Svéd Kupa - Svédország
vasárnap, 18.02.2018
14:00
1 - 3
(0 - 2, 1 - 1)
| Információ |
| Város |
| Hazai: |
Solna |
| Vendég: |
Stockholm |
| Távolság: |
4.2 km |
| Kezdési időpont |
| Óra: |
14:00 (15:00 helyi idő) |
Oddsok
| 1 |
X |
2 |
E/O |
|
|
|
1X |
X2 |
| 13.00 |
7.00 |
1.14 |
2 |
|
|
|
5.50 |
1.04 |
| 19% |
35% |
46% |
1.14 |
|
|
|
10% |
90% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.10 |
7.00 |
|
|
|
1.36 |
3.10 |
|
|
|
1.90 |
1.80 |
| 82% |
18% |
|
|
|
64% |
36% |
|
|
|
43% |
57% |
Közvetlen mérkőzések
Nincsenek adatok a rendszerben
Vasalunds utolsó 12 mérkőzések
|
2017-11-04 |
Vasalunds
|
1 - 1 |
Umeå
|
|
2017-10-29 |
Brage
|
3 - 3 |
Vasalunds
|
|
2017-10-22 |
Vasalunds
|
6 - 2 |
Lulea
|
|
2017-10-15 |
Sandvikens
|
1 - 0 |
Vasalunds
|
|
2017-10-08 |
Vasalunds
|
0 - 4 |
Akropolis
|
|
2017-10-01 |
Vasalunds
|
0 - 1 |
Team TG
|
|
2017-09-24 |
Västerås SK
|
2 - 1 |
Vasalunds
|
|
2017-09-17 |
Vasalunds
|
2 - 0 |
Enskede
|
|
2017-09-09 |
Sollentuna
|
2 - 1 |
Vasalunds
|
|
2017-09-03 |
Vasalunds
|
1 - 3 |
Nyköpings
|
|
2017-08-27 |
Assyriska FF
|
4 - 2 |
Vasalunds
|
|
2017-08-23 |
Vasalunds
|
1 - 1 |
AFC Eskilstuna
|
| G |
D |
V |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 2 |
3 |
7 |
|
10 |
7 |
5 |
| 17% |
25% |
58% |
|
83% |
58% |
42% |
Hammarby utolsó 12 mérkőzések
|
2018-02-10 |
Frej Taby
|
4 - 1 |
Hammarby
|
|
2018-02-06 |
Stade Nyonnais
|
1 - 2 |
Hammarby
|
|
2018-02-03 |
Hammarby
|
0 - 0 |
Shamrock Rovers
|
|
2018-01-30 |
Jablonec
|
2 - 1 |
Hammarby
|
|
2018-01-13 |
HJK Helsinki
|
3 - 4 |
Hammarby
|
|
2017-11-05 |
Hammarby
|
1 - 3 |
Halmstads
|
|
2017-10-29 |
Sundsvall
|
1 - 4 |
Hammarby
|
|
2017-10-23 |
Hammarby
|
3 - 3 |
Sirius
|
|
2017-10-16 |
Kalmar
|
2 - 0 |
Hammarby
|
|
2017-10-01 |
Hammarby
|
0 - 2 |
Norrköping
|
|
2017-09-24 |
Djurgarden
|
1 - 1 |
Hammarby
|
|
2017-09-20 |
Hammarby
|
2 - 1 |
IFK Göteborg
|
| G |
D |
V |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 4 |
3 |
5 |
|
11 |
8 |
5 |
| 33% |
25% |
42% |
|
92% |
67% |
42% |
Tabella Division 1 - Észak
| H |
Csapat |
M |
G |
D |
V |
SG |
KG |
GK |
P |
| 1 |
Brage |
26 |
18 |
5 |
3 |
61 |
26 |
+35 |
59 |
| 2 |
Akropolis |
26 |
17 |
2 |
7 |
68 |
42 |
+26 |
53 |
| 3 |
Västerås SK |
26 |
14 |
3 |
9 |
53 |
32 |
+21 |
45 |
| 4 |
Nyköpings |
26 |
12 |
5 |
9 |
50 |
42 |
+8 |
41 |
| 5 |
Umeå |
26 |
11 |
7 |
8 |
47 |
42 |
+5 |
40 |
| 6 |
Carlstad Utd |
26 |
11 |
6 |
9 |
27 |
30 |
-3 |
39 |
| 7 |
Team TG |
26 |
10 |
7 |
9 |
46 |
35 |
+11 |
37 |
| 8 |
Arameisk-Syr. |
26 |
11 |
2 |
13 |
40 |
47 |
-7 |
35 |
| 9 |
Assyriska FF |
26 |
10 |
5 |
11 |
43 |
52 |
-9 |
35 |
| 10 |
Sandvikens |
26 |
9 |
5 |
12 |
