Liga Portugal 2 - Portugália
szombat, 06.01.2018
15:00
15:00

V. Guimaraes B

Nacional Madeira
2 - 3
(2 - 2, 0 - 1)
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | Guimaraes |
| Vendég: | Funchal |
| Távolság: | 1 240.8 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Estadio D. Afonso Henriques |
| Befogadóképesség: | 30 165 |
| Méretek: | 106 x 68 m |
| Fotók: | Google maps (térkép) |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 15:00 (15:00 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3.10 | 3.29 | 2.29 | X2 | 1.61 | 1.37 | |||
| 23% | 33% | 44% | 1.37 | 34% | 66% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.30 | 3.39 | 2.00 | 1.80 | 3.50 | 1.28 | ||||||
| 76% | 24% | 55% | 45% | 21% | 79% |
Közvetlen mérkőzések
Nincsenek adatok a rendszerben
V. Guimaraes B utolsó 12 mérkőzések
| 2017-12-21 | Sporting CP B | 1 - 2 | V. Guimaraes B |
| 2017-12-16 | V. Guimaraes B | 1 - 0 | Benfica B |
| 2017-12-10 | Porto B | 1 - 0 | V. Guimaraes B |
| 2017-12-02 | V. Guimaraes B | 3 - 1 | SC Braga B |
| 2017-11-26 | Penafiel | 2 - 1 | V. Guimaraes B |
| 2017-11-12 | Leixoes | 3 - 2 | V. Guimaraes B |
| 2017-11-06 | V. Guimaraes B | 1 - 2 | Arouca |
| 2017-10-28 | V. Guimaraes B | 1 - 2 | Famalicao |
| 2017-10-22 | Santa Clara | 1 - 0 | V. Guimaraes B |
| 2017-09-30 | Gil Vicente | 3 - 0 | V. Guimaraes B |
| 2017-09-27 | V. Guimaraes B | 1 - 1 | Uniao Madeira |
| 2017-09-17 | Academico Viseu | 2 - 1 | V. Guimaraes B |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 1 | 8 | 9 | 8 | 2 | |
| 25% | 8% | 67% | 75% | 67% | 17% |
Nacional Madeira utolsó 12 mérkőzések
| 2017-12-22 | Nacional Madeira | 2 - 2 | Arouca |
| 2017-12-17 | Leixoes | 2 - 2 | Nacional Madeira |
| 2017-12-10 | Nacional Madeira | 1 - 1 | Gil Vicente |
| 2017-12-03 | Santa Clara | 1 - 1 | Nacional Madeira |
| 2017-11-25 | Nacional Madeira | 2 - 1 | Uniao Madeira |
| 2017-11-19 | Acad. Coimbra | 1 - 0 | Nacional Madeira |
| 2017-11-05 | Acad. Coimbra | 1 - 0 | Nacional Madeira |
| 2017-10-29 | Varzim | 0 - 0 | Nacional Madeira |
| 2017-10-25 | Nacional Madeira | 1 - 1 | Sporting CP B |
| 2017-10-21 | Nacional Madeira | 2 - 1 | Cova da Piedade |
| 2017-10-07 | Nacional Madeira | 0 - 4 | Real SC Queluz |
| 2017-10-01 | SC Braga B | 5 - 4 | Nacional Madeira |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 6 | 4 | 9 | 6 | 4 | |
| 17% | 50% | 33% | 75% | 50% | 33% |
Tabella Liga Portugal 2
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Porto B | 18 | +8 | 34 |
| 2 | Academico Viseu | 18 | +5 | 32 |
| 3 | Famalicao | 18 | +9 | 30 |
| 4 | Acad. Coimbra | 18 | +8 | 30 |
| 5 | Penafiel | 18 | +5 | 30 |
| 6 | Santa Clara | 18 | +2 | 28 |
| 7 | Leixoes | 18 | 0 | 28 |
| 8 | Nacional Madeira | 18 | +3 | 26 |
| 9 | Arouca | 18 | -3 | 26 |
| 10 | Benfica B | 18 | -3 | 25 |
| 11 | Sp. Covilha | 18 | +2 | 24 |
| 12 | Cova da Piedade | 18 | -1 | 24 |
| 13 | Sporting CP B | 18 | -7 | 24 |
| 14 | Oliveirense | 18 | -4 | 22 |
| 15 | Gil Vicente | 18 | 0 | 21 |
| 16 | Varzim | 18 | 0 | 21 |
| 17 | Uniao Madeira | 18 | -1 | 19 |
| 18 | SC Braga B | 18 | -5 | 18 |
| 19 | V. Guimaraes B | 18 | -11 | 17 |
| 20 | Real SC Queluz | 18 | -7 | 13 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| V. Guimaraes B | |
| Nacional Madeira | |
| Hazai | |
| Vendég |
Mérkőzések hazai/vendég
