J1 League - Japán
szombat, 28.04.2018
08:00
08:00

Urawa Red Diam.

Shonan Bellmare
0 - 1
(0 - 1, 0 - 0)
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | Saitama |
| Vendég: | Hiratsuka |
| Távolság: | 66.5 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Saitama |
| Befogadóképesség: | 63 700 |
| Méretek: | 105 x 68 m |
| Fotók: | Google maps (térkép) |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 08:00 (16:00 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.53 | 4.00 | 6.00 | 1X | 1.14 | 2.60 | |||
| 40% | 31% | 29% | 1.14 | 57% | 43% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.25 | 3.75 | 1.80 | 2.00 | 3.00 | 1.36 | ||||||
| 61% | 39% | 41% | 59% | 15% | 85% |
Utolsó 9 közvetlen mérkőzések
| 2016-08-06 | Urawa Red Diam. | 4 - 1 | Shonan Bellmare |
| 2016-03-20 | Shonan Bellmare | 0 - 2 | Urawa Red Diam. |
| 2015-08-16 | Urawa Red Diam. | 1 - 0 | Shonan Bellmare |
| 2015-03-07 | Shonan Bellmare | 1 - 3 | Urawa Red Diam. |
| 2013-09-28 | Shonan Bellmare | 2 - 2 | Urawa Red Diam. |
| 2013-04-14 | Urawa Red Diam. | 2 - 0 | Shonan Bellmare |
| 2010-08-21 | Shonan Bellmare | 1 - 4 | Urawa Red Diam. |
| 2010-05-22 | Shonan Bellmare | 1 - 2 | Urawa Red Diam. |
| 2010-04-03 | Urawa Red Diam. | 2 - 1 | Shonan Bellmare |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 8 | 1 | 0 | 8 | 6 | 4 | |
| 89% | 11% | 0% | 89% | 67% | 44% |
Urawa Red Diam. utolsó 12 mérkőzések
| 2018-04-25 | Kashiwa Reysol | 1 - 0 | Urawa Red Diam. |
| 2018-04-21 | Urawa Red Diam. | 0 - 0 | Consadole Sap. |
| 2018-04-18 | Gamba Osaka | 0 - 1 | Urawa Red Diam. |
| 2018-04-15 | Urawa Red Diam. | 2 - 1 | Shimizu S-Pulse |
| 2018-04-11 | Vissel Kobe | 2 - 3 | Urawa Red Diam. |
| 2018-04-07 | Urawa Red Diam. | 1 - 0 | Vegalta Sendai |
| 2018-04-04 | S. Hiroshima | 0 - 0 | Urawa Red Diam. |
| 2018-04-01 | Jubilo Iwata | 2 - 1 | Urawa Red Diam. |
| 2018-03-18 | Urawa Red Diam. | 0 - 1 | Yokohama F M. |
| 2018-03-14 | Urawa Red Diam. | 1 - 4 | Gamba Osaka |
| 2018-03-10 | V-Varen Nagasaki | 1 - 1 | Urawa Red Diam. |
| 2018-03-07 | Nagoya Grampus | 1 - 4 | Urawa Red Diam. |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 3 | 4 | 6 | 5 | 3 | |
| 42% | 25% | 33% | 50% | 42% | 25% |
Shonan Bellmare utolsó 12 mérkőzések
| 2018-04-25 | Shonan Bellmare | 1 - 0 | Gamba Osaka |
| 2018-04-21 | Yokohama F M. | 4 - 4 | Shonan Bellmare |
| 2018-04-18 | Sagan Tosu | 0 - 0 | Shonan Bellmare |
| 2018-04-15 | Shonan Bellmare | 0 - 2 | S. Hiroshima |
| 2018-04-11 | Consadole Sap. | 1 - 0 | Shonan Bellmare |
| 2018-04-07 | Shonan Bellmare | 2 - 1 | Kashima Antlers |
| 2018-04-04 | Shonan Bellmare | 0 - 3 | Vissel Kobe |
| 2018-03-31 | Cerezo Osaka | 2 - 1 | Shonan Bellmare |
| 2018-03-18 | Tokyo | 1 - 0 | Shonan Bellmare |
| 2018-03-14 | V-Varen Nagasaki | 2 - 1 | Shonan Bellmare |
| 2018-03-11 | Shonan Bellmare | 0 - 0 | Nagoya Grampus |
| 2018-03-07 | Shonan Bellmare | 1 - 0 | Sagan Tosu |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 3 | 6 | 6 | 5 | 1 | |
| 25% | 25% | 50% | 50% | 42% | 8% |
Tabella J1 League
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | S. Hiroshima | 10 | +8 | 25 |
| 2 | Tokyo | 10 | +5 | 19 |
| 3 | Kawasaki Front. | 10 | +9 | 18 |
| 4 | Consadole Sap. | 10 | +4 | 18 |
| 5 | Cerezo Osaka | 10 | +2 | 18 |
| 6 | Vissel Kobe | 10 | +3 | 15 |
| 7 | Vegalta Sendai | 10 | -1 | 15 |
| 8 | Kashiwa Reysol | 10 | +1 | 14 |
| 9 | V-Varen Nagasaki | 10 | 0 | 14 |
| 10 | Jubilo Iwata | 10 | 0 | 14 |
| 11 | Shimizu S-Pulse | 10 | +2 | 12 |
| 12 | Urawa Red Diam. | 10 | -1 | 12 |
| 13 | Shonan Bellmare | 10 | -2 | 12 |
