Peru
szombat, 10.02.2018
22:45
U. de Deportes
UTC Cajamarca
0 - 1
(0 - 1, 0 - 0)
| Információ |
| Város |
| Hazai: |
Lima |
| Vendég: |
Cajamarca |
| Távolság: |
566.0 km |
| Stadion |
| Stadion: |
Monumental
|
| Befogadóképesség: |
80 093 |
| Méretek: |
108 x 70 m |
| Fotók: |
Google maps (térkép) |
| Kezdési időpont |
| Óra: |
22:45 (17:45 helyi idő) |
Oddsok
| 1 |
X |
2 |
E/O |
|
|
|
1X |
X2 |
| 1.55 |
3.60 |
5.75 |
1 |
|
|
|
1.14 |
2.37 |
| 42% |
33% |
25% |
1.55 |
|
|
|
75% |
25% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.19 |
4.33 |
|
|
|
1.70 |
2.10 |
|
|
|
2.62 |
1.44 |
| 77% |
23% |
|
|
|
55% |
45% |
|
|
|
35% |
65% |
Utolsó 12 közvetlen mérkőzések
|
2017-12-01 |
U. de Deportes
|
3 - 1 |
UTC Cajamarca
|
|
2017-08-06 |
UTC Cajamarca
|
1 - 0 |
U. de Deportes
|
|
2017-04-23 |
U. de Deportes
|
3 - 1 |
UTC Cajamarca
|
|
2017-02-19 |
UTC Cajamarca
|
2 - 1 |
U. de Deportes
|
|
2016-11-20 |
U. de Deportes
|
1 - 1 |
UTC Cajamarca
|
|
2016-09-24 |
UTC Cajamarca
|
1 - 1 |
U. de Deportes
|
|
2016-08-13 |
UTC Cajamarca
|
2 - 1 |
U. de Deportes
|
|
2016-05-08 |
U. de Deportes
|
3 - 1 |
UTC Cajamarca
|
|
2015-09-13 |
U. de Deportes
|
1 - 1 |
UTC Cajamarca
|
|
2015-05-10 |
UTC Cajamarca
|
2 - 0 |
U. de Deportes
|
|
2015-03-21 |
UTC Cajamarca
|
1 - 0 |
U. de Deportes
|
|
2015-02-15 |
U. de Deportes
|
2 - 1 |
UTC Cajamarca
|
| G |
D |
V |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 4 |
3 |
5 |
|
10 |
6 |
3 |
| 33% |
25% |
42% |
|
83% |
50% |
25% |
U. de Deportes utolsó 12 mérkőzések
|
2018-02-04 |
Sport Rosario
|
1 - 1 |
U. de Deportes
|
|
2018-01-27 |
U. de Deportes
|
3 - 1 |
Oriente Petr.
|
|
2018-01-23 |
Oriente Petr.
|
2 - 0 |
U. de Deportes
|
|
2017-12-03 |
Acad. Cantolao
|
1 - 0 |
U. de Deportes
|
|
2017-12-01 |
U. de Deportes
|
3 - 1 |
UTC Cajamarca
|
|
2017-11-26 |
Ayacucho
|
3 - 3 |
U. de Deportes
|
|
2017-11-24 |
Dep. Municipal
|
3 - 5 |
U. de Deportes
|
|
2017-11-19 |
U. de Deportes
|
2 - 2 |
Sp. Cristal
|
|
2017-11-05 |
Comerciantes Un
|
1 - 1 |
U. de Deportes
|
|
2017-10-28 |
Melgar Arequipa
|
2 - 0 |
U. de Deportes
|
|
2017-10-26 |
U. de Deportes
|
2 - 1 |
Sport Rosario
|
|
2017-10-21 |
Real Garcilaso
|
1 - 2 |
U. de Deportes
|
| G |
D |
V |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 5 |
4 |
3 |
|
11 |
7 |
5 |
| 42% |
33% |
25% |
|
92% |
58% |
42% |
UTC Cajamarca utolsó 12 mérkőzések
|
2017-12-03 |
UTC Cajamarca
|
2 - 0 |
Alianza Atl.
