1. divízió - Dánia
hétfő, 02.04.2018
12:45
12:45

Vendsyssel FF

Fremad Amager
0 - 0
(0 - 0, 0 - 0)
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | Hjorring |
| Vendég: | Amager Vest |
| Távolság: | 257.6 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Hjørring Stadion |
| Befogadóképesség: | 7 500 (350) |
| Méretek: | 102 x 65 m |
| Fotók: | Google maps (térkép) |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 12:45 (13:45 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.66 | 3.60 | 5.25 | 1 | 1.18 | 2.25 | |||
| 55% | 20% | 25% | 1.66 | 68% | 32% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.30 | 3.39 | 2.04 | 1.75 | 3.50 | 1.28 | ||||||
| 73% | 27% | 49% | 51% | 31% | 69% |
Utolsó 5 közvetlen mérkőzések
| 2017-10-10 | Fremad Amager | 1 - 1 | Vendsyssel FF |
| 2017-07-30 | Vendsyssel FF | 2 - 0 | Fremad Amager |
| 2017-04-13 | Fremad Amager | 1 - 2 | Vendsyssel FF |
| 2017-03-05 | Vendsyssel FF | 0 - 0 | Fremad Amager |
| 2016-08-14 | Fremad Amager | 1 - 1 | Vendsyssel FF |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 3 | 0 | 4 | 1 | 0 | |
| 40% | 60% | 0% | 80% | 20% | 0% |
Vendsyssel FF utolsó 12 mérkőzések
| 2018-03-29 | Vendsyssel FF | 3 - 2 | Esbjerg |
| 2018-03-25 | HB Koge | 1 - 2 | Vendsyssel FF |
| 2018-03-18 | Vendsyssel FF | 0 - 0 | Fredericia |
| 2018-03-04 | Vendsyssel FF | 2 - 0 | Roskilde |
| 2018-01-26 | Midtjylland | 0 - 2 | Vendsyssel FF |
| 2018-01-20 | Aarhus | 2 - 4 | Vendsyssel FF |
| 2017-11-26 | Vejle | 4 - 1 | Vendsyssel FF |
| 2017-11-19 | Viborg | 2 - 0 | Vendsyssel FF |
| 2017-11-13 | Vendsyssel FF | 4 - 1 | Thisted |
| 2017-11-05 | Esbjerg | 2 - 4 | Vendsyssel FF |
| 2017-10-29 | Vendsyssel FF | 2 - 0 | Skive |
| 2017-10-22 | Brabrand | 2 - 1 | Vendsyssel FF |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 8 | 1 | 3 | 11 | 7 | 5 | |
| 67% | 8% | 25% | 92% | 58% | 42% |
Fremad Amager utolsó 12 mérkőzések
| 2018-03-29 | Vejle | 1 - 1 | Fremad Amager |
| 2018-03-18 | Fremad Amager | 0 - 0 | Nykobing |
| 2018-03-11 | Skive | 0 - 1 | Fremad Amager |
| 2018-03-04 | Fremad Amager | 2 - 1 | Brabrand |
| 2018-01-24 | Fremad Amager | 3 - 5 | Helsingor |
| 2018-01-20 | Malmö | 1 - 0 | Fremad Amager |
| 2018-01-17 | Bröndby | 2 - 1 | Fremad Amager |
| 2017-11-26 | Thisted | 2 - 1 | Fremad Amager |
| 2017-11-19 | Fremad Amager | 1 - 0 | Vejle |
| 2017-11-12 | Fremad Amager | 1 - 3 | Fredericia |
| 2017-11-05 | HB Koge | 4 - 0 | Fremad Amager |
| 2017-10-29 | Fremad Amager | 0 - 1 | Roskilde |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 2 | 7 | 7 | 6 | 3 | |
| 25% | 17% | 58% | 58% | 50% | 25% |
Tabella 1. divízió
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Vendsyssel FF | 23 | +14 | 42 |
| 2 | Vejle | 23 | +14 | 42 |
| 3 | Viborg | 23 | +11 | 38 |
| 4 | Thisted | 24 | +2 | 38 |
| 5 | Esbjerg | 23 | +13 | 37 |
| 6 | Fredericia | 22 | +10 | 34 |
| 7 | HB Koge | 23 | +8 | 33 |
| 8 | Roskilde | 23 | -5 | 29 |
| 9 | Nykobing | 23 | -7 | 28 |
| 10 | Fremad Amager | 23 | -16 | 28 |
| 11 | Brabrand | 24 | -28 | 18 |
| 12 | Skive | 24 | -16 | 13 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| Vendsyssel FF | |
