Serie A - Ecuador
vasárnap, 04.03.2018
17:00
17:00

Un. Catolica Q.

LDU Quito
1 - 2
(1 - 1, 0 - 1)
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | Quito |
| Vendég: | Quito |
| Stadion | |
| Stadion: | Olimpico Atahualpa |
| Befogadóképesség: | 40 948 (35 742) |
| Méretek: | 105 x 70 m |
| Fotók: | Google maps (térkép) |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 17:00 (12:00 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3.29 | 3.10 | 2.14 | 1 | 1.66 | 1.33 | |||
| 63% | 3% | 34% | 3.29 | 64% | 36% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.28 | 3.27 | 2.04 | 1.75 | 3.20 | 1.31 | ||||||
| 88% | 12% | 85% | 15% | 42% | 58% |
Utolsó 12 közvetlen mérkőzések
| 2017-09-30 | Un. Catolica Q. | 2 - 3 | LDU Quito |
| 2017-09-24 | LDU Quito | 3 - 0 | Un. Catolica Q. |
| 2017-07-06 | LDU Quito | 1 - 0 | Un. Catolica Q. |
| 2017-03-11 | Un. Catolica Q. | 3 - 0 | LDU Quito |
| 2016-10-29 | LDU Quito | 2 - 2 | Un. Catolica Q. |
| 2016-09-10 | Un. Catolica Q. | 0 - 1 | LDU Quito |
| 2016-06-25 | Un. Catolica Q. | 0 - 0 | LDU Quito |
| 2016-03-06 | LDU Quito | 1 - 1 | Un. Catolica Q. |
| 2015-12-06 | Un. Catolica Q. | 2 - 1 | LDU Quito |
| 2015-07-26 | LDU Quito | 1 - 1 | Un. Catolica Q. |
| 2015-05-03 | Un. Catolica Q. | 1 - 1 | LDU Quito |
| 2015-03-15 | LDU Quito | 3 - 0 | Un. Catolica Q. |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 5 | 5 | 9 | 6 | 2 | |
| 17% | 42% | 42% | 75% | 50% | 17% |
Un. Catolica Q. utolsó 12 mérkőzések
| 2018-02-24 | Un. Catolica Q. | 3 - 1 | Dep. Cuenca |
| 2018-02-17 | Barcelona SC | 3 - 2 | Un. Catolica Q. |
| 2017-12-09 | Ind. del Valle | 2 - 0 | Un. Catolica Q. |
| 2017-12-02 | Un. Catolica Q. | 2 - 0 | Delfin Manta |
| 2017-11-26 | El Nacional | 3 - 1 | Un. Catolica Q. |
| 2017-11-19 | Un. Catolica Q. | 1 - 2 | Barcelona SC |
| 2017-11-11 | Macara Ambato | 2 - 1 | Un. Catolica Q. |
| 2017-11-04 | Un. Catolica Q. | 2 - 0 | Fuerza Amarilla |
| 2017-10-29 | Un. Catolica Q. | 2 - 0 | Clan Juvenil |
| 2017-10-22 | Emelec | 2 - 0 | Un. Catolica Q. |
| 2017-10-19 | Guayaquil City | 2 - 1 | Un. Catolica Q. |
| 2017-10-14 | Un. Catolica Q. | 2 - 2 | Dep. Cuenca |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 1 | 7 | 12 | 7 | 4 | |
| 33% | 8% | 58% | 100% | 58% | 33% |
LDU Quito utolsó 12 mérkőzések
| 2018-02-27 | LDU Quito | 2 - 1 | Guayaquil City |
| 2018-02-18 | Dep. Cuenca | 2 - 1 | LDU Quito |
| 2017-12-17 | LDU Quito | 3 - 3 | Tecnico Un. |
| 2017-12-14 | Tecnico Un. | 1 - 2 | LDU Quito |
| 2017-12-09 | LDU Quito | 6 - 3 | Clan Juvenil |
| 2017-12-02 | Dep. Cuenca | 1 - 3 | LDU Quito |
| 2017-11-26 | LDU Quito | 2 - 4 | Emelec |
| 2017-11-19 | Guayaquil City | 1 - 0 | LDU Quito |
| 2017-11-12 | Ind. del Valle | 1 - 3 | LDU Quito |
| 2017-11-04 | LDU Quito | 0 - 3 | El Nacional |
| 2017-10-28 | Barcelona SC | 2 - 0 | LDU Quito |
| 2017-10-22 | LDU Quito | 5 - 2 | Delfin Manta |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 1 | 5 | 11 | 10 | 6 | |
| 50% | 8% | 42% | 92% | 83% | 50% |
Tabella Serie A
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Ind. del Valle | 3 | +3 | 7 |
| 2 | Barcelona SC | 3 | +2 | 7 |
| 3 | Emelec | 2 | +3 | 6 |
| 4 | Aucas Quito | 3 | +2 | 4 |
| 5 | Un. Catolica Q. | 2 | +1 | 3 |
| 6 | LDU Quito | 2 | 0 | 3 |
