3. Liga - Németország
szombat, 24.02.2018
13:00
13:00

Unterhaching

SF Lotte
3 - 0
(1 - 0, 2 - 0)
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | Unterhaching |
| Vendég: | Lotte |
| Távolság: | 537.0 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Sportpark Unterhaching |
| Befogadóképesség: | 15 053 (6 874) |
| Méretek: | 105 x 68 m |
| Fotók: | Google maps (térkép) |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 13:00 (14:00 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.10 | 3.39 | 3.39 | 1X | 1.33 | 1.75 | |||
| 44% | 20% | 36% | 1.33 | 54% | 46% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.28 | 3.50 | 1.80 | 2.00 | 3.25 | 1.33 | ||||||
| 77% | 23% | 56% | 44% | 31% | 69% |
Utolsó 1 közvetlen mérkőzések
| 2017-09-09 | SF Lotte | 2 - 1 | Unterhaching |
Unterhaching utolsó 12 mérkőzések
| 2018-02-17 | Chemnitz | 2 - 1 | Unterhaching |
| 2018-02-11 | Unterhaching | 1 - 1 | Hallescher |
| 2018-02-03 | Fortuna Köln | 0 - 0 | Unterhaching |
| 2018-01-27 | Unterhaching | 0 - 1 | Wehen Wiesbaden |
| 2018-01-20 | Karlsruher | 3 - 1 | Unterhaching |
| 2017-12-16 | Unterhaching | 1 - 0 | Werder Bremen 2 |
| 2017-12-09 | Osnabrück | 2 - 0 | Unterhaching |
| 2017-12-03 | Unterhaching | 3 - 2 | Carl Zeiss Jena |
| 2017-11-25 | Aalen | 3 - 1 | Unterhaching |
| 2017-11-18 | Unterhaching | 0 - 3 | Paderborn |
| 2017-11-04 | Zwickau | 1 - 3 | Unterhaching |
| 2017-10-27 | Unterhaching | 0 - 3 | Hansa Rostock |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 2 | 7 | 9 | 7 | 4 | |
| 25% | 17% | 58% | 75% | 58% | 33% |
SF Lotte utolsó 12 mérkőzések
| 2018-02-18 | SF Lotte | 2 - 3 | Osnabrück |
| 2018-02-10 | Carl Zeiss Jena | 2 - 2 | SF Lotte |
| 2018-02-02 | SF Lotte | 2 - 0 | Aalen |
| 2018-01-27 | Paderborn | 5 - 0 | SF Lotte |
| 2018-01-20 | SF Lotte | 1 - 0 | Zwickau |
| 2018-01-13 | Bayer 04 Lev. | 1 - 1 | SF Lotte |
| 2018-01-12 | Zwolle | 5 - 1 | SF Lotte |
| 2017-12-16 | Hansa Rostock | 0 - 3 | SF Lotte |
| 2017-12-08 | Magdeburg | 2 - 0 | SF Lotte |
| 2017-12-02 | SF Lotte | 0 - 0 | Pr. Münster |
| 2017-11-25 | Würzburger | 2 - 1 | SF Lotte |
| 2017-11-18 | SF Lotte | 2 - 2 | Meppen |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 4 | 5 | 10 | 7 | 5 | |
| 25% | 33% | 42% | 83% | 58% | 42% |
Tabella 3. Liga
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Magdeburg | 25 | +17 | 53 |
| 2 | Paderborn | 24 | +29 | 51 |
| 3 | Wehen Wiesbaden | 25 | +27 | 44 |
| 4 | Fortuna Köln | 26 | +10 | 44 |
| 5 | Karlsruher | 25 | +8 | 44 |
| 6 | Hansa Rostock | 24 | +12 | 43 |
| 7 | Aalen | 25 | +4 | 37 |
| 8 | Unterhaching | 25 | -2 | 36 |
| 9 | Meppen | 24 | -1 | 35 |
| 10 | Würzburger | 25 | -3 | 35 |
| 11 | Sonnenhof | 24 | -4 | 33 |
| 12 | Pr. Münster | 25 | -4 | 30 |
| 13 | Hallescher | 25 | -2 | 29 |
| 14 | SF Lotte | 25 | -6 | 29 |
| 15 | Carl Zeiss Jena | 25 | -6 | 29 |
| 16 | Osnabrück | 25 | -7 | 29 |
| 17 | Zwickau | 25 | -9 | 28 |
| 18 | Werder Bremen 2 | 26 | -21 | 18 |
| 19 | Chemnitz | 25 | -17 | 13 |
| 20 | RW Erfurt | 25 | -25 | 8 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| Unterhaching | |
| SF Lotte | |
| Hazai | |
| Vendég |
Mérkőzések hazai/vendég
| H | Csapat | Unterhaching | SF Lotte |