| Fremad Amager | |
| Hazai | |
| Vendég |
Mérkőzések hazai/vendég
| H | Csapat | Vendsyssel FF | Fremad Amager |
|---|---|---|---|
| 1 | Vendsyssel FF | - | 2 - 0 |
| 2 | Vejle | 1 - 1 | 1 - 1 |
| 3 | Viborg | 1 - 2 | 0 - 0 |
| 4 | Thisted | 4 - 1 | 2 - 1 |
| 5 | Esbjerg | 3 - 2 | 5 - 2 |
| 6 | Fredericia | 0 - 0 | 2 - 3 |
| 7 | HB Koge | 2 - 0 | 4 - 0 |
| 8 | Roskilde | 2 - 0 | 0 - 1 |
| 9 | Nykobing | 4 - 2 | 0 - 1 |
| 10 | Fremad Amager | 2 - 0 | - |
| 11 | Brabrand | 3 - 0 | 1 - 0 |
| 12 | Skive | 2 - 0 | 0 - 1 |
Liga pozíció
| Vendsyssel FF | Fremad Amager | |
| Pozíció | 1 | 10 |
| Pontok | 42 | 28 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 1 | 7 |
| Pontok | 26 | 14 |
Liga forma
| Vendsyssel FF | Fremad Amager | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
12
6 5 |
8
4 11 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
8
2 2 |
4
2 6 |
Liga gólok
| Vendsyssel FF | Fremad Amager | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
44
30 |
18
34 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
25
11 |
10
18 |
Teljes statisztika 1. divízió
| Mérkőzések (139) | |
| Hazai győzelmek | 40% |
| Döntetlenek | 27% |
| Vendég győzelmek | 33% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (413) | |
| Meccsenkénti gólok | 2.97 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 1.56 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 1.41 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 78% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 71% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 58% |
| Felett 1.5 | 78% |
| Felett 2.5 | 58% |
| Felett 3.5 | 38% |
Vendsyssel FF következő 6 mérkőzések
| 2018-04-08 | Roskilde | - | Vendsyssel FF |
| 2018-04-11 | Nykobing | - | Vendsyssel FF |
| 2018-04-15 | Vendsyssel FF | - | Vejle |
| 2018-04-20 | Skive | - | Vendsyssel FF |
| 2018-04-28 | Vendsyssel FF | - | Brabrand |
| 2018-05-05 | Vendsyssel FF | - | Viborg |
Fremad Amager következő 6 mérkőzések
| 2018-04-08 | Fremad Amager | - | Esbjerg |
| 2018-04-11 | Fremad Amager | - | Viborg |
| 2018-04-15 | Brabrand | - | Fremad Amager |
| 2018-04-20 | Fremad Amager | - | HB Koge |
| 2018-04-28 | Nykobing | - | Fremad Amager |
| 2018-05-05 | Fremad Amager | - | Skive |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.66 | 3.60 | 5.25 |
| Valószínűség | 55% | 20% | 25% |
| 1 @ 1.66 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 1.18 | 2.25 |
| Valószínűség | 68% | 32% |
| 1X @ 1.18 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.30 | 3.39 | |
| Valószínűség | 73% | 27% | |
| Felett 1.5 @ 1.30 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.04 | 1.75 | |
| Valószínűség | 49% | 51% | |
| Alatt 2.5 @ 1.75 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 3.50 | 1.28 | |
| Valószínűség | 31% | 69% | |
| Alatt 3.5 @ 1.28 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.90 | 1.80 | |
| Valószínűség | 51% | 49% | |
| Igen @ 1.90 | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2018-04-02 08:02. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!