35 |
41 |
-6 |
32 |
| 11 |
Sollentuna |
26 |
9 |
5 |
12 |
36 |
46 |
-10 |
32 |
| 12 |
Vasalunds |
26 |
7 |
6 |
13 |
32 |
40 |
-8 |
27 |
| 13 |
Enskede |
26 |
7 |
2 |
17 |
32 |
66 |
-34 |
23 |
| 14 |
Lulea |
26 |
4 |
4 |
18 |
24 |
53 |
-29 |
16 |
Tabella Allsvenskan
| H |
Csapat |
M |
G |
D |
V |
SG |
KG |
GK |
P |
| 1 |
Malmö |
30 |
19 |
7 |
4 |
63 |
27 |
+36 |
64 |
| 2 |
AIK Stockholm |
30 |
16 |
9 |
5 |
47 |
22 |
+25 |
57 |
| 3 |
Djurgarden |
30 |
15 |
8 |
7 |
54 |
30 |
+24 |
53 |
| 4 |
Häcken |
30 |
14 |
10 |
6 |
42 |
28 |
+14 |
52 |
| 5 |
Östersunds |
30 |
13 |
11 |
6 |
48 |
32 |
+16 |
50 |
| 6 |
Norrköping |
30 |
14 |
6 |
10 |
45 |
40 |
+5 |
48 |
| 7 |
Sirius |
30 |
11 |
7 |
12 |
46 |
51 |
-5 |
40 |
| 8 |
Elfsborg |
30 |
10 |
9 |
11 |
53 |
59 |
-6 |
39 |
| 9 |
Hammarby |
30 |
9 |
11 |
10 |
42 |
43 |
-1 |
38 |
| 10 |
IFK Göteborg |
30 |
9 |
10 |
11 |
42 |
40 |
+2 |
37 |
| 11 |
Örebro |
30 |
10 |
6 |
14 |
38 |
54 |
-16 |
36 |
| 12 |
Kalmar |
30 |
9 |
5 |
16 |
30 |
49 |
-19 |
32 |
| 13 |
Sundsvall |
30 |
7 |
10 |
13 |
29 |
46 |
-17 |
31 |
| 14 |
Jönköpings |
30 |
6 |
12 |
12 |
31 |
46 |
-15 |
30 |
| 15 |
Halmstads |
30 |
5 |
9 |
16 |
29 |
45 |
-16 |
24 |
| 16 |
AFC Eskilstuna |
30 |
4 |
8 |
18 |
28 |
55 |
-27 |
20 |
Vasalunds következő 6 mérkőzések
|
2018-02-25 |
Vasalunds
|
- |
Elfsborg
|
|
2018-03-04 |
GAIS Göteborg
|
- |
Vasalunds
|
|
2019-01-19 |
Vasalunds
|
- |
AIK Stockholm
|
|
2019-04-06 |
Karlstad Fotboll
|
- |
Vasalunds
|
|
2019-04-14 |
Vasalunds
|
- |
Karlslunds IF
|
|
2019-04-22 |
Vasalunds
|
- |
Gefle
|
Hammarby következő 6 mérkőzések
|
2018-02-25 |
Hammarby
|
- |
GAIS Göteborg
|
|
2018-03-04 |
Elfsborg
|
- |
Hammarby
|
|
2018-03-18 |
Hammarby
|
- |
IFK Mariehamn
|
|
2018-03-25 |
Hammarby
|
- |
Norrköping
|
|
2018-04-01 |
Hammarby
|
- |
Sirius
|
|
2018-04-10 |
IFK Göteborg
|
- |
Hammarby
|
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Oddsok |
13.00 |
7.00 |
1.14 |
| Valószínűség |
19% |
35% |
46% |
|
2 @ 1.14 |
| Dupla esély |
1X |
X2 |
| Oddsok |
5.50 |
1.04 |
| Valószínűség |
10% |
90% |
|
X2 @ 1.04 |
| Felett/Alatt 1.5 |
Flt |
Alt |
| Oddsok |
|
1.10 |
7.00 |
| Valószínűség |
|
82% |
18% |
|
Felett 1.5 @ 1.10 |
| Felett/Alatt 2.5 |
Flt |
Alt |
| Oddsok |
|
1.36 |
3.10 |
| Valószínűség |
|
64% |
36% |
|
Felett 2.5 @ 1.36 |
| Felett/Alatt 3.5 |
Flt |
Alt |
| Oddsok |
|
1.90 |
1.80 |
| Valószínűség |
|
43% |
57% |
|
Alatt 3.5 @ 1.80 |
| Mindkét Csapat gólt Szerez |
Igen |
Nem |
| Oddsok |
|
2.04 |
1.70 |
| Valószínűség |
|
48% |
52% |
|
Nem @ 1.70 |
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2018-02-18 12:02. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!