1. divízió - Dánia
szombat, 05.05.2018
14:30
14:30

Vendsyssel FF

Viborg
1 - 3
(0 - 0, 1 - 3)
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | Hjorring |
| Vendég: | Viborg |
| Távolság: | 117.8 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Hjørring Stadion |
| Befogadóképesség: | 7 500 (350) |
| Méretek: | 102 x 65 m |
| Fotók: | Google maps (térkép) |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 14:30 (15:30 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.75 | 3.25 | 2.54 | 12 | 1.55 | 1.44 | |||
| 37% | 29% | 34% | 1.35 | 51% | 49% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.33 | 3.25 | 2.04 | 1.75 | 3.50 | 1.28 | ||||||
| 80% | 20% | 54% | 46% | 35% | 65% |
Utolsó 12 közvetlen mérkőzések
| 2017-11-19 | Viborg | 2 - 0 | Vendsyssel FF |
| 2017-08-28 | Vendsyssel FF | 1 - 2 | Viborg |
| 2016-07-05 | Viborg | 1 - 3 | Vendsyssel FF |
| 2015-04-09 | Viborg | 0 - 0 | Vendsyssel FF |
| 2014-10-24 | Vendsyssel FF | 1 - 0 | Viborg |
| 2014-09-26 | Vendsyssel FF | 0 - 1 | Viborg |
| 2013-04-28 | Vendsyssel FF | 1 - 1 | Viborg |
| 2013-03-24 | Viborg | 0 - 0 | Vendsyssel FF |
| 2012-09-28 | Viborg | 4 - 1 | Vendsyssel FF |
| 2011-11-13 | Vendsyssel FF | 1 - 2 | Viborg |
| 2011-08-12 | Viborg | 4 - 0 | Vendsyssel FF |
| 2011-03-27 | Viborg | 2 - 0 | Vendsyssel FF |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 3 | 7 | 8 | 5 | 3 | |
| 17% | 25% | 58% | 67% | 42% | 25% |
Vendsyssel FF utolsó 12 mérkőzések
| 2018-04-28 | Vendsyssel FF | 1 - 1 | Brabrand |
| 2018-04-20 | Skive | 0 - 2 | Vendsyssel FF |
| 2018-04-15 | Vendsyssel FF | 1 - 2 | Vejle |
| 2018-04-11 | Nykobing | 1 - 1 | Vendsyssel FF |
| 2018-04-08 | Roskilde | 2 - 2 | Vendsyssel FF |
| 2018-04-02 | Vendsyssel FF | 0 - 0 | Fremad Amager |
| 2018-03-29 | Vendsyssel FF | 3 - 2 | Esbjerg |
| 2018-03-25 | HB Koge | 1 - 2 | Vendsyssel FF |
| 2018-03-18 | Vendsyssel FF | 0 - 0 | Fredericia |
| 2018-03-04 | Vendsyssel FF | 2 - 0 | Roskilde |
| 2018-01-26 | Midtjylland | 0 - 2 | Vendsyssel FF |
| 2018-01-20 | Aarhus | 2 - 4 | Vendsyssel FF |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 5 | 1 | 10 | 5 | 3 | |
| 50% | 42% | 8% | 83% | 42% | 25% |
Viborg utolsó 12 mérkőzések
| 2018-04-28 | Viborg | 0 - 1 | Vejle |
| 2018-04-24 | Nykobing | 3 - 3 | Viborg |
| 2018-04-20 | Thisted | 0 - 3 | Viborg |
| 2018-04-15 | Viborg | 2 - 0 | Fredericia |
| 2018-04-11 | Fremad Amager | 3 - 0 | Viborg |
| 2018-04-02 | Viborg | 2 - 0 | Roskilde |
| 2018-03-29 | Viborg | 1 - 0 | Skive |
| 2018-03-18 | Viborg | 1 - 0 | HB Koge |
| 2018-03-11 | Brabrand | 0 - 0 | Viborg |
| 2018-03-04 | Viborg | 3 - 1 | Nykobing |
| 2018-01-27 | Viborg | 2 - 1 | Randers |
| 2017-11-26 | Roskilde | 1 - 0 | Viborg |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 7 | 2 | 3 | 7 | 5 | 2 | |
| 58% | 17% | 25% | 58% | 42% | 17% |
Tabella 1. divízió
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Vejle | 29 | +16 | 53 |
| 2 | Esbjerg | 29 | +23 | 52 |
| 3 | Vendsyssel FF | 29 | +15 | 49 |
| 4 | Viborg | 29 | +14 | 48 |
| 5 | HB Koge | 29 | +8 | 44 |
| 6 | Fredericia | 29 | +7 | 42 |
| 7 | Thisted | 29 | -6 | 39 |
| 8 | Nykobing | 29 | -7 | 36 |
| 9 | Roskilde | 29 | -6 | 35 |
