Macedón Kupa - Észak-Macedónia
szerda, 29.11.2017
12:00
elhalasztva
| Információ |
| Város |
| Hazai: |
Skopje |
| Vendég: |
Skopje |
| Stadion |
| Stadion: |
Toše Proeski Arena
|
| Befogadóképesség: |
33 460 |
| Méretek: |
105 x 68 m |
| Fotók: |
Google maps (térkép) |
| Kezdési időpont |
| Óra: |
12:00 (13:00 helyi idő) |
Oddsok
| 1 |
X |
2 |
E/O |
|
|
|
1X |
X2 |
| 1.19 |
6.00 |
9.00 |
1 |
|
|
|
1.04 |
4.33 |
| 46% |
33% |
21% |
1.19 |
|
|
|
89% |
11% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| - | - | |
|
|
1.72 |
2.07 |
|
|
|
2.70 |
1.40 |
| 57% |
43% |
|
|
|
69% |
31% |
|
|
|
57% |
43% |
Utolsó 9 közvetlen mérkőzések
|
2017-10-01 |
Vardar
|
1 - 0 |
Shkupi
|
|
2017-04-23 |
Shkupi
|
0 - 2 |
Vardar
|
|
2017-02-19 |
Vardar
|
3 - 0 |
Shkupi
|
|
2016-10-16 |
Shkupi
|
0 - 0 |
Vardar
|
|
2016-08-07 |
Vardar
|
1 - 1 |
Shkupi
|
|
2016-05-08 |
Vardar
|
2 - 0 |
Shkupi
|
|
2016-04-03 |
Shkupi
|
0 - 1 |
Vardar
|
|
2015-10-18 |
Shkupi
|
0 - 3 |
Vardar
|
|
2015-08-09 |
Vardar
|
2 - 2 |
Shkupi
|
| G |
D |
V |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 6 |
3 |
0 |
|
6 |
3 |
1 |
| 67% |
33% |
0% |
|
67% |
33% |
11% |
Vardar utolsó 12 mérkőzések
|
2017-11-26 |
AP Brera
|
0 - 2 |
Vardar
|
|
2017-11-23 |
Zenit Szentpét.
|
2 - 1 |
Vardar
|
|
2017-11-19 |
Vardar
|
1 - 0 |
Pelister
|
|
2017-11-16 |
Renova
|
2 - 5 |
Vardar
|
|
2017-11-05 |
Vardar
|
3 - 0 |
Skopje
|
|
2017-11-02 |
Real Sociedad
|
3 - 0 |
Vardar
|
|
2017-10-29 |
Sileks
|
0 - 0 |
Vardar
|
|
2017-10-25 |
Rabotnicki
|
3 - 1 |
Vardar
|
|
2017-10-22 |
Pobeda
|
1 - 0 |
Vardar
|
|
2017-10-19 |
Vardar
|
0 - 6 |
Real Sociedad
|
|
2017-10-14 |
Vardar
|
4 - 2 |
Shkendija Tetovo
|
|
2017-10-01 |
Vardar
|
1 - 0 |
Shkupi
|
| G |
D |
V |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 6 |
1 |
5 |
|
8 |
7 |
4 |
| 50% |
8% |
42% |
|
67% |
58% |
33% |
Shkupi utolsó 12 mérkőzések
|
2017-11-26 |
Pelister
|
2 - 2 |
Shkupi
|
|
2017-11-22 |
Skopje
|
0 - 0 |
Shkupi
|
|
2017-11-19 |
Shkupi
|
4 - 1 |
Renova
|
|
2017-11-05 |
Shkupi
|
0 - 1 |
Sileks
|
|
2017-10-29 |
Rabotnicki
|
1 - 0 |
Shkupi
|
|
2017-10-25 |
Shkupi
|
1 - 0 |
Pobeda
|
|
2017-10-22 |
Shkendija Tetovo
|
4 - 1 |
Shkupi
|
|
2017-10-14 |
AP Brera
|
2 - 0 |
Shkupi
|
|
2017-10-01 |
Vardar
|
1 - 0 |
Shkupi
|
