National Division - Luxemburg
szerda, 14.03.2018
18:30
18:30

US Hostert

Mondorf
1 - 3
(0 - 1, 1 - 2)
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | Hostert |
| Vendég: | Mondorf-les-Bains |
| Távolság: | 16.9 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Jos Becker |
| Befogadóképesség: | 1 500 |
| Fotók: | Google maps (térkép) |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 18:30 (19:30 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.80 | 3.60 | 3.60 | 1X | 1.22 | 1.85 | |||
| 42% | 28% | 30% | 1.22 | 58% | 42% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.15 | 4.75 | 1.45 | 2.55 | 2.10 | 1.65 | ||||||
| 83% | 17% | 61% | 39% | 39% | 61% |
Utolsó 3 közvetlen mérkőzések
| 2017-08-19 | Mondorf | 0 - 0 | US Hostert |
| 2015-04-26 | US Hostert | 2 - 1 | Mondorf |
| 2014-10-19 | Mondorf | 1 - 1 | US Hostert |
US Hostert utolsó 12 mérkőzések
| 2018-03-11 | US Hostert | 1 - 2 | Jeunesse Esch |
| 2018-03-07 | Un. Luxembourg | 0 - 0 | US Hostert |
| 2018-02-18 | Victoria Rosport | 1 - 3 | US Hostert |
| 2017-11-26 | Pr. Niedercorn | 1 - 1 | US Hostert |
| 2017-11-19 | US Hostert | 2 - 1 | Differdange |
| 2017-11-05 | US Hostert | 3 - 1 | US Esch |
| 2017-10-22 | Rodange 91 | 0 - 0 | US Hostert |
| 2017-10-15 | US Hostert | 2 - 2 | Petange |
| 2017-10-01 | RM Hamm Benfica | 2 - 0 | US Hostert |
| 2017-09-17 | US Hostert | 1 - 2 | UNA Strassen |
| 2017-09-09 | Jeunesse Esch | 4 - 2 | US Hostert |
| 2017-08-24 | US Hostert | 2 - 0 | Fola Esch |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 4 | 4 | 10 | 7 | 4 | |
| 33% | 33% | 33% | 83% | 58% | 33% |
Mondorf utolsó 12 mérkőzések
| 2018-03-11 | RM Hamm Benfica | 0 - 0 | Mondorf |
| 2018-03-07 | F91 Dudelange | 4 - 2 | Mondorf |
| 2018-02-18 | Mondorf | 3 - 1 | UNA Strassen |
| 2017-11-26 | Mondorf | 3 - 0 | US Esch |
| 2017-11-19 | Petange | 1 - 1 | Mondorf |
| 2017-11-05 | Fola Esch | 1 - 1 | Mondorf |
| 2017-10-22 | Mondorf | 4 - 2 | Un. Luxembourg |
| 2017-10-15 | Pr. Niedercorn | 3 - 2 | Mondorf |
| 2017-09-30 | Mondorf | 3 - 2 | Victoria Rosport |
| 2017-09-17 | Rodange 91 | 0 - 1 | Mondorf |
| 2017-09-10 | Mondorf | 1 - 1 | RM Hamm Benfica |
| 2017-08-24 | Jeunesse Esch | 4 - 2 | Mondorf |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 4 | 3 | 10 | 7 | 6 | |
| 42% | 33% | 25% | 83% | 58% | 50% |
Tabella National Division
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | F91 Dudelange | 15 | +30 | 38 |
| 2 | Pr. Niedercorn | 15 | +30 | 37 |
| 3 | Differdange | 15 | +15 | 26 |
| 4 | Fola Esch | 15 | +9 | 25 |
| 5 | Jeunesse Esch | 15 | +5 | 24 |
| 6 | US Hostert | 15 | +3 | 23 |
| 7 | RM Hamm Benfica | 15 | +2 | 23 |
| 8 | Mondorf | 15 | -2 | 20 |
| 9 | Petange | 15 | -5 | 19 |
| 10 | Un. Luxembourg | 15 | -1 | 16 |
| 11 | Rodange 91 | 15 | -13 | 15 |
| 12 | Victoria Rosport | 15 | -13 | 14 |
| 13 | UNA Strassen | 15 | -30 | 9 |
| 14 | US Esch | 15 | -30 | 3 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| US Hostert | |
| Mondorf | |
| Hazai | |
| Vendég |
