Liga Portugal 2 - Portugália
vasárnap, 14.01.2018
15:00
15:00

V. Guimaraes B

Varzim
2 - 1
(0 - 1, 2 - 0)
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | Guimaraes |
| Vendég: | Povoa de Varzim |
| Távolság: | 39.6 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Estadio D. Afonso Henriques |
| Befogadóképesség: | 30 165 |
| Méretek: | 106 x 68 m |
| Fotók: | Google maps (térkép) |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 15:00 (15:00 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.62 | 3.00 | 2.87 | 12 | 1.41 | 1.50 | |||
| 39% | 19% | 42% | 1.39 | 48% | 52% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.36 | 3.00 | 2.25 | 1.61 | 4.00 | 1.22 | ||||||
| 65% | 35% | 55% | 45% | 18% | 82% |
Utolsó 5 közvetlen mérkőzések
| 2017-08-06 | Varzim | 3 - 0 | V. Guimaraes B |
| 2017-04-19 | V. Guimaraes B | 1 - 0 | Varzim |
| 2016-11-27 | Varzim | 1 - 1 | V. Guimaraes B |
| 2016-02-21 | V. Guimaraes B | 0 - 1 | Varzim |
| 2015-09-20 | Varzim | 1 - 0 | V. Guimaraes B |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 1 | 1 | 3 | 2 | 1 | 0 | |
| 20% | 20% | 60% | 40% | 20% | 0% |
V. Guimaraes B utolsó 12 mérkőzések
| 2018-01-06 | V. Guimaraes B | 2 - 3 | Nacional Madeira |
| 2017-12-21 | Sporting CP B | 1 - 2 | V. Guimaraes B |
| 2017-12-16 | V. Guimaraes B | 1 - 0 | Benfica B |
| 2017-12-10 | Porto B | 1 - 0 | V. Guimaraes B |
| 2017-12-02 | V. Guimaraes B | 3 - 1 | SC Braga B |
| 2017-11-26 | Penafiel | 2 - 1 | V. Guimaraes B |
| 2017-11-12 | Leixoes | 3 - 2 | V. Guimaraes B |
| 2017-11-06 | V. Guimaraes B | 1 - 2 | Arouca |
| 2017-10-28 | V. Guimaraes B | 1 - 2 | Famalicao |
| 2017-10-22 | Santa Clara | 1 - 0 | V. Guimaraes B |
| 2017-09-30 | Gil Vicente | 3 - 0 | V. Guimaraes B |
| 2017-09-27 | V. Guimaraes B | 1 - 1 | Uniao Madeira |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 1 | 8 | 9 | 8 | 3 | |
| 25% | 8% | 67% | 75% | 67% | 25% |
Varzim utolsó 12 mérkőzések
| 2018-01-06 | Acad. Coimbra | 1 - 0 | Varzim |
| 2017-12-16 | Sporting CP B | 1 - 0 | Varzim |
| 2017-12-10 | Varzim | 2 - 2 | Cova da Piedade |
| 2017-12-03 | Varzim | 1 - 0 | Real SC Queluz |
| 2017-11-26 | Academico Viseu | 0 - 0 | Varzim |
| 2017-11-12 | Varzim | 3 - 1 | Uniao Madeira |
| 2017-11-05 | Varzim | 0 - 0 | Sp. Covilha |
| 2017-11-01 | SC Braga B | 1 - 0 | Varzim |
| 2017-10-29 | Varzim | 0 - 0 | Nacional Madeira |
| 2017-10-22 | Porto B | 3 - 0 | Varzim |
| 2017-09-30 | Varzim | 0 - 1 | Oliveirense |
| 2017-09-27 | Santa Clara | 1 - 2 | Varzim |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 4 | 5 | 4 | 4 | 2 | |
| 25% | 33% | 42% | 33% | 33% | 17% |
Tabella Liga Portugal 2
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Porto B | 19 | +10 | 37 |
| 2 | Academico Viseu | 20 | +5 | 34 |
| 3 | Acad. Coimbra | 20 | +9 | 34 |
| 4 | Leixoes | 19 | +1 | 31 |
| 5 | Famalicao | 19 | +8 | 30 |
| 6 | Penafiel | 19 | +4 | 30 |
| 7 | Sp. Covilha | 20 | +4 | 30 |
| 8 | Nacional Madeira | 19 | +4 | 29 |
| 9 | Santa Clara | 19 | +2 | 29 |
| 10 | Arouca | 19 | 0 | 29 |
| 11 | Benfica B | 20 | -4 | 28 |
| 12 | Sporting CP B | 20 | -8 | 25 |
| 13 | Cova da Piedade | 19 | -2 | 24 |
| 14 | Uniao Madeira | 19 | 0 | 22 |
| 15 | Gil Vicente | 19 | 0 | 22 |
| 16 | Oliveirense | 20 | -8 | 22 |
| 17 | Varzim | 19 | -1 | 21 |
| 18 | SC Braga B | 19 | -5 | 19 |
| 19 | V. Guimaraes B | 19 | -12 | 17 |