| 14 | Kashima Antlers | 10 | -2 | 12 |
| 15 | Yokohama F M. | 10 | -5 | 9 |
| 16 | Sagan Tosu | 10 | -5 | 8 |
| 17 | Gamba Osaka | 10 | -7 | 7 |
| 18 | Nagoya Grampus | 10 | -11 | 7 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| Urawa Red Diam. | |
| Shonan Bellmare | |
| Hazai | |
| Vendég |
Mérkőzések hazai/vendég
| H | Csapat | Urawa Red Diam. | Shonan Bellmare |
|---|---|---|---|
| 1 | S. Hiroshima | 1 - 2 | |
| 2 | Tokyo | 1 - 0 | |
| 3 | Kawasaki Front. | 1 - 1 | |
| 4 | Consadole Sap. | 0 - 0 | 1 - 0 |
| 5 | Cerezo Osaka | 2 - 1 | |
| 6 | Vissel Kobe | ||
| 7 | Vegalta Sendai | 1 - 0 | |
| 8 | Kashiwa Reysol | ||
| 9 | V-Varen Nagasaki | ||
| 10 | Jubilo Iwata | ||
| 11 | Shimizu S-Pulse | 2 - 1 | |
| 12 | Urawa Red Diam. | - | |
| 13 | Shonan Bellmare | - | |
| 14 | Kashima Antlers | ||
| 15 | Yokohama F M. | 0 - 1 | 4 - 4 |
| 16 | Sagan Tosu | ||
| 17 | Gamba Osaka | ||
| 18 | Nagoya Grampus |
Liga pozíció
| Urawa Red Diam. | Shonan Bellmare | |
| Pozíció | 12 | 13 |
| Pontok | 12 | 12 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 13 | 17 |
| Pontok | 7 | 2 |
Liga forma
| Urawa Red Diam. | Shonan Bellmare | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
3
3 4 |
3
3 4 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
2
1 2 |
0
2 3 |
Liga gólok
| Urawa Red Diam. | Shonan Bellmare | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
10
11 |
11
13 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
4
4 |
6
9 |
Teljes statisztika J1 League
| Mérkőzések (90) | |
| Hazai győzelmek | 44% |
| Döntetlenek | 23% |
| Vendég győzelmek | 32% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (212) | |
| Meccsenkénti gólok | 2.36 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 1.27 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 1.09 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 76% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 66% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 49% |
| Felett 1.5 | 63% |
| Felett 2.5 | 43% |
| Felett 3.5 | 18% |
Urawa Red Diam. következő 6 mérkőzések
| 2018-05-02 | Kawasaki Front. | - | Urawa Red Diam. |
| 2018-05-05 | Kashima Antlers | - | Urawa Red Diam. |
| 2018-05-09 | Urawa Red Diam. | - | Nagoya Grampus |
| 2018-05-13 | Urawa Red Diam. | - | Sagan Tosu |
| 2018-05-16 | Urawa Red Diam. | - | S. Hiroshima |
| 2018-05-19 | Gamba Osaka | - | Urawa Red Diam. |
Shonan Bellmare következő 6 mérkőzések
| 2018-05-02 | Shonan Bellmare | - | Kashiwa Reysol |
| 2018-05-06 | Shonan Bellmare | - | Vegalta Sendai |
| 2018-05-09 | Vissel Kobe | - | Shonan Bellmare |
| 2018-05-12 | Shimizu S-Pulse | - | Shonan Bellmare |
| 2018-05-16 | Shonan Bellmare | - | V-Varen Nagasaki |
| 2018-05-19 | Shonan Bellmare | - | Jubilo Iwata |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.53 | 4.00 | 6.00 |
| Valószínűség | 40% | 31% | 29% |
| 1X @ 1.14 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 1.14 | 2.60 |
| Valószínűség | 57% | 43% |
| 1X @ 1.14 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.25 | 3.75 | |
| Valószínűség | 61% | 39% | |
| Felett 1.5 @ 1.25 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.80 | 2.00 | |
| Valószínűség | 41% | 59% | |
| Alatt 2.5 @ 2.00 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 3.00 | 1.36 | |
| Valószínűség | 15% | 85% | |
| Alatt 3.5 @ 1.36 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.90 | 1.90 | |
| Valószínűség | 52% | 48% | |
| Igen @ 1.90 | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2018-04-28 04:03. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!