|
2017-09-27 |
Shkupi
|
1 - 1 |
Pelister
|
|
2017-09-23 |
Renova
|
0 - 0 |
Shkupi
|
|
2017-09-20 |
Shkupi
|
1 - 0 |
Skopje
|
| G |
D |
V |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 3 |
4 |
5 |
|
5 |
3 |
3 |
| 25% |
33% |
42% |
|
42% |
25% |
25% |
Tabella Prva Liga
| H |
Csapat |
M |
G |
D |
V |
SG |
KG |
GK |
P |
| 1 |
Shkendija Tetovo |
17 |
14 |
1 |
2 |
52 |
18 |
+34 |
43 |
| 2 |
Vardar |
15 |
10 |
2 |
3 |
28 |
13 |
+15 |
32 |
| 3 |
Sileks |
17 |
8 |
4 |
5 |
16 |
18 |
-2 |
28 |
| 4 |
AP Brera |
16 |
7 |
4 |
5 |
23 |
20 |
+3 |
25 |
| 5 |
Rabotnicki |
16 |
5 |
5 |
6 |
23 |
22 |
+1 |
20 |
| 6 |
Shkupi |
17 |
5 |
5 |
7 |
15 |
20 |
-5 |
20 |
| 7 |
Pobeda |
17 |
5 |
3 |
9 |
18 |
30 |
-12 |
18 |
| 8 |
Renova |
17 |
4 |
5 |
8 |
18 |
28 |
-10 |
17 |
| 9 |
Pelister |
17 |
4 |
4 |
9 |
19 |
25 |
-6 |
16 |
| 10 |
Skopje |
17 |
1 |
7 |
9 |
8 |
26 |
-18 |
10 |
Tabella Shkupi
Nincsenek adatok a rendszerben
Vardar következő 6 mérkőzések
|
2017-12-03 |
Shkupi
|
- |
Vardar
|
|
2017-12-07 |
Vardar
|
- |
Rosenborg
|
|
2017-12-10 |
Vardar
|
- |
AP Brera
|
|
2017-12-13 |
Vardar
|
- |
Rabotnicki
|
|
2017-12-17 |
Shkupi
|
- |
Vardar
|
|
2018-02-14 |
Shkendija Tetovo
|
- |
Vardar
|
Shkupi következő 6 mérkőzések
|
2017-12-03 |
Shkupi
|
- |
Vardar
|
|
2017-12-17 |
Shkupi
|
- |
Vardar
|
|
2018-02-14 |
Shkupi
|
- |
AP Brera
|
|
2018-02-18 |
Shkupi
|
- |
Shkendija Tetovo
|
|
2018-02-25 |
Pobeda
|
- |
Shkupi
|
|
2018-03-04 |
Shkupi
|
- |
Rabotnicki
|
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Oddsok |
1.19 |
6.00 |
9.00 |
| Valószínűség |
46% |
33% |
21% |
|
1 @ 1.19 |
| Dupla esély |
1X |
X2 |
| Oddsok |
1.04 |
4.33 |
| Valószínűség |
89% |
11% |
|
1X @ 1.04 |
| Felett/Alatt 1.5 |
Flt |
Alt |
| Oddsok |
|
- | - |
| Valószínűség |
|
57% |
43% |
|
Felett 1.5 |
| Felett/Alatt 2.5 |
Flt |
Alt |
| Oddsok |
|
1.72 |
2.07 |
| Valószínűség |
|
69% |
31% |
|
Felett 2.5 @ 1.72 |
| Felett/Alatt 3.5 |
Flt |
Alt |
| Oddsok |
|
2.70 |
1.40 |
| Valószínűség |
|
57% |
43% |
|
Felett 3.5 @ 2.70 |
| Mindkét Csapat gólt Szerez |
Igen |
Nem |
| Oddsok |
|
2.41 |
1.50 |
| Valószínűség |
|
57% |
43% |
|
Igen @ 2.41 |
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2017-11-29 08:01. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!