|
|
2017-12-01 |
U. de Deportes
|
3 - 1 |
UTC Cajamarca
|
|
2017-11-25 |
UTC Cajamarca
|
0 - 1 |
Acad. Cantolao
|
|
2017-11-23 |
Alianza Lima
|
2 - 0 |
UTC Cajamarca
|
|
2017-11-19 |
Union Comercio
|
1 - 0 |
UTC Cajamarca
|
|
2017-10-28 |
Sport Rosario
|
2 - 1 |
UTC Cajamarca
|
|
2017-10-25 |
UTC Cajamarca
|
1 - 0 |
Sp. Cristal
|
|
2017-10-20 |
Ayacucho
|
2 - 2 |
UTC Cajamarca
|
|
2017-10-17 |
UTC Cajamarca
|
2 - 3 |
Real Garcilaso
|
|
2017-10-13 |
UTC Cajamarca
|
0 - 0 |
Melgar Arequipa
|
|
2017-09-22 |
U. San Martin
|
0 - 2 |
UTC Cajamarca
|
|
2017-09-18 |
UTC Cajamarca
|
2 - 0 |
Comerciantes Un
|
| G |
D |
V |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 4 |
2 |
6 |
|
8 |
4 |
3 |
| 33% |
17% |
50% |
|
67% |
33% |
25% |
U. de Deportes következő 6 mérkőzések
|
2018-02-17 |
U. San Martin
|
- |
U. de Deportes
|
|
2018-02-25 |
U. de Deportes
|
- |
Alianza Lima
|
|
2018-02-28 |
Comerciantes Un
|
- |
U. de Deportes
|
|
2018-03-04 |
U. de Deportes
|
- |
Ayacucho
|
|
2018-03-11 |
Sp. Cristal
|
- |
U. de Deportes
|
|
2018-03-15 |
U. de Deportes
|
- |
Sport Rosario
|
UTC Cajamarca következő 6 mérkőzések
|
2018-02-13 |
UTC Cajamarca
|
- |
Rampla Juniors
|
|
2018-02-17 |
Sport Rosario
|
- |
UTC Cajamarca
|
|
2018-02-25 |
UTC Cajamarca
|
- |
U. San Martin
|
|
2018-03-04 |
UTC Cajamarca
|
- |
Comerciantes Un
|
|
2018-03-08 |
Rampla Juniors
|
- |
UTC Cajamarca
|
|
2018-03-14 |
Sp. Cristal
|
- |
UTC Cajamarca
|
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Oddsok |
1.55 |
3.60 |
5.75 |
| Valószínűség |
42% |
33% |
25% |
|
1 @ 1.55 |
| Dupla esély |
1X |
X2 |
| Oddsok |
1.14 |
2.37 |
| Valószínűség |
75% |
25% |
|
1X @ 1.14 |
| Felett/Alatt 1.5 |
Flt |
Alt |
| Oddsok |
|
1.19 |
4.33 |
| Valószínűség |
|
77% |
23% |
|
Felett 1.5 @ 1.19 |
| Felett/Alatt 2.5 |
Flt |
Alt |
| Oddsok |
|
1.70 |
2.10 |
| Valószínűség |
|
55% |
45% |
|
Felett 2.5 @ 1.70 |
| Felett/Alatt 3.5 |
Flt |
Alt |
| Oddsok |
|
2.62 |
1.44 |
| Valószínűség |
|
35% |
65% |
|
Alatt 3.5 @ 1.44 |
| Mindkét Csapat gólt Szerez |
Igen |
Nem |
| Oddsok |
|
1.72 |
2.00 |
| Valószínűség |
|
54% |
46% |
|
Igen @ 1.72 |
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2018-02-10 20:06. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!