Világbajnokság - Selejtező CONCACAF

szombat, 07.10.2017
00:35
Amerikai EÁ

Amerikai EÁ

Panama

Panama

4 - 0
(3 - 0,  1 - 0)

Oddsok

1 X 2 E/O 1X X2
1.53 3.80 7.50 1 1.10 2.60
43% 35% 22% 1.53 80% 20%
+1.5 -1.5 +2.5 -2.5 +3.5 -3.5
1.36 3.00 2.15 1.67 4.00 1.22
65% 35% 40% 60% 21% 79%

Utolsó 12 közvetlen mérkőzések

2017-07-08 Amerikai EÁ 1 - 1 Panama
2017-03-29 Panama 1 - 1 Amerikai EÁ
2015-07-25 Amerikai EÁ 1 - 1 Panama
2015-07-14 Panama 1 - 1 Amerikai EÁ
2015-02-08 Amerikai EÁ 2 - 0 Panama
2013-10-16 Panama 2 - 3 Amerikai EÁ
2013-07-28 Amerikai EÁ 1 - 0 Panama
2013-06-12 Amerikai EÁ 2 - 0 Panama
2012-01-26 Panama 0 - 1 Amerikai EÁ
2005-10-12 Amerikai EÁ 2 - 0 Panama
2005-06-08 Panama 0 - 3 Amerikai EÁ
2004-10-13 Amerikai EÁ 6 - 0 Panama
G D V +1.5 +2.5 +3.5
8 4 0 10 3 2
67% 33% 0% 83% 25% 17%

Amerikai EÁ utolsó 12 mérkőzések

2017-09-05 Honduras 1 - 1 Amerikai EÁ
2017-09-01 Amerikai EÁ 0 - 2 Costa Rica
2017-07-27 Amerikai EÁ 2 - 1 Jamaica
2017-07-23 Costa Rica 0 - 2 Amerikai EÁ
2017-07-20 Amerikai EÁ 2 - 0 Salvador
2017-07-16 Nicaragua 0 - 3 Amerikai EÁ
2017-07-08 Amerikai EÁ 1 - 1 Panama
2017-07-01 Amerikai EÁ 2 - 1 Ghána
2017-06-12 Mexikó 1 - 1 Amerikai EÁ
2017-06-09 Amerikai EÁ 2 - 0 Trinidad és Tob.
2017-06-04 Amerikai EÁ 1 - 1 Venezuela
2017-03-29 Panama 1 - 1 Amerikai EÁ
G D V +1.5 +2.5 +3.5
6 5 1 12 3 0
50% 42% 8% 100% 25% 0%

Panama utolsó 12 mérkőzések

2017-09-06 Panama 3 - 0 Trinidad és Tob.
2017-09-02 Mexikó 1 - 0 Panama
2017-07-19 Costa Rica 1 - 0 Panama
2017-07-12 Panama 2 - 1 Nicaragua
2017-07-08 Amerikai EÁ 1 - 1 Panama
2017-06-14 Panama 2 - 2 Honduras
2017-06-09 Costa Rica 0 - 0 Panama
2017-03-29 Panama 1 - 1 Amerikai EÁ
2017-03-24 Trinidad és Tob. 1 - 0 Panama
2017-01-22 Panama 1 - 0 Costa Rica
2017-01-21 Panama 1 - 0 Salvador
2017-01-18 Panama 0 - 1 Honduras
G D V +1.5 +2.5 +3.5
4 4 4 5 3 1
33% 33% 33% 42% 25% 8%

Amerikai EÁ következő 6 mérkőzések

2017-10-11 Trinidad és Tob. - Amerikai EÁ
2017-11-14 Portugália - Amerikai EÁ
2018-03-28 Amerikai EÁ - Paraguay
2018-05-28 Amerikai EÁ - Bolívia
2018-06-02 Írország - Amerikai EÁ
2018-06-09 Franciaország - Amerikai EÁ

Panama következő 6 mérkőzések

2017-10-11 Panama - Costa Rica
2017-10-25 Grenada - Panama
2017-11-09 Panama - Irán
2017-11-14 Wales - Panama
2018-03-22 Dánia - Panama
2018-03-27 Svájc - Panama

Oddsok és valószínűségek

Normál 1X2 1 X 2
Oddsok 1.53 3.80 7.50
Valószínűség 43% 35% 22%
1 @ 1.53
Dupla esély 1X X2
Oddsok 1.10 2.60
Valószínűség 80% 20%
1X @ 1.10
Felett/Alatt 1.5 Flt Alt
Oddsok   1.36 3.00
Valószínűség   65% 35%
Felett 1.5 @ 1.36
Felett/Alatt 2.5 Flt Alt
Oddsok   2.15 1.67
Valószínűség   40% 60%
Alatt 2.5 @ 1.67
Felett/Alatt 3.5 Flt Alt
Oddsok   4.00 1.22
Valószínűség   21% 79%
Alatt 3.5 @ 1.22
Mindkét Csapat gólt Szerez Igen Nem
Oddsok   2.20 1.62
Valószínűség   39% 61%
Nem @ 1.62

*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2017-10-06 20:03. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!

Get it on Google Play