Európa-liga - A csoport
csütörtök, 07.12.2017
18:00
18:00

Villarreal
(Spanyolország)

Maccabi Tel Aviv
(Izrael)
0 - 1
(0 - 0, 0 - 1)
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | Villarreal (Spa) |
| Vendég: | Tel Aviv (Isr) |
| Távolság: | 3 234.1 km |
| Stadion | |
| Stadion: | El Madrigal (Villarreal / Spa) |
| Befogadóképesség: | 22 000 |
| Méretek: | 105 x 68 m |
| Fotók: | Google maps (térkép) |
| Vezetőedző | |
| Hazai: | Inigo Perez (Spa) |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 18:00 (19:00 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.80 | 3.79 | 4.75 | 1 | 1.19 | 2.04 | |||
| 45% | 35% | 20% | 1.80 | 87% | 13% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.25 | 3.75 | 1.80 | 2.00 | 3.00 | 1.36 | ||||||
| 78% | 22% | 58% | 42% | 37% | 63% |
Utolsó 1 közvetlen mérkőzések
| 2017-09-28 | Maccabi Tel Aviv | 0 - 0 | Villarreal |
Villarreal utolsó 12 mérkőzések
| 2017-12-03 | Leganes | 3 - 1 | Villarreal |
| 2017-11-30 | Villarreal | 3 - 0 | Ponferradina |
| 2017-11-26 | Villarreal | 2 - 3 | Sevilla |
| 2017-11-23 | Asztana | 2 - 3 | Villarreal |
| 2017-11-19 | Athletic Bilbao | 1 - 1 | Villarreal |
| 2017-11-05 | Villarreal | 2 - 0 | Malaga |
| 2017-11-02 | Slavia Praha | 0 - 2 | Villarreal |
| 2017-10-28 | Atletico Madrid | 1 - 1 | Villarreal |
| 2017-10-25 | Ponferradina | 1 - 0 | Villarreal |
| 2017-10-22 | Villarreal | 4 - 0 | Las Palmas |
| 2017-10-19 | Villarreal | 2 - 2 | Slavia Praha |
| 2017-10-15 | Girona | 1 - 2 | Villarreal |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 3 | 3 | 11 | 7 | 5 | |
| 50% | 25% | 25% | 92% | 58% | 42% |
Maccabi Tel Aviv utolsó 12 mérkőzések
| 2017-12-02 | Maccabi Tel Aviv | 1 - 1 | M.S. Ashdod |
| 2017-11-29 | Kiryat Shmona | 0 - 2 | Maccabi Tel Aviv |
| 2017-11-26 | Hapoel Haifa | 2 - 2 | Maccabi Tel Aviv |
| 2017-11-23 | Maccabi Tel Aviv | 0 - 2 | Slavia Praha |
| 2017-11-05 | Hapoel Raanana | 0 - 1 | Maccabi Tel Aviv |
| 2017-11-02 | Maccabi Tel Aviv | 0 - 1 | Asztana |
| 2017-10-29 | Maccabi Tel Aviv | 5 - 2 | Hapoel Acre |
| 2017-10-26 | Maccabi Tel Aviv | 3 - 0 | Bnei Yehuda |
| 2017-10-23 | H. Beer Sheva | 2 - 1 | Maccabi Tel Aviv |
| 2017-10-19 | Asztana | 4 - 0 | Maccabi Tel Aviv |
| 2017-10-15 | Maccabi Tel Aviv | 2 - 0 | Bnei Yehuda |
| 2017-10-01 | Hapoel Ashkelon | 2 - 2 | Maccabi Tel Aviv |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 3 | 4 | 10 | 6 | 4 | |
| 42% | 25% | 33% | 83% | 50% | 33% |
Tabella Európa-liga - A csoport
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Villarreal | 5 | +5 | 11 |
| 2 | Slavia Praha | 5 | +1 | 8 |
| 3 | Asztana | 5 | +2 | 7 |
| 4 | Maccabi Tel Aviv | 5 | -8 | 1 |
Mérkőzések kronológiája a csoportban
| Villarreal | |
| Maccabi Tel Aviv | |
| Hazai | |
| Vendég |
Mérkőzések hazai/vendég
| H | Csapat | Villarreal | Maccabi Tel Aviv |
|---|---|---|---|
| 1 | Villarreal | - | |
| 2 | Slavia Praha | 2 - 2 | 1 - 0 |
| 3 | Asztana | 3 - 1 | 4 - 0 |
| 4 | Maccabi Tel Aviv | - |
Csoport pozíció
| Villarreal | Maccabi Tel Aviv | |
| Pozíció | 1 | 4 |
| Pontok | 11 | 1 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 2 | 4 |
| Pontok | 4 | 0 |
Csoport forma