|---|---|---|---|
| 1 | Magdeburg | 2 - 0 | |
| 2 | Paderborn | 0 - 3 | 5 - 0 |
| 3 | Wehen Wiesbaden | 0 - 1 | |
| 4 | Fortuna Köln | 2 - 2 | 0 - 3 |
| 5 | Karlsruher | 3 - 2 | 1 - 0 |
| 6 | Hansa Rostock | 0 - 3 | 0 - 3 |
| 7 | Aalen | 3 - 0 | |
| 8 | Unterhaching | - | |
| 9 | Meppen | 4 - 0 | |
| 10 | Würzburger | 2 - 1 | |
| 11 | Sonnenhof | 1 - 4 | |
| 12 | Pr. Münster | 1 - 0 | |
| 13 | Hallescher | 1 - 1 | |
| 14 | SF Lotte | - | |
| 15 | Carl Zeiss Jena | 3 - 2 | 2 - 2 |
| 16 | Osnabrück | 1 - 0 | |
| 17 | Zwickau | 1 - 1 | |
| 18 | Werder Bremen 2 | 1 - 0 | 1 - 1 |
| 19 | Chemnitz | 4 - 2 | 3 - 1 |
| 20 | RW Erfurt | 2 - 3 |
Liga pozíció
| Unterhaching | SF Lotte | |
| Pozíció | 8 | 14 |
| Pontok | 36 | 29 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 11 | 11 |
| Pontok | 20 | 12 |
Liga forma
| Unterhaching | SF Lotte | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
11
3 11 |
8
5 12 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
6
2 4 |
3
3 7 |
Liga gólok
| Unterhaching | SF Lotte | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
36
38 |
31
37 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
20
20 |
15
23 |
Teljes statisztika 3. Liga
| Mérkőzések (249) | |
| Hazai győzelmek | 49% |
| Döntetlenek | 24% |
| Vendég győzelmek | 27% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (662) | |
| Meccsenkénti gólok | 2.66 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 1.55 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 1.10 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 75% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 64% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 46% |
| Felett 1.5 | 71% |
| Felett 2.5 | 48% |
| Felett 3.5 | 30% |
Unterhaching következő 6 mérkőzések
| 2018-03-03 | Sonnenhof | - | Unterhaching |
| 2018-03-06 | Unterhaching | - | RW Erfurt |
| 2018-03-10 | Meppen | - | Unterhaching |
| 2018-03-17 | Unterhaching | - | Würzburger |
| 2018-03-24 | Pr. Münster | - | Unterhaching |
| 2018-04-01 | Unterhaching | - | Magdeburg |
SF Lotte következő 6 mérkőzések
| 2018-03-02 | SF Lotte | - | Karlsruher |
| 2018-03-06 | Wehen Wiesbaden | - | SF Lotte |
| 2018-03-10 | SF Lotte | - | Fortuna Köln |
| 2018-03-16 | Hallescher | - | SF Lotte |
| 2018-03-24 | SF Lotte | - | Chemnitz |
| 2018-04-01 | SF Lotte | - | Werder Bremen 2 |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.10 | 3.39 | 3.39 |
| Valószínűség | 44% | 20% | 36% |
| 1X @ 1.33 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 1.33 | 1.75 |
| Valószínűség | 54% | 46% |
| 1X @ 1.33 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.28 | 3.50 | |
| Valószínűség | 77% | 23% | |
| Felett 1.5 @ 1.28 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.80 | 2.00 | |
| Valószínűség | 56% | 44% | |
| Felett 2.5 @ 1.80 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 3.25 | 1.33 | |
| Valószínűség | 31% | 69% | |
| Alatt 3.5 @ 1.33 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.72 | 2.00 | |
| Valószínűség | 46% | 54% | |
| Nem @ 2.00 | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2018-02-24 12:01. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!