| 20 | Real SC Queluz | 19 | -7 | 14 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| V. Guimaraes B | |
| Varzim | |
| Hazai | |
| Vendég |
Mérkőzések hazai/vendég
| H | Csapat | V. Guimaraes B | Varzim |
|---|---|---|---|
| 1 | Porto B | 3 - 0 | |
| 2 | Academico Viseu | 0 - 0 | |
| 3 | Acad. Coimbra | 0 - 3 | 1 - 0 |
| 4 | Leixoes | 2 - 1 | |
| 5 | Famalicao | 1 - 2 | 3 - 1 |
| 6 | Penafiel | ||
| 7 | Sp. Covilha | ||
| 8 | Nacional Madeira | 2 - 3 | |
| 9 | Santa Clara | 1 - 2 | |
| 10 | Arouca | 1 - 2 | |
| 11 | Benfica B | 1 - 0 | 2 - 1 |
| 12 | Sporting CP B | 1 - 0 | |
| 13 | Cova da Piedade | ||
| 14 | Uniao Madeira | 1 - 1 | |
| 15 | Gil Vicente | ||
| 16 | Oliveirense | 0 - 0 | |
| 17 | Varzim | - | |
| 18 | SC Braga B | 3 - 1 | 1 - 0 |
| 19 | V. Guimaraes B | - | |
| 20 | Real SC Queluz | 4 - 3 |
Liga pozíció
| V. Guimaraes B | Varzim | |
| Pozíció | 19 | 17 |
| Pontok | 17 | 21 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 18 | 19 |
| Pontok | 11 | 4 |
Liga forma
| V. Guimaraes B | Varzim | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
5
2 12 |
5
6 8 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
3
2 4 |
1
1 7 |
Liga gólok
| V. Guimaraes B | Varzim | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
21
33 |
18
19 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
13
15 |
5
14 |
Teljes statisztika Liga Portugal 2
| Mérkőzések (193) | |
| Hazai győzelmek | 51% |
| Döntetlenek | 27% |
| Vendég győzelmek | 22% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (479) | |
| Meccsenkénti gólok | 2.48 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 1.52 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 0.96 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 80% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 61% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 52% |
| Felett 1.5 | 72% |
| Felett 2.5 | 49% |
| Felett 3.5 | 19% |
V. Guimaraes B következő 6 mérkőzések
| 2018-01-19 | Oliveirense | - | V. Guimaraes B |
| 2018-01-29 | V. Guimaraes B | - | Sp. Covilha |
| 2018-02-04 | Real SC Queluz | - | V. Guimaraes B |
| 2018-02-11 | V. Guimaraes B | - | Cova da Piedade |
| 2018-02-17 | Acad. Coimbra | - | V. Guimaraes B |
| 2018-02-25 | V. Guimaraes B | - | Academico Viseu |
Varzim következő 6 mérkőzések
| 2018-01-21 | Varzim | - | Leixoes |
| 2018-01-29 | Gil Vicente | - | Varzim |
| 2018-02-04 | Varzim | - | Benfica B |
| 2018-02-10 | Penafiel | - | Varzim |
| 2018-02-18 | Varzim | - | Famalicao |
| 2018-02-25 | Arouca | - | Varzim |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.62 | 3.00 | 2.87 |
| Valószínűség | 39% | 19% | 42% |
| 12 @ 1.39 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 1.41 | 1.50 |
| Valószínűség | 48% | 52% |
| X2 @ 1.50 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.36 | 3.00 | |
| Valószínűség | 65% | 35% | |
| Felett 1.5 @ 1.36 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.25 | 1.61 | |
| Valószínűség | 55% | 45% | |
| Felett 2.5 @ 2.25 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 4.00 | 1.22 | |
| Valószínűség | 18% | 82% | |
| Alatt 3.5 @ 1.22 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.83 | 1.83 | |
| Valószínűség | 48% | 52% | |
| Nem @ 1.83 | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2018-01-14 12:05. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!