| H | Csapat | V. Guimaraes B | Nacional Madeira |
|---|---|---|---|
| 1 | Porto B | 2 - 1 | |
| 2 | Academico Viseu | ||
| 3 | Famalicao | 1 - 2 | |
| 4 | Acad. Coimbra | 0 - 3 | 1 - 0 |
| 5 | Penafiel | ||
| 6 | Santa Clara | 1 - 1 | |
| 7 | Leixoes | 2 - 2 | |
| 8 | Nacional Madeira | - | |
| 9 | Arouca | 1 - 2 | |
| 10 | Benfica B | 1 - 0 | 2 - 2 |
| 11 | Sp. Covilha | 0 - 1 | |
| 12 | Cova da Piedade | ||
| 13 | Sporting CP B | ||
| 14 | Oliveirense | 0 - 0 | 0 - 2 |
| 15 | Gil Vicente | ||
| 16 | Varzim | 0 - 0 | |
| 17 | Uniao Madeira | 1 - 1 | |
| 18 | SC Braga B | 3 - 1 | 5 - 4 |
| 19 | V. Guimaraes B | - | |
| 20 | Real SC Queluz | 4 - 3 |
Liga pozíció
| V. Guimaraes B | Nacional Madeira | |
| Pozíció | 19 | 8 |
| Pontok | 17 | 26 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 17 | 7 |
| Pontok | 11 | 10 |
Liga forma
| V. Guimaraes B | Nacional Madeira | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
5
2 11 |
6
8 4 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
3
2 3 |
2
4 3 |
Liga gólok
| V. Guimaraes B | Nacional Madeira | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
19
30 |
27
24 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
11
12 |
13
13 |
Teljes statisztika Liga Portugal 2
| Mérkőzések (180) | |
| Hazai győzelmek | 51% |
| Döntetlenek | 27% |
| Vendég győzelmek | 22% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (455) | |
| Meccsenkénti gólok | 2.53 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 1.55 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 0.98 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 82% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 62% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 53% |
| Felett 1.5 | 74% |
| Felett 2.5 | 51% |
| Felett 3.5 | 19% |
V. Guimaraes B következő 6 mérkőzések
| 2018-01-14 | V. Guimaraes B | - | Varzim |
| 2018-01-19 | Oliveirense | - | V. Guimaraes B |
| 2018-01-29 | V. Guimaraes B | - | Sp. Covilha |
| 2018-02-04 | Real SC Queluz | - | V. Guimaraes B |
| 2018-02-11 | V. Guimaraes B | - | Cova da Piedade |
| 2018-02-17 | Acad. Coimbra | - | V. Guimaraes B |
Nacional Madeira következő 6 mérkőzések
| 2018-01-14 | Penafiel | - | Nacional Madeira |
| 2018-01-20 | Nacional Madeira | - | Benfica B |
| 2018-01-31 | Nacional Madeira | - | Oliveirense |
| 2018-02-04 | Famalicao | - | Nacional Madeira |
| 2018-02-11 | Nacional Madeira | - | Sp. Covilha |
| 2018-02-18 | Academico Viseu | - | Nacional Madeira |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 3.10 | 3.29 | 2.29 |
| Valószínűség | 23% | 33% | 44% |
| X2 @ 1.37 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 1.61 | 1.37 |
| Valószínűség | 34% | 66% |
| X2 @ 1.37 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.30 | 3.39 | |
| Valószínűség | 76% | 24% | |
| Felett 1.5 @ 1.30 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.00 | 1.80 | |
| Valószínűség | 55% | 45% | |
| Felett 2.5 @ 2.00 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 3.50 | 1.28 | |
| Valószínűség | 21% | 79% | |
| Alatt 3.5 @ 1.28 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.80 | 1.90 | |
| Valószínűség | 56% | 44% | |
| Igen @ 1.80 | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2018-01-06 12:05. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!
