Championnat National - Algéria
péntek, 26.01.2018
15:00
15:00

Bel-Abbes

CS Constantine
1 - 2
(0 - 1, 1 - 1)
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | Sidi Bel Abbes |
| Vendég: | Constantine |
| Távolság: | 666.4 km |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 15:00 (16:00 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.90 | 3.10 | 3.75 | X2 | 1.25 | 1.80 | |||
| 24% | 33% | 43% | 1.80 | 36% | 64% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.48 | 2.51 | 2.50 | 1.50 | 4.60 | 1.16 | ||||||
| 70% | 30% | 37% | 63% | 15% | 85% |
Utolsó 7 közvetlen mérkőzések
| 2017-09-15 | CS Constantine | 1 - 0 | Bel-Abbes |
| 2017-02-24 | Bel-Abbes | 1 - 0 | CS Constantine |
| 2016-10-01 | CS Constantine | 3 - 1 | Bel-Abbes |
| 2015-03-20 | Bel-Abbes | 2 - 0 | CS Constantine |
| 2014-10-25 | CS Constantine | 0 - 0 | Bel-Abbes |
| 2013-02-09 | CS Constantine | 2 - 1 | Bel-Abbes |
| 2012-10-06 | Bel-Abbes | 0 - 2 | CS Constantine |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 1 | 4 | 4 | 2 | 1 | |
| 29% | 14% | 57% | 57% | 29% | 14% |
Bel-Abbes utolsó 12 mérkőzések
| 2018-01-20 | Olympique Medea | 0 - 1 | Bel-Abbes |
| 2018-01-06 | Bel-Abbes | 1 - 0 | CR Belouizdad |
| 2017-12-16 | Bel-Abbes | 2 - 1 | ES Setif |
| 2017-12-09 | Biskra | 2 - 1 | Bel-Abbes |
| 2017-12-02 | Bel-Abbes | 1 - 1 | MC Alger |
| 2017-11-17 | El Harrach | 1 - 2 | Bel-Abbes |
| 2017-11-11 | JS Saoura | 1 - 0 | Bel-Abbes |
| 2017-11-03 | Bel-Abbes | 1 - 1 | DRB Tadjenanet |
| 2017-10-28 | NA Hussein Dey | 1 - 1 | Bel-Abbes |
| 2017-10-21 | Bel-Abbes | 0 - 1 | Paradou AC |
| 2017-10-17 | USM Blida | 2 - 2 | Bel-Abbes |
| 2017-10-12 | Bel-Abbes | 4 - 1 | JS Kabylie |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 4 | 3 | 8 | 5 | 2 | |
| 42% | 33% | 25% | 67% | 42% | 17% |
CS Constantine utolsó 12 mérkőzések
| 2018-01-20 | CS Constantine | 2 - 1 | DRB Tadjenanet |
| 2018-01-16 | USM Alger | 1 - 0 | CS Constantine |
| 2018-01-06 | NA Hussein Dey | 1 - 1 | CS Constantine |
| 2017-12-29 | CS Constantine | 2 - 1 | NA Hussein Dey |
| 2017-12-16 | Paradou AC | 2 - 0 | CS Constantine |
| 2017-12-08 | CS Constantine | 1 - 1 | USM Blida |
| 2017-12-01 | JS Kabylie | 1 - 2 | CS Constantine |
| 2017-11-17 | CS Constantine | 1 - 0 | MC Oran |
| 2017-11-11 | USM Alger | 1 - 2 | CS Constantine |
| 2017-11-04 | CS Constantine | 4 - 2 | JS Saoura |
| 2017-10-27 | CS Constantine | 1 - 1 | Olympique Medea |
| 2017-10-21 | CR Belouizdad | 0 - 0 | CS Constantine |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 4 | 2 | 9 | 5 | 1 | |
| 50% | 33% | 17% | 75% | 42% | 8% |
Tabella Championnat National
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | CS Constantine | 17 | +9 | 35 |
| 2 | JS Saoura | 17 | +7 | 30 |
| 3 | MC Alger | 17 | +5 | 29 |
| 4 | MC Oran | 17 | +7 | 28 |
| 5 | USM Alger | 17 | +7 | 27 |
| 6 | NA Hussein Dey | 17 | +4 | 25 |
| 7 | ES Setif | 18 | +3 | 25 |
| 8 | Paradou AC | 17 | -1 | 22 |
| 9 | Bel-Abbes | 17 | +4 | 20 |
| 10 | Biskra | 18 | -7 | 19 |
| 11 | DRB Tadjenanet | 17 | -2 | 18 |
| 12 | JS Kabylie | 17 | -6 | 18 |
| 13 | CR Belouizdad | 17 | -6 | 18 |
| 14 | Olympique Medea | 17 | -4 | 17 |
| 15 | El Harrach | 17 | -6 | 16 |
