Championnat National - Algéria
péntek, 20.04.2018
16:00
16:00

Biskra

Paradou AC
1 - 0
(0 - 0, 1 - 0)
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | Biskra |
| Vendég: | Algír |
| Távolság: | 321.9 km |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 16:00 (16:00 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.83 | 3.00 | 4.20 | X2 | 1.22 | 1.83 | |||
| 31% | 26% | 43% | 1.83 | 41% | 59% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.61 | 2.20 | 2.85 | 1.39 | 5.50 | 1.12 | ||||||
| 55% | 45% | 29% | 71% | 15% | 85% |
Utolsó 1 közvetlen mérkőzések
| 2017-11-09 | Paradou AC | 1 - 0 | Biskra |
Biskra utolsó 12 mérkőzések
| 2018-04-07 | USM Blida | 0 - 0 | Biskra |
| 2018-03-30 | Biskra | 1 - 1 | JS Kabylie |
| 2018-03-17 | MC Oran | 5 - 0 | Biskra |
| 2018-03-02 | Biskra | 0 - 1 | USM Alger |
| 2018-02-23 | CS Constantine | 1 - 0 | Biskra |
| 2018-02-15 | Biskra | 2 - 0 | Olympique Medea |
| 2018-02-06 | CR Belouizdad | 1 - 0 | Biskra |
| 2018-02-03 | Bel-Abbes | 2 - 1 | Biskra |
| 2018-01-25 | Biskra | 1 - 0 | ES Setif |
| 2018-01-19 | Biskra | 1 - 0 | JS Saoura |
| 2018-01-13 | Biskra | 1 - 0 | El Harrach |
| 2018-01-06 | MC Alger | 2 - 0 | Biskra |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 2 | 6 | 5 | 2 | 1 | |
| 33% | 17% | 50% | 42% | 17% | 8% |
Paradou AC utolsó 12 mérkőzések
| 2018-04-07 | Paradou AC | 1 - 5 | MC Alger |
| 2018-03-31 | El Harrach | 2 - 1 | Paradou AC |
| 2018-03-15 | Paradou AC | 0 - 1 | Bel-Abbes |
| 2018-03-10 | DRB Tadjenanet | 1 - 2 | Paradou AC |
| 2018-02-23 | Paradou AC | 1 - 1 | NA Hussein Dey |
| 2018-02-17 | Paradou AC | 3 - 0 | JS Saoura |
| 2018-02-09 | USM Blida | 0 - 1 | Paradou AC |
| 2018-01-26 | Paradou AC | 2 - 0 | JS Kabylie |
| 2018-01-20 | MC Oran | 1 - 0 | Paradou AC |
| 2018-01-06 | Paradou AC | 0 - 0 | USM Alger |
| 2017-12-29 | MC El Eulma | 0 - 3 | Paradou AC |
| 2017-12-16 | Paradou AC | 2 - 0 | CS Constantine |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 2 | 4 | 8 | 5 | 1 | |
| 50% | 17% | 33% | 67% | 42% | 8% |
Tabella Championnat National
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | CS Constantine | 25 | +7 | 46 |
| 2 | MC Alger | 25 | +16 | 43 |
| 3 | MC Oran | 25 | +7 | 41 |
| 4 | JS Saoura | 25 | +4 | 39 |
| 5 | NA Hussein Dey | 25 | +11 | 39 |
| 6 | USM Alger | 25 | +10 | 39 |
| 7 | ES Setif | 25 | +6 | 36 |
| 8 | Paradou AC | 25 | 0 | 35 |
| 9 | CR Belouizdad | 25 | -3 | 30 |
| 10 | Bel-Abbes | 25 | 0 | 29 |
| 11 | JS Kabylie | 25 | -7 | 29 |
| 12 | DRB Tadjenanet | 25 | -7 | 27 |
| 13 | Olympique Medea | 25 | -6 | 27 |
| 14 | El Harrach | 25 | -7 | 25 |
| 15 | Biskra | 25 | -13 | 24 |
| 16 | USM Blida | 25 | -18 | 19 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| Biskra | |
| Paradou AC | |
| Hazai | |
| Vendég |
Mérkőzések hazai/vendég
| H | Csapat | Biskra | Paradou AC |
|---|---|---|---|
| 1 | CS Constantine | 1 - 2 | |
| 2 | MC Alger | 0 - 1 | 2 - 1 |
| 3 | MC Oran | 2 - 2 | 1 - 0 |
