2. divisjon - 2. csoport - Norvégia
vasárnap, 15.04.2018
13:00
13:00

Vard Haugesund

Brattvag
1 - 2
(1 - 1, 0 - 1)
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | Haugesund |
| Vendég: | Brattvåg |
| Távolság: | 359.9 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Haugesund Stadion |
| Befogadóképesség: | 5 200 |
| Méretek: | 105 x 68 m |
| Fotók: | Google maps (térkép) |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 13:00 (14:00 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.25 | 3.75 | 2.50 | 12 | 1.50 | 1.57 | |||
| 36% | 30% | 34% | 1.25 | 53% | 47% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.16 | 4.70 | 1.50 | 2.50 | 2.26 | 1.56 | ||||||
| 16% | 84% | 16% | 84% | 15% | 85% |
Közvetlen mérkőzések
Nincsenek adatok a rendszerben
Vard Haugesund utolsó 12 mérkőzések
| 2018-03-01 | Haugesund | 1 - 2 | Vard Haugesund |
| 2017-10-21 | Vard Haugesund | 2 - 1 | Fana Bergen |
| 2017-10-14 | Odds BK 2 | 2 - 0 | Vard Haugesund |
| 2017-09-30 | Fram Larvik | 1 - 2 | Vard Haugesund |
| 2017-09-27 | Vard Haugesund | 1 - 2 | Bryne |
| 2017-09-24 | Vard Haugesund | 0 - 1 | Nardo |
| 2017-09-16 | Vard Haugesund | 3 - 2 | Egersunds |
| 2017-09-09 | Honefoss | 1 - 0 | Vard Haugesund |
| 2017-09-03 | Vard Haugesund | 2 - 1 | Byåsen |
| 2017-08-26 | Vindbjart | 3 - 1 | Vard Haugesund |
| 2017-08-19 | Vard Haugesund | 2 - 0 | Vidar |
| 2017-08-13 | Notodden | 2 - 1 | Vard Haugesund |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 0 | 6 | 10 | 8 | 2 | |
| 50% | 0% | 50% | 83% | 67% | 17% |
Brattvag utolsó 12 mérkőzések
| 2017-04-26 | Brattvag | 0 - 3 | Kristiansund |
| 2017-01-20 | Aalesunds | 3 - 0 | Brattvag |
| 2016-10-22 | Strindheim | 2 - 3 | Brattvag |
| 2016-10-15 | Brattvag | 2 - 3 | Hamarkameratene |
| 2016-10-08 | Molde 2 | 1 - 2 | Brattvag |
| 2016-10-01 | Brattvag | 1 - 2 | Stjordals Blink |
| 2016-09-24 | Elverum | 2 - 0 | Brattvag |
| 2016-09-17 | Brattvag | 4 - 1 | Tynset IF |
| 2016-09-10 | Nardo | 0 - 2 | Brattvag |
| 2016-08-27 | Brattvag | 0 - 1 | Nybergsund |
| 2016-08-20 | Gjovik-Lyn | 0 - 2 | Brattvag |
| 2016-08-13 | Brumunddal | 3 - 1 | Brattvag |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 0 | 7 | 11 | 8 | 4 | |
| 42% | 0% | 58% | 92% | 67% | 33% |
Tabella 2. divisjon - 2. csoport
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | KFUM Oslo | 1 | +3 | 3 |
| 1 | Hodd | 1 | +3 | 3 |
| 3 | Arendal | 1 | 0 | 1 |
| 3 | Kjelsås | 1 | 0 | 1 |
| 3 | Nardo | 1 | 0 | 1 |
| 3 | Skeid | 1 | 0 | 1 |
| 7 | Vidar | 1 | -3 | 0 |
| 7 | Stjordals Blink | 1 | -3 | 0 |
| 9 | Egersunds | 0 | 0 | 0 |
| 9 | Brattvag | 0 | 0 | 0 |
| 9 | Vard Haugesund | 0 | 0 | 0 |
| 9 | Vålerenga 2 | 0 | 0 | 0 |
| 9 | Bryne | 0 | 0 | 0 |
| 9 | Flekkeroy | 0 | 0 | 0 |
Liga pozíció
| Vard Haugesund | Brattvag | |
| Pozíció | 9 | 9 |
| Pontok | 0 | 0 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 5 | 5 |
| Pontok | 0 | 0 |
Liga forma
| Vard Haugesund | Brattvag | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
0
0 0 |
0
0 0 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
0
0 0 |
0
0 0 |
Liga gólok
| Vard Haugesund | Brattvag | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
0
0 |
0
0 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
0
0 |
0
0 |
Teljes statisztika 2. divisjon - 2. csoport
| Mérkőzések (4) | |
| Hazai győzelmek | 25% |
| Döntetlenek | 50% |
| Vendég győzelmek | 25% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (6) | |
| Meccsenkénti gólok | 1.50 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 0.75 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 0.75 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 25% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 25% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 0% |
| Felett 1.5 | 50% |
| Felett 2.5 | 50% |
| Felett 3.5 | 0% |
Vard Haugesund következő 6 mérkőzések
| 2018-04-21 | Hodd | - | Vard Haugesund |
| 2018-04-28 | Vard Haugesund | - | Arendal |
| 2018-05-05 | Skeid | - | Vard Haugesund |
| 2018-05-12 | Vard Haugesund | - | Flekkeroy |
| 2018-05-19 | Kjelsås | - | Vard Haugesund |
| 2018-05-26 | Vard Haugesund | - | Nardo |
Brattvag következő 6 mérkőzések
| 2018-04-18 | Herd | - | Brattvag |
| 2018-04-22 | Brattvag | - | KFUM Oslo |
| 2018-04-29 | Vålerenga 2 | - | Brattvag |
| 2018-05-02 | Brattvag | - | Molde |
| 2018-05-06 | Brattvag | - | Egersunds |
| 2018-05-09 | Brattvag | - | Rosenborg |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.25 | 3.75 | 2.50 |
| Valószínűség | 36% | 30% | 34% |
| 12 @ 1.25 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 1.50 | 1.57 |
| Valószínűség | 53% | 47% |
| 1X @ 1.50 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.16 | 4.70 | |
| Valószínűség | 16% | 84% | |
| Alatt 1.5 @ 4.70 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.50 | 2.50 | |
| Valószínűség | 16% | 84% | |
| Alatt 2.5 @ 2.50 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.26 | 1.56 | |
| Valószínűség | 15% | 85% | |
| Alatt 3.5 @ 1.56 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.47 | 2.48 | |
| Valószínűség | 5% | 95% | |
| Nem @ 2.48 | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2018-04-15 12:02. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!