| 16 | USM Blida | 17 | -14 | 9 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| Bel-Abbes | |
| CS Constantine | |
| Hazai | |
| Vendég |
Mérkőzések hazai/vendég
| H | Csapat | Bel-Abbes | CS Constantine |
|---|---|---|---|
| 1 | CS Constantine | - | |
| 2 | JS Saoura | ||
| 3 | MC Alger | 1 - 1 | |
| 4 | MC Oran | ||
| 5 | USM Alger | 2 - 0 | 1 - 2 |
| 6 | NA Hussein Dey | 1 - 1 | |
| 7 | ES Setif | 2 - 1 | |
| 8 | Paradou AC | 0 - 1 | 2 - 0 |
| 9 | Bel-Abbes | - | |
| 10 | Biskra | 1 - 2 | |
| 11 | DRB Tadjenanet | 1 - 1 | 2 - 1 |
| 12 | JS Kabylie | 4 - 1 | 1 - 2 |
| 13 | CR Belouizdad | 1 - 0 | 0 - 0 |
| 14 | Olympique Medea | 2 - 1 | |
| 15 | El Harrach | 1 - 1 | |
| 16 | USM Blida |
Liga pozíció
| Bel-Abbes | CS Constantine | |
| Pozíció | 9 | 1 |
| Pontok | 20 | 35 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 3 | 3 |
| Pontok | 17 | 12 |
Liga forma
| Bel-Abbes | CS Constantine | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
7
5 5 |
10
5 2 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
5
2 1 |
3
3 2 |
Liga gólok
| Bel-Abbes | CS Constantine | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
21
17 |
25
16 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
13
6 |
9
9 |
Teljes statisztika Championnat National
| Mérkőzések (137) | |
| Hazai győzelmek | 47% |
| Döntetlenek | 36% |
| Vendég győzelmek | 18% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (274) | |
| Meccsenkénti gólok | 2.00 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 1.26 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 0.74 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 79% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 53% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 46% |
| Felett 1.5 | 65% |
| Felett 2.5 | 31% |
| Felett 3.5 | 11% |
Bel-Abbes következő 6 mérkőzések
| 2018-02-03 | Bel-Abbes | - | Biskra |
| 2018-02-09 | USM Alger | - | Bel-Abbes |
| 2018-02-17 | Bel-Abbes | - | MC Oran |
| 2018-02-23 | JS Kabylie | - | Bel-Abbes |
| 2018-03-03 | Bel-Abbes | - | JS Saoura |
| 2018-03-10 | Bel-Abbes | - | USM Blida |
CS Constantine következő 6 mérkőzések
| 2018-02-09 | CS Constantine | - | El Harrach |
| 2018-02-16 | MC Alger | - | CS Constantine |
| 2018-02-23 | CS Constantine | - | Biskra |
| 2018-03-02 | ES Setif | - | CS Constantine |
| 2018-03-10 | CS Constantine | - | CR Belouizdad |
| 2018-03-31 | Olympique Medea | - | CS Constantine |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.90 | 3.10 | 3.75 |
| Valószínűség | 24% | 33% | 43% |
| X2 @ 1.80 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 1.25 | 1.80 |
| Valószínűség | 36% | 64% |
| X2 @ 1.80 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.48 | 2.51 | |
| Valószínűség | 70% | 30% | |
| Felett 1.5 @ 1.48 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.50 | 1.50 | |
| Valószínűség | 37% | 63% | |
| Alatt 2.5 @ 1.50 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 4.60 | 1.16 | |
| Valószínűség | 15% | 85% | |
| Alatt 3.5 @ 1.16 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.21 | 1.60 | |
| Valószínűség | 58% | 42% | |
| Igen @ 2.21 | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2018-01-26 12:03. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!
