Eliteserien - Norvégia
szombat, 07.04.2018
17:00
17:00

Vålerenga

Strömsgodset
1 - 4
(1 - 1, 0 - 3)
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | Oslo |
| Vendég: | Drammen |
| Távolság: | 35.6 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Ullevaal Stadion |
| Befogadóképesség: | 25 572 |
| Méretek: | 105 x 68 m |
| Fotók: | Google maps (térkép) |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 17:00 (18:00 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.04 | 3.50 | 3.39 | 1 | 1.33 | 1.80 | |||
| 38% | 32% | 30% | 2.04 | 62% | 38% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.25 | 3.75 | 1.85 | 1.95 | 3.25 | 1.33 | ||||||
| 83% | 17% | 62% | 38% | 30% | 70% |
Utolsó 12 közvetlen mérkőzések
| 2017-08-07 | Strömsgodset | 2 - 0 | Vålerenga |
| 2017-06-18 | Vålerenga | 1 - 1 | Strömsgodset |
| 2016-09-22 | Strömsgodset | 2 - 0 | Vålerenga |
| 2016-09-10 | Vålerenga | 1 - 1 | Strömsgodset |
| 2016-05-22 | Strömsgodset | 3 - 2 | Vålerenga |
| 2016-03-05 | Strömsgodset | 3 - 3 | Vålerenga |
| 2015-11-08 | Strömsgodset | 2 - 2 | Vålerenga |
| 2015-04-06 | Vålerenga | 3 - 1 | Strömsgodset |
| 2015-03-21 | Strömsgodset | 3 - 0 | Vålerenga |
| 2014-07-19 | Strömsgodset | 0 - 2 | Vålerenga |
| 2014-05-01 | Vålerenga | 3 - 0 | Strömsgodset |
| 2014-03-15 | Strömsgodset | 1 - 6 | Vålerenga |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 4 | 4 | 12 | 7 | 5 | |
| 33% | 33% | 33% | 100% | 58% | 42% |
Vålerenga utolsó 12 mérkőzések
| 2018-04-02 | Sarpsborg 08 | 3 - 0 | Vålerenga |
| 2018-03-23 | Vålerenga | 3 - 1 | Nomme Kalju |
| 2018-03-18 | Vålerenga | 2 - 1 | Odds BK |
| 2018-03-12 | Kristiansund | 0 - 1 | Vålerenga |
| 2018-03-03 | Vålerenga | 2 - 1 | Start |
| 2018-02-22 | Molde | 1 - 1 | Vålerenga |
| 2018-02-18 | Rubin Kazan | 3 - 0 | Vålerenga |
| 2018-02-15 | Vålerenga | 0 - 3 | Tromsø |
| 2018-02-09 | Vålerenga | 4 - 2 | Stabaek |
| 2018-02-06 | Vålerenga | 4 - 0 | Kongsvinger |
| 2018-02-02 | Vålerenga | 2 - 1 | Kristiansund |
| 2018-01-24 | Vålerenga | 2 - 1 | Silkeborg |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 8 | 1 | 3 | 11 | 10 | 3 | |
| 67% | 8% | 25% | 92% | 83% | 25% |
Strömsgodset utolsó 12 mérkőzések
| 2018-04-02 | Strömsgodset | 1 - 1 | Brann Bergen |
| 2018-03-22 | Strömsgodset | 3 - 2 | Notodden |
| 2018-03-11 | Strömsgodset | 2 - 2 | Stabaek |
| 2018-03-03 | Strömsgodset | 5 - 0 | Mjondalen |
| 2018-02-25 | Strömsgodset | 2 - 3 | Sarpsborg 08 |
| 2018-02-15 | Strömsgodset | 6 - 0 | Sandefjord |
| 2018-02-09 | Lok. Moszkva | 2 - 2 | Strömsgodset |
| 2018-02-06 | Krasznodar | 2 - 1 | Strömsgodset |
| 2018-01-26 | Strömsgodset | 2 - 1 | Bodo Glimt |
| 2017-11-26 | Aalesunds | 4 - 3 | Strömsgodset |
| 2017-11-19 | Strömsgodset | 2 - 1 | Brann Bergen |
| 2017-11-05 | Haugesund | 1 - 3 | Strömsgodset |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 3 | 3 | 12 | 11 | 8 | |
| 50% | 25% | 25% | 100% | 92% | 67% |
Tabella Eliteserien
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Molde | 3 | +7 | 9 |
| 2 | Sarpsborg 08 | 3 | +4 | 7 |
| 3 | Haugesund | 3 | +3 | 6 |
| 4 | Vålerenga | 3 | -1 | 6 |
| 5 | Brann Bergen | 2 | +2 | 4 |
| 6 | Kristiansund | 3 | 0 | 4 |
| 7 | Ranheim | 1 | +3 | 3 |
| 8 | Start | 2 | 0 | 3 |
| 9 | Sandefjord | 2 | -2 | 3 |