| 7 | Dep. Cuenca | 2 | -1 | 3 |
| 8 | El Nacional | 3 | -2 | 3 |
| 9 | Guayaquil City | 2 | -1 | 1 |
| 10 | Tecnico Un. | 2 | -1 | 1 |
| 11 | Delfin Manta | 2 | -2 | 1 |
| 12 | Macara Ambato | 2 | -4 | 0 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| Un. Catolica Q. | |
| LDU Quito | |
| Hazai | |
| Vendég |
Mérkőzések hazai/vendég
| H | Csapat | Un. Catolica Q. | LDU Quito |
|---|---|---|---|
| 1 | Ind. del Valle | ||
| 2 | Barcelona SC | ||
| 3 | Emelec | ||
| 4 | Aucas Quito | ||
| 5 | Un. Catolica Q. | - | |
| 6 | LDU Quito | - | |
| 7 | Dep. Cuenca | 3 - 1 | 2 - 1 |
| 8 | El Nacional | ||
| 9 | Guayaquil City | ||
| 10 | Tecnico Un. | ||
| 11 | Delfin Manta | ||
| 12 | Macara Ambato |
Liga pozíció
| Un. Catolica Q. | LDU Quito | |
| Pozíció | 5 | 6 |
| Pontok | 3 | 3 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 3 | 8 |
| Pontok | 3 | 0 |
Liga forma
| Un. Catolica Q. | LDU Quito | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
1
0 1 |
1
0 1 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
1
0 0 |
0
0 1 |
Liga gólok
| Un. Catolica Q. | LDU Quito | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
5
4 |
3
3 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
3
1 |
1
2 |
Teljes statisztika Serie A
| Mérkőzések (14) | |
| Hazai győzelmek | 50% |
| Döntetlenek | 21% |
| Vendég győzelmek | 29% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (33) | |
| Meccsenkénti gólok | 2.36 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 1.36 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 1.00 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 71% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 57% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 50% |
| Felett 1.5 | 64% |
| Felett 2.5 | 57% |
| Felett 3.5 | 29% |
Un. Catolica Q. következő 6 mérkőzések
| 2018-03-10 | Tecnico Un. | - | Un. Catolica Q. |
| 2018-03-20 | Un. Catolica Q. | - | Emelec |
| 2018-03-24 | Ind. del Valle | - | Un. Catolica Q. |
| 2018-03-31 | Un. Catolica Q. | - | Delfin Manta |
| 2018-04-07 | El Nacional | - | Un. Catolica Q. |
| 2018-04-14 | Un. Catolica Q. | - | Aucas Quito |
LDU Quito következő 6 mérkőzések
| 2018-03-11 | LDU Quito | - | Aucas Quito |
| 2018-03-17 | LDU Quito | - | Tecnico Un. |
| 2018-03-25 | Emelec | - | LDU Quito |
| 2018-04-01 | LDU Quito | - | Ind. del Valle |
| 2018-04-10 | LDU Quito | - | Guabira Montero |
| 2018-04-15 | LDU Quito | - | El Nacional |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 3.29 | 3.10 | 2.14 |
| Valószínűség | 63% | 3% | 34% |
| 1 @ 3.29 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 1.66 | 1.33 |
| Valószínűség | 64% | 36% |
| 1X @ 1.66 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.28 | 3.27 | |
| Valószínűség | 88% | 12% | |
| Felett 1.5 @ 1.28 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.04 | 1.75 | |
| Valószínűség | 85% | 15% | |
| Felett 2.5 @ 2.04 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 3.20 | 1.31 | |
| Valószínűség | 42% | 58% | |
| Alatt 3.5 @ 1.31 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.73 | 1.99 | |
| Valószínűség | 83% | 17% | |
| Igen @ 1.73 | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2018-03-04 16:06. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!
