1. divízió - Dánia
péntek, 02.03.2018
18:00
18:00

Vejle

Thisted
0 - 0
(0 - 0, 0 - 0)
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | Vejle |
| Vendég: | Thisted |
| Távolság: | 147.9 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Vejle Stadion |
| Befogadóképesség: | 10 418 (7 567) |
| Méretek: | 108 x 68 m |
| Fotók: | Google maps (térkép) |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 18:00 (19:00 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.70 | 3.60 | 5.00 | 1 | 1.18 | 2.20 | |||
| 45% | 20% | 35% | 1.70 | 56% | 44% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.22 | 4.00 | 1.80 | 2.00 | 2.75 | 1.39 | ||||||
| 85% | 15% | 60% | 40% | 36% | 64% |
Utolsó 2 közvetlen mérkőzések
| 2017-09-24 | Thisted | 1 - 1 | Vejle |
| 2009-08-30 | Thisted | 2 - 3 | Vejle |
Vejle utolsó 12 mérkőzések
| 2018-02-16 | Akhmat Grozny | 0 - 0 | Vejle |
| 2018-01-25 | Odense | 4 - 0 | Vejle |
| 2018-01-20 | Randers | 1 - 1 | Vejle |
| 2018-01-18 | Köbenhavn | 4 - 0 | Vejle |
| 2017-11-26 | Vejle | 4 - 1 | Vendsyssel FF |
| 2017-11-19 | Fremad Amager | 1 - 0 | Vejle |
| 2017-11-14 | Vejle | 0 - 0 | HB Koge |
| 2017-11-05 | Brabrand | 1 - 2 | Vejle |
| 2017-10-29 | Fredericia | 0 - 1 | Vejle |
| 2017-10-25 | Nykobing | 1 - 1 | Vejle |
| 2017-10-22 | Vejle | 3 - 1 | Viborg |
| 2017-10-15 | Vejle | 1 - 3 | Esbjerg |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 4 | 4 | 8 | 6 | 5 | |
| 33% | 33% | 33% | 67% | 50% | 42% |
Thisted utolsó 12 mérkőzések
| 2018-02-03 | Aalborg | 2 - 0 | Thisted |
| 2017-11-26 | Thisted | 2 - 1 | Fremad Amager |
| 2017-11-19 | Thisted | 1 - 1 | Roskilde |
| 2017-11-13 | Vendsyssel FF | 4 - 1 | Thisted |
| 2017-11-05 | Thisted | 2 - 1 | Skive |
| 2017-10-29 | Viborg | 2 - 2 | Thisted |
| 2017-10-22 | Thisted | 0 - 1 | Nykobing |
| 2017-10-15 | Thisted | 2 - 2 | Brabrand |
| 2017-10-08 | Fredericia | 1 - 3 | Thisted |
| 2017-10-01 | Skive | 1 - 2 | Thisted |
| 2017-09-24 | Thisted | 1 - 1 | Vejle |
| 2017-09-17 | Nykobing | 1 - 2 | Thisted |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 4 | 3 | 11 | 8 | 4 | |
| 42% | 33% | 25% | 92% | 67% | 33% |
Tabella 1. divízió
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Vejle | 19 | +14 | 38 |
| 2 | Thisted | 19 | +6 | 35 |
| 3 | Vendsyssel FF | 19 | +10 | 32 |
| 4 | Esbjerg | 19 | +11 | 31 |
| 5 | HB Koge | 19 | +10 | 30 |
| 6 | Fredericia | 19 | +8 | 29 |
| 7 | Viborg | 19 | +7 | 28 |
| 8 | Roskilde | 19 | -3 | 25 |
| 9 | Nykobing | 19 | -6 | 23 |
| 10 | Fremad Amager | 19 | -18 | 20 |
| 11 | Brabrand | 19 | -27 | 13 |
| 12 | Skive | 19 | -12 | 11 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| Vejle | |
| Thisted | |
| Hazai | |
| Vendég |
Mérkőzések hazai/vendég
| H | Csapat | Vejle | Thisted |
|---|---|---|---|
| 1 | Vejle | - | |
| 2 | Thisted | - | |
| 3 | Vendsyssel FF | 4 - 1 | 4 - 1 |
| 4 | Esbjerg | 1 - 3 | 1 - 2 |
| 5 | HB Koge | 0 - 0 | |
| 6 | Fredericia | 2 - 0 | 1 - 3 |
| 7 | Viborg | 3 - 1 | 2 - 2 |
| 8 | Roskilde | 2 - 1 | 2 - 3 |
| 9 | Nykobing | 4 - 1 | 1 - 2 |
| 10 | Fremad Amager | 1 - 0 | 0 - 2 |
| 11 | Brabrand | 2 - 0 | 2 - 2 |
| 12 | Skive | 1 - 2 |
Liga pozíció
| Vejle | Thisted | |
| Pozíció | 1 | 2 |
| Pontok | 38 | 35 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 1 | 1 |
| Pontok | 22 | 20 |
Liga forma
| Vejle | Thisted | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
11
5 3 |
10
5 4 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
7
1 1 |
6
2 1 |
Liga gólok
| Vejle | Thisted | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
32
18 |
33
27 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
19
7 |
19
14 |
Teljes statisztika 1. divízió
| Mérkőzések (114) | |
| Hazai győzelmek | 40% |
| Döntetlenek | 24% |
| Vendég győzelmek | 36% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (356) | |
| Meccsenkénti gólok | 3.12 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 1.63 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 1.49 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 81% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 73% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 60% |
| Felett 1.5 | 82% |
| Felett 2.5 | 61% |
| Felett 3.5 | 41% |
Vejle következő 6 mérkőzések
| 2018-03-11 | Roskilde | - | Vejle |
| 2018-03-16 | Vejle | - | Skive |
| 2018-03-29 | Vejle | - | Fremad Amager |
| 2018-04-02 | HB Koge | - | Vejle |
| 2018-04-08 | Vejle | - | Brabrand |
| 2018-04-15 | Vendsyssel FF | - | Vejle |
Thisted következő 6 mérkőzések
| 2018-03-11 | HB Koge | - | Thisted |
| 2018-03-18 | Thisted | - | Esbjerg |
| 2018-03-25 | Nykobing | - | Thisted |
| 2018-03-29 | Thisted | - | Fredericia |
| 2018-04-02 | Skive | - | Thisted |
| 2018-04-08 | Thisted | - | HB Koge |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.70 | 3.60 | 5.00 |
| Valószínűség | 45% | 20% | 35% |
| 1 @ 1.70 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 1.18 | 2.20 |
| Valószínűség | 56% | 44% |
| 1X @ 1.18 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.22 | 4.00 | |
| Valószínűség | 85% | 15% | |
| Felett 1.5 @ 1.22 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.80 | 2.00 | |
| Valószínűség | 60% | 40% | |
| Felett 2.5 @ 1.80 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.75 | 1.39 | |
| Valószínűség | 36% | 64% | |
| Alatt 3.5 @ 1.39 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.72 | 2.00 | |
| Valószínűség | 69% | 31% | |
| Igen @ 1.72 | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2018-03-02 16:01. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!