| 10 | Bodo Glimt | 3 | -3 | 3 |
| 11 | Strömsgodset | 2 | 0 | 2 |
| 12 | Rosenborg | 3 | -1 | 2 |
| 13 | Odds BK | 3 | -2 | 1 |
| 14 | Lilleström | 3 | -3 | 1 |
| 15 | Stabaek | 2 | -3 | 1 |
| 16 | Tromsø | 2 | -4 | 0 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| Vålerenga | |
| Strömsgodset | |
| Hazai | |
| Vendég |
Mérkőzések hazai/vendég
| H | Csapat | Vålerenga | Strömsgodset |
|---|---|---|---|
| 1 | Molde | ||
| 2 | Sarpsborg 08 | ||
| 3 | Haugesund | ||
| 4 | Vålerenga | - | |
| 5 | Brann Bergen | ||
| 6 | Kristiansund | ||
| 7 | Ranheim | ||
| 8 | Start | ||
| 9 | Sandefjord | ||
| 10 | Bodo Glimt | ||
| 11 | Strömsgodset | - | |
| 12 | Rosenborg | ||
| 13 | Odds BK | 2 - 1 | |
| 14 | Lilleström | ||
| 15 | Stabaek | ||
| 16 | Tromsø |
Liga pozíció
| Vålerenga | Strömsgodset | |
| Pozíció | 4 | 11 |
| Pontok | 6 | 2 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 5 | 14 |
| Pontok | 3 | 0 |
Liga forma
| Vålerenga | Strömsgodset | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
2
0 1 |
0
2 0 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
1
0 0 |
0
0 0 |
Liga gólok
| Vålerenga | Strömsgodset | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
3
4 |
3
3 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
2
1 |
0
0 |
Teljes statisztika Eliteserien
| Mérkőzések (20) | |
| Hazai győzelmek | 50% |
| Döntetlenek | 25% |
| Vendég győzelmek | 25% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (63) | |
| Meccsenkénti gólok | 3.15 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 1.90 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 1.25 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 85% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 80% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 65% |
| Felett 1.5 | 85% |
| Felett 2.5 | 70% |
| Felett 3.5 | 40% |
Vålerenga következő 6 mérkőzések
| 2018-04-14 | Start | - | Vålerenga |
| 2018-04-22 | Vålerenga | - | Molde |
| 2018-04-28 | Ranheim | - | Vålerenga |
| 2018-05-01 | Grorud | - | Vålerenga |
| 2018-05-06 | Vålerenga | - | Haugesund |
| 2018-05-09 | Skeid | - | Vålerenga |
Strömsgodset következő 6 mérkőzések
| 2018-04-11 | Tromsø | - | Strömsgodset |
| 2018-04-15 | Strömsgodset | - | Odds BK |
| 2018-04-22 | Haugesund | - | Strömsgodset |
| 2018-04-29 | Strömsgodset | - | Rosenborg |
| 2018-05-02 | Valdres | - | Strömsgodset |
| 2018-05-06 | Bodo Glimt | - | Strömsgodset |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.04 | 3.50 | 3.39 |
| Valószínűség | 38% | 32% | 30% |
| 1 @ 2.04 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 1.33 | 1.80 |
| Valószínűség | 62% | 38% |
| 1X @ 1.33 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.25 | 3.75 | |
| Valószínűség | 83% | 17% | |
| Felett 1.5 @ 1.25 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.85 | 1.95 | |
| Valószínűség | 62% | 38% | |
| Felett 2.5 @ 1.85 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 3.25 | 1.33 | |
| Valószínűség | 30% | 70% | |
| Alatt 3.5 @ 1.33 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.70 | 2.04 | |
| Valószínűség | 66% | 34% | |
| Igen @ 1.70 | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2018-04-07 16:04. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!
