria Setubal | - | Sporting CP |
| 2018-01-31 | Chaves | - | Vitoria Setubal |
Estoril Praia következő 6 mérkőzések
| 2018-01-08 | Estoril Praia | - | Feirense |
| 2018-01-15 | Estoril Praia | - | Porto |
| 2018-01-21 | V. Guimaraes | - | Estoril Praia |
| 2018-01-30 | Estoril Praia | - | Tondela |
| 2018-02-04 | Estoril Praia | - | Sporting CP |
| 2018-02-12 | Moreirense | - | Estoril Praia |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.54 | 3.10 | 2.87 |
| Valószínűség | 40% | 24% | 36% |
| 12 @ 1.37 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 1.41 | 1.55 |
| Valószínűség | 52% | 48% |
| 1X @ 1.41 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.36 | 3.00 | |
| Valószínűség | 74% | 26% | |
| Felett 1.5 @ 1.36 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.14 | 1.66 | |
| Valószínűség | 49% | 51% | |
| Alatt 2.5 @ 1.66 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 3.75 | 1.25 | |
| Valószínűség | 28% | 72% | |
| Alatt 3.5 @ 1.25 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.90 | 1.90 | |
| Valószínűség | 44% | 56% | |
| Nem @ 1.90 | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2018-01-04 16:05. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!