| 4 | JS Saoura | 1 - 0 | 2 - 0 |
| 5 | NA Hussein Dey | 0 - 0 | 1 - 1 |
| 6 | USM Alger | 0 - 1 | 2 - 1 |
| 7 | ES Setif | 1 - 0 | 2 - 1 |
| 8 | Paradou AC | - | |
| 9 | CR Belouizdad | 0 - 0 | |
| 10 | Bel-Abbes | 2 - 1 | 0 - 1 |
| 11 | JS Kabylie | 1 - 1 | 1 - 1 |
| 12 | DRB Tadjenanet | 1 - 2 | |
| 13 | Olympique Medea | 2 - 0 | 1 - 0 |
| 14 | El Harrach | 2 - 1 | |
| 15 | Biskra | - | |
| 16 | USM Blida | 2 - 0 | 0 - 1 |
Liga pozíció
| Biskra | Paradou AC | |
| Pozíció | 15 | 8 |
| Pontok | 24 | 35 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 12 | 8 |
| Pontok | 19 | 11 |
Liga forma
| Biskra | Paradou AC | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
6
6 13 |
10
5 10 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
5
4 3 |
3
2 7 |
Liga gólok
| Biskra | Paradou AC | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
15
28 |
25
25 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
12
8 |
10
15 |
Teljes statisztika Championnat National
| Mérkőzések (200) | |
| Hazai győzelmek | 49% |
| Döntetlenek | 33% |
| Vendég győzelmek | 18% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (411) | |
| Meccsenkénti gólok | 2.06 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 1.30 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 0.75 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 78% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 50% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 43% |
| Felett 1.5 | 62% |
| Felett 2.5 | 32% |
| Felett 3.5 | 14% |
Biskra következő 6 mérkőzések
| 2018-04-24 | NA Hussein Dey | - | Biskra |
| 2018-05-04 | Biskra | - | DRB Tadjenanet |
| 2018-05-12 | Bel-Abbes | - | Biskra |
| 2018-05-19 | Biskra | - | El Harrach |
| 2019-08-15 | Biskra | - | Paradou AC |
| 2019-08-19 | JS Kabylie | - | Biskra |
Paradou AC következő 6 mérkőzések
| 2018-04-24 | Paradou AC | - | ES Setif |
| 2018-05-04 | CR Belouizdad | - | Paradou AC |
| 2018-05-12 | Paradou AC | - | Olympique Medea |
| 2018-05-18 | CS Constantine | - | Paradou AC |
| 2018-07-25 | Reims | - | Paradou AC |
| 2018-08-13 | MC Alger | - | Paradou AC |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.83 | 3.00 | 4.20 |
| Valószínűség | 31% | 26% | 43% |
| X2 @ 1.83 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 1.22 | 1.83 |
| Valószínűség | 41% | 59% |
| X2 @ 1.83 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.61 | 2.20 | |
| Valószínűség | 55% | 45% | |
| Felett 1.5 @ 1.61 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.85 | 1.39 | |
| Valószínűség | 29% | 71% | |
| Alatt 2.5 @ 1.39 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 5.50 | 1.12 | |
| Valószínűség | 15% | 85% | |
| Alatt 3.5 @ 1.12 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.62 | 1.44 | |
| Valószínűség | 35% | 65% | |
| Nem @ 1.44 | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2018-04-20 12:02. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!