| Villarreal | Maccabi Tel Aviv | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
3
2 0 |
0
1 4 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
1
1 0 |
0
0 2 |
Csoport gólok
| Villarreal | Maccabi Tel Aviv | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
10
5 |
0
8 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
5
3 |
0
5 |
Tabella La Liga (Spanyolország)
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Barcelona | 14 | +29 | 36 |
| 2 | Valencia | 14 | +20 | 31 |
| 3 | Atletico Madrid | 14 | +16 | 30 |
| 4 | Real Madrid | 14 | +14 | 28 |
| 5 | Sevilla | 14 | +5 | 28 |
| 6 | Villarreal | 14 | +4 | 21 |
| 7 | Leganes | 14 | -1 | 20 |
| 8 | Getafe | 14 | +5 | 19 |
| 9 | Real Sociedad | 14 | +2 | 19 |
| 10 | Celta Vigo | 14 | +5 | 18 |
| 11 | Real Betis | 14 | -5 | 18 |
| 12 | Girona | 14 | -4 | 17 |
| 13 | Eibar | 14 | -11 | 17 |
| 14 | Levante | 14 | -6 | 16 |
| 15 | Espanyol | 14 | -7 | 16 |
| 16 | Athletic Bilbao | 14 | -4 | 14 |
| 17 | Dep. La Coruna | 14 | -10 | 12 |
| 18 | Las Palmas | 14 | -21 | 10 |
| 19 | Alaves | 14 | -14 | 9 |
| 20 | Malaga | 14 | -17 | 8 |
Tabella Ligat háAl (Izrael)
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Hapoel Haifa | 12 | +12 | 27 |
| 2 | H. Beer Sheva | 12 | +11 | 27 |
| 3 | Beit. Jeruzsálem | 12 | +13 | 24 |
| 4 | Maccabi Tel Aviv | 12 | +6 | 22 |
| 5 | Maccabi Netanya | 12 | +10 | 20 |
| 6 | Bnei Yehuda | 12 | +2 | 17 |
| 7 | Kiryat Shmona | 12 | 0 | 16 |
| 8 | Maccabi Haifa | 12 | 0 | 15 |
| 9 | Bnei Sakhnin | 12 | -5 | 15 |
| 10 | M. Petah Tikva | 12 | -5 | 14 |
| 11 | Hapoel Ashkelon | 12 | -4 | 11 |
| 12 | Hapoel Raanana | 12 | -12 | 8 |
| 13 | M.S. Ashdod | 12 | -13 | 6 |
| 14 | Hapoel Acre | 12 | -15 | 6 |
Villarreal következő 6 mérkőzések
| 2017-12-10 | Villarreal | - | Barcelona |
| 2017-12-17 | Celta Vigo | - | Villarreal |
| 2017-12-23 | Valencia | - | Villarreal |
| 2018-01-04 | Leganes | - | Villarreal |
| 2018-01-07 | Villarreal | - | Dep. La Coruna |
| 2018-01-10 | Villarreal | - | Leganes |
Maccabi Tel Aviv következő 6 mérkőzések
| 2017-12-11 | M. Petah Tikva | - | Maccabi Tel Aviv |
| 2017-12-14 | H. Beer Sheva | - | Maccabi Tel Aviv |
| 2017-12-18 | Beit. Jeruzsálem | - | Maccabi Tel Aviv |
| 2017-12-23 | Maccabi Tel Aviv | - | Kiryat Shmona |
| 2018-01-01 | Bnei Sakhnin | - | Maccabi Tel Aviv |
| 2018-01-09 | Maccabi Tel Aviv | - | Maccabi Netanya |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.80 | 3.79 | 4.75 |
| Valószínűség | 45% | 35% | 20% |
| 1 @ 1.80 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 1.19 | 2.04 |
| Valószínűség | 87% | 13% |
| 1X @ 1.19 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.25 | 3.75 | |
| Valószínűség | 78% | 22% | |
| Felett 1.5 @ 1.25 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.80 | 2.00 | |
| Valószínűség | 58% | 42% | |
| Felett 2.5 @ 1.80 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 3.00 | 1.36 | |
| Valószínűség | 37% | 63% | |
| Alatt 3.5 @ 1.36 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.75 | 2.00 | |
| Valószínűség | 47% | 53% | |
| Nem @ 2.00 | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2017-12-07 16:00. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!