| 10 | Fremad Amager | 29 | -16 | 33 |
| 11 | Brabrand | 29 | -30 | 24 |
| 12 | Skive | 29 | -18 | 18 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| Vendsyssel FF | |
| Viborg | |
| Hazai | |
| Vendég |
Mérkőzések hazai/vendég
| H | Csapat | Vendsyssel FF | Viborg |
|---|---|---|---|
| 1 | Vejle | 1 - 2 | 3 - 1 |
| 2 | Esbjerg | 3 - 2 | 0 - 0 |
| 3 | Vendsyssel FF | - | 1 - 2 |
| 4 | Viborg | 1 - 2 | - |
| 5 | HB Koge | 2 - 0 | 3 - 0 |
| 6 | Fredericia | 0 - 0 | 2 - 2 |
| 7 | Thisted | 4 - 1 | 0 - 3 |
| 8 | Nykobing | 4 - 2 | 3 - 3 |
| 9 | Roskilde | 2 - 0 | 1 - 0 |
| 10 | Fremad Amager | 0 - 0 | 3 - 0 |
| 11 | Brabrand | 1 - 1 | 0 - 0 |
| 12 | Skive | 2 - 0 | 1 - 3 |
Liga pozíció
| Vendsyssel FF | Viborg | |
| Pozíció | 3 | 4 |
| Pontok | 49 | 48 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 2 | 8 |
| Pontok | 28 | 16 |
Liga forma
| Vendsyssel FF | Viborg | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
13
10 6 |
14
6 9 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
8
4 3 |
4
4 6 |
Liga gólok
| Vendsyssel FF | Viborg | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
51
36 |
51
37 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
27
14 |
23
23 |
Teljes statisztika 1. divízió
| Mérkőzések (174) | |
| Hazai győzelmek | 37% |
| Döntetlenek | 28% |
| Vendég győzelmek | 35% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (490) | |
| Meccsenkénti gólok | 2.82 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 1.45 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 1.37 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 73% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 72% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 54% |
| Felett 1.5 | 75% |
| Felett 2.5 | 52% |
| Felett 3.5 | 34% |
Vendsyssel FF következő 6 mérkőzések
| 2018-05-12 | Thisted | - | Vendsyssel FF |
| 2018-05-16 | Vendsyssel FF | - | Nykobing |
| 2018-05-20 | Fredericia | - | Vendsyssel FF |
| 2018-05-24 | Vendsyssel FF | - | Lyngby |
| 2018-05-27 | Lyngby | - | Vendsyssel FF |
| 2018-06-26 | Silkeborg | - | Vendsyssel FF |
Viborg következő 6 mérkőzések
| 2018-05-12 | Viborg | - | Esbjerg |
| 2018-05-16 | HB Koge | - | Viborg |
| 2018-05-20 | Viborg | - | Brabrand |
| 2018-06-23 | Aalborg | - | Viborg |
| 2018-06-30 | Viborg | - | Hobro |
| 2018-07-29 | Viborg | - | Nykobing |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.75 | 3.25 | 2.54 |
| Valószínűség | 37% | 29% | 34% |
| 12 @ 1.35 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 1.55 | 1.44 |
| Valószínűség | 51% | 49% |
| 1X @ 1.55 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.33 | 3.25 | |
| Valószínűség | 80% | 20% | |
| Felett 1.5 @ 1.33 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.04 | 1.75 | |
| Valószínűség | 54% | 46% | |
| Felett 2.5 @ 2.04 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 3.50 | 1.28 | |
| Valószínűség | 35% | 65% | |
| Alatt 3.5 @ 1.28 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.80 | 1.90 | |
| Valószínűség | 52% | 48% | |
| Igen @ 1.80 | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2018-05-05 12:01. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!