Mérkőzések hazai/vendég
| H | Csapat | US Hostert | Mondorf |
|---|---|---|---|
| 1 | F91 Dudelange | 2 - 1 | 4 - 2 |
| 2 | Pr. Niedercorn | 3 - 2 | |
| 3 | Differdange | 2 - 1 | 4 - 0 |
| 4 | Fola Esch | 2 - 0 | 1 - 1 |
| 5 | Jeunesse Esch | 1 - 2 | 4 - 2 |
| 6 | US Hostert | - | |
| 7 | RM Hamm Benfica | 0 - 0 | |
| 8 | Mondorf | - | |
| 9 | Petange | 2 - 2 | 1 - 1 |
| 10 | Un. Luxembourg | 2 - 1 | |
| 11 | Rodange 91 | 0 - 1 | |
| 12 | Victoria Rosport | ||
| 13 | UNA Strassen | 1 - 2 | |
| 14 | US Esch | 3 - 1 |
Liga pozíció
| US Hostert | Mondorf | |
| Pozíció | 6 | 8 |
| Pontok | 23 | 20 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 4 | 12 |
| Pontok | 16 | 6 |
Liga forma
| US Hostert | Mondorf | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
6
5 4 |
5
5 5 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
5
1 2 |
1
3 4 |
Liga gólok
| US Hostert | Mondorf | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
21
18 |
23
25 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
15
10 |
9
17 |
Teljes statisztika National Division
| Mérkőzések (105) | |
| Hazai győzelmek | 45% |
| Döntetlenek | 22% |
| Vendég győzelmek | 33% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (368) | |
| Meccsenkénti gólok | 3.50 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 1.84 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 1.67 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 77% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 85% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 68% |
| Felett 1.5 | 90% |
| Felett 2.5 | 71% |
| Felett 3.5 | 45% |
US Hostert következő 6 mérkőzések
| 2018-03-18 | UNA Strassen | - | US Hostert |
| 2018-03-31 | US Hostert | - | RM Hamm Benfica |
| 2018-04-08 | Petange | - | US Hostert |
| 2018-04-11 | Fola Esch | - | US Hostert |
| 2018-04-15 | US Hostert | - | Rodange 91 |
| 2018-04-22 | US Esch | - | US Hostert |
Mondorf következő 6 mérkőzések
| 2018-03-18 | Mondorf | - | Rodange 91 |
| 2018-03-31 | Victoria Rosport | - | Mondorf |
| 2018-04-08 | Mondorf | - | Pr. Niedercorn |
| 2018-04-11 | Mondorf | - | Jeunesse Esch |
| 2018-04-15 | Un. Luxembourg | - | Mondorf |
| 2018-04-22 | Mondorf | - | Fola Esch |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.80 | 3.60 | 3.60 |
| Valószínűség | 42% | 28% | 30% |
| 1X @ 1.22 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 1.22 | 1.85 |
| Valószínűség | 58% | 42% |
| 1X @ 1.22 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.15 | 4.75 | |
| Valószínűség | 83% | 17% | |
| Felett 1.5 @ 1.15 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.45 | 2.55 | |
| Valószínűség | 61% | 39% | |
| Felett 2.5 @ 1.45 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.10 | 1.65 | |
| Valószínűség | 39% | 61% | |
| Alatt 3.5 @ 1.65 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.44 | 2.60 | |
| Valószínűség | 64% | 36% | |
| Igen @ 1.44 | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2018-03-14 16:04. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!
