National Division - Luxemburg
vasárnap, 08.04.2018
15:00
15:00

Petange

US Hostert
1 - 2
(1 - 1, 0 - 1)
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | Petange |
| Vendég: | Hostert |
| Távolság: | 27.7 km |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 15:00 (16:00 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.00 | 3.60 | 3.00 | X2 | 1.33 | 1.70 | |||
| 32% | 33% | 35% | 1.70 | 47% | 53% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.17 | 4.50 | 1.53 | 2.35 | 2.30 | 1.55 | ||||||
| 88% | 12% | 69% | 31% | 39% | 61% |
Utolsó 3 közvetlen mérkőzések
| 2017-10-15 | US Hostert | 2 - 2 | Petange |
| 2012-04-14 | Petange | 3 - 0 | US Hostert |
| 2011-10-23 | US Hostert | 0 - 1 | Petange |
Petange utolsó 12 mérkőzések
| 2018-03-31 | UNA Strassen | 4 - 2 | Petange |
| 2018-03-18 | Petange | 2 - 3 | Fola Esch |
| 2018-03-14 | Victoria Rosport | 0 - 2 | Petange |
| 2018-03-11 | Un. Luxembourg | 2 - 3 | Petange |
| 2018-03-07 | Petange | 1 - 1 | Rodange 91 |
| 2018-02-18 | F91 Dudelange | 2 - 1 | Petange |
| 2017-11-26 | Jeunesse Esch | 3 - 3 | Petange |
| 2017-11-19 | Petange | 1 - 1 | Mondorf |
| 2017-11-05 | Petange | 0 - 2 | Differdange |
| 2017-10-22 | US Esch | 0 - 3 | Petange |
| 2017-10-15 | US Hostert | 2 - 2 | Petange |
| 2017-09-30 | Petange | 2 - 1 | UNA Strassen |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 4 | 4 | 12 | 8 | 5 | |
| 33% | 33% | 33% | 100% | 67% | 42% |
US Hostert utolsó 12 mérkőzések
| 2018-03-31 | US Hostert | 3 - 1 | RM Hamm Benfica |
| 2018-03-18 | UNA Strassen | 3 - 0 | US Hostert |
| 2018-03-14 | US Hostert | 1 - 3 | Mondorf |
| 2018-03-11 | US Hostert | 1 - 2 | Jeunesse Esch |
| 2018-03-07 | Un. Luxembourg | 0 - 0 | US Hostert |
| 2018-02-18 | Victoria Rosport | 1 - 3 | US Hostert |
| 2017-11-26 | Pr. Niedercorn | 1 - 1 | US Hostert |
| 2017-11-19 | US Hostert | 2 - 1 | Differdange |
| 2017-11-05 | US Hostert | 3 - 1 | US Esch |
| 2017-10-22 | Rodange 91 | 0 - 0 | US Hostert |
| 2017-10-15 | US Hostert | 2 - 2 | Petange |
| 2017-10-01 | RM Hamm Benfica | 2 - 0 | US Hostert |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 4 | 4 | 10 | 8 | 5 | |
| 33% | 33% | 33% | 83% | 67% | 42% |
Tabella National Division
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | F91 Dudelange | 18 | +34 | 44 |
| 2 | Pr. Niedercorn | 18 | +29 | 41 |
| 3 | Jeunesse Esch | 18 | +12 | 33 |
| 4 | Fola Esch | 18 | +18 | 31 |
| 5 | Differdange | 18 | +15 | 30 |
| 6 | Mondorf | 17 | +2 | 26 |
| 7 | US Hostert | 18 | 0 | 26 |
| 8 | RM Hamm Benfica | 18 | -4 | 23 |
| 9 | Petange | 18 | -6 | 22 |
| 10 | Un. Luxembourg | 18 | 0 | 21 |
| 11 | UNA Strassen | 19 | -24 | 19 |
| 12 | Rodange 91 | 17 | -14 | 18 |
| 13 | Victoria Rosport | 18 | -21 | 14 |
| 14 | US Esch | 19 | -41 | 4 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| Petange | |
| US Hostert | |
| Hazai | |
| Vendég |
Mérkőzések hazai/vendég
| H | Csapat | Petange | US Hostert |
|---|---|---|---|
| 1 | F91 Dudelange | ||
| 2 | Pr. Niedercorn | 1 - 1 | |
| 3 | Jeunesse Esch | 4 - 2 | |
| 4 | Fola Esch | 2 - 3 | |
| 5 | Differdange | 0 - 2 | |
| 6 | Mondorf | 1 - 1 | 0 - 0 |
| 7 | US Hostert | - | |
| 8 | RM Hamm Benfica | 0 - 1 | 2 - 0 |
| 9 | Petange | - | |
| 10 | Un. Luxembourg | 2 - 1 | 0 - 0 |
| 11 | UNA Strassen | 2 - 1 | 3 - 0 |
| 12 | Rodange 91 | 1 - 1 | 0 - 0 |
| 13 | Victoria Rosport | 2 - 1 | 1 - 3 |
| 14 | US Esch |
Liga pozíció
| Petange | US Hostert | |
| Pozíció | 9 | 7 |
| Pontok | 22 | 26 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 9 | 11 |
| Pontok | 11 | 7 |
Liga forma
| Petange | US Hostert | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
6
4 8 |
7
5 6 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
3
2 3 |
1
4 3 |
Liga gólok
| Petange | US Hostert | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
30
36 |
25
25 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
10
11 |
6
11 |
Teljes statisztika National Division
| Mérkőzések (126) | |
| Hazai győzelmek | 44% |
| Döntetlenek | 21% |
| Vendég győzelmek | 35% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (439) | |
| Meccsenkénti gólok | 3.48 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 1.87 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 1.62 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 79% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 83% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 67% |
| Felett 1.5 | 89% |
| Felett 2.5 | 71% |
| Felett 3.5 | 45% |
Petange következő 6 mérkőzések
| 2018-04-11 | Petange | - | Pr. Niedercorn |
| 2018-04-15 | Petange | - | US Esch |
| 2018-04-22 | Differdange | - | Petange |
| 2018-04-29 | Petange | - | F91 Dudelange |
| 2018-05-06 | Mondorf | - | Petange |
| 2018-05-13 | Petange | - | Jeunesse Esch |
US Hostert következő 6 mérkőzések
| 2018-04-11 | Fola Esch | - | US Hostert |
| 2018-04-15 | US Hostert | - | Rodange 91 |
| 2018-04-22 | US Esch | - | US Hostert |
| 2018-04-29 | US Hostert | - | Victoria Rosport |
| 2018-05-04 | Differdange | - | US Hostert |
| 2018-05-13 | US Hostert | - | Pr. Niedercorn |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.00 | 3.60 | 3.00 |
| Valószínűség | 32% | 33% | 35% |
| X2 @ 1.70 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 1.33 | 1.70 |
| Valószínűség | 47% | 53% |
| X2 @ 1.70 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.17 | 4.50 | |
| Valószínűség | 88% | 12% | |
| Felett 1.5 @ 1.17 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.53 | 2.35 | |
| Valószínűség | 69% | 31% | |
| Felett 2.5 @ 1.53 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.30 | 1.55 | |
| Valószínűség | 39% | 61% | |
| Alatt 3.5 @ 1.55 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.50 | 2.40 | |
| Valószínűség | 70% | 30% | |
| Igen @ 1.50 | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2018-04-08 12:02. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!
